• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
autor
Holky, proste musime verit, ze vse bude dobre! Proste bude a basta! :slight_smile:

Jinak posledni MS jsem mela 1.12. a rekla bych, ze vim i presne den oplodneni a to 13.12.
1. led 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barca1 Barus, doufam, ze nevadi, ze jsem presunula holciny sem :wink: Jen mi prislo zbytecne mit dve diskuze, takhle nas tu bude vice :slight_smile:
1. led 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Holky mi jinak čekáme také druhé dítko :slight_smile: ted se modlím aby bylo vše ok ted když jsem měla mít ms tak místo toho již 8den špiním přesně jako u Terky pak jsem zjistila že jsem těhu a ted to same dvě jsem objevila 30.12 a podle ms tu jsem mela naposledy 2.12 mi to vychází na 8.9.2011 ale nemilé je že jsem ted večer začala trošku krvácet no snad je to jen dočištovaní a bude to ok :unamused: snad jsem nic nezakřikla.Na druhou stranu na pověry nevěřím říkám si že krásné věci se mají sdělovat a že co se má stát se stejně stane.Chtěla jsem jít k doktorovi ted příští pátek ale asi to urychlím a pomažu v pondělí....
1. led 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava samo že neva já bych sem tayk psala už včera ale jen jsem tu diskusi nenašla proto jsem založila svou :fearful:)
1. led 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava jinak 1 jsem mela posledni ms u Terky a narodila se 17teho a termín jsem mela 9toho podle ms:slight_smile:
1. led 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě jsem se vás chtěla na něco zeptat....Máte někdo doma kočičku?Já mám a slyšela jsem,že může být i přičinou potratu a roznáší různý nemoci na těhotný.Je to pravda nebo to jsou jen babské pověry?Nerada bych o ni přišla,je to můj miláček,ale když by to bylo nutný....
1. led 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1 Baruš držím ti palečky.Určitě bude vše pořádku! :wink: dávej na sebe pozor!
1. led 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladush díky!!!a co se týče koček myslím že to pravda je také jsem něco takového slyšela..
1. led 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1 Hmmm,no když to jinak nepůjde,tak boužel ji budeme muset dát pryč.Asi bude nejlepší se poradit s doktorkou.Ale pro miminko udělám samozdřejmě to nejlepší.
1. led 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sice sem nepatrim, ale nudila jsem se a vy jste byli na predni strane, tak jsem nakoukla :grinning:

Diskuze o kocickach me zaujala, ja teda kocku nemam, ale maji ji nasi, kde jsem casto. Doktorka se me na zacatku tehu ptala na kocky. Udelali mi testy na toxoplasmozu. Sestra mela kocku cele tehotenstvi a je vse taky v pohode. Nesmi se akorat sahat na hovinka, takze cistit zachod by mel manzel / partner :slight_smile:
1. led 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax No tak uvidím.Já jdu v úterý poprvé k doktorce,tak jí o tom hned řeknu.No a když bude vše ok,tak bude hovínka uklízet přítel nebo maminka :grinning:
1. led 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladush tak vidíš to je super ne :slight_smile:tak nesahat na hovínka a je to :slight_smile:
1. led 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladush Udela ti urcite taky testy. A rika se, ze kdyz mas kocku dlouho, tak uz si tu toxo prodelala a tudis uz to neni pro mimco nebezpecny :slight_smile: Ja mam napriklad doma 2 psy, 3 papousky, 2 chameleony, hada, kralika a myšky a taky nemam zadnou nemoc :slight_smile: Akorat si hodne lidi klepe na celo :grinning: Tak at ti KO dopadne dobre :slight_smile:
1. led 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax No já ji mám od začátku září,tak nevím jestli už jsem vůči tomu imunní. :unamused: Tak to máš doma hotovou zoo. :slight_smile:
1. led 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. led 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladush http://zkracovatko.cz/0ai8

To si precti, je toho na netu i vic :slight_smile:
1. led 2011 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax Děkuji.Hned jsi mi zvedla náladu! :wink:
1. led 2011 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak zatím vše ok a test sílí :slight_smile:
2. led 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1 uz jsem nakoukla k tobe do albicka a musim potvrdit, ze jedoznacne sili :dizzy_face: gratuluji :wink:
2. led 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka MYSLÍM ŽE JSME NA TOM STEJNĚ KDYŽ KOUKÁM NA TVÉ DNY MÁŠ TAM PŘIBLIŽNĚ STEJNOU SÍLU :slight_smile: :slight_smile:
2. led 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1 ... a to jsem mela obavy, ze mam carku moc slabou, ale preci jen jsme na zacatku :wink:
2. led 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ TO URČITĚ :slight_smile:
2. led 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!Tak já jsem před chvílí přišla z práce.Teď jsem si hodila nožky nahoru a odpočívám

@barca1
@boobinka
Koukám,že vám čárečky pěkně sílý,tak jen tak dál! :wink: Držím palečky! A kdy jdete poprvé k Dr.?
2. led 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda bych se přidala. Dle netu mi vychází termín 27.8.2011 a ve čt se chystám poprvé k dr. Zatím mě jen docela trápí nevolnosti, tak snad vše bude v pohodě.
2. led 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, vsechny Vas zdravim :slight_smile:

@katkvy A moc vítám :wink:

Jinak ohledne tech nevolnosti a priznaku - ja tak nejak nevim proc, ale citila jsem, ze bych mohla byt tehotna uz hned nejak na zacatku.. Byly to sice malickosti a vesmes jine, nez maji byt priznaky, ale me to pobizelo k tomu, ze bych mohla cekat mimi. Pred ocekavanou MS uz me pobolivalo bricho a hlavne zacaly bolet prsa. Jinak nez pred MS a to zustalo do ted. Jak pobolivani podbrisku, tak boles prsou. Jinak nic, nevolnost zatim nastesti zadna.

A prvni priznak byl ten, ze mi prestavaly chutnat cigarety :slight_smile: Moc dlouho mi to sice nevydrzelo, protoze 25. mi zemrela kolegyne z prace a ja byla v takovem stresu a jeste vlastne ani nevedela, ze bych mohla byt tehotna, tak jsem vykourila celkem dost :frowning2: Od pondeli po testiku uz jsem si rikala, ze musim prestat, ale v den jejiho pohrbu jsem proste nevydrzela. Ale ted jiz druhy den nekourim, ale je to tedy tezky! Chtela jsem prestat drive nez v tehu, abych byla uz vyrovnana, ted je to pro me jeste tezke a zvlast kdyz je ted takova situace... Nebyla jsem velky kurak, to rozhodne ne, ale proste obcas jsem si dala...
Dnes jsem i vyhodila zbytek cigaret, tak doufam, ze se udrzim! Pro miminko to chci udelat! To kazdopadne, riskovat nechci, ale mam tak slabou vuli.. no des! Ale snad to zvladnu :slight_smile:
2. led 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava
Paji vydrž! :wink: Já jsem taky kouřila a hned jak jsem se dozvědla,že jsem těhu,tak jsem hned přestala.Taky mám občas chuť,ale držím se. Tak přeju pevnou vůli! :wink:
2. led 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, snad se k vam taky budu moct pridat :slight_smile: posledni ms jsem mela 10.11. a prvni pozitivni test jsem nasla az 16.12.

27.12.jsem byla na gynde a to jsem mela byt uz 7tt,ale dle utz jsem byla 5 tt ,byla videt dutinka s zloutkovym vackem, ovulka probehla nejspis az na zacatku prosince ,cykl mam i 40 dni. :slight_smile: na ko jdu az 13.1. tak se bojim aby bylo vse ok. :frowning2: cekam na srdicko
2. led 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava ... drz se, uz jen pro zdravi mimiska :wink: to je krasna movitace.

@cajori17... vitam te a pevne verim, ze bude vse ok. Pri tak dlouhych cyklech je mozne, ze delka tehotenstvi je pak jina nez podle posledni MS.
2. led 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladush ... ohledne toxoplazmozy jsem slysela, ze kocky nejsou v tehotenstvi prospesne, ale shodou okolnosti jsem dnes narazila na tento clanek http://www.novinky.cz/zena/deti/219865-tehotne-zeny-by-se-mely-obklopit-domacimi-zviraty-ochrani-tak-dite-pred-ekzemy.html
2. led 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka No já jdu zítra poprvé k doktorce,tak jí řeknu aby mi udělala ty testy na toxoplazmozu.Doufám teda,že mě vezme,musím tam hned ráno zavolat.
2. led 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek