• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
@cabelkova - no tak to buď ráda, že se ti trombofilní mutace nepotvrdila - já ještě čekám na jedny výsledky z imuno a pak se uvidí,jak dlouho budu muset injekce píchat. Strašej mě, že až do konce šestinedělí :frowning2:
tak držim pěsti :wink:
3. únor 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak zmrzlá jsem taky, hlavně večer to je nejhorší :grinning:
3. únor 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova ahoj narazila jsem náhodou na vaší diskuzi a na tvůj příspěvěk, moc ti držím palečky, aby to konečně vyšlo. Vím o čem mluvím, toto je mé třetí těhotenství a ten strach je hrozný, ale snažím se nemyslet na to, že by se mohlo stát něco zlého. Jinak mě na testech po druhém těhu přišli na trombofilní mutaci, takže si od 4.tt píchám injekce, navíc na začátku byly komplikace a ležela jsem v nemocnici, ale doufám, že to zlé už máme vybráno :slight_smile:
3. únor 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madormi Ahoj, tak moc drzim palce, aby ti to klaplo... ale jestli ti nasli trombofilni mutaci, tak je moc pravdepodobne, ze kdyz si ted pichas latky na redeni, bude vsechno v naprostem poradku. Drzim palce!!!
3. únor 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova snad jo, ale i tak byly kompliakce, v 6 tt jsem začla špinit, málo stouplo hcg, apod. ale v pondělí na kontrole se jevilo vše v pořádku tak snad to bobek zvládne a bude zdravý!
3. únor 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Peto, to ti nezavidim, to je jeste za dlooooho!!! Ja sla po deseti dnech od zavolani a nemohla jsem se dockat... :slight_smile: Ted jdu po tydnu a taky se mi to vlece. :slight_smile: ALe uz se blizim, pomalu. :slight_smile:
3. únor 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete to jsi na to s tou zimou asi kápla, já prvně byla těhu na podzim a zima mi nebyla, teď mrznu, kudy chodím :grinning:
@lifinka to je super, že to roste :wink:
3. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madormi Nejdulezitejsi je, ze posledni kontrola byla v poradku... tak mysli na to a ja verim, ze mimusko to zvladne... kdyz uz doslo takhle daleko... jeste par tydnu a budes mit prvni trimestr za sebou a pak uz to bude radost... to me ceka jeste dlooouha cesta. :slight_smile:
3. únor 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta díky, já myslela, že půjdu jen na krev a on ještě uděláme UTz a já čučela, no samo byla jsem moc ráda po třech dnech zase vidět tu čárku malou :slight_smile:
3. únor 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka Ja byla dneska na krvi na endokrinologii, aby mi dr. kdyztak zvysila davku Euthyroxu, k ni jdu pristi ct, tak doufam, ze ji nebudu smutne hlasit, ze uz tehu nejsem. :(
3. únor 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova na co bereš euti...máš štítku?co bys jí řekal že už nesji počkej , ajk tě mimi bude kopat a nebudeš moct se vyspat, už nic takého neříkej :wink: těhu zůstaneš!!!
3. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova - mě to nějak nevadí, zatím...ono to uteče:grinning:. A stejně tam budu muset cinknout znovu, protože jsem se objednala úplně blbě - M. bude mít zrovna odpolední, takže nebude hlídání prcka a sebou se mi ho tahat do ordinace nechce...takže se musím domluvit, ať mě objedná dřív na ráno nebo na jiný termín, aby mohl M. se mnou a stihli jsme to, než pojede do práce (to musíme být nejpozději v jednu odpoledne doma)...takže tam znovu zavolám zítra, ať to nějak namyslíme:grinning:
3. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj budoucí maminky :slight_smile:) taky jsem se ted přihlasila... jsem ale asi trošku dale než vy :slight_smile: jsme v 13. týdnu... takže 8.8 nas to čeka... vuaaaaa :slight_smile:
3. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova já byla na krvi v úterý a v pondělí jdu pro výsledky a asi taky zvýšení léků :unamused:
3. únor 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka Mam vysoke protilatky proti stitne zlaze a hodnoty hormonu hranicni, takze beru od jara Euthyrox. Uz jednou jsem se k ni takhle objednavala a nez jsem tam stihla dojit, mimi odeslo... to vis, blby zkusenosti si clovek z hlavy jen tak nevymaze, no...
3. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 A kolik beres ted??
3. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova beru letrox a mám po,st,pá 100mg a zbytek týdne 75mg, šílený :confounded:
3. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ráda bych se k vám taky přidala, své // jsem našla 23.1.2011, takže jsem asi nějaký 6 tt.....
Tyhle čárky byly vytoužené, povedlo se po necelých čtyřech letech :dizzy_face:
3. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 Ja beru furt jenom 50mg, tak to jsem na tom jeste docela dobre, je to pry minimalni davka... ale co, budu brat klidne i desetinasobek, jen kdyz bude cudlik v poradku.
3. únor 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jjjana Ahoj jani, tak to jsme na to podobne, // jsem mela 20.1. a bylo to po trech a pul letech... toz vitej.
3. únor 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova já myslím že bude, pokud bereš léky tak to bude ok, neboj :wink: on mi furt ty dávky zvyšuje, já nemám na utz skoro žádnou štítnou žlázu a výsledky krve se spíš zhoršují :unamused:
3. únor 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka jo, je to super..taky se na zítřek zase těším :slight_smile:

@sarkast
@jjjana vítejte mezi námi :wink:
3. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Tak to jsme na tom opravdu hodně dost podobně :slight_smile: kdy jdeš na další kontrolu? Já jdu 10.2., už se těším, jestli mi dá zase fotečku....
3. únor 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madormi - tak to sme na tom stejně - já sem teď 5tt a už 3 dny taky píchám injekce - držim pěsti ať je všechno vpořádku!
3. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta dekujii :slight_smile:
3. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vetka tak ja jsem na tom podobne, akorad ze mam zaludek jako na vode cely den a nejhur snad vecer. Pokud si pamatuju tak to 3 mesicem koncilo, tak doufam ze to bude taky tak.
@luciana5558 Ja beru Calibrum babyplan, ale spis nepravidelne a kvuli tomu ze se po zime citim opravdu takova vycerpana. A pak kyselinu listovou, ale to hlavne kvuli jinym lekum co beru. S vitaminy bych to moc neprehanela, nechci pak rodit 4 kilove mimino :slight_smile:

Kosa je mi taky porad, ale jak si pamatuju tak s rostoucim briskem mi prozmenu byvalo strasny vedro :slight_smile:
Holky ktere nemate zadne priznaky budte rady, pri prvnim tehu to prislo myslim pozdeji a rychle zmizelo, ted je to horsi.
3. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tlavelza moje segra nevlastni do sebe rvala vitaminy v praskach skoro cele tehu ma se brat jen prvni 3 mesice pak rodila skoro 5kiloveho macka
3. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás po dvou dnech navštívila a už asi hodinu dočítám :slight_smile:
Vítám všechny nové. Co se týká příznaků , tak zima je mi taky - měla jsem to tak i u prvního (mají termín 6 dní od sebe) a pak teda chodím častěji na záchod. Snažím se moc nepozorovat a neplašit a věřím, že bude vše ok. Na ko jdu v úterý, tak jsem zvědavá a natěšená, až prcka zase uvidím.
Jinak jsme našeho mladého taky informovali o tom, že mám v bříšku mimi, tak se teď ptá skoro každé ženské i holčičky, jestli náhodou taky něco v bříšku nemá. A jak najde plyšáka - maňáska, tak se do něj snaží nacpat jiného plyšáka.
3. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Jo jo ja vim, nejhorsi je pokud se teda nepletu nektery z vitaminu B, to ma za nasledek ze jsou miminka pak moc velka. Minule tehu jsem brala poctive tu kyselinu listovou, sem tam nejaky vitaminek, ale tak 1x tydne a az ke konci zelezo. A Lucka mela 3,65 takze tak akorad.
3. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky takže myslíte, že první trimestr brát Calibrum baby plan a pak už nic - nebo takový ty vitamíny typu mamavit :slight_smile:
3. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek