• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
@cabalkova ahoj na ultrazvuk ještě nevím kdy, až jak mi řeknou v pondělí podle výsledku krve, v úterý už bych měla být 6 tt, tak snad brzy
5. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete to se taky divim ze ji tak odbyli v 5 tydnu jde videt minimalne bublinka
5. únor 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka66 - mě taky takhle objednávala sestřička...jsem jí řekla, že mi skoro týden mešká ms a mám pozitivní těhu test a tak se jen zeptala: "a je to těhotenství chtěné?" A když jsem řekla, že jo, tak tak začala listovat kalendářem a prý, tak to já vás objednám až na dýl, stejně by vás pak chtěla paní doktorka vidět znovu...a objednala mě až na ten 6+5tt, takže vlastně za skoro 14 dnů...
5. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 - jj, si taky myslím:wink:. Já se prvně strašně bála, aby to nebylo mimoděložní, že mě strašně bolelo a píchalo v podbřišku, naštěstí to bylo tam, kde mělo být a teď "to" tu pobíhá a vaří nám večeři:grinning:
5. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete :grinning: hele ted tam jdes 16 a uz bude i srdicko :wink:
5. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 - jj, doufám v to:grinning:. Ještě tu mám pět testů, tak do té příští (resp. přes-příští středy) snad vydržím:grinning:
5. únor 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete tak to mě se ptala jen na datum poslední menstruace a jestli nevím datum styku, testy jsem jí říkala, že mám pozitivní, ale nějak jí nezajímalo ani kolik ani zda nemám nějaké příznaky, asi u mě bude věřit hlavně hcg, protože byla pravděpodobnost přirozeného otěhotnění malá, manžel má špatný spermiogram (i když po delší době užívání vitamínů se mu zlepšil) a já mám ovulaci jen někdy, podstupovali jsme IVF a teď je to opravdu zázrak :dizzy_face:
5. únor 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka66 - nj, já se objednávala jen po telefonu, takže asi šlo o to, kdyby to byl případ, kdy těhu nechce, tak by objednávala co nejdřív...tím, že chceme mimi, tak objednala takhle, aby bylo rovnou i srdíčko si myslím...mě to teda i vyhovuje, aspoň tam nebudu muset jezdit zbytečně furt (mám to na gyndu 40km:slight_smile:). Příznaky ji taky nezajímaly, ani se neptala na poslední ms, to si vyzví všechno až MUDra na té kontrole...
5. únor 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Srdicko byva videt nejcasneji v 5+4tt, a to musi byt pan doktor sikovny, mit dobry utz a prdolka se taky musi snazit... ja byla presne v ten den na utz, ale byla jen bublinka... nicmene pan dr. rikal, ze se nic nedeje a nic spatneho to neznamena... tak snad.
5. únor 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Teda, me aby asi otazka, jestli to je chtene, dostala do kolen. :sweat_smile:
5. únor 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova - jj, mě to taky dost zaskočilo ten dotaz - po dvou letech plánování mimíse:grinning:.... ale tak asi má svoje zkušenosti :confounded: . A s tím srdíčkem souhlas, to by odpovídalo tomu, že se MUDra skoro podivovala tehdy, že je v 5+6 už vidět, jak bliká, že to je skoro nejdřív, co to jde vidět...
5. únor 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky už jsem obj. na genetiky ve 12tt, jdu přesně na 12+0 15.3., už se těším :dizzy_face: doufám, že mi dr, řekne co to bude :slight_smile:
5. únor 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka To jsi dobra, ze ses takhle rovnou objednala a nepripoustis si, ze by se neco mohlo pokazit... to ja teda asi takhle dopredu planovat nebudu... ale gratuluju...
5. únor 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova no mě to nakázal dr., že je plno, ať co nejdříve se obj., dělá se to jen od 11-13tt takže moc času mezi tt není...
5. únor 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova ja tam byla v 5tt a byla taky bublinka mam ji v albu a rikal mi ze ve ctvrtek by melo byt srdicko a pry kdybych prisla o 3 dny drive tak by nebylo videt nic
5. únor 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete ... taky jsem mela podobnou zkusenost se sestrickou... berou nas jak na bezicim pase :angry: normalne jsem se vnutila na vysetreni... nejdriv jsem chtela jen na krev, to rikala, ze neni mozny bez vysetreni a na vysetreni je v 5tt brzy, ale ja se nedala a nacpala se tam za dva dny :sunglasses:
5. únor 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Krasna bublinecka, gratuluju!!
5. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 ... opravdu je to krasne videt :dizzy_face:
5. únor 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova - tak já počítám, že na ten prvotrimestrální screening se taky budu objednávat záhy po té kontrole v 7.tt, protože to je vlastně ca měsíc předem a oni to dělají na pár pracovištích, takže objednací doby můžou být dlouhý a nechci riskovat, že se tam nestihnu objednat:slight_smile:

@markett_a - tak já to neberu, že by nás ta sestřička brala jak na běžícím pásu, chápu, že tam třeba zrovna mají pacientky,...a nevidím problém v tom, že mě objedná až takhle "později", naopak mi to i vyhovuje, že se aspoň nebudu stresit tím, že by tam dřív třeba nebylo to srdíčko...já ani nechtěla takhle brzy tam volat, ale nakonec jsem neodolala a cinkla tam, původně jsem chtěla volat až začátkem příštího týdne:slight_smile:
5. únor 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
... holky, berete nejaka Utrogestan? :confused:
5. únor 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 - teď koukám do albíčka na bublinku, moc pěkná fotečka:slight_smile:
5. únor 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a znovu nabízím možnost přístupu do uzavřené těhu-diskuze Podzimňátka 2011, ať jsme "schovaný" :slight_smile:. Kdo by ještě chtěl přidat, tak prosím do IP zprávičku nebo případně i tady se mi ozvěte a vpustím vás:wink:
5. únor 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markett_a MArket, beru utros, jeden rano, jeden vecer. Ty taky?
5. únor 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova, já taky beru Utroš, třikrát denně.. a na ten screnning jsem už taky objednaná (na 1.3.), jsou velké čekací doby..Takže jak říká petapete, kolem |7. týdne je to na objednání asi ideální..
@kajulka grtuluji ke krásné bublince :wink:
5. únor 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka333 Tak uvidim, co mi dr. rekne v ut. Ale je otazka, jestli me vubec bude posilat nekam jinam, protoze on je prave odbornik na diagnosticky utz, takze mam pocit, ze tu genetiku si dela sam. Ale uvidim, dozvim se za par dnu. :slight_smile:
6. únor 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tady nova. Taky jsem uz nasla //. Volala jsem k doktorovi, ale jsem objenana az na 24.2. Jenze mam bolesti v podbrisku, chvilkama primo krece a hodne me tam picha, tak premyslim, ze se objednam uz tento tyden, at mam jen jistotu, ze je vsechno v poradku. Myslite, ze na UTZ pujde mimco uz videt?
6. únor 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova ... @evicka333 ... prave, ze ho neberu :angry: a slysela jsem, ze ho bere hodne holek... musim se na to dr. zeptat
6. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ... mno tezko rict... zalezi, jaky ma tvuj dr. UZ... ja kdyz byla v necelem 5tt, tak mi rikal, ze 99% UZ to jeste nevidi...
6. únor 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markett_a Market, pokud nemas zadne potize a problemy, tak si myslim, ze utrogestan nepotrebujes... telo si ho vytvari samo a touhle dobou uz v takovych davkach, ze si skoro ani nevsimne, ze mu jeste neco dodavas zvenku... ja ho mela na podporu po tech predchozich casnych ztratach... jinak bych ho nebrala. Myslela jsem, ze uz ho budu moct vysadit, ale dr. rikal az do 12tt, tak si ho jeste uziju. :slight_smile:
6. únor 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek