• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
Ahoj @madormi, no, musím souhlasit s @petapete, taky jsem si říkala, že jak se malý narodí, že se konečně uklidním, ale teda, vůbec to nebyla pravda. Ten strach je pořád. Takže mám obavy aby bylo mimi v bříšku v pořádku a náš miláček, který letos oslaví 3 roky taky.. :slight_smile:
6. únor 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ... jsem dneska asi 6+0, nemam to tu jeste, chci pockat oficialne na UZ, az mi to dr. potvrdi, asi by mohlo byt uz i srdicko :dizzy_face: pak si to tu pisnu :dizzy_face:
6. únor 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Tak v tom pripade ja budu doufat, ze patrim mezi ty stastne. :slight_smile:
Chtela bych se objednat na konec tohoto tydne, coz budu konec pateho, zacatek sesteho tyden. Pozdeji nemuzu, protoze odjizdim na delsi dobu pryc. Takze bud muzu jit k doktorovi ted, nebo az za dva tydny. A to asi nevydrzim. :slight_smile:
6. únor 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markett_a Aha, tak to jsem tak aktivni a nedockava jen ja, ze jsem si to tam hned uvedla, ze? :grinning:
6. únor 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ... mno moc mi tady ty historky o konci ranneho tehu nepridaly :frowning2: taky mam porad strach... docela jsem se na to tehu upnula, a tak doufam, ze bude vse ok...
6. únor 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markett_a Tak to jsme dve. Taky mam ted strach cim dal vetsi. Ale delam si test kazdy den a carka sili a merim si i BT a porad je teplota vysoka, tak me to trosku uklidnuje. Jen at uz vidim mimiska, ze je v bublince a hlavne at je pak i srdicko a pak se snad trosku uklidnim.
Miminko se nam sice povedlo na poprve, ale mam z toho hroznou radost a nedokazu si predstavit, ze by se neco melo stat....
6. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ... napoprve??? to jsi stastna zena! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ... my se snazili rok a pul a mam za sebou i neuspesne IVF... ted jsem mela schvaleny dalsi pokus a tesne pred stimulaci se to povedlo prirozene, tak doufam, ze kdyz se to takhle povedlo, ze to bude vsechno dobry :dizzy_face:
6. únor 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markett_a Jo, ani ve snu jsem tohle necekala. Porad jsem mela nejake problemy, mam za sebou i gyn.operace, porad nejake zanety, velke bolesti apod. a kdyz jsme se rozhodli pro miminko, tak hned prvni mesic. Z radosti to se mnou malem slahlo! :grinning:
A jak dlouho to trvalo u vas?
6. únor 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markett_a Tak nez jsem se stihla zeptat, uz jsi mi odpovedela. Tak v tom pripade HROZNE VELKA GRATULACE!! Drzim moc palecky!!
6. únor 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ... napodobne :dizzy_face:
6. únor 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy jdes k dr. na UZ?
6. únor 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko jde o tom, ze je mi letos 40 a musela jsem kvuli tomu prejit i do jine poj., pac jen VZP hradi IVF do tohoto veku... kdyby to ted nevyslo, stihla bych mozna pak jediny pokus :frowning2: ale to se doufam nestane, ani na to nechci myslet...
6. únor 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ... jdu v patek, 11.2.
6. únor 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markett_a Ja bych chtela jit ve ctvrtek, je to jediny den, kdy mam volno. :frowning2: Tak snad to vyjde.
Budu ti moc drzet palecky a urcite dej potom hned vedet! Asi nesmime myslet na ty spatne veci. Mely by jsme byt stastne a spokojene, aby i miminko bylo spokojene. :slight_smile:
To uz budes v kolikatem tydnu v patek?
6. únor 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko test už ale asi nemá cenu moc dělat, už budeš mít dost vysokou hladinu hcg a test je od 10 max 25 ml takže je to zbytečné vyhazování peněz :slight_smile: dřív než by začla slábnout čárka bys to poznala jinak, špinění nebo tak ale ani to nemusí nic znamenat. tak bud v klidu, věř bublince a vše bude dobré. my jsme za poslední rok třikrát zkusili a tříkrát otěhotněli hned první cyklus, doufám že ted z toho bude i zdravé miminko konečně :grinning: ale u mě asi ty potraty byly způsobené krvní mutací takže teď si píchám od 4 tt heparin
6. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madormi Je, tak to me moc mrzi! Tak to drzim palecky, at tentokrat je to uz bez problemu.... Na jednu stranu mate stesti v nestesti, ze se vam zadari vzdycky otehotnet hned znovu. A vis jak...Do tretice vseho dobreho! :dizzy_face:
A ty jeste nemas fotecku miminka?
6. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko mám z 6 tt a z 8 tt ale mám to na mailu doktror to tak posílá a nejde mi to zkopírovat sem, mám jen z 6 tt v albu, fotečky si chci koupit až na sreeningu, do ted mi to furt přišlo jak flek :slight_smile:
7. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se připojit do vaší diskuze? Já čekám miminko na začátek září, ale pořád nic nechci zakřiknout mám hroznej strach, že nakonec něco nevyjde. Jsem po IVF, takže po těch neůspěchách stále nemůžu uvěřit, že se zadařilo :slight_smile:
7. únor 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teda na zadnem ivf a nicem podobnem nebyla ale nepatrim mezi ty kterym se to povede na poprve u malyho nam to trvalo pul roku a ted taky a to jsem uz v lednu prestala doufat ze to vyjde zamluvila jsem si stenatko okukovali jsme s manzou dovcu a na testu se ukazali // samozreme jsem rada uvidime zda k tomu mori pojedem nebo ne a kdyz ne tak si vezmem na Lipne chaticku aspon an tyden tak je taky krasne :dizzy_face:
7. únor 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohu se také přidat???Jsem v 11tt, zatím vše v pořádku příští týden jdu na screening, hrozně se bojím,minule těhu jsem měla zmlklý potrat...
7. únor 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak aj ja by som sa k vam chcela pridat, som v 8tt a je to moje prve:slight_smile: Na screening sa chystame 8.3. tak snad bude vsetko v poriadku. Ohladom screeningu, povedal vam o tom lekar nieco viac, alebo vas na to poslal automaticky?
7. únor 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Screening na vývojové vady dělají automaticky, mě ještě bude dělat Papp a testy, ty jsem si musela zaplatit
7. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem za info, budem drzat palce, nech ti vsetko dobre dopadne.
7. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simasara já jsem se musela na screening objednat na vlastní žádost a budu platit 1500 je to ten Nt a biochemický screening
7. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @simsara a @zuziatkopiratko , gratuluji k těhulkování!
@zuziatkopiratko u nás teda automaticky na ten prvotrimestrální screening neposílají, protože se platí, takže je dobrovolný, pak až v 116. týdnu se všem dělají tripple testy, které jsou taky na vývoj. vady a ty proplácí pojišťovna. Nicméně mi můj gynekolog. ten prvotrim. screening doporučil (a i kdyby ne, tak bych na něj šla), protože je přesnější a lepší. Mi u malého vyšly tripple testy špatně (1:130 na down. syndrom) a bylo to falešně pozitivní. My jsme na amnio jít nechtěli, kvůli rizika potratu, tak jsme pak do porodu nevěděli zda je malý zdravý. A díky pánu Bohu je! No a teď doufám, že ten prvotrim. screening dopadne dobře, mám strach a zároveň se na něj těším. Mám jej 1.3.
7. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka333 Děkuji za gratulace. Je fakt, že já jsem si platila teď extra krevní testy a také ten UZ screening budu platit 500,-. Už aby to bylo, jsem nervozní..
7. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé.... tady se to ale rozrostlo o spoustu nových těhulek.-) To bude plodný rok.-) Všem vám gratuluju!
Já jsem taky pro ten placený SN a doporučuju ho ze stejných důvodů jak píše evicka333.. Ve středu budu vědět výsledky.Můžeme být rádi, že už ta možnost tady je.-)
7. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte zkušenost s ekzémy nebo alergií???Já mám atompický ekzém a hrozně se mi zhoršilo!!!Nejhorší e, že nemohu zyrtec a nic..
7. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam screening v prvom trimestri zadara. Vraj mi to preplatí poisťovňa, ale aj keby nepreplatila, idem do toho. Krv je zatial úplne v poriadku, tak snaď aj screening dopadne dobre.
7. únor 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek