Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky 🙂

Ahoj všem, jsem tu v podstatě nová a před pár jsem zjistila, že i těhotná 🙂 Takže si ráda popovídám s dalšími nastávajícími maminkami, které také očekávají 😉

P.
simasara
7. únor 2011
@madormi To jsem už zkoušela a také nic, mám úplně červené felky a svědí to!!
madormi
7. únor 2011
@simasara tak to nevím no co 😞 já když ho měla tak pomáhali taky jen kortikoidy 😞 asi vydržet nebo envím co no 😞(
petapete
7. únor 2011
@nasekuratko - nj, ale to, že je to v děloze už víš a víc toho v pátek stejně na 99% nezjistíš, to je prostě na to ještě brzy...takže bych v klidu jela na dovču, užila si to tam a po návratu skočila kouknout na srdíčko - to už bude vidět skoro jistě...a na dovolené ti to aspoň rychleji uteče. Teď jediný, co mohlo být problém, by bylo mimoděložní a to máš díky bublince vyloučený, takže víc stejně teď do pátku nezjistíš😉
simasara
7. únor 2011
@madormi ASi to budu muset vydržet :-S 😞
fialka66
7. únor 2011
@nasekuratko ahoj, mně v 5+3 doktorka vzala jen krev, že prý by nebylo nic vidět a dnes jsem měla výsledky hcg 3000, takže si mě pozvala na ultrazvuk na 16.2., to už budu 7+1
nasekuratko
7. únor 2011
@fialka66 Je, tak to se mi ulevilo. 🙂 Ja se proste asi moc bojim. Mela bych se hodit do klidu. 😃 Kdyz tech potratu je kolem me za posledni dobu nejak moc, tak me to trosku desi. =-)
fialka66
7. únor 2011
@nasekuratko pokud se cítíš dobře, tak se nemáš čeho bát a všímej si spíš těch pozitivnějších věcí kolem sebe, to tě uklidní, soustřeď se teď na dovolenou a pořádně si ji užij, pak už na kontrole uvidíš větší fazolku se srdíčkem, a to je uklidňující 😎
zuziatkopiratko
8. únor 2011
@nasekuratko ja som bola na ultrazvuku v 5+0 a fazulka bola este nemeratelna. Naozaj si radsej pockaj, mas to istejsie.
nasekuratko
8. únor 2011
Tak nakonec jsem objednana na 22.2.,tak uz se nemuzu dockat. 🙂 V noci jsem mela velke bolesti, tak ted piju magnezium, tak doufam, ze mi to zabere. A ze je jinak vsechno v poradku.
kajulka001
8. únor 2011
holky ja jdu ve ctvrtek a doufam ze uz bude srdicko x-)
snazilka_2011
8. únor 2011
@dzajnach to by ti měl poradit tvůj gynekolog 🙂
simasara
8. únor 2011
Ahoj holky, tak jsem byla na kožním..dali mi nakonec Ditiaden, že je to lepší než Zyrtec, tak snad vědí, co dělají..
zuziatkopiratko
8. únor 2011
Ja idem do poradne 22ho, tak nam uz dufam da aj nejaku fotecku🙂 Naposledy som videla len machulku, aj ked doktor povedal, ze srdiecko mu bije, len ja som asi slepuch🙂 Inak baby, ktore budete rodit v Prahe?
simasara
8. únor 2011
@zuziatkopiratko to určitě, když si řekneš tak ti dají a bude krásně vidět srdíčko!!
samanta001
8. únor 2011
holky v kolikátém týdnu jste byli na screningu? Jedná se asi o tři vyšetření jestli jsem to pochopila dobře je to tak? Já jdu poprvé na krev 15.2. a to budu začínat 11t není to pozdě?
evicka333
8. únor 2011
@simsara, tak snad Ti to zabere!
@samanta001 ten prvotrimestrální screening se dělá od 11. týdne do 13+6tt, takže jdeš akorát 😉 Teda pokud to bude ta krev na screening. Mi třeba mudr. bral i krev v 7t+3tt a to myslím na krevní obraz, hiv, toxoplazmozu a tak podobně..
samanta001
8. únor 2011
@evicka333 mě budou dělat asi všechno najednou, jdu ke své gynekološce totiž poprvé, do teď jsem chodila do CAR a tam dr.kontroloval jen srdíčko a jak se plod vyvijí takže vše mám teprve před sebou. 🙂 A děkuju za odpověď 😉
tlavelza
8. únor 2011
Ahoj, vidite jak jste to tu zacali psat tak teprve vzpominam na jakych vysetrenich jsem byla v prvnim tehu. Myslim ze minule jsem na tom prvnim screeningu byla v 11tt a delali mi zvlast i triple testy.

Holky jste nekdo z Brna a okoli?
petapete
8. únor 2011
@tlavelza - já jsem ca 40km od Brna, ale pocházím z Brna a jezdíme tam za rodiči atd...
cabalkova
8. únor 2011
Ahoj holky, tak hlasim, ze mame srdicko a cudla uz ma 6 mm. Jsem stastna.
simasara
8. únor 2011
@cabalkova Moc gratuluju!!
nasekuratko
8. únor 2011
@cabalkova Moc moc gratuluju! Uz abych to tak mela taky... 🙂
vetka
8. únor 2011
@cabalkova No tak to je paráda! Hned jsi o něco klidnější, ne? 😉
cabalkova
8. únor 2011
@vetka No, byla jsem o neco klidnejsi, ale od odpoledne me najk boli bricho, tak mi to zase na klidu ubralo... ale snad to nic neni... docela dlouho me ted nebolelo, tak jsem tomu odvykla. 🙂
petapete
8. únor 2011
@cabalkova - já se tu musím křenit tomu, jak si ty starosti a problémy "hledáme" - máš potvrzený srdíčko, před pár dny jsme si tu hromadně stěžovaly, že už nás nepobolívá břicho, aby to nebylo blbý a teď zas místo aby ses hodila do klidu, tak ten příznak, který se před pár dny hledal, je na škodu 😃 . To je fakt sranda, jak to všechny máme stejný, že se vypsychujeme každou drobností😉. Kláro, jako já se ti nesměju, já to budu mít úplně stejně, prostě jsou to nervy od začátku až do konce😃. A pak furt dál...
tlavelza
8. únor 2011
@petapete No vidis tak to se nekdy s prckama muzem nekde potkat.
nasekuratko
8. únor 2011
Holky a mate nektera i jine priznaky nez bolesti v podbrisku? Protoze me krome bolesti (ktere jsou nekdy poradne silne, hlavne v noci), tak me jinak jen boli prsa. A jinak se citim uplne fajn, ani zadna unava....
sussanah
8. únor 2011
Ahoj holky, taky se pridam. Mam doma uz jednoho raubire (16m) a dalsiho cekame 14.zari 🙂 A teda priznaku mam na celou knihu o tehotenstvi, od zvraceni ( v kteroukoliv denni dobu), po chute na vsechno a zaroven nechutena nic, bolesti, spineni, krvaceni, mdloby a mzitky pred ocima, unavy a ja nevim co jeste. Ale co bychom pro ty deti neudelaly 😃
petapete
8. únor 2011
@tlavelza - jj, to můžeme🙂. A ty jsi z Brna? Kde plánuješ rodit? Já určo v Bohunicích, rodila jsem tam už Lukáše a byla jsem tam spokojená🙂
petapete
8. únor 2011
@nasekuratko - mě už ani to břicho nějak extra nepobolívá, spíš tam sem tam píchne a mám ho strašně nafouknutý. JInak mě někdy trochu pobolívají prsa, ale ne nějak extra moc a jsou taky takový trochu přifouknutý😃. Ale jinak nemám příznaky vůbec žádný...V prvním těhu jsem taky neměla...

Začni psát odpověď...

Odešli