• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
@madormi To jsem už zkoušela a také nic, mám úplně červené felky a svědí to!!
7. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simasara tak to nevím no co :frowning2: já když ho měla tak pomáhali taky jen kortikoidy :frowning2: asi vydržet nebo envím co no :frowning2:(
7. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - nj, ale to, že je to v děloze už víš a víc toho v pátek stejně na 99% nezjistíš, to je prostě na to ještě brzy...takže bych v klidu jela na dovču, užila si to tam a po návratu skočila kouknout na srdíčko - to už bude vidět skoro jistě...a na dovolené ti to aspoň rychleji uteče. Teď jediný, co mohlo být problém, by bylo mimoděložní a to máš díky bublince vyloučený, takže víc stejně teď do pátku nezjistíš:wink:
7. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madormi ASi to budu muset vydržet :confounded: :frowning2:
7. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ahoj, mně v 5+3 doktorka vzala jen krev, že prý by nebylo nic vidět a dnes jsem měla výsledky hcg 3000, takže si mě pozvala na ultrazvuk na 16.2., to už budu 7+1
7. únor 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka66 Je, tak to se mi ulevilo. :slight_smile: Ja se proste asi moc bojim. Mela bych se hodit do klidu. :grinning: Kdyz tech potratu je kolem me za posledni dobu nejak moc, tak me to trosku desi. :confused:
7. únor 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko pokud se cítíš dobře, tak se nemáš čeho bát a všímej si spíš těch pozitivnějších věcí kolem sebe, to tě uklidní, soustřeď se teď na dovolenou a pořádně si ji užij, pak už na kontrole uvidíš větší fazolku se srdíčkem, a to je uklidňující :sunglasses:
7. únor 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ja som bola na ultrazvuku v 5+0 a fazulka bola este nemeratelna. Naozaj si radsej pockaj, mas to istejsie.
8. únor 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec jsem objednana na 22.2.,tak uz se nemuzu dockat. :slight_smile: V noci jsem mela velke bolesti, tak ted piju magnezium, tak doufam, ze mi to zabere. A ze je jinak vsechno v poradku.
8. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jdu ve ctvrtek a doufam ze uz bude srdicko :dizzy_face:
8. únor 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach to by ti měl poradit tvůj gynekolog :slight_smile:
8. únor 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla na kožním..dali mi nakonec Ditiaden, že je to lepší než Zyrtec, tak snad vědí, co dělají..
8. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja idem do poradne 22ho, tak nam uz dufam da aj nejaku fotecku:slight_smile: Naposledy som videla len machulku, aj ked doktor povedal, ze srdiecko mu bije, len ja som asi slepuch:slight_smile: Inak baby, ktore budete rodit v Prahe?
8. únor 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuziatkopiratko to určitě, když si řekneš tak ti dají a bude krásně vidět srdíčko!!
8. únor 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky v kolikátém týdnu jste byli na screningu? Jedná se asi o tři vyšetření jestli jsem to pochopila dobře je to tak? Já jdu poprvé na krev 15.2. a to budu začínat 11t není to pozdě?
8. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simsara, tak snad Ti to zabere!
@samanta001 ten prvotrimestrální screening se dělá od 11. týdne do 13+6tt, takže jdeš akorát :wink: Teda pokud to bude ta krev na screening. Mi třeba mudr. bral i krev v 7t+3tt a to myslím na krevní obraz, hiv, toxoplazmozu a tak podobně..
8. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka333 mě budou dělat asi všechno najednou, jdu ke své gynekološce totiž poprvé, do teď jsem chodila do CAR a tam dr.kontroloval jen srdíčko a jak se plod vyvijí takže vše mám teprve před sebou. :slight_smile: A děkuju za odpověď :wink:
8. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vidite jak jste to tu zacali psat tak teprve vzpominam na jakych vysetrenich jsem byla v prvnim tehu. Myslim ze minule jsem na tom prvnim screeningu byla v 11tt a delali mi zvlast i triple testy.

Holky jste nekdo z Brna a okoli?
8. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tlavelza - já jsem ca 40km od Brna, ale pocházím z Brna a jezdíme tam za rodiči atd...
8. únor 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlasim, ze mame srdicko a cudla uz ma 6 mm. Jsem stastna.
8. únor 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Moc gratuluju!!
8. únor 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Moc moc gratuluju! Uz abych to tak mela taky... :slight_smile:
8. únor 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova No tak to je paráda! Hned jsi o něco klidnější, ne? :wink:
8. únor 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vetka No, byla jsem o neco klidnejsi, ale od odpoledne me najk boli bricho, tak mi to zase na klidu ubralo... ale snad to nic neni... docela dlouho me ted nebolelo, tak jsem tomu odvykla. :slight_smile:
8. únor 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova - já se tu musím křenit tomu, jak si ty starosti a problémy "hledáme" - máš potvrzený srdíčko, před pár dny jsme si tu hromadně stěžovaly, že už nás nepobolívá břicho, aby to nebylo blbý a teď zas místo aby ses hodila do klidu, tak ten příznak, který se před pár dny hledal, je na škodu :grinning: . To je fakt sranda, jak to všechny máme stejný, že se vypsychujeme každou drobností:wink:. Kláro, jako já se ti nesměju, já to budu mít úplně stejně, prostě jsou to nervy od začátku až do konce:grinning:. A pak furt dál...
8. únor 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete No vidis tak to se nekdy s prckama muzem nekde potkat.
8. únor 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a mate nektera i jine priznaky nez bolesti v podbrisku? Protoze me krome bolesti (ktere jsou nekdy poradne silne, hlavne v noci), tak me jinak jen boli prsa. A jinak se citim uplne fajn, ani zadna unava....
8. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se pridam. Mam doma uz jednoho raubire (16m) a dalsiho cekame 14.zari :slight_smile: A teda priznaku mam na celou knihu o tehotenstvi, od zvraceni ( v kteroukoliv denni dobu), po chute na vsechno a zaroven nechutena nic, bolesti, spineni, krvaceni, mdloby a mzitky pred ocima, unavy a ja nevim co jeste. Ale co bychom pro ty deti neudelaly :grinning:
8. únor 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tlavelza - jj, to můžeme:slight_smile:. A ty jsi z Brna? Kde plánuješ rodit? Já určo v Bohunicích, rodila jsem tam už Lukáše a byla jsem tam spokojená:slight_smile:
8. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - mě už ani to břicho nějak extra nepobolívá, spíš tam sem tam píchne a mám ho strašně nafouknutý. JInak mě někdy trochu pobolívají prsa, ale ne nějak extra moc a jsou taky takový trochu přifouknutý:grinning:. Ale jinak nemám příznaky vůbec žádný...V prvním těhu jsem taky neměla...
8. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek