• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
@petapete Bydlime v Oslavanech takze asi cca 25 km ale v Brne jsme casto protoze tam mame praci. Ja rodila v Bohunicich a byla jsem velice spokojena, ted ale budu zvazovat Ivancice, protoze to mame kousicek tak aby za mnou mohli jezdit i s Luckou. Ale to se uvidi podle situace.

Co se tyka priznaku tak porad pretrvava nafouknuty bricho, zaludek jako na vode kdyz mam hlad i kdyz se najim (jenom ta faze jidla je uzasna :slight_smile: ) a unava, ale to muze byt i ve spojitosti s tim ze litam cely den kolem naseho torpeda. Ted uz jsme ji ulozili tak si odpocinu, osprchuju a sup do postele.
8. únor 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tlavelza - já chci zas do Bohunic, právě že jsem tam byla spokojená, navíc tam mamka pracuje (sice ne v porodnici, ale v areálu nemocnice, takže za mnou chodila i přes dopoledne - místo oběda:grinning:, nosila mi kojící čaj:grinning:). A M. by s Lukášem za mnou buď jezdili denně nebo by zůstali třeba u našich, aby to měli blíž....I jsem uvažovala nad tím nadstandardním rodinným pokojem, ale stojí to děsný prachy:frowning2:. Jinak my tu jakoukoli jinou porodnici máme +- stejně daleko, ale s daleko horší úrovní péče, vybavení,...takže já raději do těch Bohunic, kde se v případě komplikací postarají jak o mimino tak o mě na nejlepší úrovni...

Unavená jsem taky, ale to nemusí být jen tím těhu, ale tak celkově obdobím a vším okolo...není to nějak dramaticky víc než před těhu:grinning:, žaludek na vodě teda sem tam mám taky, ale je to takový jen jemný, že bych skoro řekla, že to může být i vsugerovaný jako "vymýšlený" příznak, aby byly příznaky:grinning:
8. únor 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Jojo, je to presne jak pises... at je nam jak chce, porad pochybujeme, zda je to v poradku... ale me vcera ta blikacka prece jen trochu uklidnila, tak doufam, ze to bude ted lepsi... je mi jasny, ze v den utz budu zase silet, ale aspon do ty doby bych to mohla zvladnout v pohode. :slight_smile:
9. únor 2011 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Mooooc Gratuluju k srdíčku.

Holky všechny, které máte dnes kontroly, ať to dopadne na jedničku!
9. únor 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko no mne je celkom fajn, len ma strasne bolia bradavky a rano musim vzdy nieco zjest, lebo by som asi ospadla. A obcas mavam take kocovinove stavy:slight_smile: A ozaj baby, nemate problemy s travenim? Ja strasne, kupila som si uz i psylium, tak snad sa to zlepsi.....
9. únor 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuziatkopiratko - já jsem strašně nafouknutá, jinak problémy s trávením nemám...ale možná je to způsobený tím, že mám strašnou chuť na švestkový kompot, takže se jím pravidelně cpu:grinning:
9. únor 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuziatkopiratko Tak ja mam teda problemy s travenim obrovsky... rano vzdycky relativne dobry, ale odpoledne jsem vzdycky nafouknuta, chytaji me i krece a do toho zacpa, no lahudka... koupila jsem si lactobacily a nekdy pomuzou, ale stejne je mi tak obden blbe. Takze peklo... ale co bych pro mimi nezvladla, ze jo.
9. únor 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je pravda, ze pokud se rano hned nenajim, tak mam zaludek na vode a je mi zle. Traveni je taky katastrofa, nafouknute bricho je silene-vecer mam pocit, ze jsem zrovna zacala paty mesic. :grinning:
9. únor 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuziatkopiratko já mívám teď někdy zácpu, ale protože denně vypiju tak 3/4 až jeden litr mlíka s kakaem ( :wink: to jsou moje chutě teď, minulé těhu to bylo zelí :slight_smile: ) tak je to lepší..
9. únor 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete ten kompot ale prý povoluje je proti zácpě myslím že nanadýmá :slight_smile: jinak problémy mám stjené jak vy holky, ale do toho ještě žáha pálí a to čůrání v noci to je otravné :slight_smile:
9. únor 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madormi - však já to nepsala k tomu nadýmání, ale že nemám jiný trávicí potíže (zácpu) právě proto, že se cpu tím kompotem:slight_smile:
9. únor 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete ahaaaa tak sorry jsem blond :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej mlieko s kakaom, to pijem aj ja a rozok s maslom k tomu, to sa takto vraciam do detstva:slight_smile: a nocne curanie a potom strasna potreba vela pit.....to je otrava.
9. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka333 Tak třeba že by to byla holčička???Já mám hrozné větry a problémy od začátku těhu....hrůza, ale asi je to tím že mám celiakii - bezlepkovou dietu..
9. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka333 jaj ja jsem minule tehu silene ujizdela na kakau a to jinak sladke skoro nejim. Ale to jsem pila taky vetsinou tak litr mlika denne, z toho pul litru bylo kakao :grinning: Ale zahada se vyresila, maly je totiz cely manzel, ktery je na sladke vic jak kdejaka zenska :slight_smile:
9. únor 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už jen týden....to bude asi nejdelší v mém životě..
9. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja zatim neujizdim na nicem. Dala jsem si v tydnu slabe kafe a to slo hned ven. Takze kafco nemuzu. A jinak mam obcas zaludek na vode, hlavne, kdyz jsem hladna, ale jinak nezvracim.
kakao piju taky, ale jen proto, ze mleko samotne nemam rada a nejim ani jogurty, tak abych do sebe aspon neco dostala a mimco bylo zdrave. :slight_smile:
Ani nevim, jestli jsem psala, ze mi doktor dal rozpustne magnezium proti tem krecim a prestoze to piju teprve od vcerejska, tak dneska uz nemam bolesti skoro zadne, vicemene jen uplne minimalni, tak jsem moc rada.
9. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Máš to samé jako já.....mám to až do teď!!!!Dneska mi je zrovna zle a mám asi hlad, ale na nic není chuť!!A je mi úplně na omdlení..
9. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sem dneska po kontrole na UTZ. 5tt+0 a je tam dutinka 4mm - myslíte, že je to tak? díky
9. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band jj to by tak odpovídalo :wink:
9. únor 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madormi - děkuju. doktor tak mezi řečí utrousil, že by mohla být větší, tak jen doufám, že je všechno ok :frowning2:
9. únor 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band no mohla ale i menší klidně :slight_smile: ono záleží jakej den cyklu si otěhotněla, dle MS jsi 5tt+0, ale to neznamené, že to těhu nebude mladší. Nemusla si otěhu přesně v půlce cyklu, ale klidně až týden před očekávanou MS nebo tak, takhle na zčátku je to fakt individuální
9. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madormi . já vim přesně, kdy to bylo, ale je fakt, že asi pak to uhnizďování je individuální...moc děkuju...musim se trochu uklidnit - už zase bláznim :rolling_eyes:
9. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band to já znám :slight_smile:
9. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band Nic si z toho nedelej. Ja jsem tam byla 4+3 a dutinka byla 2mm a doktor rekl, ze nevi jiste, jestli je to tehotenstvi. A taky jsem z toho hned vysilovala a videla vsechno cerne. Drzim moc palce! Jsme asi tehotne tak nastejno. Ja zacinam sesty tyden zitra. :slight_smile:
9. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - no sem máčo, prohledala sem kde, co a je to, tak jak to má být :grinning: ...a já taky začínám zítra 6tt, takže sme úplně nastejno :grinning: :grinning: :grinning: ...kdy deš na kontrolu?
9. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band Je, ja to popletla. ja jsem zitra 5+0, takze jsme o jeden den. :slight_smile:
Ja mam jit na kontrolu az 22.2. Doktor ma pristi tyden dovcu a ja jsem taky pryc, takze driv to ani neslo. Kdy jdes ty?
9. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko A kdy se vam presne zadarilo? Ja jsem totiz mela ovulku 20.1. :slight_smile: Takze to vime taky presne.
9. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - no já sem si ještě dneska myslela, že sem 5+3 - vůbec nevim, jak sem počítala :grinning: :grinning: :grinning:
Já du 17.2, tak snad už bude i srdíško a prcek nadprůměrně velkej :wink:
9. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuradko - já měla ovulaci 17 -18 ledna :grinning:
9. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek