• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
@ladush pokud žije u Tebe kočka v domácnosti delší dobu, tak to není vůbec žádný problém. Jsou to opravdu babské pověry. Je nesmysl dávat pryč kočku jen proto, že jsi těhotná. Já mám doma koček 6 a rozhodně je pryč nedám :slight_smile:. Kamarádka a má dvě a k tomu 8 měsíčního klučinu a taky je pryč nedala. Je to nesmysl. Určitě ji máš očkovanou, odčervovanou a pokud krmíš masem, tak převařeným. Riziková je toxoplazmóza, ale ta u domácích koček opravdu nehrozí. Ze začátku těhu bych si na úklid kočičích wc brala rukavice nebo poslala manžela, aby se příp. vyhnulo riziku nějaké "nemoci".

Gratuluju všem budoucím maminkám záříjátek! Tiše závidím, taky jsem chtěl záříjátko, ale mám krátkou LF, tak asi nic :angry: .
2. led 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vítám nové členky:slight_smile:
já nevolnosti taky zatím nic jen klasika jak u Terky bolí prsa a bradavky a tlačí v podbříšku :slight_smile:jo a také začínám víc chodit na wc,Jinak vzhledem k tomu že stále špiním zajdu k mudr.už zítra chtěla jsem původně až v pátek :slight_smile:
2. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak čekání na srdíčko a první triply je vždycky makačka ,ale holky to zvládneme a miminka budou v pořádku uvidíte že jo :slight_smile:
2. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka
@helik81
Holky děkuji za rady! Určitě o všem řeknu doktorce a uvidím.Kocourek je samozdřejmě očkovaný a žije jen v bytě,ven vůbec nechodí,jen občas na vodítku a to si ho hlídám aby nesežral co nemá.Krmím ho jen konzervama,takže by to mělo být ok.Doufám...
2. led 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Testy na toxoplazmózu se, pokud vím, dělají vždy. Není jen z koček, ale i z masa.... :wink:
2. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladush No jasně, to bude ok, neboj :slight_smile: .
2. led 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helik81 Aha,no tak to jsem vůbec nevěděla.Tak jsem zase o něco chytřejší. :slight_smile:
2. led 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si myslim, ze kocky zijici v byte nejsou nijak skodne. Testy na toxoplazmozu bych podstoupila pro klid v dusi. Me je v prvnim tehu ale nedelali.
2. led 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k vám :slight_smile: // jsme objevili 31.12., na kontrolu jdu ve středu, doufám, že bude vše v pořádku. Jednoho prcka už doma máme, tak bychom si pro něj moc přáli parťáka.
@boobinka Adámek se taky narodil s VV, už je po dvou operacích ledvin, tak se moc moc bojím, aby naše druhé mimi bylo zdravé ale věříme, že bude!
3. led 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozlenka vitam te tu mezi tehulkami :wink: uplne si dovedu predstavit jake mas obavy z VV u dalsiho mimiska. Sama mam obavy aby druhy mimco nemelo, nedej boze, neco jeste horsiho. Takze musime verit, ze vse bude v poradku.
Inak gratuluji k // :dizzy_face:
3. led 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak ja dnes byla na gynde kvuli nevolnostem, porad zvracim a neni mi dobre, a mudr mi radeji udelal kontrolni utz a vite co? mame srdicko,krasne blikalo a mam uz prukajdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem hrozne stastna
3. led 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cajori17 blahopreji k srdicku :slight_smile:
3. led 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka dekuju,uz mam za sebou zamlkly potrat,tak si ted vseho moc vazim a preju si aby to tentokrat vyslo
3. led 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu za vama? :slight_smile: ja jsem dve // nasla na testiku 17.12 a zitra jdu poprve k dr. Malinko se bojim, aby bylo vsechno dobre, ale taky se tesim :wink: Podle MS mi vychazi cca 7.tt, tak doufam, ze uz krasne uvidime srdicko :slight_smile:
3. led 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen ja nasla prvi test 16.12. minuly tyden jsem byla na utz a srdicko jeste nebylo,dnes uz bylo .gratuluju a drzim palecky,urcite to bude dobry :wink:
3. led 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozlenka
@boobinka
@cajori17
@lusyen
Vítám nové těhulky:slight_smile:cajori17 gratuluji ke srdíčku a kyd měš teda termínek co?Kozlenka a lusyen gratuluji ke dvěma//:slight_smile:
Jinak já našla dvě 30.12a dnes jsem byla na kontrole, tak podle utz jsem těhulka, je tam zatím jen váček a zítra budu mít výsledky krve, jinak špinění je prý v pohodě a je to běžný, říkal doktor a pokud i test bude zítra pozitivní dostanu nějaké hormony na ukončení špiněn,í tak mám velkou radost že je zatím vše ok :slight_smile:
3. led 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cajori17 jo už to vidím 31.8 :slight_smile:
3. led 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1 gratuluji :slight_smile: ja ten termin nemam jisty,pry to upresnime na pristim utz 17.1.
3. led 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. led 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cajori17
@barca1 diky moc za pri¨vitani, holky :slight_smile:
@cajori17 moc gratuluju k srdicku a drzim palce, at je tentokrat vsechno porad v poradku :slight_smile: Ja kdyz poprve taky dostala prukajdu, mela jsem pocit, ze ma ten nejvetsi poklad :dizzy_face: cetla jsem jim tam a zpatky a porad se divala na fotku z UTZ :dizzy_face:
@barca1 preju Ti pozitivni zitrejsi testiky a brzo srdicko...ktery bude uz za malou chvilinku :wink:
@kozlenka kdyz ma clovek nemocny deti, je to to nejvetsi trapeni, jaky muze byt. Tak preju, at je Adamek v poradku a druhe mimi taky :slight_smile:
3. led 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen děkuji njn to čekání na srdíčko a první triply je nejhorší člověk má pořád strach at je vše ok :slight_smile:no už jsem tím jednou provházela tak to musím vydržet i podruhé tak jako všichni tady :slight_smile:přeji všem zdravá miminka to je to nejduležitější :dizzy_face:
3. led 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1 ja si prave rikam, ze nevim, kde se bere ten muj strach, aby bylo vsechno v poradku...kdyz jsem byla tehu se Sebastiankem, vubec me nenapadlo, ze by mohlo byt neco spatne. Za to ted mam pred tou zitrejsi navstevou u dr. pocit jako pred zkouskou na vysce :wink: Tenkrat jsem brala nejak samozrejme, ze vsechno musi byt dobre :slight_smile: A ono, holky, musi :wink:
3. led 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Sebik se vzbudil, tak hura do hrani a svacinkovani :wink: Nakouknu zase vecer :wink:
3. led 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím děvčata, jdu sek vám také přihlásit, // na testu jsem našla 30/12 v den očekávané menstruace.. objednaná jsem k dr. na 19/1, aby už bylo vidět srdíčko. Doma mám 16ti měsíční holčičku Jolanku a druhé dítko jsme neplánovali. Bohužel v listopadu si maminka udělala úraz a já měla tuze práce s opečováváním a neměla jsem si ani čas zajít k dr. pro prášky, tak jsem to chtěli zkusti dva měsíce bez nich... no dva dny jsem to rozdýchávala, jak to všechno zvládneme, lae teďka se už moc těšíme na další miminko.. jen doufám, že bude vše ok, před Jolankou jsem měla dvakrát ranný potrat a jednou mimoděložní těhu.. ale dle testíku vypadá vše v pohodě... Jolanka se narodila 25/9/2009 (termín jsem měla 3/9) a červík vypadá na termín 8/9/2011, budou opravdu přesně dva roky od sebe :slight_smile:)).. jsem teda trošku unavená (ale to je spojené i se špatným spaním Jolky), no a už se netěším, až se v 7tt přidají to pravé nevolnosti...
3. led 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, vsechny moc zdravim a vitam nove tehulky :wink:
Ja zitra budu volat doktorovi, tak doufam, ze me objednaji co nejdrive, protoze uz jsem desne zvedava! :slight_smile: A pro jistotu jsem si dnes udelala jeste jeden testik a uz mam poradne dalniceeeeee :slight_smile:) :slight_smile:)

Jinak vsechny verme, ze bude naprosto vse v poradku!!! Proste musi!!! A basta! :slight_smile:
3. led 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1 já při prvním taky dlouho špinila, tenkrát mi dr. napsal ascorutin myslím a potom to zmizelo. Špinění je prý běžné, nesmí to být čerstvá krev. Je to prý chudokrevností, já chudokrevná jsem a můj syn taky, je to taková moje bledulka :grinning:
Holky braly jste před otěhotněním nějaké vitamíny a budete nějaké brát během těhu? Myslíte, že to má nějakou váhu na vývoj?
3. led 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kozlenka Ja se chystam koupit si tu kyselinu listovou, jinak jsem zatim nad tim nepremyslela. Prijde mi, ze je vsude psane, co by se melo, co se smi a nesmi a je toho tolik, ze se to neda ani zapamatovat.. des :slight_smile:

Jinak moje dnesni fotecka :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/pajoslava/album/zacatek-a-jak-to-jde-dal-/6095716/
3. led 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava
@kozlenka holk já jím kyselinu listovou pouze a o vitamínech uvažuji:slight_smile:je to možne ze je to chudokrevnosti :slight_smile:jsem taky bledule :slight_smile:Jinak mám doma také jeste jeden tesatík a myslím že už taky čárky budou pěkně silné :slight_smile: :slight_smile:
Vítám další nové těhulky :slight_smile:
3. led 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem v minulém těhu brala na doporučení mého dr. Elevit (prý trochu působí i proti nevolnostem), tak si ho zase koupím a budu zobat.. brala jsem jen jednu tabletu, oproti dvoum doporučeným, právě kvůli velikosti mimnka (dle dr.), ale oc dr. to jiný názor, cos e týče vlivu na velikost.. jolanka měla 3,41 a 50cm, takže v normě (teda o 10 dní dříve :slight_smile:) )
3. led 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky bych se ráda přidala. Pozitivní test mi vyšel před Vánoci a zítra večer jdu k doktorovi, tak jsem zvědavá a trochu se bojím, protože asi před dvěma dny jsem začala špinit, sice miniaturně, ale přece. Dnes jsem pro jistotu testovala znovu a je to jak má být, měřím i BT a taky je pořád nahoře, tak snad to bude ok.... :slight_smile:
3. led 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek