• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
@band A sesty tyden uz zacina 5+0 nebo az 5+1, jsem nejaka zmatena. :sweat_smile:
Divala jsem se na tvuj profil a videla jsem, ze jsi mela // uz v lete, ale tehotna jsi nebyla. Muzu se zeptat, co se stalo? :fearful:
9. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - v 5tt zamlklé těhu. měla sem protilátky proti Anoxinu V (který je v placentě a další a další o čem sem v tu dobu nevěděla) a tak se nevytvořil ani ten váček :frowning2: :frowning2: :frowning2: - proto teď tak vyšiluju
9. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a myslim, že 6tt začíná v 5+1 :slight_smile:
9. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band Takze jsi potratila nebo jsi musela na revizi nebo co se potom dela? A z ceho to vznika, ze si telo vytvari protilatky? :confused:
9. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - tím, že nic nevzniko, tak sem ani na revizi nemusela...normálně pak přišla MS :angry:
9. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band Takze jsi mela bublinku, ale mimco v ni nebylo a pak ti dosla MS? Chapu to dobre? :frowning2:
9. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuradko - nebyla tam ani ta dutinka - nic :frowning2: - ale mám teď požnost srovnání 2 těhu a musim říct, že v tom létě bylo něco špatně už od začátku. Testy tak nesílily a prsa nenatekla - byl problém už nazačátku
9. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band Aha, tak to jsi me uklidnila. Ja mam prsa den ode dne citlivejsi a carka krasne sili. Tak tim se uklidnuju, ze snad bude vsechno ok. I kdyz nervozni z toho jsem i tak.
A uz jsi nekomu rekla, ze jsi tehulka? Krome pritele?
9. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co znamená zamlklé těhu? já jsem dnes byla u dr. a mám ofiko potvrzené těhu, 5+2 :slight_smile:
9. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sammanthe Gratuluju! Mas fotecku v albu? A kdy jdes na dalsi kontrolu? tak jak se tak divam, tak se nas tady sklada vic a vic, co jsme na zacatku.... :slight_smile:
9. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - to víš, že je všechno ok. neboj se nic. Jinak sem to řekla našim a kamarádkám 2 :wink:
9. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Moc děkuji, fotečku nemam v albu, mam ji na poličce hi hi je tam jen černy flek malinky, nic neni vidět..ani srdičko..na kontrolu za 3tydny, 2.března...
9. únor 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sammanthe Aha, takze jsi mela jen dutinku? Miminko tam zatim nebylo?
10. únor 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já měla pouze gestační váček v 6tt a pak za dva týdny už krásné miminko se srdíčkem:slight_smile:)
10. únor 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simasara - jé tak to si mě trochu uklidnila. V noci sem se převalovala a přemýšlela, jestli je dutinka v 5tt+0 vpořádku děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky dnes odpo jdu na kontrolu a jsem 6tt a snad bude srdicko ale kdyz tu ctu ze nekdo v 6tt srdicko nema tak nevim jsem docela nervozni uz si nepamatuju kdy bylo srdicko u prvniho tehu
10. únor 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem ve vaší diskuzi poprvé, už toho máte napovídáno dost :wink: Jen mě zaujalo, kolik z nás má termín 8.9., to jsem zvědavá, jak nakonec porodíme :grinning:
10. únor 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice ja mam termin 8.9:slight_smile: ono ked to vijde, bude to krasny darcek k prvemu vyrocu manzelstva:slight_smile:
10. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Tak jak jsi dopadla na kontrole? Bylo miminko videt a srdicko? A kolikaty tyden+den jsi presne tehu?
Ja jdu nakonec k dr. uz pristi utery, to budu 5+5, tak doufam, ze uz pujde videt aspon miminko. Hrozne se bojim.
10. únor 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko jj uz nam krasne tlouklo srdicko jsme 6+3 zacinam 7tt a TP mam 6.10 2011 :dizzy_face: ja byla kolem 5tt a mam fotecku takova bublinka tak se mrkni do alba :slight_smile: v 5+5 by uz mozna mohlo byt i srdicko ale jak kdo
10. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 gratuluji k úspěšné kontrole, k srdíčku!!!!!!!!!!!!!
10. únor 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. únor 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuziatkopiratko Tak to by bylo hezké, kdyby vám to vyšlo přesně na den. Já mám 8.9. termín podle ultrazvuku, protože jsem těhotná ještě menstruovala. Bylo to docela překvapení, měla jsem být 6+3tt a podle ultrazvuku jsem byla už 9+0tt. Alespoň jsem se nenervovala kvůli srdíčku apod. Dneska jsem si byla pro průkazku a za tři týdny jdu na ten první větší ultrazvuk.
U prvního mimča jsem měla termíny 15.1. (podle ms) a 19.1. (podle utz) a narodil se 20.1. s tím, že od 14.1. mi porod vyvolávali. Tak uvidíme, jak dopadneme u druhého :wink:
10. únor 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Jeee, moc gratuluju! A zavidim! Ja uz chci taky :grinning:
10. únor 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band Tak sesty tyden uz zacina 5+0. Dneska jsem 5+0 a na konikovi uz mi to vyhodilo 6tt. :slight_smile:
10. únor 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - on to každý počítá malinko jinak, i mezi MUDrama v tom panuje "nesoulad":grinning:, ale většinou se bere 5+0 jako ukončený pátý a od 5+1 se pak počítá šestý, ale tady třeba je to už o jeden den posunutý...jak říkám - ani MUDři v tom nejsou jednotní, každej to řekne jinak...
10. únor 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak já kromě neustále nafouklého břicha a trochu citlivých bradavek moc žádné příznaky nemám, donedávna mě sem tam píchlo v podbřišku a teď už ani to ne, jo a jsem určitě navečer dřív unavenější, na kontrolu jdu 16.2., a to už určitě bude i srdíčko, budu 7+1 a termín porodu mi podle internetu zatím vychází na 2.10., uvidím, co mi řekne doktorka kajulce gratuluji k úspěšné kontrole
10. únor 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka66 je to jekrásné datum to jsem se narodila :slight_smile: mě podle MS termín vychází na 5.9. dle internetu na 2.9. a uvidím co dle utz :slight_smile: kéž by se to posunulo na srpen :slight_smile:
10. únor 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madormi tak 5.9. bude mojí dceři 18 let, a pročpak by jsi to chtěla posunout už na srpen?
10. únor 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka66 no aby to bylo dřív :slight_smile:) chtěla bych třebas 28.8. :slight_smile:
11. únor 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek