• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
@madormi Já mám podle kalkulaček 25.8.:slight_smile:) :wink:
11. únor 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simasara no já jsem zvědavá jak se to upraví termíny na screeningu
11. únor 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madormi To já taky..
11. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simasara ty jdeš kdy? kolik budeš 12 nebo 13tt plus kolik?
11. únor 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madormi Já jsem podle poslední MS - 12+2, takže bych měla jít 12+6....Jdu 16.2.

11. únor 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám takový strach.......modlím se ať je vše v pořádku!!!!
11. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jen tak nakukuji a chci vas trochu povzbudit,i kdyz ja sama se porad jen bojim :confounded:
@simasara neboj,vse bude o.k.budu na tebe myslet :slight_smile:
11. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cajori17 Moc děkuju!!
11. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simasara tak to jdeme ve stejný den, jen já poprvé na ultrazvuk a ty už uvidíš všechny detaily miminka, tak se neboj, vše bude v pořádku :sweat_smile:
11. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka66 Asi to asi ani neovlivním, takže se nebudu stresovat, ono to dopadne jak to má dopadnout:slight_smile:) :wink:
12. únor 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, dlouho jsem tu nebyla, nějak nestíhám. Jsem docela ráda, že mě aspoň bolí prsa, jinak jsem úplně bez příznaků. Na další UTZ jdu až 21., tak musím příští týdem hodně pracovat, aby mi to rychle uteklo:slight_smile:
13. únor 2011 v 18:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Koukám, že už jste všechny kapku dál, já měla pozitivní test dneska, takže termín by měl být někdy koncem října. Doma už máme téměř dvouletého klučinu a v květnu jsem se chtěla vrátit do práce. No, místo toho se asi budu vesele kulatit.

K doktorce půjdu tak nejdřív za tři týdny, dřív mě stejně neobjednají, ať tam nejsem co týden. Stejné jsem to měla i poprvé, sice to čekání bylo dlouhý, ale pak jsem rovnou viděla krásný miminko :sweat_smile:
13. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko nebylo tam nic, jen černy flek dlouhy 1cm :slight_smile:
13. únor 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uvidime - ahoj, taky jdu k doktorce až "pozdě" - test jsem měla první dvoučárkový 29.1. a jsem objednaná na první kontrolu teprve teď ve středu, takže skoro po třech týdnech od vynechání ms, budu 6+5tt, tak už snad bude pěkně něco vidět...
14. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je podle me taky lepsi pockat delsi dobu (pokud neni zadny problem), pak uz je videt i srdicko a je to proste vsechno takove prokazatelnejsi :slight_smile: Ja jsem taky chtela cekat, ale zacala jsem spinit a navic se lecim se stitnou zlazou, takze zadne utajovani a pekne jsem supajdila k dr :unamused:
14. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah V takovým případě se těžko něco tají, to je fakt. Já beru prášky na tlak, ale vyměnili mi je v těhotenství a od tý doby je beru, tak ani nikam nespěchám.
14. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, diskusi sleduji již delší dobu, ale až dnes jsem se odhodlala se přihlásit do klubu. Pár týdnů už mám za sebou, ale do léta času dost. Jak vidím, všechny se mooooc bojíme, což mně uklidňuje, že nešílím sama. :slight_smile:
14. únor 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, tak já jdu k dr. dnes odpoledne a bojím, bojím. Dnes jsem 11+0
15. únor 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, prodám těhu kalhoty(rifle) - vel. L-XL, PC 1100,-, nyní s poštovným 380,- taky společenské černé těhu kalhoty, vel. M, PC 990,- nyní s poštovným 280. V případě zájmu jsem ochotná přeměřit.
15. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samanta001 Tak jak jsi dopadla? Ja jsem taky byla na kontrole vcera-mam celkem porad bolesti bricha. ale doktor me uklidnil, ze je to v pohode. Uz jsem videla i miminko, i kdyz zatim bez srdicka, ale bylo to krasne. Aspon trosku me to uklidnilo. :slight_smile:
16. únor 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nesekuratko - ju gratuluju :dizzy_face:
16. únor 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko u doktora jsem dopadla dobře, už mám těhu průkazku. Mimísek se tam pěkně vrtěl tak to byla celkem sranda ani by mě nenapadlo, že to bude takhle brzy vidět, rozhazoval ručkama, nožkama, zatínal pěstičky a vrtěl se z prava do leva :slight_smile: v úterý 22.2. jdu na skreenig.
16. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky,můžu se k vám vtírnout? máme termín 27.7. nebo 1.8.
16. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @samanta001.Ty jsi taky všude,viď? :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já dnes byla taky na kontrole, dle doktorky jsem na konci šestého týdne, jinak podle MS 7+1. Byla to rychlovka, ale viděla jsem kuličku i srdeční akci, tak jsem moc ráda, příští kontrola až 25.3. a rovnou krevní testy a ultrazvuk, už se moc těším, podle toho, jak píše samanta001, tak to bude zábava. Jinak gratuluji kuratku i samante k též úspěšným kontrolám.
16. únor 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky gratulace vsem potvrzenym tehu :slight_smile: Jinak ja si zasae uvedomila (nejak jsem na to zapomnela), ze ted zas u kazdeho doktora, jeste predtim nez se mnou zacne mluvit, abych zas davala bud krev nebo moc :grinning: Hrozne nemam rada, kdyz mi berou krev a v tehu, aby clovek furt chodil rovnou i s jehlou pripravenou v ruce :confounded:
16. únor 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, tak jsem nejšťasnější na světě!!!!Krev dopadla výborně a NT screening také, úplně na jedničku s hvězdičkou. Srdíčko nám krásně tluče a miminko se má tak moc k světu, že se mus nechtělo fotit Pan doktor ho tam stále naháněl, ale nic.....říkal, že se nedá chytit.....Má tam hodně místa, takže si tam asi pěkně plave!!
Jinak odpovídáme podle MS 12+6 a měříme 6,5 cm od hlavičky k zadečku.
Ted jdu až v březnu na Tripple testy a pak až na UZ......
Mám fotečky tak jukněte do alba)
16. únor 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simasara,tak obr gratulka. já myslím že když máš krev a NT screening,že na tripli už se nechodí.
16. únor 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina Ahojda, moc děkuju. Ještě jo, nebo mě poslali, jdu 7.3. Tobě už nedělali???Ale říkal, že podle těch dnešních výsledků, to bude dobré!
16. únor 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina hodne to zalezi od gyndare, nekdo porad na triply posila a kdyz nechces, tak musis podepsat revers a nekdo, pokud se absolvuje nt, tak triply uz nevyzaduje.
@simasara dobre zpravy :slight_smile: My jdeme na NT akorat za 14dni, ale uz se tesime. Jenom nevim, jak tam vpasujeme i maleho, aby chvilku sedel v klidu a koukal :grinning: Ja jsem se uz dostala do stejneho stadia jako minule tehu, ze jsem proste ze vsech testu v klidu, protoze jsem proste presvedcena, ze bude vsechno v poradku :slight_smile:
16. únor 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek