• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
ahoj holky, tak sem po kontrole 6+1 a už máme srdíčko - bohužel sem ho přes slzy neviděla :dizzy_face: ...všem taky dodatečně gratujuju ke kontrolám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band,gratulu k slzičkám štěstí. Ten pohled je nenahraditelnej.Přižívám to už podruhý ale stejně mě to dojímá.
17. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina - je to ten největší zázrak, kterej sem kdy viděla :dizzy_face:
17. únor 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vsem moc moc gratuluju!!! Ja uz chci taky srdicko. :grinning:
17. únor 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band to je moc krásné...ja až pujdu na kontrolu, tak už snad také něco uvidím...poslední kontrola byla 5 plus 2 a ještě nebylo nic... ta další kontrola to budu už 8 plus 2 tak se moc těším, co uvidím :slight_smile:

jinak mi začíná být hrozně zle, pravidelně každé ráno a večer, dokonce mě ta bolest břicha budí i ze spaní...je to hrozně nepříjemné, jako když sníte něco špatného, a leží Vám to v žaludku...ale nezvracim, jen mě občas natahuje...ale je to nepříjmené...kvuli toho, pokud se to nezlepší, budu muset už brzy na neschopenku
17. únor 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sammanthe Tak ja mam to stejne. Zaludek na vode rano i vecer, boli me bricho, je mi tezko, mam navaly na zvraceni, ale nezvracim. Jsem dost unavena a mam hodne bolesti bricha, ktere me budi i v noci, takove krece... :frowning2:
17. únor 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sammanthe no v 8+2 toho už uvidíš :wink: :wink: :wink: já byla nejdřív v 5+0 a to byl jen gestační váček a za týden už srdíčko - kdybych nebulela, tak ho jistě taky vidim :grinning: :grinning: :grinning: ...

Jinak mě bývá taky špatně a břicho mě taky bolívá. Hlavně po celém dnu v práci. a ze zdravotních důvodů příští týden končím v práci a zůstávám na rizikovém :unamused: . takže to bude asi pěkně pomalu utíkat a já se budu ještě víc sledovat :confounded:
18. únor 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se mi dneska od rána objevily po celém těle včetně hlavy sem tam pupínky jako od štípnutí hmyzem, skočila jsem k obvodnímu a ten mi na to dal fenistil, nějak nezabírá, průběžně se mi objevují nové, není jich dohromady moc, ale svědí pořádně, neměla jste náhodou některá něco podobného a nevíte co s tím? Pokud to nezmizí, tak skočím v pondělí na kožní, ale teď přes víkend to budu muset vydržet. Díky za každou radu.
18. únor 2011 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak se mi to během soboty rozlezlo pořádně po celém těle, tak jsme dnes skočili raději na pohotovost, napsala mi jednu tabletku zodacu a dál mazat, tak doufám, že to přestane, je to k nevydržení. Snad jste si užili víkend lépe než já
20. únor 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko to máš přesně jako já... a v kterém tt jsi?
20. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sammanthe Dneska bych mela byt 6+2, takze sedmy tyden. A ty?
20. únor 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mo hu k vam?
21. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina no všude ne, jen tady a hlavně na sanusačkách :slight_smile:
@sammanthe vím o čem mluvíš, taky je mi špatně, ale nezvracím. No nedá se nic dělat musíme to vydržet. :slight_smile:
21. únor 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samanta,já toho mám taky víc rozjetýho na "konikoj". :slight_smile:

@blackie26,no jasan kočkoj,přidej se.
21. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja muzu konecne rict, ze uz snad prestavam zvracet :grinning: uz me to fakt docela zmahalo, ale konec 11tt a blyska se na lepsi casy. Pristi Ut jdeme na NT, tak uz se tesim jako blazen. Uz jsme to i nejak zkoordinovali casove tak, aby nas mlady tam s nama vydrzel. Hlidani nemame a manzel chce byt na utz taky, tak se tam budeme koukat cela rodinka. Snad nas nevyhodi s prckem :sweat_smile:
21. únor 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nechci vás naštvat nebo tak něco ale já ani zvracet nezačala. :sunglasses:
21. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale zas pokud to budu mit jako minule, tj tehotenstvi dost narocne, ale porod za odmenu, tak to klidne beru :sunglasses: A jestli mi reknes, ze jsi ani u male nezvracela a porod byl taky pohodovy, tak teda nevim.. Asi si pujdu pobrecet do kouta :grinning:
21. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah,už sis našla kouteček? Nebylo mi špatně ani při prvním těhu.A porod byl jak píšeš,za odměnu. :sunglasses: Mám se stydět?
21. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to bys teda mela :grinning: Ja se tak tesila, ze tohle tehu budu mit takove to "kdybych neporodila, tak ani nevim, ze jsem tehotna" a zase nic. Asi mi to proste neni souzene :sweat_smile: Mozna to jeste zkusime na potreti, ale to uz spis budu pocitat s tim, ze po tretim tehu me budou sesbirat po kouskach :confounded:
21. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ja bych měla byt začátek 9 tt podle poslední ms
21. únor 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, obcas si vasi diskusi procitam, neb jsem na konci 14tt. Chtela jsem se zeptat, jestli je tu nejaka tehulka kolem 14tt, ktera by nepozorovala zvetsene brisko. jsem hodne hubena a brisko mam uplne uplne nepatrne. proste temer vubec se mi zatim neukazuje. trochu me to znervoznuje. na kontrolu jdu az za tyden. Nejste na tom nektera podobne? Vsude ctu, ze uz bych touhle dobou mela brisko mit, ja ho mam za posledni 2 tydny uplne stejne pidi. zadne zvetsovani. Predem diky za pripadne odpovedi.
22. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 ahoj, z toho si vubec nic nedelej, tohle je hodne individualni. S kamaradkou jsme cekaly zhurba stejne, s rozdilem 2 tydnu a me od 5m mesice posilali vsichni do porodnice, mela jsem neuveritelne bricho a ona dobre do 5m vubec nic, maximalne kdyz si sedla, tak to vypadalo, ze mela vetsi obed. Nakonec pribrala asi jen 4kg, mala mela necele 3kg a uplne zdrava holcicka. Takze v klidu, bud rada, ze nemusis resit obleceni :wink: Ja nosim tehu rifle uz asi 3 tydny :sweat_smile:
22. únor 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Diky moc. snad bude vsechno Ok. at se ti dari.
22. únor 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dneska byla u dr. Uz mame srdicko a jsem 6+6. Bylo to moc krasny!! :dizzy_face:
22. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Tak to bud rada. Mne delaji normalni rifle na brisku zle uz ted. Takze pocitam, ze ve tretim mesici uz neoblecu vubec nic. :grinning:
22. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - gratujuju :dizzy_face:
22. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko s oblecenim je to samozrejme prakticke, ze nemusim nic resit, ale kdyz ctu, jak uz ma byt deloha velka, jak miminko v ni, tak nechapu, kde to je :slight_smile:.
22. únor 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Jani, ty nemas fotoblog? Nic mi to neukazuje. Chtela jsem se mrknout, jaky nemas zadny brisko. :grinning:
22. únor 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko :slight_smile: nemam, casem ho snad udelam :slight_smile: brisko nemam vuuuubec zadny.proste placka. mam 52kg :slight_smile:
22. únor 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek