• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
@janka12 jakoze fakt bud rada, ja to chtela tajit alespon v okoli do NT+ (jsme mala vesnice a jeste mensi ulice), ale bricho uz mi roste, tak snad si toho jeste ten tyden nikdo nevsimne :sweat_smile:
@nasekuratko jj ja v 6tt objednavala z bazaru tehu rfle, takove se snizenym pasem, co prave jako tehu moc nevypadaji a v tom chodim. Nastesti mam teda jeste jedny rifle, ktere jsem nosila po porodu a ty jsou dobre o cislo vetsi, takze se mam do ceho vlezt. ale uz mam pro jistotu vsechno tehu obleceni vytahnute a vyprane, protoze ted to asi pujde rychle :grinning:
22. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Uprimne ti to trosku i zavidim. :slight_smile: Ja mam celkem hruzu, kdyz mi takhle rychle bude rust bricho, ze budu jak velryba pred porodem. A hlavne PO porodu. :sweat_smile:
22. únor 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko,obr gratulace.

holky taky jsem si koupila těhu rifle se sníženým pasem a musím na nich nosit ještě pásek.A přitom nejsou nijak veliký.Známá mi v pátek řekla že vypadám jako po velkým dobrým obědě. :slight_smile:
23. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 je to naprosto normalni :slight_smile: nekomu vykoukne brisko az ve 30tt a videla jsem takove zenske :grinning:
deloha je sice velka,ale ulozena v male panvi takze na brichu to zatim nemusis poznat :slight_smile:
23. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak dneska další kontrole - mimi má 7,2 mm a máme průkajdu - huráááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band veliká gratulace já jdu k Dr. až 1.3. a už se nemůžu dočkat až prcka uvidím :slight_smile: a taky snad už dostanu průkazku :slight_smile::slight_smile:
23. únor 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah @nasekuratko Je fakt, ze ja to tajim zatim uspesne :slight_smile:. co vim od nekterych tehulek, tak nekdy treba brisko vyskocilo hned na zacatku a pak se nejakou dobu nemenilo, tak nemusis mit strach, ze poroste porad stejnou rychlosti az donekonecna :slight_smile:
23. únor 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89 cetla jsem ted zrovna, ze od 12tt se deloha do male panve uz nevede, tak jsem cekala, ze zacne byt brisko videt, ale je to tak nepatrne, ze mi to prislo nedostacujici :slight_smile:. uz to nebudu resit. hlavne aby mimi bylo OK.
23. únor 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band Jee, tak to mame miminka skoro stejne velky. Ja mam taky cca 7,5mm :slight_smile:
23. únor 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko júúúúúúú tak to je skvělý, že nám to vychází všechno takhle stejně viď :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band Jo, je to parada. A uz jste meli srdicko? :dizzy_face:
23. únor 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko jj už minulý čtvrtek, ale sem neviděla přes slzy, ale dnaska už sem se pořádně pokochala. Mám i průkajdu a první foto - čekám až přijede přítel, abych mu toho macíka ukázala. Úplně slyšim, jak se bude smát :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach tyjo, ty jeste nemas prukazku? :confused: A to mas jen TP o 3 dny. 1.3. mas NT? My na neho jdeme akorat v utery, uz se moc tesim :slight_smile:
@nasekuratko neboj, po porodu se to shodi, obzvlaste pokud budes kojit, tak to jde fakt skoro samo (teda alespon u me to slo a to jsem mela 20kg nahore). Ale co me maximalne nastvalo bylo, kdyz mi dr na utz kycli rekl, ze maly ma zakrivene nozicky proto, ze mel chudacek v brisku malo mista :angry: Ja mela bricho snad 2m na kazdou stranu, kamaradka je dodnes v soku, kdyz me viela 3 dny pred porodem, protoze rikala, ze tak velke bricho u tehotne s jinak normalni postavou snad jeste nevidela :grinning:
23. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band Tak ja mela na utz pritele sebou a bylo to uzasny. Takze jsme se pokochali spolu. :slight_smile:
23. únor 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah - nevím kdy se průkazka dává, ale bylo mi řečeno, že jí dostavu 1.3. to bych měla být dle Dr. ve 12 tt a dle těhu kalkulačky 11 + 3tt - pak mi bylo řečeno, že mi změří tlak + vezmou krev + změří pánev tak nevím jestli je to to NT?? :unamused: :unamused: snad jo?? co se u prvního NT dá vše zjistit?? ale už se nemůžu dočkat až toho prďolu uvidím :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach Ja taky dostanu prukazku az ve 12tt a taky mi budou brat krev, merit tlak a kontrolovat na ultrazvuku miminko kvuli vyvojovym vadam jako je downuv syndrom apod.
24. únor 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko máš pěkný datum předpokládaného porodu 12.10. já jsem se narodila 13.10. :sweat_smile: :grinning:
24. únor 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina Ahojda, tobě dělali UZ i 15+1tt???Mě dělali ten screening a teď prý až 20tt :frowning2:
24. únor 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simasara,mě dělá dr.utz pokaždý.
24. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina Ty se máš!!!Kam chodíš, já chci taky!!
24. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem přímo z Hradce takže chodím v Hradci k doc.Rešlové.Když jsem byla těhotná porvé,chodila jsem k jiný.Ta mi utz taky dělala ale neukazovala mi ho.Když jsem chtěla video nebo fotku,byl to hroznej problém.Tak jsem přešla k jiný a maximální spokojenost.
24. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina Tak to bych měla kousek, já jsem z Pce:()
24. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simasar,to je coby kamenem dohodil.Taky jsem nějakej čas jezdila k dr.do Pardubic.
24. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach NT+ je vysetreni specializujici se na vyvojove vady, obzvlaste Down. syndrom. Dela se to vetsinou ve specializovanych strediscich a vetsinou se plati (1000-1500). Tak ti vezmou krev a udelaji utz, hlavne se meri nosni kost a sijove projasneni, podle toho jsou schopni urcit pravdepodobnost downa. Dost se to doporucuje, je to mnohem presnejsi nez tripletesty. Vetsina gyndaru to alepson doporucuje, je zvlastni ze se o tom tvuj ani nezminil.. Ale teda moje puvodni dr taky ne, ale to byla opravdu doktorka k pohledani :rolling_eyes:
http://www.prenatal.cz/index.php?id=57
24. únor 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah děkuji za info :wink: no mám si připravit 1.500,- tak uvidíme.. Dr. se mi zdá v pohodě vše řeší sestřičky na recepci toho lékaře... on mi toho zatím moc neřekl. Tak jsem zvědavá 1.3. snad se už rozmluví :slight_smile:
25. únor 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes kontrola u Dr. vše v pořádku odpovídáme 11 + 3tt a máme 5 cm, další kontrola v 16 + 3 tt a testy na vývojové vady :slight_smile: a už mám těhu průkazku :sweat_smile:
1. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach Moc gratuluju! :dizzy_face:
2. bře 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach ahojky, já jsem dnes dle dr. 8+2, za 3 týdny další kontrola, budou mi brát krev kvůli genetickým vadám, a mám si připravit 750Kč, tak docela koukám na ten rozdíl u Vás v ceně. A ještě mi dr. řekl, že mi mimčo natočí na DVD i srdíčko abych to měla pro sebe, v té ceně. Tak jsem moc ráda. Dnes jen tak přeletěl po srdíčku a říká vidíte ho? A po 2 sec. to vypnul :slight_smile:

Chci se Vás holky zeptat...slyšela jsem, že se prý na nemocenské dají napsat neomezené vycházky, ale můj dr. mi to odmítá, že to nejde. Máte s tím některá zkušenost? Navíc mi řekl, že bude muset lhát, že mi něco je, aby mě mohl napsat na neschopenku, místo toho, aby mi to sám doporučil, kvůli mému rizikovému povolání. Už tomu fakt nerozumim. Ale pokud budu mít napsané vycházky dopo 2 hodiny, a odpo 2 hodiny, budu muset sedět až do porodu což je 10.10. doma a vycházet jen o vycházkách? To snad ne :frowning2: chodí nějaké kontroly??? Navíc ještě chceme chystat na květen svatbu, vůbec nevím, jak to s tou nemocenskou teď skloubit :frowning2: díky holky. za názor.. pa
2. bře 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sammanthe Ahojda,bohužel vycházky neomezeně dávají opravdu málokomu!!!!! Já mám vycházky od dvou do šesti.....
2. bře 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sammanthe,mě napsali vycházky neomezeně bez problémů a nikdo nic neřešil.Při prvním těhu jsem měla vycházky taky od do a byla jsem domluvená s dr.že pokud přijde kontrola a nebudu doma,mám za ní přijít a ona mi potvrdí že jsem zrovna byla u ní.Je blbý na těhotnou poslat kontrolu ale u mě byla.To jsem měla sještě vycházky od do.Až pak mi je přepsali na neomezený.
2. bře 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek