• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
ahoj holky
@sammanthe tak já sem taky už týden doma - dnaka sem 8tt+0 a taky sem se bála, že budu mít nějak omezené vycházky a nebudu moct ject ani za našima, ale doktorka mi napsala bez ptaní vycházky neomezené - že je to samozřejmé, že vim, jak se cítim a abych se nehonila. A to si myslim, že by tak mělo být u rizikového :frowning2:...a nemohla by ti to napsat obvoďačka?
2. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a kvuli cemu mate rizikove?
2. bře 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko,já dělám v podniku kde jako těhu nemůžu pracovat kvůli lepidlům adt.Taky tam manipulujeme s dost těškejma věcma.
2. bře 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám kvůli - 2 zamlk. těhu a Trombofílii
Myslim, že každá těhulka na rizikovim ví, jak se má chovat a tím pádem vypisování nějakých vycházek je podle mě zbytečné... :angry: Přece nejlíp víme, jak a na co se kterou hodinu cítíme...
2. bře 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band ja nemam rizikové těhotenství, já mám rizikové povolání :slight_smile: šlapu venku se zbraní po ulicích u městské policie a doktor mi neomezené vycházky odmítl napsat, prý že to není možné...(na nemoc. pujdu až za měsíc, do té doby budu normalně v práci) a navíc mi řekl, že pokud budu chtít jít na nemocenskou, tak to nesmím nikde řikat, že si to plánuju, protože si bude muset vymýšlet, že mi něco je, aby mi vůbec tu nemocenskou mohl napsat... takže podle něj bych asi měla šlapat u policie až do porodu..je zvláštní ten můj dr.
2. bře 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko já mam rizikové povolání kvuli toho, že na mě muže kdykoli skočit nějaky bezdomovec, protože přes den šlapu sama...mame i stojky hodinové na určitém místě at je zima nebo ne, hlídáme zápasy baníku se spartou atd.. a s tím opaskem to není nijak příjemné, i když ještě nemám bříško ... pracuju u městské policie
2. bře 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simasara to je hrozné...vubec nevim co si s takovou vychazkou počít, kdybych ji měla...chceme navic dělat i svatbu, a s vychazkami to dost dobře moc nepujde :frowning2: i když dr. mi tvrdi, že kontroly těhu nechodí, spíš od zaměstnavatele...
2. bře 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sammanthe - a v práci si to zatím neřekla, že si těhu? Myslim, že je samozřejmé, že budeš na neschopence a když máš tenhle důvod, tak by si měla mít i neomezené vycházky, které ti doktor rozhodně napsat může... :wink:
2. bře 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band v práci to všichni ví, a taky mi říkali, proč už nejdu na neschopenku, a doktor na mě tohle...jsem uplně nešťastná :frowning2: myslela jsem, že mi dá ty vycházky neomezené ... až pujdu na neschopenku
2. bře 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sammanthe jestli máš lepší obvoďačku, tak co si říct jí? Vzhledem k tomu, že nejde o nemoc, ale o povolání, tak ti to může napsat ona nebo on a třeba tam bude lepší domluva
2. bře 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
band@ mysliš neomezené vycházky? to mi obvoďačka nedá, určitě ne...ale zkusit to můžu :pensive: díky
2. bře 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sammanthe Domluv se s doktorem že kdyby náhodou přišli tak že ti to omluví..
3. bře 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem na Koníkovi taky poprvé, registrovaní jsme byli pouze na beremese, tak jsem jen přesídlila. :sweat_smile: Snad se tu dozvím něco nového, protože o tom nastávajícím období "maminky" moc ještě nevím. Teď nám začíná 4. měsíc. :grinning:
3. bře 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, uz tady dlouho neni zadny pohyb. Jak se mate? Jak se citite? Chtela jsem se zeptat tech, co cekaji miminka zari/rijen, jakou planujete vybavicku? ja vubec netusim, jestli ma cenu kupovat zimni kombinezku apod. Kdyz mimco bude zabalene ve fusaku v kocarku a kdyz bude mit na sobe nejakou plysovou kombinezku i s "botickama" a rukavickama, tak jestli to bude potreba. To stejne i zavinovacka do autosedacky-jestli vite, co myslim.... Uz jste nad tim premysleli nebo jsem jen ja takova "akcni"? :sweat_smile:
9. bře 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ahoj, ja mela prvniho syna na zacatku rijna, taky jsem tohle resila. Hodne zalezi na tom, jak dobry budete mit fusak. My mame praveho berana, takze i v tech nejsilenejsich mrazek v nem maly jezdil v podstate v dupackach, bodycku, mikine a ponozkach navic, na hlave tenka bavlnena cepicka a bylo mu teplo az az :slight_smile: Ale i tak jsme kombinezu meli, protoze zase kdyz bylo nad nulou, tak se v beranu jezdit nedalo, to by se upekl, takze prisla na radu kombineza, deky a nanoznik. Hnedka po narozeni jsem na neho mela flisovou soupravu kalhoty a mikina, to bylo tak do pulky listopadu, potom jednu pujcenou kombinezu, ta mu vydrzel tak do vanoc, potom mel ten fusak a druou velikost kombinezy mel potom az do jara, nez jsme zase presli na soupravu kalhoty+bunda. Osobne doporucuju kombinezu nekupovat predem v male velikosti, nevis, jak velke mimco bude a jak rychle ti poroste, tak aby ses pak nedivila. Urcite bych nekupovala mensi nez 68. I miminecko to de kombinezy pripadne das, rukavy ohnes a prehodis deky :wink: Dek je urcite dobre mit vic, my meli 4 ruzne tloustky a teda pouzivame vsechny hojne. Ta 68 ti muze vydrzet tak do tech 3m odhadem. A pak az dokoupit dalsi podle aktualni velikosti mimca. Kdyz tak se na ty mini kombinezy koukni na MMB, jsou neopotrebovane a za par penez, urcite to ma smysl.
Zavinovacku do autosedacky jsme nikdy nemeli, vzdy jsem mu sundala tu vrchni vrstvu a prikryla dekou. V tomto je vyhoda kalhot+bundy, protoze u kombinezy maximalne rozepnes. V aute je precejen docela teplo nebo se to rychle zahreje, me osobne prijde zavinovacka do autosedacky jako zbytecnost, navic si muzes docela kvalitne prehrat mimco. Kamaradka se porad divila, proc je jeji maly tak osypany a pak, jsme spolu jely autem, obe dve jsme byli bez kabatu, ale maly nachumlany jak na sibirskou zimu :confounded: Ja jsem za mirne otuzovani v podstate odmala, prvni zimu mel tak o ty 1-2 vrstvy vice, ted uz ho oblikam dokonce mene nez sebe :slight_smile:

ufff, jsem se rozepsala :grinning:
9. bře 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 ahoj, vitej :slight_smile:

JInak ja uz se mam ted bajecne, uz tak 14dni nezvracim, unava je taky lepsi :slight_smile: Jen me teda poboliva bricho, jak obcas zvedam maleho, ale to je asi tak normalni. A mame uz za sebou NT+ a vysledky jsou super, takze me ted ceka az UTZ na VVV ve 20tt, do te doby klid :sunglasses:
9. bře 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Jezis, dekuju moc! To je vycerpavajici odpoved. Ale fakt hodne pomohla. Ja jsem si vicemene neco takoveho myslela. Jen jsem si rikala, abych se pak nedivila a realita nebyla uplne jina.... :sweat_smile:
Na druhou stranu veci jako ta zavinovacka do autosedacky nebo kombineza patri mezi ty trosku nakladnejsi, takze bych to nerada pokoupila, aby mi to pak lezelo doma a ja to ani nevytahla... :wink:
10. bře 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko kombineza zas tak draha neni, my jsme koupili obyc ve vyprodeji asi za 250 v tescu. My ale fake davame radeji prednost vrstveni obleceni nez super hrubou kombinezu, ve ktere se potom ditko pece. Takze ta nase byla vcelku normalni tloustky. Ono spis je nakladny kvalitni fusak.. Ten nas beran stal teda 3500, ale mel to taky trochu od babi a dedy, takze to slo. A navic ho mame prodlouzeny, takze i ted temer v roce a pul se do nej v pohode vejde, treba do sani :slight_smile: A pokud nemas vylozene averzi k bazarovemu obleceni, tak ty miminkovske do toho roku jsou fakt vetsinou neznicene a za rozumne penize. Ja se ted budu urcite koukat po te kombineze cca 68, protoze ta vetsi velikost, tam bych mimco zabalila jen do toho tela a ruce,nohy by visely kolem :grinning:

Jak ty se citis? 12.10. jsem mela puvodni termin na syna, ale nakonec mi to jeste upravovali na utz a pak se vyklubal skoro presne na termin - 7.10. :slight_smile:
10. bře 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah ja mela puvodne termin kolem 14.10., na ultrazvuku mi rekl doktor 12.10. a uvidime, jak to pujde dal. :slight_smile:
Ja se citim stridave..... Dneska je mi zrovna dobre. Ale v nedeli jsem mela nevolnosti, bylo mi zle cely den, zaludek na vode, bolelo me cele telo, krece v brichu apod.
V pondeli super cely den.
V utery mi nebylo dobre rano a vecer a celou noc. A vcera jsem se motala, mela bolesti, tekla mi krev z nosu, zaludek na vode apod. A dneska zase nic. Tak si potom vyber. :sweat_smile:
Jedine, co mi fakt pomaha, jsou prochazky a kazdou chvilku neco snist. Protoze jakmile mam hlad, tak to je konec.

Fusak budeme mit pujceny od svagrove, myslim, ze ma taky berana. Takze na tom budeme asi jako ty. :slight_smile:
10. bře 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Ahojky, díky za uvítání! :slight_smile: Taky se cítím dobře, naštěstí mě zvracení v prvních měsícíh úplně minulo! :wink: Teď občas cítím malé bolesti v podbřišku, ale nic vážného. Je mi dobře, snažím si těhotenství užívat, i když ještě chodím do práce. Ale jde to! :grinning: Papa
15. bře 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zitra jdu na NT a poprve i na krev. Ale uplne jsem se zapomnela zeptat doktora, jestli musim prijit nalacno... Nevite nahodou?A za jak dlouho jste meli vysledky z krevnich testu? Dekuju... :sweat_smile:
28. bře 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko nalačno nemusíš, mě řekli pokud odpol, nezavolají vše je ok...
29. bře 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem také nová a čekám druhé letos v řijnu. Už aby to bylo :slight_smile:
30. kvě 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho těhulky. První miminko čekáme 28.9., a jsem zvědavá, jeslti termín dodržíme...... Mějte se holky
17. čer 2011 v 11:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, za chvíli máme začátek prázdnin a já mám pocit, že nic nestíhám a září je tu opravdu, ale opravdu za chvíli.......
27. čer 2011 v 06:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holky už se nám to krátí:slight_smile:...já nastupuju 4.7. na MD:slight_smile: už se i těším, že si po tom pracovním shonu odpočinu:slight_smile:
27. čer 2011 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 to jsi na tom jako já:slight_smile: taky žádné extra nevolnosti:slight_smile: spíš jen z hladu mi bylo občas zle:slight_smile: a od 4.7. na MD:slight_smile: první termínek mám už 26.8. a druhý 6.9. tak uvidíme..:slight_smile: musíme ještě zvládnou 15.7. udělat nové dveře a pak hurá složit postýlku:slight_smile:) a ostatní..
už si nachystaná? já musím ještě napakovat tašku do porodky, všichni mě straší:D
27. čer 2011 v 08:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko taky nevím jak to zařídit:slight_smile: mám od mamky kombinézky dvě:slight_smile: a říkám si že když mám i fusak, tak to chce a stačí používat asi jen kombi a nebo teplé oblečko a fusak ne?...něják tápu:( ty už víš?:slight_smile:
27. čer 2011 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 Bud v klidu taky mám pocit že mám všechno a dohromady nic..a že nic nestíhám:slight_smile: jak sem psala maj nam bourat futra a dávat nové dřev.dveře i futra...:( tak snad to do konce července stihnem...at můzem složit postýlku a ostatní věci:slight_smile: naaranžovat:D než porodím
27. čer 2011 v 08:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám termín 28.9. a já osobně se cítím v pořádku. V práci bych chtěla skončit k poslednímu srpnu a od září čerpat ještě dovolenou a náhradní volno, co nemám vybraný. A to proto, abych byla doma doma za 100% a ne za to, co by mi podnik proplatil. Jak dlouho chcete být v práci vy?
27. čer 2011 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek