• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
@allye1 no nechci se ti do toho plest, ale uvedomujes si, ze o ty penize prichazis? Nejak nechapu, proc to tak chces udelat :sweat_smile:
27. čer 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tehuli Jsem ráda, že mi je tak dobře jak mi je, protože jedna moje známá musela nečekaně ležet skoro 2 měsíce před porodem v nemocnici. Já si to fakt užívám, ještě poklízím stále věci z práce, připravuju volný skříňky na oblečení pro mrňouska a tak i tak se doma vůbec nenudím...zítra mi končí prac. smlouva, takže už budu "nezaměstnaná"...ale naštěstí jsem pak v ochranný lhůtě, tak mi to pěkně v klidu vyjde než půjdu na mateřskou. Snad to všechno klapne, jak má! :sweat_smile:
29. čer 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, jsem nová. Termín porodu mám 9. 10. a zatím se cítím dobře. Bohužel jsem na prac. neschopnosti, což mi ze začátku přišlo super, ale teď bych ráda mezi lidi. Ale dr. mi neomezené vycházky nechce napsat a navíc mě straší kontrolou. Takže to musím ještě chvilku vydržeta a koncem července si vezmu dovolenou. Nevíte někdo jak je to s vybíráním dololené? Mám informaci, že si můžu vybrat dovolenou za celý rok - tedy za těhotenství a ještě i půl roku rodičovské. Děkuji.
30. čer 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sangua Ahojky, upřímně, já jsem na PN třetí měsíc, ale vůbec si nestěžuju, ještě jsem se nestihla ani jeden den nudit a fakt si to užívám, i když je rozdíl ten, že aspon malé vycházky mám...neměla jsem je pouze prvních 14 dní. V tvém případě to chce zvát si návštěvy mezi sebe, takhle jsem to dělala ze začátku já! :grinning: Mně zase doktor říká, že na těhotný kontroly nechodí, ale je těžký tomu věřit, úplně jistá si taky stále nejsem...tak musíme vydržet! :wink: Ohledně dovolený nevím, nemám zkušenosti. Mně dovolenou zaměstnavatel proplatí, prot. jsem si ji neměla kdy vybrat kvůli PN.
1. črc 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sangua mě naše personální řeklo, že si dovolenou můžu vybrat za celý rok před nástupem na mateřskou (dokonce to doporučují ji vyčerpat celou), mateřská má podobná pravidla jako nemocenská, takže na dovču nárok máš - máš termín podobně jako já, tzn. teď si můžeš vybrat ještě dny, na který máš nárok do konce roku a pak Ti vznikne nárok za ten kus příštího roku a tu si vybereš na konci mateřské a pak Ti začne rodičovská
15. črc 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
... tak to nechápu, každá personální - mzdová, jak tady čtu, říká úplně něco jiného.... jak je to možný?
3. srp 2011 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, je nárok na dovolenou za celou dobu těhotenství + za mateřskou ktrá se bere jako když bys byla v práci :wink: a dovolená se dá vybrat po skončení mateřské a před začátkem rodičovské :wink:

jinak se hlásím k rodičkám v srpnu - mám doma měsíční holčičku :wink:
6. zář 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, právě jsem narazila na vaší diskusi. Můžeme se přidat? Dcera se narodila 4.8.2011.

Jinak krásné svátky všem :slight_smile:
22. pro 2011 v 17:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek