• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
autor
@klarchen Urcite to bude v poradku :wink: Spineni je na zacatku tehu pry normalni, takze zadny strach! :slight_smile:

A vitej :wink:

Jinak holky, jak jste se bavily o tech domacich zviratech, tak dle toho co jsem slysela, tak davat opravdu pozor na vykaly, ale jinak je to v poradku. Se mnou a pritelem na nase mimi cekaji jeste dva psi milacci a plne akvarko rybicek :wink:
3. led 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Vítám nové těhulinky! :wink:
@cajori17 Moc gratuluji k srdíčku.A ať se titakhe daří i celé těhu. :wink:
Já jdu zítra ráno poprvé doktorce,tak už se moc těším :slight_smile: a na druhou stranu mám strach aby bylo vše v pořádku :unamused: .Tak mi držte palce. :slight_smile:
3. led 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarchen vítám tě a neboj bude to ok já také špiním,dnes jsem byla u doktora a vše je ok :slight_smile:říkal že je to běžné tak se neboj :slight_smile:
3. led 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee... krasne se nam to tu rozrusta :slight_smile: vitam nove tehulky :dizzy_face:
Ja mam dnes stridavou naladu, az jsem se rafla s pritelem a ted jsem zacala trosku spinit, takze den blbec :frowning2:

@ladush budu na tebe zitra myslet, at je vse v poradku :wink:
3. led 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka Tak se koukejte zase honem usmířit!! Stresování je to co ti teď nejmíň prospěje.Všechno bude zase v pořádku :wink: .A kdy se chystáš ty k doktorovi?Nebo jsi už byla?
3. led 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
I presto, ze jsem tady dnes nova, tak vitam novy tehulky :wink:
@klarchen ja jdu na prvni kontrolu taky zitra, tak taky drzim palecky a vecer na napsanou :wink:

Jinak ja u prvniho tehu brala Centrum materna, ted nikde neni, tak jsem si koupila Elasti Q Prenatal DHA. Jak rika makkyta, co dr. to jiny nazor. Ale bez listovky to urcite nejde. A ze bude mimi veliky...no to nemuzu potvrdit, protoze Sebastianek se i pres vitaminy narodil malinkaty. Dobry je pry i Femibion 800 do 12tt., pak se ma uzivat Femibion 400+DHA :wink:

@pajoslava at Te dr. objedna co nejdriv...ja tam volala dnes a jdu zitra :wink:
3. led 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladush az ted jsem si vsimla, ze i Ty jdes zitra na kontrolu poprve...no holky, kdyby to slo, molhy jsme se pak potkat u dzusiku a kaficka :wink:

Pujdu chrupkat, tak dobrou a zitra ahoj, holky :wink:
3. led 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen Ty taky?No tak držím moc palečky! Pak hned napiš co a jak....Já jsem tak moc zvědavá jak zítra dopadnu,že nemůžu ani usnout. :grinning:
3. led 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen No bylo by to super se takhle sejít. :wink:
3. led 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladush no ja taky do perin jeste nevlezla :grinning: Divala jsem se, ze cekas prvni miminko. Tohle je nadherny obdobi :slight_smile: Zitra si urcite napiseme a ten dzusik si nalijeme aspon u pocitace :wink: Ja mam rada grepovej a pomerancovej...i kdyz hruska a jahoda a jahoda a banan mi jedou taky :grinning: A jinak si objednavam cafe latte :wink:
3. led 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,první mimi. :slight_smile: Sice jsme ještě miminko neplánovali,ale už se moc těším. :slight_smile: Tak jo dáme si ho u počítače.Mamka mě teď krmí samýma vitamínama a koupila i odšťavňovač,tak mám teď každej den džusík z čerstvýho ovoce.:slight_smile: No a kafíčko mám nejradši frapé,ale to musí být fakt extra našlehaný.Mňam...jsem teď na něj úplně dostala chuť :grinning:
3. led 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tAK HOLKY JÁ TAKÉ LETTE:slight_smile:A DŽUSÍKEM TÉŽ NEPOHRDNU :slight_smile:TAK AT VAM KONTROLY DOBŘE DOPADNOU :slight_smile:
3. led 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, držím palce všem těhulám, který jdou dnes k mudr.:slight_smile:
4. led 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata, všem, které jdete dneska k dr. přeju ať je vše v nejlepším pořádku...
4. led 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčátka držím pěstičky na dnešních kontrolách :slight_smile:já už jdu jen na výsledky krve :dizzy_face:
Přidávám fotečku posledního testíku,to už jsou pořádné / / :grinning:
4. led 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladush holt naladovost patri k tehu a ja se v nekterych chvilkach ani nepoznavam :confounded:
Doktora tady jeste nemam registrovaneho, zitra budu obvolavat dva dr. tak snad jeden z nich bude prijimat nove pacientky.
4. led 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1 ... drzim palecky i kdyz je to na prvni pohled jasne :slight_smile: krasne dalnice
4. led 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak mám první kontrolu za sebou.Podle ultrazvuku jsem asi v 5.týdnu.viděla jsem takovou bílou tečičku. :slight_smile:Dostala jsem kyselinu listovou,tak budu zobat. :slight_smile:
Jsem z té kontroly taková rozpačitá...Doktorka se mě vůbec na nic neptala,pomalu mi ani nic neřekla,jen že za 14 dní mám přijít na kontrolu,tak mi asi všechny vyšetření bude dělat příště.|Asi je mimi ještě hodně malý,tak nechtěla asi nic uspěchat

4. led 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes od 3 od rána šílené zvracení, teď se do sebe snažím nasoukat aspoň suchý rohlík. Vůbec nevím, jak tohle ještě 5 týdnu zvládnu.
4. led 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak podle krve mám Hcg294 ke včerejšku :slight_smile:což je prý začátek těhu další kontrolu mám až kolem 27.1. to bude UTZ a zapsání do poradny pokud bude vše ok :slight_smile:Jinak na špinění jsem dostala duphaston na 10dní.
@ladush skvělé :slight_smile:a gratuluji já viděla včera také jen tečku :slight_smile:
4. led 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1 Taky ti moc gratuluju! :slight_smile:Mě dnes nebrala ani krev.:frowning2: Dělala mi jen vyšetření a ultrazvuk.A nic víc jsem se nedozvěděla.Jen mi napsala tu listovku. Ani se mě na nic neptala....Příště to na ni všechno vybalím...s tou kočkou a tak.
4. led 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na další kontrolu jdu 18.1.,to nevydržím...... :grinning:
4. led 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladush vydržíš co mám říkat já až 27.1 :slight_smile:
4. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1 No to bych už vůbec nevydržela. :grinning: Ne,určitě nám to uteče jak voda,uvidíš! :wink:
4. led 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak gratuluji k vysetreni a preji krasny den :wink: Ja jdu na vysetreni az 14.1, nejak jsem nespechala, myslim, ze zase neni co uspechat a prece jen je to uz pristi patek. Muj gynekolog totiz v ordinaci kde chodim je jen uterky a patky, takze proto to ani neni drive. Ale uz se moc tesim :slight_smile:
4. led 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nee, jdu 11.1 :wink: Ted mi doslo, ze v ten patek nemuzu, takze jsem se preobjednala a vyslo to na drive :slight_smile:
4. led 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík všem, tak se ráda přidám k budoucím maminám :wink: Zítra mě čeká první gyn.vyšetření + ultrazvuk .Zatím mám asi jen cca 4testíky,ale vše s dvěma // takže je vše na dobré cestě :slight_smile:
4. led 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek