• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
Gratuluji ke kontrolám a potvrzení mimísků:slight_smile:

@aliccia1 To bude v září prďolků:slight_smile: Na kdy cca Ti to vychází?
4. led 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aliccia1 Vítej a gratuluji k dvěma čárečkám!!!
4. led 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju ke kontrolám i k novým // :slight_smile:
Já mám za sebou dneska taky kontrolu - je to tam a už dokonce bylo vidět srdíčko, jak tluče :slight_smile: huráááá!!!! Protože jsem začla lehounce špinit dostala jsem nějaký vitamíny Elevit a léky Utrogestan, což jsou hromony podporující udržení těhotenství....moc na léky nejsem, tak z toho nemám radost, ale přežiju to :slight_smile: Další kontrolu mám až 1.2., to už jsou nějaká vyšetření v 10. týdnu těhotenství...musím si k tomu něco nastudovat....a snad se toho dočkáme :slight_smile:

4. led 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aliccia1 Moc gratuluju a vítám tě mezi náma. :wink: Držím palce ať zítra vše dobře dopadne.

@klarchen Moc gratuluji k srdíčku to je super!!! :slight_smile: Už abych to měla taky za sebou,ale jdu až za 14 dní.
A co ostatní?Jak jste dnes dopadly na kontrole? :wink:
4. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky dnes jsem tady poprvé. Už dloho jsem tady jen nahlížela a až dnes jsem se rozhodla se zaregistrovat a byt tady sváma.Také dnes jsem zjistila že jsem asi těhotná,vyšly mě na mamatestu //.samozdřejmě jsem nevydržela a udělala rovnou tři. Nemohla jsem tomu uvěřit. Když jsme se snazily o druhé mimi po 12ti letech od prvního tak to chvilku trvalo , povedlo se nám to až na 6tý pokus. Vždy kolem 8 až 10týdne přestalo tlouct srdíčko. Tak doufám že teď to bude bez problémů. Budu moc rády když tady sváma vydržím až do konce,tj. do porodu. Ani nevím kdy mám jít na první kontrolu abych nic neuspěchala,ale zároveň se bojím at nedojdu pozdě. Musím si totiž pichat injekce na ředění krve pokaždé když otěhotním a asi brat utrogestan na udržení miminka. Chtěla bych to zvládnout vydržet co nejdýl.
4. led 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám nové členky a blahopřeji k / / :slight_smile:
@klarchen teda toje super gratuluji to já si počkám než se dozvím jestli je vše ok a máme srdíčko jdu až 27.1 :frowning2: :slight_smile:
@1611 Teda tak doufám že to klapne a s námi tu vydržíš do konce budu moc držet pěstí :slight_smile: z toho mám taky strach aby mě něco takového nepotkalo....nesmíme na to myslet a určitě budeme všici tady ok :slight_smile: :slight_smile:
Holky jinak víte některá své Hcg?
4. led 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1611 Vítám tě a držím ti moc palce ať to tentokrát vše vyjdea vydržíš tady až dokonce.
@barca1 Já Hcg nevím,protože doktorka mi nebrala krev,dělala mi rovnou ultrazvuk.
4. led 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladush
@barca1

díky za gratulace, je to takovej zvláštní pocit, to vidět, skoro neuvěřitelný :slight_smile:

Jo, ladush, já mám taky doma kočku - o toxoplazmóze jsem toho už předem četla hodně a vychází mi z toho to, jak už tu bylo zmíněno - kočka je bytová, záchod jí měníme denně a já teď v rukavicích a myslím, že je to bezpečný. Nedala bych jí kočuli mojí milovanou :wink:
4. led 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarchen víš kdy jsi měla ovulku?teda den oplodnění? :slight_smile:
4. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1 Ahojky já jsem u druhého mimi měla hcg 10tý den od ovulace tj 23 den od poslední menstruace 0,025 a 16tý den od ovulace tj. 29tý den od poslední menstruace 0,705. Menstruaci jsem měla pravidelnou po 28 dnech. Dceři je teď rok a 4 měsíce.
4. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky mám za sebou nějaké nevydařené těhotenství, ale doufám, že tentokrát to vyjde :slight_smile: musí!!!
4. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarchen Teď už jsem taky v klidu.Hodně jsem si o tom na internetu přečetla a myslím,že bude vše ok.Záchod měním denně,kocourek je očkovaný a je jen doma.Takže už strach nemám,ale doktorce o tom radši řeknu.Říkala,že všechny testy uděláme příště,tak doufám,že i na tu toxoplazmu.
4. led 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky také jsem na začátku, můžu se zeptat máte také bolesti jako při MS? Já jsem z toho špatná,ale tady na koníkovi jsem četla že je to normální,tak nevím.
4. led 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1611 Já měla ted 3.1, hcg 294 je možné že jsem otěhotněla 16tého nebo spíš že ovulaci jsem měla 16tého?to by bylo 18dní po ovulaci?
@matsek vítám tě a také mám tlační v podbříšku jak při ms:slight_smile:je to normálka
@nikollita vítám tě a vyjde to určitě :slight_smile:
4. led 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1611 a nebo že bych měla opožděnou ovulku a otěhotněla jsem 24.12?no jsem z toho ted jelen :grinning:
4. led 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jste tady některá, kojící těhulka????Mám 16ti měsíční holčičku,stále hodně kojím přes den i 20krát a v noci tak 10krát. Mlíčko jí moc chutná. Velmi nerada bych přestala. Díky za odpovědi.
4. led 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1 No já jsem dnes byla u doktorky trochu v pasti,protože vůbec nevím kdy jsem měla poslední menstruaci,ale za to vím přesně kdy došlo k oplodnění-10.12. :slight_smile: Bude to problém když nevím poslední ms?
4. led 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matsek Mě vždy na začátku těhu pobolívá podbřišek a taky kříže. Je to normální. :slight_smile:
4. led 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1 Každá jsme jiná a hormony u každého těhu stoupají jinak. Ale je možné že jsi kolem toho 24 mohla otěhotnět. Počítala jsem to a tak nějak to odpovídá. Ale nejsem doktor a můžu se mílit :sunglasses:
4. led 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se tu rozhlizim, tak kolem zari bude napilno :grinning:
inak me zacina tahnout jizva po cisari, nic prijemneho :frowning2: snad budu mit tentokrat stesti rodit prirozene.
4. led 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladush Problém by to neměl byt, většinou se počítá ovulka v půlce cilku. :sweat_smile: Plus mínis nějaký den.
4. led 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kazdopadne vitam nove tehulky :wink:
4. led 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasparci Ahoj,tak dle mých vypočtu to vychazi na cca 4-6.9.2011 uvidime co bude zitra u doktora...jinak dekuji za gratulace k //.je to me druhe tehotens.prvni bylo vymodlene-Ivf,tak tomu ani nemuzu uverit,ze se nam to povedlo samo, bez jakekoliv lecby,injekci atd...

4. led 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky,já nevím co a jak jsem těhotná poprvé,nevím co je normální a co už ne,tak jsem ráda za každou radu.
4. led 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky nás už tady je. :slight_smile: To bude úrodička v srpnu a září. :slight_smile: Jen tak dál. :slight_smile:
4. led 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladush jj,a to je jen dobře :wink:
4. led 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1 Podle měření BT jsem ovulaci měla 5.12. :slight_smile:
5. led 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1611
no nevím si pořád myslím že to bylo 16.12 to jsem měla mít ovulku ale max by to mělo být 20.12 :slight_smile:budu si muset počkat do 27.1 na Utz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLYK TAK JSEM NÁS PŘEVEDLA DO SOUKROMÉ SKUPINY TAK SNAD SE BUDETE ZŮČASTŇOVAT I NADÁLE :slight_smile:TADY JE ODKAZ
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mimi-srpen-zari-2011-nove-tehulky/
5. led 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ostatní nové maminky, co by jset se chtěli přidat, do soukromé skupiny pište mi do Ip :slight_smile: :wink:
5. led 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek