• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
ahoj holky, sorry že k vám lezu, ale jsem líná strkat fotky do bazárku, není tu nějaká těhulinda s vel. tak M co shání těhotenskej pás anitu na bolavý záda, pak těhu rifle z mothercare, pak lněný těhu gatě s úpletovým pasem a kojo triko? kdyžtak písněte ip :slight_smile:
5. led 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se přidala mezi vás, minulý týden jsem na testíku objevila // a v pondělí mi paní doktorka potvrdila 6 týden. Už se moc těším, až uvidím srdíčko, snad příště tj. 17.1., kde mi udělají všechny testy a vystaví mi těhotenskou průkazku :slight_smile: Už se moc těším
5. led 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky bych se ráda přidala. Mám to s termínem takové prapodivné, dnes jsem byla u dr. a dle něj jsem v 8tt (ačkoliv dle poslední MS v 10tt), no a termín porodu mi vypočítal na 6. 8. Takže termín zatím srpnový, ale prý mám trochu počítat, že to bude dříve.
5. led 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím děvčata, všem gratuluji! Já jsem objevila // před 2 dny, k dr. jedu příští týden, snad vše dopadne OK :slight_smile:
5. led 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maya79
@lafayette přidala jsem vás k nám do soukromé skupiny :slight_smile:
5. led 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@machulinka tebe jsem také přidala do soukromé skupiny viz.odkaz na předchozí straně:slight_smile:
5. led 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak dnes potvrzené těhotenství 6+4 a už nám bilo i srdíčko. Další kontrola 27.1., tak se moc těším, že bude vše v pořádku.
6. led 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, tak se k vám také s dovolením přidám.-)
Dneska jsem měla první UTZ, tak to máme potvrzené a fazolce krásně tluče srdíčko.-)
katkvy, jsme na tom úplně stejně a na další kontrolu jdu také 27.1..
Mam nového pana doktora a jsem nadšená.-)
7. led 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja se k vam take pridavam :slight_smile: U doktora jsem byla tesne pred vanoci a to tma byl jen cerny flicek. Takze na vse ostatni si musim pockat do stredy a reknu vam.... bojim se jak moc. Takze potrebuju nacerpat pozitivni energii, jen nejak nevim kde :( bojim se aby bylo vse jak ma.
7. led 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu také k vám. Mám termín na začátek září a na UZ bylo vše o.k.
7. led 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
klate, vim, že se mi to po dnešku lehce mluví,ale mysli pozitivně. Já byla u mudr. 23.12. náhodně na roční kontrole a nebylo tam vidět vůbec nic. Navíc si paní doktorka neodpustila větu " uvidíme jestli to nebude mimoděložní". Dostala mě tím do pěkného stresu! Dneska jsem ale tu fazolku konečně viděla. Je tam kde má být a krásně nám tluče srdíčko.-) Ničeho se neboj. Kdyby něco nebylo v pořádku, tak by si to na sobě už cítila.-)
7. led 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, všem Vám moc gratuluji! Také jsem dostala tento překrásný Vánoční dáreček po skoro 3 letech snažení a tak bych se s Vámi moc chtěla podělit o radost kterou jistě všechny prožíváme.
:slight_smile:

8. led 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klate
@kaci1
@smolinek
@bronx
Přidala jsem Vás do naší soukromé skupiny tady je odkaz a budeme se na Vás moc těšit :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mimi-srpen-zari-2011-nove-tehulky/
8. led 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1 ahoj, děkuji :slight_smile:
8. led 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já bych se k vám taky ráda přidala :slight_smile: Dvě // jsem zjistila 31.12, poslední MS byla 1.12 a ovulace myslím kolem 16.12. K doktorce jdu poprvé 13.ledna, už se nemůžu dočkat, pořád se bojím, aby bylo všechno v pořádku.
A všem vám ostatním tady moc gratuluju :slight_smile:
8. led 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 vítám tě :slight_smile:a koukám že jsi na tom téměř nastejno :slight_smile: :slight_smile:
10. led 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 přidala jsem tě i do soukromé diskuse si tam jen přejdi viz.odkaz výše :slight_smile:
10. led 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoojky, tak se k vám přidávám! Před chvíli jsem si dělala druhý test a opět jsou tam // :slight_smile: vypadá to, že jsme ve 4tt a čeká mě to v průběhu září! Jak to tady čtu, bude nás hodně!
10. led 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neoness přidala jsem tě do soukromé viz odkaz nahoře .-) a Vítám Tě:slight_smile:
10. led 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak bych se taky ráda přidala, jsem dnes 6+4 a máme srdíčko, dřív jsem vás jen pročítala a bála se přiznat k tomu trochu nečekanému vánočnímu dárečku :slight_smile: kteřý rozbalíme snad někdy v září :wink:
10. led 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím a dovolím si přidat se k Vám, sice mám zatím termín na 30.7., myslím ale, že to bude někdy v sprnu :slight_smile:
10. led 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe
@bee9 Holky vítám vás a přidávám do soukromé skupiny :slight_smile:
10. led 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přidávám se k vám :slight_smile: jsme v 5tt a termín nám vyšel na 9.9.11 :slight_smile:
11. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem dnes byla ráno na krev jestli hcg roste :slight_smile: . Tak v ůterý bylo 649 dnes je 1.409 tak jsem moc ráda :grinning: . Zatím to vypadá dobře. Zítra jdu na UZ moc se těším třeba už půjde něco vidět. Jinak termín porodu vychází na 15.9.
12. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ja mela prvni den posledni MS 8.12.2010. dy je vhodne jít k dr. aby slo mimi videt na utz? Nechci tam chodit zbytečně brzo při prvním jsem šla az v 8tt a dostala jsem hned prukazku:slight_smile: psala jsem i do zari 2011 ale nevim jestli tam jeste nekdo byva:slight_smile:
12. led 2011 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, se ráda přidám.... Příští čtvrtek jdu k dr. na krev a na kontrolu a moooc se těším, chci fotečku :slight_smile:
13. led 2011 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebe, já byla v 5tt poprvé a doktorka mě akorát vyplašila, když tam nic neviděla. Pak jsem byla v 7tt a už jsem viděla i srdíčko.-) Každá to prý ale máme jinak. Pokud nemáš nějaký problém (krvácení, silné bolesti), tak si klidně počkej na ten konec 7tt, ať to stojí za to .-)
13. led 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já se teda s dovolením taky přidám. Měla jsem včera na testu //,ale MS čekám v sobotu,tak snad to není jen planý poplach.. :wink: K dr. se zatím ještě nechystám, počkám min. týden,ať to stojí za to, jak píše kaci1... :slight_smile:
13. led 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky :slight_smile: jsem na teto diskuzi poprve, ale jinak chodim na IVF 2010/2011 a momentalne jsme 8den po embryotransferu a chtela bych se Vas zeptat jestli jste tu nektera po IVF nebo ICSI. Ja mam testik zatim negativni, ale uz me tri dny boli prsa a bolest se stupnuje. Napiste mi, jak jste to prozivali vy prvni tydny tehu a popripade nejake priznaky. Jsme po druhem cyklu a ja mam obavy, ze ty prsa jsou spatnym znamenim prochazejiciho menzes. :unamused: Pri prvnim cyklu jsem mela OHSS a bolesti prsou a briska pretrvavali po celou dobu 12dni kdy bublinky byli v brisku a pak prisla MS. Ted bolesti byli minimalni a od 5dne boli ty prsa. Krece, bolesti nejake velke nemam jen ty prsa. Diky za odpovedi :slight_smile: a vsem maminkam drzim pesti a doufam, ze se k vam brzo presunu. :slight_smile:
14. led 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
duschankova,
my jsme nakonec otěhotněli přirozeně,ale prakticky jsem byla bez příznaků. Asi 3 dny se mi motala trochu hlava a na prsa netrpim ani před MS. Píchalo mě občas na levé pak i na pravé straně,ale nic výrazného. Počkala jsem si těch 31 DC a když MS nikde, tak jsem testovala.
14. led 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek