Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky 🙂

Ahoj všem, jsem tu v podstatě nová a před pár jsem zjistila, že i těhotná 🙂 Takže si ráda popovídám s dalšími nastávajícími maminkami, které také očekávají 😉

P.
kaleilah
5. led 2011
ahoj holky, sorry že k vám lezu, ale jsem líná strkat fotky do bazárku, není tu nějaká těhulinda s vel. tak M co shání těhotenskej pás anitu na bolavý záda, pak těhu rifle z mothercare, pak lněný těhu gatě s úpletovým pasem a kojo triko? kdyžtak písněte ip 🙂
machulinka
5. led 2011
Ahoj holky, ráda bych se přidala mezi vás, minulý týden jsem na testíku objevila // a v pondělí mi paní doktorka potvrdila 6 týden. Už se moc těším, až uvidím srdíčko, snad příště tj. 17.1., kde mi udělají všechny testy a vystaví mi těhotenskou průkazku 🙂 Už se moc těším
maya79
5. led 2011
Ahoj holky, taky bych se ráda přidala. Mám to s termínem takové prapodivné, dnes jsem byla u dr. a dle něj jsem v 8tt (ačkoliv dle poslední MS v 10tt), no a termín porodu mi vypočítal na 6. 8. Takže termín zatím srpnový, ale prý mám trochu počítat, že to bude dříve.
lafayette
5. led 2011
Zdravím děvčata, všem gratuluji! Já jsem objevila // před 2 dny, k dr. jedu příští týden, snad vše dopadne OK 🙂
barca1
5. led 2011
@maya79
@lafayette přidala jsem vás k nám do soukromé skupiny 🙂
barca1
5. led 2011
@machulinka tebe jsem také přidala do soukromé skupiny viz.odkaz na předchozí straně🙂
katkvy
6. led 2011
Ahoj, tak dnes potvrzené těhotenství 6+4 a už nám bilo i srdíčko. Další kontrola 27.1., tak se moc těším, že bude vše v pořádku.
kaci1
7. led 2011
Ahoj těhulky, tak se k vám také s dovolením přidám.-)
Dneska jsem měla první UTZ, tak to máme potvrzené a fazolce krásně tluče srdíčko.-)
katkvy, jsme na tom úplně stejně a na další kontrolu jdu také 27.1..
Mam nového pana doktora a jsem nadšená.-)
klate
7. led 2011
Ahoj holky, tak ja se k vam take pridavam 🙂 U doktora jsem byla tesne pred vanoci a to tma byl jen cerny flicek. Takze na vse ostatni si musim pockat do stredy a reknu vam.... bojim se jak moc. Takze potrebuju nacerpat pozitivni energii, jen nejak nevim kde 😞 bojim se aby bylo vse jak ma.
smolinek
7. led 2011
ahoj holky, můžu také k vám. Mám termín na začátek září a na UZ bylo vše o.k.
kaci1
7. led 2011
klate, vim, že se mi to po dnešku lehce mluví,ale mysli pozitivně. Já byla u mudr. 23.12. náhodně na roční kontrole a nebylo tam vidět vůbec nic. Navíc si paní doktorka neodpustila větu " uvidíme jestli to nebude mimoděložní". Dostala mě tím do pěkného stresu! Dneska jsem ale tu fazolku konečně viděla. Je tam kde má být a krásně nám tluče srdíčko.-) Ničeho se neboj. Kdyby něco nebylo v pořádku, tak by si to na sobě už cítila.-)
bronx
8. led 2011
Ahoj těhulky, všem Vám moc gratuluji! Také jsem dostala tento překrásný Vánoční dáreček po skoro 3 letech snažení a tak bych se s Vámi moc chtěla podělit o radost kterou jistě všechny prožíváme.
🙂

barca1
8. led 2011
@klate
@kaci1
@smolinek
@bronx
Přidala jsem Vás do naší soukromé skupiny tady je odkaz a budeme se na Vás moc těšit 🙂
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mimi-srpe...
smolinek
8. led 2011
@barca1 ahoj, děkuji 🙂
ani84
8. led 2011
Ahoj, já bych se k vám taky ráda přidala 🙂 Dvě // jsem zjistila 31.12, poslední MS byla 1.12 a ovulace myslím kolem 16.12. K doktorce jdu poprvé 13.ledna, už se nemůžu dočkat, pořád se bojím, aby bylo všechno v pořádku.
A všem vám ostatním tady moc gratuluju 🙂
barca1
10. led 2011
@ani84 vítám tě 🙂a koukám že jsi na tom téměř nastejno 🙂 🙂
barca1
10. led 2011
@ani84 přidala jsem tě i do soukromé diskuse si tam jen přejdi viz.odkaz výše 🙂
neoness
10. led 2011
Ahoojky, tak se k vám přidávám! Před chvíli jsem si dělala druhý test a opět jsou tam // 🙂 vypadá to, že jsme ve 4tt a čeká mě to v průběhu září! Jak to tady čtu, bude nás hodně!
barca1
10. led 2011
@neoness přidala jsem tě do soukromé viz odkaz nahoře .-) a Vítám Tě🙂
bee9
10. led 2011
Ahoj, tak bych se taky ráda přidala, jsem dnes 6+4 a máme srdíčko, dřív jsem vás jen pročítala a bála se přiznat k tomu trochu nečekanému vánočnímu dárečku 🙂 kteřý rozbalíme snad někdy v září 😉
duppe
10. led 2011
Zdravím a dovolím si přidat se k Vám, sice mám zatím termín na 30.7., myslím ale, že to bude někdy v sprnu 🙂
barca1
10. led 2011
@duppe
@bee9 Holky vítám vás a přidávám do soukromé skupiny 🙂
makedonka
11. led 2011
Ahojky, přidávám se k vám 🙂 jsme v 5tt a termín nám vyšel na 9.9.11 🙂
1611
12. led 2011
Ahoj holky tak jsem dnes byla ráno na krev jestli hcg roste 🙂 . Tak v ůterý bylo 649 dnes je 1.409 tak jsem moc ráda 😃 . Zatím to vypadá dobře. Zítra jdu na UZ moc se těším třeba už půjde něco vidět. Jinak termín porodu vychází na 15.9.
nebe
12. led 2011
Ahoj holky ja mela prvni den posledni MS 8.12.2010. dy je vhodne jít k dr. aby slo mimi videt na utz? Nechci tam chodit zbytečně brzo při prvním jsem šla az v 8tt a dostala jsem hned prukazku🙂 psala jsem i do zari 2011 ale nevim jestli tam jeste nekdo byva🙂
modelis
12. led 2011
Ahojky, se ráda přidám.... Příští čtvrtek jdu k dr. na krev a na kontrolu a moooc se těším, chci fotečku 🙂
kaci1
13. led 2011
nebe, já byla v 5tt poprvé a doktorka mě akorát vyplašila, když tam nic neviděla. Pak jsem byla v 7tt a už jsem viděla i srdíčko.-) Každá to prý ale máme jinak. Pokud nemáš nějaký problém (krvácení, silné bolesti), tak si klidně počkej na ten konec 7tt, ať to stojí za to .-)
monu27
13. led 2011
Ahojky, já se teda s dovolením taky přidám. Měla jsem včera na testu //,ale MS čekám v sobotu,tak snad to není jen planý poplach.. 😉 K dr. se zatím ještě nechystám, počkám min. týden,ať to stojí za to, jak píše kaci1... 🙂
duschankova
14. led 2011
Ahoj maminky 🙂 jsem na teto diskuzi poprve, ale jinak chodim na IVF 2010/2011 a momentalne jsme 8den po embryotransferu a chtela bych se Vas zeptat jestli jste tu nektera po IVF nebo ICSI. Ja mam testik zatim negativni, ale uz me tri dny boli prsa a bolest se stupnuje. Napiste mi, jak jste to prozivali vy prvni tydny tehu a popripade nejake priznaky. Jsme po druhem cyklu a ja mam obavy, ze ty prsa jsou spatnym znamenim prochazejiciho menzes. :-| Pri prvnim cyklu jsem mela OHSS a bolesti prsou a briska pretrvavali po celou dobu 12dni kdy bublinky byli v brisku a pak prisla MS. Ted bolesti byli minimalni a od 5dne boli ty prsa. Krece, bolesti nejake velke nemam jen ty prsa. Diky za odpovedi 🙂 a vsem maminkam drzim pesti a doufam, ze se k vam brzo presunu. 🙂
kaci1
14. led 2011
duschankova,
my jsme nakonec otěhotněli přirozeně,ale prakticky jsem byla bez příznaků. Asi 3 dny se mi motala trochu hlava a na prsa netrpim ani před MS. Píchalo mě občas na levé pak i na pravé straně,ale nic výrazného. Počkala jsem si těch 31 DC a když MS nikde, tak jsem testovala.