• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi srpen, září či říjen 2011 - nové těhulky :-)

22. prosince 2011 
duschankova: ja sice otěhotněla přirozeně,ale příznaky taky velice žádné( teda zatím :unamused: ) Jen mě pobolívá podbřišek,jak před MS, takže se to zatím dá :dizzy_face: Jinak držím pěsti, ať to klapne :grinning:
14. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem břichatkám :o) Já měla v prví fázi návaly horka, ale jinak vůbec nic. Možná nafouklé břicho, ale protože ráda jím, mohlo to být také knedlíkama :o))) Dnes 9tt + 4 a je mi úplně fajn.
14. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
můžu se k Vám přidat? Já jsem v 9. týdnu, ale jsem po IVF tak zatím raději nic neříkám - pořád se bojím, i když doufám, že už to bude OK.
Jinak porod by mi vycházel na srpen :slight_smile:
14. led 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duschankova Ahoj, já měla pozitivní test asi 9. den. Zaváděli my 2 a máme tam 1. Ale neděs se - a hlavně vydrž a testuj až 14. - 15. den. Je ještě brzy. Já jsem testila testem co mi dali v CARU naprostej šmejd. Byla jsem ve 3. týdny těhu a nic neukázal.
Nejlepší je mama test. Kdybych věřila tomu testu, tak nevím.
Jinak já to samozřejmě nevydržela a testila mama testem od 8. - 16. dne. Hcg se zvyšuje obden. Tím šmejdem jsem testovala když jsem měla těhu potvrzené z krve a byl negativní.

Tak nevěš hlavu a držím pěsti
14. led 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duschankova jinak prsa mě bolela jako prase a teď nic, jen křeče do břicha. Prsa to je dobrý znamení :wink:
14. led 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, mohla bych se k Vám přidat? Včera jsem našla dvě // :slight_smile: . Poslední MS 15.12., tudíž k dr. ještě nespěchám. Mám zkušenost z předchozího těhu, že jsem se akorát stresovala, páč tam nic neviděl...
15. led 2011 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky za vase odpovedi a docela silnou podporu, protoze dnes jsme 9den po ET a me boli brisko a zacinam se bat cim dal vic. Ale doufame a stale verime, ze podruhe jsou ty sance mnohem vetsi :slight_smile: Jinak dneska taky testik a NIC, ale stale je brzo a vse muze dopadnout uplne JINAK :slight_smile:
Vsem maminkam drzim pesti a hodne stesticka a zdravicka. Je tady nekdo od Ceskych Budejovic a okoli? :slight_smile:
15. led 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, trpíte některá z vás nespavostí? Já tím nikdy netrpěla, právě naopak :grinning: Ale teď jsem v 8 tt a už 14 dní se vnoci překuluji.. Pak jsem přes den nevyspaná, mám migrény, ranní nevolnosti mě už nepřekvapuji a při tom všem se starám o ročního prcka.. Doufám, že to brzy přejde :unamused:
15. led 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozlenka ja taky nemuzu v noci spat a kdyz uz usnu vzbudi se maly, v noci je vzhuru tak 5x a rano padam na hubu, uz mi taky byva blbe, bohuzel ne jen po ranu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozlenka: já i když mám ideální podmínky na spaní (malá spí od roku sama v pokojíčku a spí celou noc :grinning: ), tak taky spát moc nemůžu, ne,že by mi bylo špatně,ale mám pořád nějaké divné myšlenky (jak to všechno zvládnu a tak) Dokonce mi už tak hrabe,že si představuju druhý porod... :confused: No je toto normální??? :confounded:
16. led 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monu27 Tak to já se porodu nebojím, ten první jsem měla ukázkový :grinning: Ale spíš mě honí černé myšlenky, že miminko bude nemocné, je to děs :unamused: Koupila jsem levandulový aroma olej, tak ho dneska zkusím kápnout do odpařovačů na radiátorech.. Snad to zabere, jsem už jak chodící zoombie :sweat_smile:
16. led 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidám se s vlastní zkušeností. Divné myšlenky mám taky, je pravda, že i v noci se budím. Při prvním prckovi jsem se tak neobávala, spíše jsem předpokládala, že vše bude ok. Teď se opravdu bojím, aby vše bylo tak jak má a prcek byl zdravý a v pořádku ho donosím...
16. led 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásí se nová mamina :wink: jsem tady úplně poprvé a s přítelem čekáme naše první, teda u doktorky jsem ještě nebyla, ale zítra mám v plánu si domluvit prohlídku. holčiny nevíte jak vyzrát na ranní nevolnosti? dneska to dopadlo až tak, že jsem zvracela :confounded: ...

ad kočky: pokud se jedná o kočky kt jsou v bytě (ikdyž občas chodí na procházku ven) tak se nemusíte ničeho bát, pokud výkaly vyhazujete hned (oocysty jsou infekční až po 3 - 4 dnech), nakažení přímo od kočky je vzácné, protože kočka sama o sobě je velice čistotná, každopádně pro větší klid pracovat v rukavicích nebo poprosit někoho jiného. nebezpečná je také práce na zahrádce-takže rukavice! :wink: a každou zeleninku a ovoce pořádně omýt. dobré je si nechat udělat test, ale může se stát že toxoplasmu už máte v sobě, tak hlavně se nestresovat moc, aby se nezaktivovala a nepřešla přes placentu.
16. led 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozlenka No já jsem porod měla taky v pohodě, rodila jsem celkem 4,5 hodiny,ale i tak nevíš,co tě čeká u druhého? Dnea ráno jsem si udělala další (asi 5. test. :sunglasses: ) a zase vyšel pozitivní :slight_smile: , myslíte,že už se mám objednat u Mudry? Já už se totiž nemůžu dočkat....jupíííí :slight_smile:
17. led 2011 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@perca Já jsem těhotná podruhé a ani u prvního jsem na ranní nevolnosti úplně nevyzrála :grinning: Hold jsem se modlila, ať už je 12 tt. Podařilo se mi to jakž takž tlumit tím, že první co jsem si po probuzení dala bylo pár hltů vychlazené coca-coly, jiné finty nepomáhaly a ani nyní nepomáhají (jsem 7 tt, ten je nejhorší) :unamused:
@monu27 Jsem na první kontrolu divočila a byla tam v 5 tt, viděli jsme váček na UTZ, ale jinak nic, tak mě dr. objednal až za další 3 týdny a ty se teda vlečou :angry: :grinning:
@karusta Taky si nepamatuju, že bych se u prvního tak stresovala, nevěděla jsem, do čeho jdu asi :sweat_smile: I když je fakt, že první prcek se narodil s VV, tak největší obavy mám z toho, že druhého prcka potká to samé :frowning2:
17. led 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozlenka budu držet pěsti, aby vše bylo v pořádku :wink: ... s kontrolou si raději ještě dva týdny počkám a pak snad už bude i srdíčko, doufám. Na ranní nevolnosti nic neporadím, nebylo mi zle s mladou a teď jsem (zatím) taky v poho. Snad to vydrží.
17. led 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@perca Vítej do klubu :slight_smile:
17. led 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@equinka,@ajriska,@duschankova,@monu27,@karusta,@perca,@makedonka,@neha,@modelis Přidala jsem vás do naší soukromé skupiny :slight_smile:
17. led 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1 6e díkes :wink:
17. led 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1 děkujem :slight_smile:
17. led 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,můžu se přidat? |Máme termín na konci srpna:slight_smile:
17. led 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky můžu se také přidat? od pátku mám pozitivní těhutesty, takže pokud bude vše ok. termín porodu PC vypočítal na 28.9. :dizzy_face:
17. led 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka ahoj, kdy plánuješ zajít k lékaři na potvrzení?
17. led 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
laura09 buď zítrta anebo ve čtvrtek jen na krev :wink: a ty jsi byla kdy u dr.?
17. led 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka u mě je to jiné, jsem po IVF.
17. led 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
laura09 a na 1. pokus? Já jsem byla před týdem na první kozultaci a dr., mi navrhla rovnou IVF, že IUI nebude nutné, jestli mám srůsty tak nema IUI cenu....a ještě musím zavolat, že jsem těhu... :slight_smile:
17. led 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka na IUI sem byla 4x, a ted nám vyšlo 1. IVF ICSI. Zavedly dva a zbylo jedno. Krev sem si nechala nabrat 18 den po ET a to byla už 5852 no a pak sem byla na potvrzení ultrazvukem v centru a to bylo 6+4 tt a bylo tam i srdíčko. Na kontrolu jdu ted v pátek to budu 8+6 tt a mají mi dát průkazku a budou brát krev.
17. led 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
laura09 tyjo už takové HCG, no já budu málo mít, jesem 13DPO.
17. led 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka to je jedno, hlavně aby rostlo...
17. led 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek