• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? :slight_smile:
7. dub 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak z Ostravy nejsem tu mám hooodně daleko, ale Listopadové mimčo ano :slight_smile: ... takovýho draka malýho, co má tedka chudák horečky, včera dostal dvě pigára tak má reakci :frowning2: .....
8. dub 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky z Ostravy sice taky nejsem ale jinak bych se sem hodila :slight_smile:
8. dub 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslušně hlásím,že z Ostravy také nejsem :slight_smile: ale miminko mám listopadové, kolipak vážíte, jen tak prpo srovnání, my máme 8kg a 66cm v 5měsících
8. dub 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mymáme 4,5 měsíce a má 7190 g a měří 64,5.. zrovna včera sme byli u doktorky :slight_smile: ... a já si řikám jakýho mám obr chlapa a to on je lehce nadprůměrnej, ale koukám, že je taky hodně ještě větších miminek :wink:
8. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme 4,5 měsíce a vážily jsme 6,5 kila.Jsem zvědavá kolik budeme vážit až půjdeme k doktorce na očkování,to jest příští týden. :slight_smile:
8. dub 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
cassio-já jsem z Havířova a mám listopáďátko.Kolik vážíme nevím,na kontrolu jdeme až příští týden.Jinak já už chodím do diskuze listopad 2009,ale klidně zajdu i sem :wink:
8. dub 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
18 nám bude 5 měsíců a vážíme 5.61kg,nemáme zatím zhojené TBC,tak nemáme očkování,jak jste na tom vy??
8. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám bude 14 5 měsíců,TBC už máme zhojený tak máme za sebou jednu dávky hexavakcíny.16 jdeme na druhou
8. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme příští týden na 3.dávku-hexa i prevenar.TBC nám sice hnisal,ale to je prý běžná reakce.Nevím,ale on je daný termíndokdy má být očkování hotovo,ale to určitě doktorka ví.
8. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem ráda, že už polovinu očkování máme za sebou... po prvním to dostal jenom jednu, reakci neměl, byl dokonce hodnější než normálně, ale po těhletěch dvou má horečky tedka se mi to konečně podařilo srazit na 37,1 :wink: .... ale jinak je taky celkem hodnej až na to, že se mu usíná hůř než normálně a že normálně mu to trvá teda hrozně dlouho a v postýlce neusne vůbec musí bud v kočárku nebo u mámy :unamused: ... za měsíc dostane další dvě a pak už jenom jednu. tak doufám, že to příště bude lepší :slight_smile:
8. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme za sebou druhou dávku hexy, synflorixu a rotarixu, no na noc dostal nurofen, to samo u další dopolko,teplotovali jsme, a pak už pohoda, v květnu nás čeká 3dávka, a zavádění příkrmů, no jak to tu zatím pozoruji jsme tu jediní obříci :grinning:
8. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se po tom očkování udělala boulička pod kůží,když sem mu na to šahala tak ani nebrečel takže ho to vůbec nebolí.U doktorky sem s tím byla a říkala že je to normální aže to může i trvat než se to ztratí.Máte někdo s tímhle zkušenosti?Jinak jsme na očkování nijak nereagovaly ale pro jistotu jsem dala paralenový čípek jinak byl v pohodě.Jsem zvědavá na tu další dávku.Příkrmy už teda dáváme protože mu prso už nestačí.Po porodu začal brzo přibírat a jíst chtěl skoro každý dvě hodiny,po pár týdnech se to změnílo že vydržel až do pěti do rána ale jen do tý doby než onemocněl.Od té doby se budí častěji.V posledních dnech zhruba po třech hodinách někdy i po štyřech ale to jen ve vyjímečných případech.
8. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme hůře snášeli tu druhou dávku,byl tam tetanus,tak to prý bývá.Já vždy hned po očkování dávám studené obklady pro jistotu a na noc 2ml Panadolu taky pro jistotu.Teď nás teda zlobí zoubky,tak jí méně,už aby vylezli ven.
8. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě tedka co začly zoubky, tak vůbec nechce spát, v noci spí maximálně po třech hodinách někdy usne třeba jenom na půl hodky a tak kolem druhý až třetí mi oznamuje, že už je vyspinkanej a chtěl by si hrát... takže já spim tak 4,5hodiny denně tedka a to už jsem si řikala jak mi v noci krásně spinká... nevíte někdo jak dlouho tohle může trvat??? ráno se mi už vždycky docela slušně motá hlava, bojim se abych s nim neupdla a něco mu neudělala.... :frowning2:
8. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to mi říkej,malé se taky draly zoubky a prožívala jsem to samé co ty,po týdnu se to sklidnilo,je to individuální,každé mimi je jiné,nakonec se nám ještě do ted neprořezal žádnen zoubek a tak čekám,kdy to zas přijde............Až mě polévá horko,jak si vzpomenu...........No a na únavu jedině spánek,takže jedině povolat babičky,dědečky,když jsou rodiče unavení a vytížení i hodinka je LUXUS,tak dej vědět jak pokračujete
8. dub 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vím,že PREVENAR by měl být naočkován do 7 měsíce první várka a rotaviri do 5 měsíce............Každopádně holky,PREVENAR se nehradí,když to stihnete do toho 7 m.,což málo kdo,ohledně TBC,ale kdo má dobrou doktorku,tak to může obhájit a zadarmo,udělali zákony jen na puse,že je vše zdarma tak samo je to s ROTAVIRAMA,tam není šance příspěvku,nelze to stihnout 2 vakcínky do 5 m.
8. dub 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my už příští týden dostaneme poslední dávku prevenaru.Konečně-dostával dávky do obou nožiček a příští týden to bude naposledy.Se už nemůžu dočkat a hlavně jsem zvědavá jak jsme na tom s mírama.Teď když moc nechce papat kvůli těm zoubkům.Ale každopádně nehubne,špeky má pořád krásné.
8. dub 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
cassiopeas-moc vám to na fotkách sluší :slight_smile:
8. dub 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkujeme,odkud z Havířova jsi.....? :slight_smile:
8. dub 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska bylo fakt nádherně tak jsme si dali 3 hodinovou projíždku s kočárkem v bělském lese,kdyby už to počasí tak zůstalo,méně oblékaní a více pohody :wink:
8. dub 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to povídej.Vyloženě nádhera jenže se má zase ochladit. :frowning2:
8. dub 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my stihly Synflorix bez placení, vždyt to má plně hradit pojišťovna :wink: Rotarix jsme platily v plné palbě, ten se neproplácí, ale spoň u nás

přojíždění bylo dnes opravdu krásné :slight_smile:
8. dub 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak ted jsem z toho úplně zblblá mě nabízeli dvě vakcíny tu hexa tu povinou a tu druhou co jí můžu naočkovat ted a zadarmo a nebo později za peníze a nebo třeba taky vůbec.... asi si prohlédnu očkovák.... dnes bylo nádherně úplně mě pálí obličej :slight_smile: ... se pak musim kouknout do zrcadla jestli jsem se trochu nezbarvila :slight_smile:
8. dub 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem taky trošku chytla na sluníčku, je ostré.......................no s těma pojištovnama je to mazec od švagrové mamka dělá v lékárně magistru,tak mám přehled z její ruky,pořád je v tom je bordel............tak jsem říkala doktorce jak to bude,jestli jí mám donést 6 tis. nebo jak ,když to nemá zhojené,ale říkala,že pojištovny jsou mazané a že to může obhájit,abych to neplatila,když to TBC není zhojené,tak jsem zvědavá.......................no je to mazec
Velká propagace očkovacích látek a jsou kolem toho takové lži,jak to budou hradit,ale jak si to člověk zjistí detailně,tak je to pak.............však víte co............ :slight_smile:
8. dub 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik,

já jsem kousek od Ovy, miminko začátek prosince
my zatím očkování nebyli, pnemokoka jsem odmítla a hexu asi dostanem v pondělí na 4.měsíční
jinak my jsem drobečci má 5,7kg a cca 64 cm, ale podvyživeně nevypadá a sranda s ním je taky, chudák, ale má pořád trápení s bříškem a teď nám lezou zoubky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
jsem sice z HK, ale mimčo mám taky listopadové :slight_smile: , tak jestli můžu, občas za vámi juknu :wink:
Vážíme něco přes 7kg a měříme téměř 70cm. Ale my měli násko už při narození :grinning: . My zatím žádnou reakci po TBC neměli, ale může se ještě objevit, příští týden jdeme na třetí Hexu a pneumokoka jsem nedávala..
A zoubky, ani mi nemluvte, už aby se ty potvůrky prořízly... :angry:
8. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,jo prořezat zoubky,už aby to bylo,to si říkáme,že si oddychnem,ale ne,přijde zas něco nového................. :wink:
8. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že nás tu všechny (a hlavně teda ty naše drobečky) trápěj zoubky, máte pocit, že pomáhaj ty gelíky??? já nevim , pže nikdy vlastně porádně nevim co ho trápí, tak zkouším všechno možné a po čem z toho se mu ulevilo to už nevim :unamused: ...
8. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mi jsme si koupili CALGEL je to lehké umrtvující anestetikum,ale zabere to tak max. na 20 min. může se použít max.6x za den.............,ale nevím,myslím,že se budem muset všichni potrápit a vydržet a hlavně s chladnou hlavou............mazlit,mazlit a mazlit
8. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím, gelík jsem nezkoušela..ale do kousátek hryže ostošest..a vlastně do všeho co se mu dostane do ruky :astonished:
8. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek