• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@lin18 my to máme s tím uspáváním podobně -je to asi 14 dnů co jsme začali malou dávat po kojení do postýlky a už nezvedat - asi 3 večery plakala, ale bylo to lepší a lepší - a poslední dny jak se začala hezky otáčet na bříško, tak mi sice napolo usne při kojení, ale v postýlce je okamžitě živá a přetáčí se a brečí a to trvá, dokud ji nedám znovu cucnout, to pak už spí (a někdy uplyne i hodina) :frowning2: :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám usínal v postýlce sám už aspoň měsíc...teď na něm vidím, že by spal...v lehátku při krmení podřimuje a jakmile ho přenesu tak jak kdyby dostal zásah elektrickým proudem....začne neuvěřitelně řádit...až je celej zpocenej. Tak nevím jestli se potřebuje před spaním unavit....Přitom v noci to zatím nedělá...nají se a hned zase spí....jenom večer a přes den. Pokud ho teda večer utahám tak usne hned....jenže to znamená vydržet tak dvě hodiný mrčení a plakání kdy chce jenom nosit a na to já už nemám večer ani sílu ani záda
27. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kač, to ti teda nezávidím, že se manžel na prcka těší, až když ho odpipleš. To bych teda fackovala. Mého muže taky Adam občas nevzbudí a neví, že jsem kojila a tišila, ale když ho vzbudí, tak pro Adama vstává a podává mi ho, abych si šetřila záda apod. Ono i to hodně uleví. Navíc já si "sen" o vyspání občas nechávám plnit, když jsem u našich na Moravě. Většinou Adama nakojím kolem půl šesté, odnáším mámě do obýváku a nevím o světě. To jsou vždycky týdenní lázně :grinning: Já jsem totiž asi před měsícem sebou vyčerpáním sekla, byla u toho právě máma a od té doby mám u nich vždycky tento luxus :sunglasses:
27. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin, já je viděla v bio prodejnách, ale zatím jsem je malému nekupovala, tak nevím, jestli jsou to přesně ony.
Lin, a co ho něčím zaujat? Nějakou písničkou, třeba z CD?
27. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vybraly sme si těžké povolání a musíme to nějak zvládnout :wink: .... pro mě byl zatim nejhorší opravdu první měsíc druhej měsíc sem měla depky (hlavně na konci), že se na mě ještě neusmál .... třetí jsem měla taky depky,ale už se ke konciaspon na mě usmál ... a od čtvrtýho máme pohodu fakt... a od doby co jsem ho naučila spát v postýlce tak paráda.... což je asi od pátýho měsíce.... a tedka budou zoubky.... no co se dá dělat... zkus všechno možný... má nákýho plyšáčka nebo plínku k čemu by se přitulil když jde spát???
27. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si to taky nezávidim... ale manžel je upracovanej tedkons za den víc jak já... oproti němu mám těžkou pohodu... až na to, že on spí v noci v kuse a já tak po dvou až třech hodkách... a ty lázně :wink: ti závidim :slight_smile: .. asi ydržim hodně a nebo mě Jonášek stále ještě šetří :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dneska mu můj zkoušel vyprávět pohádku a bylo to ještě horší...se začal chechtat a skákal mu do řeči takže jsme se nakonec smáli všichni tři :grinning:
On se většinou tulí k peřince...leží na ní a kraje si nahrne k sobě jak spí na boku...ale prostě na bok si lehnout nechtěl...ležel na zádech, oči jak žárovky...dudel si vytahoval z pusy a zkoumal ho....fakt nevím. Ale z postýlky jsem ho nevytáhla...aby věděl, že to má marný, třeba si zase zvykne.
Jinak manžel je zlatej....věnuje se mu hrozně moc...v šestinedělí jsem měla dokonce dojem, že matka by měl být on...byl pořád klidnej i když Kuba křičel zatímco já chytala nerva. Jenže on se v pohodě vyspí....spí v ložnici v patře a tam není zespoda nic slyšet...ale pak taky dělá celej den na baráku...dneska přišel až v osm večer ale až do devíti si s Kubíkem hrál a blbnul. Ono je to asi věkem...chlapi taky musí na to mimčo dozrát
27. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě mám aspoň ty neděle kdy můj jezdí s kočárem a pak jde ke tchánovcům takže odpoledne mám volno a spím nebo uklízím....se vždycky celej týden těším jen na neděli :grinning:
27. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaujímavé.... tak je fakt, že martinovi je 23 což je na tatínka docela málo... ale on se časem sebere.... a já to do tý doby nějak taky zmáknu....
27. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mně přijde, že si to můj úplně užívá...vždycky se na něho už těší po celým dnu a dělá s ním blbinky. Taky jsem ráda, že je po ruce...ten barák stavíme na zahradě takže když je nejhůř tak může přijít...ale snažím se toho nezneužívat...
Ale za celou noc spánku bych dala fakt hodně.....a hlavně moct se vzbudit sama od sebe a ne být pořád buzená pláčem...to je fakt horší než budík do práce
27. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda.... hlavně budík zaklapneš a je ticho a ještě třeba deset minutek poležíš a k mímu musíš pokud možno hned... zvlášt u nás v paneláku...
27. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac no já se ho občas pokouším zaspat....ale málokdy to vyjde...většinou se rozječí naplno...ale párkrát už to vyšlo a kupodivu ještě usnul....jenže já už jsem stejně vzbuzená. A taky mi vadí, že mám strach v noci se jakkoliv pohnout abych ho nevzbudila. Nejhorší to bylo když jsem byla nachlazená....jsem se nemohla ani vysmrkat a kašlala jsem pod peřinou.. :grinning:
27. kvě 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko
28. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAc psala jsem uz v tydnu, ze na zoubky je super homeopatikum chamomila vulgaris 15Ch
28. kvě 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin křupíky kupuju, dávám, šmakujou.
28. kvě 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,no maluch byl vyspaný už ve 4!!!!Ale to já odmítám,takže byl v postýlce a místama i řval,to jsem ho utišila a zase jsem si lehla.V půl6 to zalomil a spal so půl7.Sice jsem mírně KO,ale co už.Teď by taky spal,ale zatím se mu nedaří usnout.
28. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampu u nas kolem treti,ale prendala jsem si ji k sobe do postele a dobry.
28. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
u nás noc dobrá...ťuk, ťuk :slight_smile:
@lin18 křupky dávám taky a kupuju pytel asi za 12kč ve zdravý výživě
28. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ony se krupky prodavaji v tescu,kauflandu...jen bacha aby byly natural
28. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: u nás noc taky dobrá,ale taky hajal se mnou v posteli :slight_smile:
28. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám strach si ho dát do postele, abych ho nezalehla, asi bych se pak už vůbec nevyspala, ale naštěstí spíme zatím dobře, tak se mi to povídá... :slight_smile:
28. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misko my ji mame mezi polstarema
28. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aahoj.... tak sme měli docela dobrou noc akorát byl vyspanej už v pět ráno, což se dalo čekat když usnul před sedmou a do půlnoci se vzbudil asi čtyřikrát... paj ještě asi v půl sedmý usnul a spali sme do půl devátý.... ale malinko mě pobolívá v krku a bolej mě nohy... tak doufám, že z toho nic nebude.... lin to se ti tak snadno probudí??? otáčet se můžu jak chci, odkašlat se taky bojim, ale většinou ho to fakt nevzbudí.... jinak má Jonášek zase dobrou náladu :slight_smile: :slight_smile: ... ty zoubky to bolí chvílema a hlavně večer nebo jak????
28. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkyyyyyyyyyyyy děvčátka,
zdravím vás s prosluněnéééééé Telče(zatím) :wink: :wink: :wink: :wink:
Adrianka se probudila před 6 hod...už jsem se pomalu smířila,že mám raního ptáčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tet jsem jí uložila tak doufám,že zabere!!!! :wink:
28. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky svítí sluníčko a tak volal tchán, že přijdou vozit...tak jdu vymyslet co podniknu. Oni vozí vždycky 3 hodiny a to je paráda :slight_smile:
28. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nevím,ale ta vyrážka se jí začíná rozlézat po celém těle!!!!!Tak zvažuji jestli k doktorce nebo počkám ještě přes víkend...mám jí jenom kojit,abych zjistila jestli to není reakce na nějakou potravinu!!!
28. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéje vy se máte :slight_smile: ... tada je to tak napůl.. sluníčko lehce prosvítá mezi mraky ... jinak Jonáš vůbec nechce jíst.... naposledy jedl v pět a ted jsem mu dávala.. on se na to prso vrhnul jako by tejden nejedl, třikrát si cucnul a řev... fakt jestli pil pět sekund.... asi zkkusm dát zeleninku nebo nevim
28. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky svítí sluníčko :slight_smile: :slight_smile: Spát jsem ho dala až teď,páč předtím to nevyšlo a ještě jsme si hráli :slight_smile: Takže mám chvíli na to abych sbalila věci na chalupu,uvařila,pak zajdeme rychle do obchodu nakoupit nějaké skleničky na chalupu.Odpoledne vyzvedneme u autobusu tatínka a zajdeme k volbám a huráááá na chalupu.
28. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem večer vyrazila do Kauflandu, mají tam ohromný slevy na skleničky a na pitíčka... :wink:
28. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to je škoda já vůbec nevim kde bych kaufland v praze hledala.... myslim, že je jeden v benešově.....
28. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek