• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
mě ty nohy táááák bolej.... auauauau :frowning2: ...... přitom bych neřkla, že mám teplotu, ale bolej mě úplně jak při horečce....
28. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm...tak jestli na tebe něco neleze, Jonáškovi třeba taky není dobře a proto je plačtivej :frowning2:
28. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska-v Havířově teda bída,bída,bída.Jsem koupila jen 2 skleničky-masozeleninové.Ovosných mám dost a chci dávat i čerstvé ovoce.Takže dneska razím do DM a tam nakoupím.
28. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla až v devět večer a měli to doplněný a fakt toho měli hodně a velkej výběr... a já potřebuju sebou na tu dovču, tak se mi to hodilo :slight_smile:
28. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nakupovala v makru, minuly tyden.....
jen teda tady vyber nic moc v zeleninovych jen jeden druh hami od 10 mesicu a suanrek od 6
28. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
On má dneska zase dobrou náladu, jenom nechce jíst.... počkám do desíti a narvu mu aspon ten zbytek zeleninky co nesnědl včera... a udělám čaj .. když nechce prso tak at má čim zapíjet....
28. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě skočím do toho druhého a uvidím.Skočím tam s manžou,ať zabaví malucha a já mám na to více klidu.
28. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala cca od ctvrt spi,potrebuju aby chrupala aspon do pul jedenacte. po jedenacte jdem na palvco,tak at neni unavena a nervet am
28. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no maluch dneska tomu spánku vůbec nedává.Už je vzhůru :frowning2: No nic,stihla jsem nachystat věci a teď uvařím s maluchem.
28. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak po lahvičce s čajem se sápe jak o život... zkusim tu zeleninu.... podle mě má hlad ale prso mu asi nemasíruje dostatečně dásně nebo co....
28. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli pujdes do ty lekarny,zkus ty homeopatika
28. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik stojej???? ten zbytek přesnídávky schramstnul jak nic... tedka žužlá čaj a z prsa si zase jenom cucnul a pak nechtěl.... mám mu zkusit udělat teda UM???
28. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam pocit ze kolem 90kc
28. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík :slight_smile: ... tady se udělalo nádherě... jdeme ven .... doufám, že to moje nohy přežijou :slight_smile: ....
28. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je taky super.....
mala spi,paradicka,bude do ruzova vyspana......kolem 11 ji budu budit.
jen musime v lekarne koupit pro prcky opalovaci kremy.
28. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už opalováky máme,mám 25 a 50.Jdu do sklepa namontovat sporťák,mezitím se mi dodělá masíčko a honem do obchodu.Jsem zvědavá na premiéru ve sporťáku
28. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ne,na malyho jsem loni dopatlaa vsechno,mozna mam nekde daylong tu 50,ale myslim ne tu na mimi,ale od roka
28. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé... já opalováky vůbec ještě nemám.... musim koupit.... mě příde Jonáš takovej opálenej a vůbec nevim čim to.... nemůžou trišku zhnědnout po tom když ho mažu tim slunečnicovym olejíčkem???
28. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura to bude ta mrkev....kuba je taky z ní snědej... :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš???? mě přišel už předtim než to začal jíst tak nevim právě... jestli on nebude špinavej fakt ho koupu jenom ve vodičce a mejdlo jsem na něj vzla jenom jednou... tak já ho dneska zkusim zase vzít mejdlem a uvidíme :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura Kuba určitě,je krásně snědej :slight_smile: my taky moc mýdlo nee,jen na ruky a prcku :slight_smile: ,on se mi ze všeho osype :frowning2: ,takže nepoužíváme z kosmetiky nic,občas ho namažu dětskou Niveou
28. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme zasebou premiéru ve sporťáku a musím říct,že se malému moooooc líbilo.Mám nakoupeno a maluch je i po jídle a zblajznul celou velkou skleničku telecího s bramborem :astonished: Teď má leták a študuje a já se můžu najíst.Pak razíme zase ven,je tu nádherně.
28. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy baštíte :dizzy_face: :dizzy_face: my jsme otevřeli rýži s kuřecím a snědl 3 lžičky :angry:
28. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to dítě má náladu to vám povim teda... ted jsem ho dala do postýlky vypadá unaveně..... tak třeba usne... doufám, že to nebude trvat měsíce tenhle stav...
28. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma, paraaada.fakt si to plavco obe uzivame.
Kac po olejicku urcite ne.....
ktr mala mi vylozene sezere behem peti minut 200g sklinku zeleniny a vidim,ze by jeste dala a za dve hodiny pak basti znova
28. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my máme za sebou premiéru v manduce, řev se nekonal a je to super :slight_smile: ještě ji budem týden testovat a pak asi koupíme zatím máme pujčenou :slight_smile: malý teď moc nejí a večer to dohání při kojení
28. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem dneska táááááák unavená, že asi zase nic neudělám... a možná pojdeme na víkend pryč tak tu asi nebudu..... pett: je dobře, že se mu tam líbí :slight_smile: ... Jonášek je dneska napůl protiva a napůl hodnous.... ale jíst ne a ne.. tak nevim co s nim... vždycky si cucne a pak se začne strašně kroutit a řvát :frowning2: .... a zeleninku sní taky jenom půl skleničky místo celý....
28. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to super mít volné ruce v obchodě a né držet v jedné ruce košík a ve druhé řvoucí dítě :astonished:
28. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak jstee
28. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady :slight_smile: ... koukám na top gear.... a manžel odjel dneska be ze mě a zejtra jedeme za nim.... opraví mi tam snad už konečně ten kočárek... už mě to se.e .... páč už to trvá dlouho... vypad tam nákej šroubek proto to zatáčí do prava a martin musí vyrobit jednu součástku aby to fungovalo páč neví kde jí sehnat....
28. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek