• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ja nakladala maso na zitrejsi grilovacku, prcek odjel s dedou.
Je to snad dobry,pustili ho uz vcera vecer,jeste jsem pro nej jela. Prvne ze prijede sam,tak jsem mu rikala,at ho to ani nenapada,chtel jet i rovnou domu, 70km,tak jsem ho nepustila,jeli az rano a pribalil i prcka.
Ten uz se stihl v novych botech prolezt v potoce a vybancit na koloodrazedle.

A my??Jdem zitra k manzelovym rodicum a brachovi, chci aspon trochu oslavit narozky,tak udelame grilovacku....
28. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé mnami.... :slight_smile: .... já jsem tu už i bez pejska... manža ho odvezl sebou.. a doufám, že hoještě někdy uvidíme... páč tam jsou lesy a spousta srnek a ten jak jednu zmerčí tak bude fuč hnedka..... jinak je dobře, že to zatím vypadá dobře... tak halvně at je líp a líp :slight_smile: .....
28. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jo jen rikal,ze to vypada, ze ma cukrovku...tak bude mit zase litani...ale dulezity,ze srdicko zatim pracuje, jak ma
28. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem mu něco koupila v Kauflandu..nejsou to teda křupky ale jmenuje se to Baby sušenky od Nestlé...chutná to jako piškoty...jsem mu hned jednu dala a až teď jsem si blbec přečetla, že je to z pšenice....od kdy se může lepek?
28. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin muzes,ony jsou od pul roku.
lepek muzes tez od pul roku.
Male je davam do presnidavky
28. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
rak a ty křupky se jmenují jak? To mají taky v oddělení pro děti? Protože v Kauflandu jsem nic takovýho neviděla a ty sušenky jsou dost sladký tak mu to nechci dávat moc často
28. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
křupky se jemnujou kukuřičné křupky. mají je hned v useku jak josu bramburky,popcorn a tam,a pak jeste u peciva.
Ty oplatky ji obcas dam do ruky na zuzlani,ale spis je prozenu mixerem a zahustim presnidavku.

kase je taky sladka jak cecik
28. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono se dřív řikalo, že se lepek nemá a tedka se zase už může, pže kdyby mělo miminko alergii na lepek tak tim, že mu ho dáš později to neovlivníš.... ten top gear je skvělej koukáte na to???
28. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee,muj kouka na HBO na valkyru.

jo u malyho jsem lepek nasazovala az kolem 10 mesice.
28. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha HBO nemám... my máme jenom základní programy... nabízeli mi tedka, že za stovku mi jště nějaký přidaj... ale bylo to v době ky by mi ta stovka opravdu hodně chyběla... ale chtělo by to nákej program kde běhaj jenom programy pro děti.. páč mě televize běží celej den no hrací plocha se nevešla nikam jinam než přímo pod ní.... pyšná na to njsem,proto doufám, že se budem brzo stěhovat a že bude mít svůj pokoj kde si bude moct hrát bez televize.... a bohužel mi hluk a něčí společnost chybí natolik, že jí nák nedokážu vypnout :frowning2: .... i když na ní vlastně nekoukám a mám jí jako kulisu.... já tedka počkám do edmýho měsíce a ty sůši mu taky koupim a maso už bych taky mohla začít dávat....
28. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koupila nějaké sušenky v dm jsou výrobce myslím hero nebo tak něco, ale strašně se to láme tak mám strach mu to dát aby mu nezůstala půlka v puse..kukuřičné křupky jsem koupila ve zdravé výživě. lepek se může zařadit kolem 6-7 m takže v klidu :wink:
28. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam taky kulisu, programy pro deti mame asi 4.
No a nedelej si iluze,ze si bdue hrat v pokojicku,by si tam muselasedet s nim a neudelas nic.
a i starsak vsechno ze sveho pokojicku taha do obyvaku,do centra deni
28. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett nejsou to takove male ctverecky??
ty od nestle jsou super,je to polodlouhy,medvidek,krasne to ocuca a rozpousti v pusince
28. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ho jenom potřebovala nějak zabavit než nachystám koupání a trochu poklidím...tak jsem mu to dala do ruky, on si to žužlal...a pak jsem mu to chtěla vzít aby to nesnědl celý a to byl tak šílenej řev.....tak jsem mu to zase vrátila :slight_smile:
Jinak dneska přes den naspal celkem 1,5 hod po půl hodinách přitom jsme vstávali už v šest a včera usínal po desátý večer....fakt nechápu, že jedn den spí a pak nic....a budil se pokaždý s šíleným řevem....
Jinak kac jsem ti neodpověděla...nějak se sem přes den neodstanu....on přes den mít ticho na spaní nemusí...to ví, že já tady chodím a něco dělám ale v noci ho vzbudí skoro všechno.....
28. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
rak no super ty sušenky jsou...ale teda celkem drahý na to, že je to v podstatě piškot.....
taky měl dneska poprvé špenát a kupodivu mu hrozně chutnal jenom jsem tu skleničku musela ještě naředit vodou přijde mi, že to je strašně hustý...
28. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemusíš se bát... když mu to zůstane v pusince tak se to rozpustí a akorát jim to akorát někdy zůstane ve tvářičkách... no já si nemyslim, že si tam bude hrát pořád... lale když budu mít hodinu tak s nim zalezu do toho pokojíku a budem si prostě hrát bez televize... tedka to nejde fakt tady nemám jediný místo kde jinde by byl
28. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin ktomu špenátku pak asi přidej něcopo čem se mu dobře kadí... Jonášek měl hooodně tvrdý hovínka a nemohl se vykadit po tom špenátu a neředila jsem mu ho..... už mě zase pobolívává v krku :frowning2: ... přez den o bylo dobrý a tedka mě to zase chytlo....
28. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to hero baby bio natur , farma...jsou na tom vytlačené obrázky z farmy a strašně se to láme na velké kusy...jsou to obdélníčky. Koupila jsem je v dm
28. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac ježíš nestraš...on už takhle má úplný bobky....ale když rozdejchal (teda roztlačil :grinning: ) mrkev, která staví tak snad špenát taky...byl s bramborem
Já fakt nevím, že jim nedojde, že ty mimča budou mít problém s kakáním...skoro do všech skleniček cpou ještě i rýži...to abych mu snad potom dávala olej nebo co. Mám doma švestkovou šťávu ale vůbec nepomáhá...ani jablečná výživa nic...prostě furt tvrdý bobky
28. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý už má zase ukázkovou vaječnou míchanici normálně po příkrmech....nechápu to. křupky mi přijdou lepší než sušenky ty mám strach dávat...já to měla přilepené v puse na patře co pak on....
28. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett a to mají jenom v tom DMku? Já to mám trochu z ruky...radši jezdím do obchoďáků....
28. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, nic jiného tam nebylo tak jsem vzala ty sušenky chtěla jsem křupky, ale ty jsem sehnala až dneska... sušenky budu mixovat do kaše nebo přesnídávky než aby se dusil. Minule jsem v kaufu koupila sunárky sušenky nebyly špatné :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
po mrkvičce mi kakal líp než po špenátu :frowning2: ... tak fakt něco přidej... já bud už ho kupovat nebudu nebo mu jako druhej chod dám ještě náký ovoce....
28. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako po mrkvi měl tvrdý hovínko... ale po špenátu měl králičí bobky a kadil mnohem hůř.... nejlíp kadil asi po brokolici.... tedka jsem ještě koupila nákou cukýnu nebo co... tak uvidim.....
28. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy nějak nepíšete.... tak já du asi chrnět nebo nevim.... ani pejska tu nemám... já s nim tedka ty poslední dny ven večer nechodim... páč fakt nevim, kdy se vzbudí, musela bych hned jak usne a to je tak kolemosmý poslední dobou a to je brzo tak to nechávám na manželovi, ale je mi mufa líto páč manžel chodí tak v pět ráno
28. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám brokolici taky koupenou ale mám z ní strach...je to hodně nadýmavý...jsem zase dneska nakoupila mrkev tak asi nějakou dobu ještě zůstanu u ní. A tu cuketu vůbec nechtěl...taky to nemělo žádnou chuť...jako sádra...
28. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já půjdu za chvilku taky spát...můj šel dneska na pivo s klukama tak mu zítra bude blbě...tak je budu obskakovat oba dva :grinning:
28. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě právě doktorka řekla, že se po brokolici kadí nejlíp... tak jsem mu jí dala a fakt kadil zase kaši chvíli než dostal špenát....
28. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jdu fakt do hajan budeme mt zase pernou noc..... teda ono to neni tak hrozný, ale dala bych si chrupku delší než dvě hodiny.... třeba šest hodin v kuse aspon..... to už uměl... jednou spal deset a půl hodiny v kuse.... a mě pak strašně štvalo, že jsem nešla spát aspon v deset....
28. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš...tak já zítra zkusím tu brokolici...a taky jsem koupila švestkovou výživu to mu snad taky trochu pomůže....jenom nevím jak často můžu dávat novou zeleninu...když měl teď už za deset dní mrkev, brambor, cuketu a špenát...tak ať mu nějak nerozhasím střeva....
28. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek