• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
no to právě člověk nikdy neodhadne....taky mi už párkrát spal dlouho...jsem se divila, že vstáváme a venku už je světlo...jsem se v první chvíli lekla, že je mrtvej..... :grinning:
28. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
mě řikala doktorka, že když tu zeleninu dávám poprvý, že mám dávat pár dní jenom tu jednu zeleninu aby kdyby se osypal abych věděla z čeho... no a kyž už tomáš vyzkoušený tak už je to asi jedno.... tak a ted už fakt dobrou :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrou...
28. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 lin tak zkus hruskovou stavu nebo hruskovou presnidavku. nam zabira vic nez svestky.

jinak do domacich varebych prikrmu se olej nebo maslo pridava,jedna lzice,pokud mate problem s kakanim, olej muzes klidne jeste pridat i do kupovane sklenicky,klidne lzici,proste to poradne promastit,uvidis, ze se to zlepsi
29. kvě 2010 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Lin jeste k novy zelenine, nejde o rozhaseni strev,ale aby si ty zjistila pripadnou alergii na novou potravinu.
proto se doporucuje tri dny jeden druh,pak tri dny pridat dalsi, tak lehce poznas ,co jim vadi.
29. kvě 2010 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
a jinak na netu jsem nasla tohle

¨Pri prevadeni na tuhou stravu mejte na pameti, ze mrkev, banan a boruvky zpevnuji stolici detatka, opacne ucinky maji merunky a spenat. Davejte diteti hodne tekutin, abyste zabranili mozne zacpe. Citrusove plody, kiwi, ananas a nektere dalsi tropicke ovoce zpusobuje detem casto silne reakce, dobre je snaseno jablko nebo mrkev.
29. kvě 2010 v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no hola hola kde sjteee....

VSTAVAT A CVICIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2010 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
tadyyyyyyyy.................. nejde mi televize.... (jako, že se nespustili programy... tak jsem si pustila ska... a hurá do práce musim vyluxovat, vytřít, sbalit a jedem pryč a na to všechno mám čas pouze do doby než se mi unaví dítě tak zatim....
29. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem ted dala malou spinkat....a uklizet budu az se vzbudi
29. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
já taky nevěřim tomu, že to stihnu :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
neboj,ono to neutece
29. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
já chci využít toho, že tu neni pes.... vyluxováno..... tedka vytřít :slight_smile:
29. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to jo.
ja jsem pejsana vzdycky vysadila na sedacku nebo v kuchyni zustala v pelisku. ale stejne se pak jen probehla a byl oto vsude
29. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
právě... tak já si pesana na sedačku nevysadim :grinning: :grinning: :grinning: ... ani tam nesmí... ze začátku to zkoušel, ale nedovolili sme mu to... ale do postele lezl když sme nebyli doma... pak ho martin tak zmidlil, že už tam neleze ani když sme doma.... a on mi jako uhybá i, ale je to děs.... tak tedka ho dám asi do postýlky dám krátkou sprchu a zabalim vzbudim muže (telefonem) a snad pak vyrazíme.... :slight_smile: ....
29. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já jedu mějte se tu hezky a v neděli ahoj
29. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak sem tady delší dobu se neukázala. Nějak nebyl čas. Dneska sem vyrazila s kočárkem ven na prochajdu a užívala si sluníčka. :slight_smile: Druhé sluníčko hezky hajalo v kočárku. Teď pudu malou okoupat a dám si kafčo. už se těším... :grinning:
29. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady je nějak mrtvo :slight_smile: . My jsme byli dneska celý den venku...konečně tu nepršelo. Takže i jedl na zahradě...od cca poledne až do sedmi do večera byl na vzduchu...jen doufám, že nebude nemocnej...na slunku horko ve stínu zima. A taky doufám, že ho čerstvej vzduch unaví a bude krásně spát....ale to já doufám už asi tři měsíce a furt nic. :grinning:
29. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé a jsem zapomněla....Kubík má dnes půl roku...ale slavit budeme až zítra....
29. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 všechno nej nej k půlkulatinkáááááám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pořádně to oslavte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2010 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Mrtvo tady je kůli tomu,že včere bylo konečně krááááááááááááááásně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak jsme byli všichni venku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2010 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ranko :slight_smile:
lin taky přejeme vše nej k půlkulatinám :slight_smile: :slight_smile:

já se sem o víkendu moc nedostanu, pořád něco podnikáme :slight_smile: , teď všichni ještě spí, tak jsem jen nakoukla, jak se máte a jdu chystat snídani a oběd. Dneska už to venku tak hezky nevypadá, ale včerejšek byl úžasnej :slight_smile:
tak pá zítra :wink:
30. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ja tu sedim, kafe vypito.....a nejak me boli bricho.
premyslim jestli z tech vcerejsich grilovanych steaku, byly hoooodne ostre
30. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
my rozdělali konečně u malyho v pokojočku skrin,tak tam bude mit hafo mista.jen bych ted potrebovala ty boxy z ikey,co patri do systemu trofast a postupne pak i ten korpus
30. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj... tak jsem tu... byla jsem u martinový babičky na chatě.... je tam pěkně... pejsek s kočárkem teprve dorazej, ale já nechtěla stát v zácpě tak jsem jela dřív..... tak mám na léto domluvený jízdy na koni :slight_smile: ... a konečněmám opravenej kočárek a co je lepší... už se dá i řídit :grinning: :grinning: :grinning: .... a když jsem zjistila, proč zatáčí doprava tak jsem se proklínala, že jsem do toho toho Jonáše vůbec dala... no naštěstí se nic nestalo... jinak vše nej k půlkulatinám :slight_smile:
30. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
KAc ahoj
30. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :grinning: ... a co vy??? ste dělaly o víkendu???... uspávám malucha... včera spal skorocelou noc semnou v posteli tak doufám, že s tim nebude mít tedka nákej problém
30. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
nikdo???? trvalo to a musela jsem dát jednou napít a jednou pochovat, ale vypadá to, že už spinká :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,tak my si užívali na chalupě a bylo hezky,akorát dneska odpo pršelo a byla bouřka,ale maluch spal pod slunečníkem a byl spokojený.
30. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
no na tý chatě co jsem byla já pršelo dopoledne a až odpoldne když jsem odjížděla se udělalo hezky :cry: ....
30. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
My byli včera na oslavě narozenin kamarádovy holky...měla pět let. A Kuba byl úplně zlatej...bylo to na zahradě tak jsem myslela, že tam dlouho nevydrží...on totiž nemám rád když ho někdo pořád muchlá a potřebuje být spíš na zemi a točit se na bříško a hrát si, ale vydržel od dvou až do sedmi. Já jsem si taky super odpočala...bylo parádní mluvit taky s dospělejma a ne jenom s děckem :grinning: . Měli tam i nafukovací hrad tak se vyblbly i starší děti....a jinak to tam bylo jak ve školce...čtyři kojenci a čtyři větší děti :grinning:
Dneska jsme s rodinou slavili Kubíka, ale byl protivnej a ani nový hračky co dostal ho moc nezajímaly. Jediný co na něj platí když nemá náladu je svlíknout ho donaha, to se hned začne smát. Ale začal si sahat na pindíka a tahá se za něho tak čekám kdy si ho urve :grinning:
30. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek