• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
My slavili moje narozky, v sobotu grilovacka,ale mala prave jak nemohla byt na zahrade na zemi a tocit se a hrat si, tak byla protivna
31. kvě 2010 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jonášek už je zase tedka pár dní hodnej :slight_smile: ... tak uvidíme jak dlouho mu to vydrží... ale už bych se fakt chtěla vyspat a to moc :rolling_eyes: .... jsem unavanější a unavenější a přitom nespim zase až tak málo, ale neni to v kuse :frowning2: ... dnaska jsem mohla spát od asi půlnoci do šesti do rána v kuse, ale ne to musí ve dvě přijít manžel a vzbudit mě :cry: .... raak: já ti přála na facu tak sis to snad přečetla... nechtěla jsem to psát dvakrát :slight_smile: ....
31. kvě 2010 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
kac joo precetla. diky
31. kvě 2010 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
zachvíli asi umřu... jestli nedostanu zasloužený odpočinek.... ženy já tak závidim, těm kterejm manželé doma s prckem pomáhaj... u nás je to opravdu jenom na mě a už začínám bejt tak moooc unavená, že nevim co mám dělat.... chvílema závidim jedné dvé kamarádce (i když popravdě jí neni vůbc co závidět)... má dvě děti bude se rozvádět a už se svým manželem nebydlí.. ale ten její manžel si je bere k sobě třeba na den a noc a ona si může trošku odpočinout... ale jinak jí to vůbec nezávidim... ale ten odpočinek sem tam docela jo....
31. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,raak-vše nej k narozkám,já jsem byla o víkendu mimi,tak aspoň dodatečně :wink:
kaca-to ti nezávidím,ale na druhou stranu by si mohl manža udělat mini odpočinek a na chvilku tě vystřídat a ty by sis mohla dáchnout.

U nás to dneska od rána řve,ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
rak všechno nej :wink:
Kubík se včera poprvé otočil z bříška na záda, tak na to už třeba přijde a nebudu fungovat jako obracečka :grinning:
My měli po dlouhé době skvělou noc...usnul v devět pak jedl o půl čtvrté a spal ještě do půl osmé....neuvěřitelný...
31. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky holky

KAc a co ho dát mamce aspon na vozeni???at si na dve,tri hodinky dachnes.
31. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ja zehlim a uklizim tak nakukuju z rychliku
31. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
pam. to neznáš mého manžela jednak je od rána do noci někde v háji.. se divim, že ho Jonášek ještě poznává.. no a když neni v háji tak chrápe do dvanácti a pak muí zae do ......... a dostat ho s Jonáškem na procházku hahaha.... to asi začnou dřív růst jitrnice na stromech.... strašně mě to štve třeba v neděli tady po barrandově nevidim skoro žádnou maminku, hodně v neděli jezděj tatínci s kočárama a mezi nima já..... :rolling_eyes: .... lin. šikula :slight_smile: ... jonášek už to pár dní taky zkouší a myslim, že už na to přišel obracet už ho tolik nechodim už se hodněkrát za den otočí sám :slight_smile:
31. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
raak. mamka chodí do práce a dělá vejšku a o víkendech jezděj pryč... má ještě skorodevítiletou dceru tak jezděj na chatu a tam se tedka převážně máma stejně jenom učí... a tchýně má vlastní mimčo... moje babička se nedávno přestěhovala do benešova, takže to taky moc neklape, druhá babička s dědou (tam je to složitější)... no a martinovi prarodiče se na léto stěhujou na chaty takže je to takový beznadějný... jedině, že bych si zaplatila nákou chůvu... jenže lidem se dneska nedá věřit, tak se bojim....
31. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
a když někoho z těch lidí výjimečně vídám tak jsem ráda, že si taky pokecám s dospělým člověkem a když je vidim třeba jdnou za čtrnáct dní nebo měsíc, tak se mi jim hnedka nechce strkat kočár a čáááááu já du chrápat....
31. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
u nás víkend taky pěknej a pohodovej :slight_smile: , ale Adam dneska v noci co hodinu pobrekával a teď samozřejmě chrní :pensive:, nevím co mu bylo, nakojit nechtěl, cucnul si čaje nebo jsem jen dala dudel a zase spal, ale moc jsme se teda nevyspali a do toho mi dvakrát vlezla do postele Péťa a tak jsem jí zase vytáhla a odvedla do pokojíčku....nějaká divná noc :confounded:
31. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tady je hnusne,zatazeno.

chjoooo,maly maji jet zitra na vlet lodi,asi tezko,jestli bude takhle hnusne
31. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tady je to taky hnus a ráno lilo úplně příšerně :confounded: :rolling_eyes:
31. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, malý se v noci budí doufám, že to jsou zuby...dneska se mi stalo že jsem s ním usnula v pololeže při kojení....
31. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mam vysledky steru - stale mirne zmeny, vir tam bohuzel e. dr se ptala jestli jsem ockovana a jestli bych do toho sla.
myslite,ze to ma jeste cenu???
31. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás to jsou možná taky zuby, nevím...
31. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@raakosnicek v tomhle těžko radit :frowning2: , mudra by ti měla říct, jestli je to tak lepší...
31. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem slyšela, že očkování má cenu jen v případě, že ten vir nemáš pak už je to prý zbytečné tak těžko říct...
31. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no ona rikala, ze je....
31. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
navic i hodne holek,co uz jsou po konizaci,do ockovani sly.
31. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
po konizaci asi jo, ale pokud nález není úplně v pořádku, tak bych asi nešla...
31. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak kdyby to bylo k nicemu,asi mi to nerika
31. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
pak se řiď tím, co ti řekla mudra :wink:
31. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ja to jeste budu resit s kamaradkou. pracuje na gynde v porodnici...
31. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
on říká každý něco jiného tak si vyber že..
31. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jde hlavne o to,ze to neni levna zalezitost
31. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
říkalo se že to má smysl před sexuálním životem, pak před porodem a do 26 a jen v případě,že ty viry nemáš v těle...já nad tím uvažovala, ale bylo mi řečeno, že je to zbytečné...
31. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
u nas je to ve vsem co doktro to nazor. ted kde stoji ten zlůaty stred no.
31. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
též se přidávám, také mi bylo řečeno, že už je to zbytečné, že pokud chcu, a mám tolik peněz abych si to mohla dovolit, tak jako můžu, ale bude to prý jen pro můj dobrý pocit :slight_smile: což tolik peněz vyhodit jen tak, raději něco Matýskovi, ale je fakt, že nemáme žádné problémy, jinak si myslím, že pokud jsi po konizaci, tak to smysl má, alespon takto to dělala většina Dr v práci
31. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek