• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Ahojky holky už vaše mimi lezou, nebo se aspoň snaží? :slight_smile:
31. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko kdepááák. teda snazit se snazi,podsune kolinka,zvedne zadek,ale nevzepre se na rucickach.i kdyz nejaky posun o cca cm je
31. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky myslim, že to moc smysl nemá... já měla stěry hodně špatný jeden čas pak jsem dlouho nebyla na gyndě pak se to spravilo, pak jsem otěhotněla a to už mi řekli, že to mám zase dobrý a tedka po porodu to bylo taky dobrý... je to možný??? lézt??? no dalo by se říct, že se snaží, ale neví jak na to.... a on se hodně dostane kam chce i bez lezení..on jak rotuje na tom bříšku nebo se přetáčí různě tak se dostane do míst, kde bych ho nečekala :D
31. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě dotaz.... mě příde, že mu kašiča moc dobře na bříško nedělá, že je nákej ucpanej... mám jí vysadit?? nebo ho nechat at si zvyká???
31. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac ja bych nechala, ale davala hodne pit. zkus davat tu hruskovou stavu
31. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych ji vysadila, a zkusila třeba za měsíc, ona je hůře stravitelná, mi ji ještě nedáváme, řekla jsem si až kolem 8mm, zatím máme přesnídávky, ovocné
31. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Já jěště kaši nedávám......vlastně jsem zase celý víkend jenom kojila.Vyrážka se nám zlepšila takže tet budu pozorovat jestli to bylo s jídla!!!!Ale mám neblahé tušení že to bylo s indulony :frowning2:
31. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak Ada když je na bříšku tak se snaží na kolínka,ale vůbec jí to nejde :slight_smile:
31. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my kašičky dáváme,ale dávám taky hodně tekutin.Filip pije rád a vypije toho celkem dost a proto nemá problém s hovínkem a nemá bobky,ale kašovitou stolici.
Jinak se už hodně houpe na kolínkách a semtam se mu podaří dostat se dopředu,ale zatím spíše couvá a točí se.
No a jeho špatná nálada pokračuje-pořád mrnká a vzteká se a od rána mi spal jen 30 minut!!!
31. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 Filip je šikula :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak u nás to samé ... přes den protiva :frowning2: a v noci se mi pořád budíííííí :frowning2: :frowning2: :frowning2: už dva dny.Tak bud jsou to zuby nebo spurtík!!!
31. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý se mi zpotil a je sama tečka na zádech :frowning2: to počasí mě štve..jeden den na kombinézu, druhý den jen na bodyno a tepláčky...
na oběd jsem udělala polívku původně to měla být kašička, ale přehnala jsem to s vodou samozřejmě to nepil tak jsem mu dala obilnou kaši s přesnídávkou a byl klid.
31. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne mala konecne vcera snedla vsechno, co jsem ji uvarila. tak budu varit dal.
31. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeho výraz když ochutnal láhev s polívkou mluvil za vše :slight_smile: já bych to taky nepila...chtěla jsem do toho přidat um, aby se to víc zahustilo, ale podařilo se mi to vylít :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď spí v posteli, až půjdeme do obchodu to zase bude řev..
31. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett ty ještě dáváš kombinézu???? já nene... dávám tlustčí mikču když je ůř a větrovku přez to... a konečně můžem jezdit sportákem :grinning: .... hlubokej mu nevadil... porták kyž v něm usne tak dobrý, ale asi už mu vadí, že na mě nevidí, ale on si zvykne a když mu to přizvednu tak hrozně klouže vůbec nevim jak tomu mám zabránit... pijou ty vaše děti čaje a tak??? mě příde, že to Jonáš live... on se po tý lahvičce vrhne (zvlášt když má teba hlad) kdyby moh tak to sežere (jako tu savičku nebo co to je) ale pak je celej mokrej tak nevim jestli to všechno plive a nebo jestli to má moc velkou dírku a on nestíhá pít....
31. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filip pije všechno,čajík, různé nápoje i vodu.A když máme doma teplo nebo je teplo venku,tak vypije hodně.Dneska už vypil 100ml a má uděláno dalších 200ml.Máme doma děsně vedro a tak nějak vlhko.
Jo a my už taaky byli ve sporťáku a bylo to fajn.
31. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám takovou tenkou, nedávno ji v tom dešti měl.. jinak dávám body, svetr, mikinu podle počasí....je tady hnusně a prší v sobotu bylo krásně tak měl jen body a tepláky...
čaj pije, dneska jsem mu udělala 100 ml a za chvíli měl 70...dávám menší savičku než na um. Zázračný hrnek od aventu spíš okusoval než pil.
31. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett mala mi vubec envi co s hrnkama alahvickama s pitkem ma delat,tak maholt klasickou flasku.
vypije jak kdy, cca 100-200ml
31. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to pítko přendala na flašku, abych viděla jestli pije nebo ne tak uvidíme jsem zvědavá kdy přestane pršet...
31. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,včera byl Kubík moc hodnej,kluci si hráli spolu ,tak nějak :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ke kterému dni chodí rodičák ? stejně jako mateřská?
31. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mně řekli,že codí kolem 20.A mateřská mi chodila začátkem měsíce,takže to bude dlouhý měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr :grinning: :grinning: :grinning: .... mě řikali, že to prvního budou posílat nebo co.... a ještě dneska jsem jim tam byla potvrzovat nákej papír... tak já vyzkoušim čaj ještě z normální lahvičky jestli to neni tou dírkou... čaj mu dávám v učící lahvičce aby si moh pít sám a většinou to dopadne tak, e ho musim celýho převlíknout :sweat_smile: .... tak a na chodbě už konečně straší jenom jeden kočárek druhej sem dneska odvezla strejdovi.... asi pošupajdíme ven bude unavenej už asi prdola.... ale obáám se aby mě ta procházka neuspala :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: :slight_smile: my jsme už venku byli,a koupili jsme to puzzle na zem,jsou na něm zvířátka,ale bylo nějalý drahý,stálo 350 kč :cry:
31. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
on ještě spí a přestává pršet asi ho lehce probudím... no známé rodičák chodil v době mé mateřské tak uvidíme většinou to bylo kolem 7-10
31. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jak je velké?
31. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
je jich tam deset,32 na 32 cm,jo a k těm učícim hrnkům,nikdy se nám neosvědčily ,oba kluci od roku pily z normálního hrnku :slight_smile: učící hrníčky měli na hraní :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě Matýsek, vůbec nebumbá, jenom maminku, nic jiného nechce, chcu zkusit jiný hrneček, nebo přemýšlím nad Lovi flaškou, je to na budku, dneska jedu do města, tak se kouknu

Zdeni:třeba na indulonu mám i já alergii :slight_smile: :slight_smile:
snad to nebudete mít z jídla
pokud potřebuješ promazávací krém, zkus Linolu, je fakt super, nám pomáhá

Pampusiku.téda, váš krásně lozí, to náš nic moc, spíš, nic než moc :grinning: ,ještě mu to moc nejde, ale někdy se i snaží, trénovali jste to nějak, nebo na to přišel sám???
31. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox díky moc zkusíme :slight_smile:
Ada pítko vůbec nechtěla...tak jsem dala od aventu lahvičku a je super...drží si jí sama :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 dej nám sem aspon jednu fotečku at vidíme jak rostete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek