Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
kacka1983
31. kvě 2010
Já jsem z Ostravy přímo a mám 6-ti měsíčního chlapečka 25.11.2009 😉
zdenka33
31. kvě 2010
@kacka1983 Ahojky máte mooc hezký albíčko,jen ta nemocnice 😞 hrůza.Co bylo malému....
miska73
31. kvě 2010
tý jo pampu - už se pěkně snaží, u nás se teprve snaží podsunovat kolínka pod sebe 🙂
Zdeni, mně taky Indulona vadí...tak snad je to jen po tom 😉

a pijeme šťávičky, čaje i vodu....hlavně po obědě má velkou žízeň... za den vypije tak 150 ml a jinak mlíčko od maminky 😉

ahoj kacko 🙂
zdenka33
31. kvě 2010
No já se zblázním,tak malá přes noc moc nespinká...a tet to dohání!!!! 🙂 🙂 🙂
ktr
31. kvě 2010
@zdenka33 tak šup,běž taky spát 😃 😃
zdenka33
31. kvě 2010

@ktr kdyby to člověk věděl hned,že mimi bude spinkat 2 hodky 😃 😃 😃 😃
zdenka33
31. kvě 2010
Chtěla jsem jít ještě ven,ale to už neprojde 😞 😞 😞 Spát už nebude!!!!
ktr
31. kvě 2010
my už jsme taky vzhůru =-) ,ale ještě neřve,tak za ním nejdu.....
pampusik77
31. kvě 2010
on na to přišel Filip sám,je hodně zvídavý a pořád vymýšlí nové věci.Závidím tak dlouhý spánek,my opět jen 30 minut a řev.A přitom si očička tře a zavírá,že by spal.No nic,dneska není jeho den.Ani obědu moc nedal a dokojit nechtěl,tak asi drží půst 😃 😃

Kacko-ahoj
ktr
31. kvě 2010
Kubík na to přišel taky sám....už nám cestuje z pokoje do pokoje 😃 😃 😃
xkacatkox
31. kvě 2010
tak já zkusím i avent, je pravda, že v porodce jsme avent používali a děti ho celkem mohli, jenže kolik tam těch dětí na lahvi bylo, kojení je nejlepší, kouknu dneska v obchodě a zkusíme co půjde, snad se naučí bumbat
nepřijdou ti evanko ty štávičky moc kyselé?já jen aby mě pak chtěl mlíko
pett7
31. kvě 2010
ja zkusím tommee tippee, od lovi mám lahvičku a savičku pro novorozence a mládě se mi dusí...tak to mám na kaši
pampusik77
31. kvě 2010
my používáme taky od Aventu,co bylo k odsávačce a á ji rád,ale mám i takovou obyčejnou a ta je taky v pohodě.Třeba Farlin hnus-nebrat!!!!
xkacatkox
31. kvě 2010
aha, tak lovi raději ne, nad tommee tippe jsme také uvažovala snad to na prodejně budou mít 🙂
xkacatkox
31. kvě 2010
porovnám avent a tommee, a snad vybereme dobře, ještě chci kupovat ty mryzící kelímky od aventu
ktr
31. kvě 2010
My máme Avent a spokojenost,bumbá si sam 🙂
pett7
31. kvě 2010
tady jsou fotky
pett7
31. kvě 2010
mám pocit, že čím tvrdší savička tím líp. tommee t. nejsou špatné, ale avent je avent..ještě mám Mam ta se dobře myje
ktr
31. kvě 2010
@pett7 šikula 🙂 🙂
xkacatkox
31. kvě 2010
no my máme Mam, a nic moc, přijde mi moc dlouhá a tvrdá
pett7
31. kvě 2010
@ktr 🙂
pett7
31. kvě 2010
já chci zkusit jestli na to nepůjde jiná savička mám ten malý průtok, ale používám ji jen u rodičů...
malý mi rve vlasy a dneska mi začal otvírat oko 😃
miska73
31. kvě 2010
taky máme avent, i dudlík, jiný ho dávily...
Adámek je taky dneska pěknej protiva...jaká byla noc, takovej je den, ale začíná se sem tam objevovat sluníčko, tak vyrazíme ven. Potřebuju na poštu a pro pečivo..
zdenka33
31. kvě 2010
@pett7martínek je už taky pěknej rošták 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉
foto...super 🙂 🙂 🙂
miska73
31. kvě 2010
pett - já se divím, že ještě nějaký vlasy mám, pořád jich má plno v rukách 😞
pampusik77
31. kvě 2010
pett-pěkný čertík.

U nás se nic nezměnilo-pořád jen řev a řev.Jíst nechce,prso nechce,ale vypil mi 80 čaje.Takže žízeň.Teď jsme ho dali do postýlky a řev a řev.Fakt nevím.Jen vím,že si vynucuje pozornost a třeba na rukách by usnul hned,ale to nechci.Když bude už úplně nejhůř,tak uspím na rukách.
ktr
31. kvě 2010
u nás klid,Kubík už dobrou půlhodku lozí po zemi 🙂 ,akorát ho musím vytahovat z pod nábytku 😃 ,to puzzle je malý ale jiný neměli....zase je na :-| parketách........
pett7
31. kvě 2010
malý se otáčí nebo snaží lozit jen na posteli puzzle se mu moc nelíbí. teď jsem ho nechala houpat v autosedačce po kuchyni to se mu líbí...ven nejdeme prší
pampusik77
31. kvě 2010
tak snad bude na chvíli klid-snědl mi přesnidívku a zatím je spokojený.Prso ale dneska moc nechce-ale v nci to dožene.Jenže předtím budu muset odstříkat,páč je mám jak balóny :-p
zdenka33
31. kvě 2010
@pampusik77 tak to ti dneska nezavidím 😞 😞 😞