• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 

@pampusik77 jéééé ty musíš ještě odstříkavat!!!!
31. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak my měli druhej pokus ve sportáku... vycházka pěkná malej usnul hned.. a pak se vzbudil tak jsem mu to přizvedla aby koukal a už neprotestoval, ale koukal jak puk teda :grinning: :grinning: :grinning: .... jonáška už nemusim otáčet na záda už to umí sám a dneska začal pod sebe podsouvat nožičky :grinning: .... no tak jsem na to zvědavá řádí pěkně :slight_smile: .... je zase hodnej tedka :slight_smile: .. jsem ráda :slight_smile:
31. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kojení se mi naštestí srovnalo.co vypije to vypije.prsa naštestí jako balony nemám.......ale i tak jsou obrovskýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
he tak to mě se to za celou dobu nesrovnalo... když pije mín tak se mlíkoubere tak to pak roztahává a pak je ho zase tolik, že ani nemůžu ven :sweat_smile:
31. kvě 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi holky zdá,že ty vaši kluci jsou šikulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: holky jsou nějak pozadu.....ale ono za týden to může být úplně jinak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@kacamura kdy se Jonášek narodil :slight_smile:
31. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonášek je 24.11. take pozdní litopadáček, ale my cvičíme tak ono to bude tim...
31. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně rodičák chodí cca 14
31. kvě 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme lahvicky tommee tippee, a hrnecku s pitkama asi milion.
31. kvě 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem našla nějakej tommee tippee hrneček má to tvrdý pogumovaný to z čeho se pije a je to už teda starší po ségře... ale teče to samo tak se mi moc nechce aby to nebylo všude
31. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečně klííííd-manža malucha uspal a je tu klid.Teda ale dneska Filip i srajdí o dušu.To jindy nebývá,ale fakt už nevěřím,že by to mohly být zuby.Spíše to počasí a to,že toho dneska tolik vypil a vyčistil si tělo.
31. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem malou dávala po páté spát ,ale neuspěla jsem takže dneska půjdeme koupat tak v 7 :slight_smile: Jinak už to mos na 3 spaní neuhraju většinou už spinkáme 2x,ale záleží to taky na tom v kolik ráno stáváme....... :slight_smile: :unamused:
31. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
maluch si dal jen půlhoďku :frowning2:
31. kvě 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě používáme flašku Fisher price se žirafou
31. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aspon trošičku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas se usnulo v autosedacce
31. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
pam: mě spí dvakrát denně po půl hodině a někdy třikrát.. a už se na tim nepozastavuju...hlavně aby spal v noci :slight_smile:
31. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ro je fakt,kupodivu nám usnul celkem rychle,ale moc toho nepojedl :frowning2: Ale kojení je většinou v noci v pohodě,tak to neřeším.Navíc má manža noční,tak nikdo nebude chrápat :wink:
31. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ho před chviličkou položila do postýlky... a asi něco dělám špatně... protože to je jekot... to je šílený...... je unavenej, ale už je asi přetaženej... musim to nějak vymyslet.... ale prej i když je to naučíme to usínání tak ještě deset minut brečej... no uvidim.... ale hrozně blbnul než jsem ho dala do postýlky... to jsem ho asi nasr..... jako by chytil druhej dech nebo co... pitom to děláme každej den stejně....
31. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už delší dobu spinkáme,a já ho po napapání chvilku položím a už nerozptyluju a spíše zklidňuju a pak jde do postýlky
Jsem měla obavy po tom dnešním dnu,že to bude masakr,ale usnul brzo
31. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
už byl unavenej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už taky spinkáme....to jsem zvědavá jaká bude noc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac poku myslis estivila, nevim,ale par znamych to praktokovalo a deti neplakaly. dali do psotylky,precetli pohadku nebo odesli a ditko si treba broukalo ap ak usnulo.
31. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my také statečně chrníme :slight_smile: tak až zítra v 6, doufám, že si to nenaplánoval jinak,dneska odpolko chrněl 4hodky, tak jsme nestihla nákup, tak zase ve středu, hele Zdeni, holčičky bývají šikovné, nesrovnávej, každé dítko je jiné, ono je taky dost rozdíl,když někdo chodí na cvičení, nášMatýsek taký není nějak extra činný, otáčení ho moc nebere, když ho to naprdne, tak se otočí, a lezení jak jsme psala spíš nic než moc :frowning2:
31. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox neboj já vím že je Ada šikovná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vím že jsou děti různý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně děti se nedají srovnávat-je to blbost.Navíc v určitou dobu na tom budou všechny stejně :wink: A navíc všechny máme úplně ty nej nej děti :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já furt tvrdim,že kdybysme nechodili na ty rehabky tak furt akorát leží na zádech... tak jsem nakonec docea ráda, že na ně chodíme.... když byl úplně malinkej tak jsem strašně ráda chodila k jakkoliv doktrce s malym abych taky pokecala... tdka už se aspon dá někam jít a pokecat s někym venku a navíc nemám stresy, že maluch začne bejt protiva nebo tak... už spí, ale dalo mu to dneska zabrat.... nevim nevim asi byl přetaženej už.... natočila jsem si taky nákou vodu tedka dva dny nepoteče :cry: ....
31. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
maluch už 2x pofňukával,ale zase usnul.Počítám,že budeme mít v noci veselo.Manža možná něco schrupne na noční a já doufám taky.
31. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě Jonáš taky pofnukává... a včera to dělal taky vzbudil se asi v půlnoci a pak u klidně spal až do šesti do rána.... tak třeba bude naopak klidná noc :slight_smile: .... když si vezmete, že my máme vlastně 24hodinovky tak to je síla.... už bych brala odpočinek aspon jeden den kdy se budu moct válet v posteli a nebudu muset nic dělat... on je Jonášek hrozně zlatý miminko, ale abych si lehla a nic nedělala to aky nejde....
31. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nakonec dostal napít z prsu a spinká,ale opět tomu moc nedal.No noc,dokoukám TV a jdu hajat.
31. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně ho mamka vzala v sobotu ráno a poslala do peřin spát,že se i o krmení postará.Ale já ráno kojím-a ona že se nemám starat,ale stejně jsem toho moc nenaspala,ale alespoň jsem se poválela.A Filip byl spokojený a ani jsem mu nechyběla,Kdybych nekojila,tak už mi ho naši na víkend ukradnou.Ale naštěstí kojím,mám k němu moc velké pouto.Ale fakt je ten,že se těším na noc,kdy nebudu muset vstávat a prospím ji v kuse.
31. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek