• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Tak Kuba snědl 250 ml mlíka a usnul. Fakt Otesánek a to měl přitom v sedm dalších 130 ml...fakt nechápu. Přitom ráno nechce nic jíst maximálně se napije vody...a pak to takhle dohání večer. Anebo jako spávnej chlap prostě musí usínat přežranej :grinning:
31. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pam.. ti to úplně zavidim :slight_smile: ... mě Jonáška nikdo nekrade i když ho maj moooc rádi... ale já taky nevim jak bych se tedka cejtila kdybych byla bez něj celej den... fakt nevim.... ale taky se těšim na noc kterou prospim celou a vstanu si až se mi bude chtít a ne až mě zvedne budík můj malej milovanej :slight_smile: .... když si vezmu jak jsem vyspávala ten poslední měsíc co jsem byla doma jééé to byla paráda... jak byl Jonáš lenoch tak mě nebudil, skoro nekopal... na to jak si jiný ženský stěžovali jak kopou tak já měla klid.. jako ke konci jsem chodila častěji na záchod, ale pak jsem hnedka padla na hubu a spala.... a tedka se třba hodinu převaluju a nemůžu usnout :cry: :cry: :cry: ..... lin mě taky ráno nechce pít a večer by vypil cisternu :grinning: :grinning: :grinning: ... asi je to různý.. chtěj se na noc pořádně napapkat aby mohli spinkat a naírat síly na další den plný hraní phybu a smíchu :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac buď ráda, že je Jonášek tak hodnej...já jsem po celým dnu tak utahaná a to vlastně nedělám nic jinýho než lítám kolem něho...furt vymýšlím nějaký blbiny, aby ho to aspoň chvilku zabavilo ale on stejně většinu dne tak nespokojeně mrčí. Už z toho fakt někdy chytám nervy....mám pocit, že jsem úplně špatná matka když mám tak nespokojený dítě. Ale on se třeba vzbudí, nají, hrajeme si a najednou začne mrčet a nepřestane zas až do dalšího jídla nebo spaní. A jakmile odejdu tak je hned řev. Ale je to hrozný hrát si s dítětem, který dává najevo, že ho to nebaví....to si pak říkám, že je stejně jedno jestli si sním hraju nebo ne, protože on je stejně pořád nespokojenej. Tak už fakt nevím co mu vadí.....
31. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem hrozně ráda, že je takhle hodnej fakt.... taky jsem si ale první tři měsíce ppěkn vytrpěla... první dva jsem ho vůbec nedala z ruky... furt se jenom choval a furt jenom řval... n já byla na prášky... tay jsem si furt řikala, že jsem nějaká špatná... no ale hol ho bolelo bříško... pak už se dal i sm tam někam nachviku položit ale to byla fakt minuta nebo maximálně 5... a pak když začal používat ručičky tak jsem ho nechávala at si hraje a snaží se chytat hračky napřed sem u něj byla on se pak zabral do hry a já mohla zase nachvilku odejít... no a ted si vydrží sám hrát hroooozně dlouho a ještě u toho výská a směje se a má radost když semu něco povede.... ale taky má svoje dny...ale jinak je fakticky zlatíčko :slight_smile: .... jsem ráda... a moc.... ale utahaná jsm taky...páč nespinká moc dobře... a já taky nemám dobrý spaní a nevim proč.... a lin tak to zkoušej kyž se třeba zabaví nějakou hračkou tak od něj achvilku odejdi... nemusí si toho skoro všimnou pokudna tobě furt nevisí očima... já kolikrát si chci s Jonáškem povídat a nebo blbnout, ale on má třeba zrovna hračku tak ho nezajímám ....
31. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac no on tohle období měl asi ve třech měsících, že ho bavily hračky....to vydržel klidně celý dopoledne si hrát sám...stačilo mu hračky obměňovat. Ale teď už ho to nebaví...on už by asi chtěl aby ty hračky něco dělaly, jenže na to je ještě malej. Takže hračky ho baví tak maximálně pět minut...i nový....pak je zahodí a zase začne mrčet....
31. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim... jonáška taky bavěj jenom některý... nejvíc ho bavěj ty co dělaj největší rambajs.. má i plyšový letadlo co napodobuje zvuk letadla a mluví tak kapitán i letuška, ale i se zvukem ho tlik nebaví jako chrastítko se kterym když mává tak se tam něco hejbe a je to barvný a dělá to kravál.... on už se taky hodně různě otáčí a přetáčí a snaží se dohrabat za nákou hračkou (což mu nejde), taky má takovou knížku která šustí a tu taky miluje.... no a když začne mrčet... tak přídu na řadu já chvilku s nim blbnu pak zkusim jestli taky nemá hlad a nebo se jdeme uložit ke spaní... taky kolikrát začne breet ve chvíli kdy ho pokládám, ale to už je většinou ospalej nebo ho bolí bříško nebo má hlad a ak... příde mi, že si moc věcí nevynucuje a přihlásí se pláčem opavdu jenom když už něco... ale nevim jak je to s tou nocí.... to mi příde, že se kolikrát chce jenom ududat a jindy má fakt hlad.... já ti asi takhle těžko poradim no... můžu ti říct jak to dělám já a že to fungovalo, ale taky to nezabere na každý mimčo a ne v každym věku... a většinou taky když ho přestane bavit jedna hračka tak se koukne spozoruje kde je náká jiná a hurá za ní.... a když to nejde tak mu jí přisunu a nebo mu ukazuju jak se k ní může dostat....
31. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ránko
1. čer 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já bych tak spala...mládě se budí 5x za noc děs a to jsem ho ráno ještě probudila :unamused: snad usne tak na dvě hodiny a já s ním teď si aspoň sám hraje a neřve... zase začíná pršet :pensive:
1. čer 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás noc ok. standart,jednou basta
1. čer 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je zima a lije,jeeeeezisi uz.
maly jeli na vylet, poplujou lodí...to bude zas nemocny,ja uz to vidim.

holky mala kdyz nas vidí jíst,tak hopsá v postýlce a mlaská papulkou...vcera jsme ji davali po kouskach chleba...
1. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: Kubík ted usnul tak jdu taky :slight_smile:
1. čer 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr dobrou nooooc :slight_smile:
1. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. čer 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... Jonášek spal celkem sobře vzbudil se jenom jednou v jednu a vstával ale v šest :rolling_eyes: ... a ač jsem šla spát celkem brzo tak jsem fakt utahaná jak pes hrozný vůbec nevim proč, když spí poslední dvě noci docela dobře.... tedka už zase chrupká... nevim proč si v postýlce hrát nechce a pak ho položim na zem a je klídek a pohoda... asi v postýlce nemá ten správnej rozlet :grinning: ... raak a jakej chleba??? vždyt ten je solenej ne??? to miminka nesměj... nebo se dělaj náký co můžou u děti do roka???
1. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac normalni chleba,rohliky.....dyt osmimesicni ditka normalne papkaj rohliky.
1. čer 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono té soli tam až tolik není.
1. čer 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdyz muzes namazat na chleba syr, maslo, lucinu....to je taky soleny.
1. čer 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,noc celkem ušla,sice se budil,ale po pohlazení a dání dudlíku zase usnul,papal klasicky 2x,ráno se vzbudil taky klasicky kolem půl 7 a v půl9 zase na půlhoďku usnul a já taky.Teď si hraje pod hrazdou.Snad už nebude tak uřvaný,jak včera.Tady taky prší a fakt mě to nebaví,ven se nedá jít,ale odpo zajdu do obchodu a koupím pláštěnku na sporťák,a když nebude moc pršet,tak prostě ven půjdeme.Teda manža-ten má službu odpoledne-já dělám to blbé účto :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už bych to chtěla dát poradci a mít klid.
1. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampu u nás kolikrat staci jen podad dudlik a nechat na ni polozenou ruku v postylce.
1. čer 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, u nás taky noc v klidu a zdá se, že má lepší náladu, než včera. Zatím tu neprší, ale je zataženo a hodně fouká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mám doma Petrušku, bylo jí špatně od žaludku, tak leží...ach jo, pořád něco... :confounded:
1. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem maly nahazela do kastrolku cuketu,brambor,mrkev a kedlubnu.....a jeste na oleji osmahnu cibulku,at to ma chut a beda jí, jak mi to zase nebdue bastit. :slight_smile:
1. čer 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak... to s fakt může namazat máslo sejra nebo lučinu??? no já zírám teda.. i s těma rohlíkama mi to příde divný... tchýně takhle jednou seřvala (to je silné slovo, ale napomenula ji), když daka malinkatej kousíček brambory malé do pusy a rohlík jí klidně dá... takjá nevim....
1. čer 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty si nevidela v kocarcich cca 8-10 mesicni dite zuzlajici rohlik?????
maslo davam do prikrmu, lucinu muze, syr treba eidam,ale fakt kvalitni eidam, koukat na slozeni. hlavne ne tavene syry,ktery obsahuji moc soli a tavici smesi
1. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já zapoměla napsat svojí tchýni....
1. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak rohlík sem viděla a taky ho časem asi koupim, ale příde mi prostě divný, že když nesměj do roka sůl tak rohlík můžou... jenom mi to prostě neleze do hlavy....
1. čer 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nesmí,ale treba hipp, ma sklenicky od sesti mesicu prisolene
1. čer 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi máme v sobě banán a nechlal mi tak jedno sousto.Asi mám doma jedlíka :slight_smile: Takže čerstvý banán šmakuje moc,jsem zvědavá jak to bude se špenátem,včera mu moc nedal.Jinak se chystám už konečně vařit.Jen se mi moc nechce ven v tom počasí.A jak si tady píšu,tak mi maluch tlačí a tlačí,tak jdu odhovňovat :grinning:
1. čer 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampu nam spenat nejede vuuuubec. zkusime pozdeji.
a cerstvy banan davam do bilyho jogurtu,ale uz ho nejak nechce,tak jsem koupila activii
1. čer 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jogurt už chci taky zkusit,prý je dobrý chceňský nebo activie
Když to nebude jíst,tak mu ohřeju něco jiného a špenát vyzkoušíme později.My si ho budeme vařit na zítra a maluchovi zkusím dát zeleninkovou polívku a hovězím.
1. čer 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona bily obyc vubec nechtela,tak jsem michala s ovocem nebo presnidavkou,ted davam uz activii tvarohovou
1. čer 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek