• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@raakosnicek kde pak jste kouili tu židličku??po internetu???je super,moc se mi líbí,asi taky už budeme muset koupit....i když na to jeho jídlo... :unamused: :unamused: :unamused:
1. čer 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jaká to je židlička??
1. čer 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampu to je chicco polly 2v1

Ktr tu nam koupili nasi uz na malyo,tusi mv Praze v dětském ráji
1. čer 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si to myslela a je dobrá astabilní??Páč taky uvažuju buď Chicco nebo Babypoint
1. čer 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tušim trochu průser... chybí mi naušnice... před chvilkou mě za ně tahal Jonáš...cejtila jsem jak mi zklouzla, ale nikde jí nemůžu najít a jsem si skoro na 100% jistá, že jí v ručičce nedržel tkže jí nesnědl, ale jistá si tim nebudu dokud jí nenajdu....
1. čer 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampu je super. ja jsem s vyberem spokojena
1. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemůžu jí najít... ona je ale tak maličká, že mohla zapadnout úplně kamkoliv.... taže jí má bud Jonáš v žaludku a nebo se tu někde zapadlá válí.... mám zavolat doktorce??? nebo co byste dělaly????
1. čer 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
doktroka ti nerekni nicj inyho,nez ze mas sledovat stolici.a neplas.
1. čer 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaca-klid,většinou někde zapadne,nebo je na největších očích.Sleduj malého,náušnice se najde.
1. čer 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vem vysavac a uvidis jak zarachoti v trubce
1. čer 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak, vysávej
1. čer 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se trochu prospali....když se chystám spát tak mi vždycky volá nejvíc lidí :angry: venku prší a prší jestli to bude lepší jdeme ven...
já nedávno hledala jehlu po zemi, měla jsem strach, že ji sežrali psi nakonec jsem ji našla
1. čer 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vysavač jsem vzala a rachotí mi tam furt něco... abych to vysvětlila máme nějakej příšerně starej gauč rohovej... no a na mě je moc těžkej na to abych ho zvedala, ale něco jsem zkusilanašla jem asi 34Kč, a vyluxovala dvacku ale po náušnici jako by se zem slehla... začla jsem jí přitom hledat hned jak jí ze mě serval....myslela jsem, že bude na rameni nebo chycená někde na svetru, ale nikde nic.... ale kdyby něco žužlal nebo polykal tak si toho snad všimnu ne???
1. čer 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ve vlasech ti treba nezustala?
1. čer 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ve vlasech neni... a víc jak tedkons se pod gauč už taky nedostanu.... ani jsem jí neslyšela někde padat nebo tak... jestli jí spolknul vyjde sama nebo se někde sekne a bude problém??? sem se jí snažila najít na netu nebo aspon jí podobnou ale nemužu jí najít je kulatá s motivama a má asi 6mm v průměru je fakt maličká....
1. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak naušnice už se asi nedělaj nebo nevim... ale mívaj je na těch vánočních trzích a tak... ale našla jsem tohle a je tam toho víc... já to chci :grinning: :grinning: :grinning: http://www.redraven.cz/metalshop/detske-body-mummy-s-little-vampire-black-baby-grow
1. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta cena..
1. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to už je horší... ale v metal a punk a takovejchle obchodech levnějc nebude :frowning2:
1. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak cena mi neprijde az tak desna,treba za to tricko,ale pro me nic moc teda
1. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak každá máme jinej vkus vid :slight_smile: ... mě se to líbí i když jsem viděla i hezčí.... jako triko za 400 ještě de když ho bude mít na dýl. ale body za 350,- bej milionář tak je mi to fuk a skoupim to, ale milionář nejsem tak mám smůlu :slight_smile:
1. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kač, já po té, co se Adam asi v měsícu o mou naušnici škrábl tak, že má na tváři dodnes malou jizvičku, začala nosit nepadací, zaoblené, co jsem dostala k osmnáctinám :slight_smile: Neboj, naušnici by jen tak nesnědl, musel by se zakuckat, zas není to až tak malé.
Jinak já nechala dnes Adama doma na 4 hodiny manželovi a šla pracovat. Byli stateční, ale muselo to být zábavné. Bryndák jak po bitvě, Adam má špinavé dupačky, manžel poblinkané kalhoty. Když jsem přišla, tak se Adam vrhl po prsu a teď spí. Manžel sám sice u něj prý nezvládl moc pracovat, ale prcek vypadal, že dopoledne s tátou bylo zábevné. Vysmátý, unavený :grinning:
1. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci ja mam normalne bodyna za 400. merino..
1. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
uuuufffff... jsem si oddychla naušnice se našla... byla zapadlá v bodýčku takže když jsem šla přebalovat tak tam byla... přotom jsem ho sběžně skontrolovala jestli něco neucejtim... takže dobrý jsem ráda, že jí nespolk :slight_smile: ... a ted šupajdíme ven no ne že by se mi tam nák chtělo.. ale udělám nákup maleja trochu se projdem... přemejšlim co udělám dřív jestli bramboráky nebo palačinky.... nic jinýho mě nenapadá a navíc jsem kuchařka na 2 věci... takže se odemě žádný nápady čekat nedaj
1. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak tý jo :slight_smile: ... kromě kombinézy jsem mu nic na sebe nekupovala zatim všechno dostal... něco nový, něco onošený... ale hodně věcí je ještě pěknějch a nejhezčí jsou ty novorozenecký... do kterejch se mi už bohužel nevejde a některý ani neměl na sobě :frowning2:
1. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja kupuju poouze kvalitni a znackovy,vydrzi,nevytaha se, nezmolkuje...a navic ho pak dobre prodam.
1. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kupuju co mi padne do oka a ošahám si to.Nelpím na značkových věcech,ale když mi něco padne do oka,tak to koupím.Věci neprodávám,ještě chci druhé mimi :slight_smile:
1. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ne, že by nebylo par obycejnych kousku, jo, ale ja to zjistila u malyho,pak jse mto chtela prodat a nikdo to nechtel.kdyz jsem prodavala hm,next, moothercare,tak to bylo okamzite pryc.
to jo, také kupujeme kvalitní, třeba fixony, Next a pod, bohužel věcí jsme moc nedostali, ale neva, babi ta dá penízky at si vyberu dle seba, a moje mamka jde nakoupit se mnou, tak občas něco přidáno a zbytek rodiny vázne, ale to nevadí.jak říká rakosníček, dobře se to pak prodá
kac:tak to jsme na tom s vařením stejně, ani mě to nebaví, uvařím co můžu, ale že bych to milovala to teda ne
@pampusik77 tak mně by klučičí věci s autíčkama byly k nicemu. samozrejme jsem nepotrebne zacala prodavat ted nedavno
1. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek