• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
dobré ráno :slight_smile: ... tak jjá dneska spala asi nejvíc za celou dobu od porodu :slight_smile: ... Jonášek spinkal od čtvrt na devět do půl šestý a pak ještě do půl osmý :grinning: ... a já spala asi osm hodin, což se mi ještě od jeho narození nestalo :slight_smile: ... vůbec nevím čím to najednou.... prostě super :slight_smile: ... ted mě tak napadlo, jesti se nebudil zimou... od tý doby co máme v pokoji kde spíme zase docela teploučko a někdy až moc na můj vkus spí zase líp... ale myslim, že zima mu nebyla, vžyky je krásně teploučkej :slight_smile: .... naušničky neřeším, klukovi je nastřelovat nebudu, ale kamarádka je dávala tedkons někdy a má pětiměsíční holčičku...
20. dub 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nastřelení naušnic je určitě lepší i pro tebe.Abych se přiznala tak na to propíchnutí oušek jsem vyslala tatínka!!!Já jsem to nedokázala.Chlapy nejsou takové citlivky.Lukáš říkal,že malá první ouško vubec neoplakala a při druhém trošku :slight_smile: Když vycházeli s ordinace tak se malá smála a v autě nám usnula.Jinak čepičku klidně může nosit.Jen nám asi týden hnisalo trošku ouško tak jsem to čistila lihem..... :frowning2:
20. dub 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že jsi to psala ty kacamur o Prokopském údolí. Taky se tam chystáme na delší procházku. Zatím kroužíme u nádrží v parku.
20. dub 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kružimnahoře nad prokopákem :grinning: ... stačí když se sejde po nějaké cestičce dolů a jsem tam... ale s kočárem tam žádná cestička dolů nevede :frowning2: ... musela bych úplně do zádu na barrandov a tam někudy po asfaltce dolů... asi mi ale nic jinýho nezbyde... luuca: br jestli je to ten park u nádraží kterej myslim, tak z toho mi šel vždycky mráz po zádech.... myslíš na smíchově??? jenže kam na smíchově taky chodit co :confused: ....
20. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím park mezi Hůrkou a Lužinama-Stodůlky
20. dub 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam to neznám.... se v tom prokopáku jednou všichni potkáme :grinning: .... docela sranda už se tam musim vydat aby se taky pes proběh...
20. dub 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak musím to sdělit i Vám: Naše Romanka má první zoubek , našla sem ho když sem dojela z nákupu, dala sem si ji na klín a jak mě začla ožulávat prst tak jsem cítil něco pichlavého do prstu. Mamka poklepala lžičkou a opravdu se ukázalo že je to zub. Malá je uplně v pohodě, ani neslintá a a nemá teploty ani řídkou stolici, a pořád se směje. Tak doufám že jí to už vydrží. :grinning:
20. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezko-to gratuluju a zároveň závidím.Filip slintá ligu,hůře papá,takže fakticky super.Oni jsou ti chlapi ňák neodolní.Asi se učí už na pozdější dobu,když budou nemecní.Páč nachlazený chlap je fakt děs!!!! :grinning: :grinning:
20. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se holky těším až najdu první zoubek :slight_smile: ,ale pak to kojení....malá je docela dravec tak mám strach,aby moc nekousala do bradavek :angry: .No uvidíme!!!Jinak Terezko gratuluji!!!!
20. dub 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se těším na první zoubek, jenom doufám, že to bude po tom co přestanu kojit :sweat_smile: .... a četla jsem tedka o tom sopečnym prachu.... a prý i když to přiletí nad naší republiku tak se nemusíme bát, že to prej ani na vzduchu nepoznáme... navíc pprý bude pršet a pročistí se vzduch takže já budu normálně chodit ven s mímem (mě teda stejně nic jinýho nezbývá)... máte taky některá doma ještě psa??? a nebo něěco jinýho??? my máme psa a potkana, potkan je ale chudák, vůbec na něj nemám čas, už jsem ho chtěla někomu dát, ale nikdo nechce a pro hada ho nikomu nedám.... a pes je úžasnej přišel k nám čtrnáct dní před tim, než se narodil Jonášek tak jsem se mu hodně věnovala... ale jak se narodil Jonáš tak byl dost smutnej, že už se mu tolik nevěnuju a prej že když jsem byla v porodnici tak furt chodil po bytě a hledal mě... ale taky se asi nemá nejlíp musim s nim chodit na delší procházky aby se proběhl... a Jonáška moc nehlídá... většinou jsem se setkala s tim, že pejsek po nějaký době začal miminko hlídat což Muf vůbec akorát k němu čuchne a dost, al neublížil by mu to vim... no a ted mi manžel řikal, že už hlídal dvě děti a že mu je vždycky sebrali, tak si řikám, jestli se bojí, že mu seberou i tohohle?? a chlupy sou děs teda ucpávaj mi vysavač, takže přestal vysávat, tak tedka jenom zametám a to abych to dělala každej půl den no hrůza....
20. dub 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme doma kočičku Micinku a taky se s ná tak po narození malucha nemazlím a jí to moc chybí.Ale v noci se mou spí a Filípka má ráda.Ale taky máme chluoy všude,i když vyčesáváme.No co je jaro a to k tomu patří.Alespoň nebudeme mít doma alergika-teda doufám :grinning:
20. dub 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky my máme dvě kočky, ale jsou venkovní, takže k malýmu nechodí. Ale taky jim chybí pomazlení...já je už teď ani nepohladím...mám strach aby Kuba něco nechytl. A pak máme ještě osmáky degu a dvě velký akvárka. Na ty taky nemám čas...čistila jsem je od porodu tak dvakrát. Jo a na zahradě ještě jezírko s rybama, ale těm nic nechybí :slight_smile: .
Jinak jsme dneska byli u té doktorky...číkala, že Kuba vypadá normálně, prý je dokonce vývojově napřed, protože se krásně přitahuje do sedu a vydrží sedět a jen se drží za ručičky. Ale pro jistotu nás stejně poslala na neurologii, tam jdeme až za 14 dní.
Terezko gratuluji k zoubku :wink:
20. dub 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky lin celý den jsem na tebe myslela a jsem ráda,že máš Kubíka v pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky gratuluji k zoubku :slight_smile:
my máme zakrslýho králíka a rybičky, Matěj měl ještě velkýho kraba....
lin, tak paráda, to je dobře :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin-taky jsem na tebe myslela a je dobře,že je dobře :wink:

manža takhle dneska zabalil Filípka do peřiny :grinning:
20. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já mám manžela a ten zabere víc jak zvíře :grinning: hlavně toho sní dost ,a uklízet po něm musim taky. Nemáme žádné zvířátko ale jsem alergická na chlupy a peří, takže bohužel žádného pejsáčka nemáme.
20. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak to mi toho máme docela dost,dva psi,rybičky,želvu a křečky.
Terezko taky gratuluju k zoubku.Mi zatím ještě nic ikdyž už jsme pěkně dlouho mrzutý tak se snad taky co nejdříve dočkáme.Ať to máme za sebou. :slight_smile:
lin - jsme rádi s tebou že je malej nakonec v pořádku,Tomášek se taky zaklání ale to jen proto že nevidí a tím si i pomáhá na bříško
20. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajik...můžu se zeptat kolik ti je? jsem koukala na fotky a vypadáš tak na 16...potkat tě s kočárem budu si myslet, že vozíš sourozence :wink:
já si taky myslím, že je prostě zvědavej...ale radši jsem to řešila než něco zanedbat
pam....no je tam prdelka pěkně zavrtanej...a vypadá moc spokojeně...že ti chlapi s nima tak řádí, co?
20. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin: to jsem ráda, že to je v pořádku :slight_smile: .... terezka: manžela mám taky a ten zabere a sní tak za tři a uklízim po něm pořád něco spíš mi úklid stěžuje než aby mi pomohl :frowning2: , je to hrozný už ho honim aby začal něco dělat, rád jezdí na koni, ale s takovou ho neunese... a tu alergii ti nezávidim... jediný zvířátko na který já mám alergii jsou roztoči, takže peří taky nemůžu.. pak mám kvetoucí traviny a pyly ze stromů... jsem ráda, že na zvířata nemám,pže je fakt miluju :slight_smile: ... a taky píšou, že když máš pejska nebo jinýho chlupáče, že je pak menší pravděpodobnost, že budeš mít alergický dítě... takže ani malinko ti tvojí alergii nezávidim...
20. dub 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin - tak tohle mi říká každý kdo mě nezná,že vypadám děsně mladě a to mám dvě děti ikdyž postavově na to nevypadám. :grinning:
A můžu se zaptat na tvůj věk? :sweat_smile:
20. dub 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajik: opravdu vypadáš mladě :slight_smile: ... ale o bud ráda... já jsem asi hrozně zestárla tim těhotenstvým a porodem :frowning2: ... když jsem někomu v porodnici sdělila věk tak se docela divil... a to se mě na začátku těhotenství ještě ptali na občanku :grinning: ... a kouříte některá??? ukamenujte mě.... vydržela jsem devět měsíců nekouřit pak už to ale nešlo... mám slabou vůli :frowning2: ... dám si ale max dvě za den... kdybych neměla manžela kuřáka, ta to asi zvládnu, ale takhle... :frowning2: .... mrzí mě to, že jsem to nezvládla...
20. dub 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, lin to je dobře že je malý v pořádku :slight_smile: Jinak já mám 2 velké akvárka teď trochu špinavé :frowning2: a domácího papoucha a pár papoušků venkovních ti jsou nenároční . Psa mám u rodičů :frowning2: tak malý snad nebude alergik na zvířata, o té menší pravděpodobnosti jsem už taky slyšela. Nevíte kdy se začínají zavádět ovocné příkrmy? Musím to všechno někde nastudovat zatím jsme sice u mrkve, pak další zelenina není kam spěchat ale vůbec v tom nemám přehled..
20. dub 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajik...no snad se ani neptej... :grinning: ...na podzim mi bude třicet...uff...to je hrůza :grinning:
kac...no já ještě loni musela ukazovat občanku při nákupu vína...ale malej mi přidal tolik vrásek, že už vypadám spíš na 40 :wink:
a já jsem taky kuřák...v těhu sice ne ani teď když kojím, ale vím, že až přestanu kojit tak to nevydržím....
21. dub 2010 ve 02:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile: . Dneska malá hajala ukázkově. Odpoledne jdeme do poradny na první očkování hexa, doufám že nebudem mít potom horečky.
21. dub 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett: někdo dokonce ovocem začíná... kdy se to zavádí nevim, ale hrotit to nebudu... prostě to nák budu dávat, když na to nebude mít alergii nebo něco tak proč mu nedat i ovoce??? ani nevim proč se vlastně začíná zeleninou.... lin: ještě v 28 ukazovat občanku??? taky dobrý :slight_smile: .... a mluvíte o tom věku jako by nám mělo bejt padesát... tak ti bude třicet no to máš ještě třeba dalších padesát let před sebou :wink: ..... terezka: malej po prvním očkování horečky neměl a dokonce byl hodnější než obvykle tak držim palce :slight_smile:
21. dub 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já už nekouřím asi pět let až na jednu výjimku to jsem kouřila jen chvíli když byl kluk v nemocnici.Nějak jsem to s nervama nevydržela,bylo mu totiž asi osm měsíců.
Taky se mě ptaly na občanku když mi bylo asi dvacet ale teď už dlouho ne.I lidi u nás si myslely že jsem mladší když jsme se nastěhovaly.
21. dub 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, venku je hnusně malý je protivný to zase bude den :frowning2: vypada že by spal ale usne jen v kočaře nebo při jídle ale zrovna nemá hlad...
21. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zase dneska jedem na rehabilitaci.... myslim, že už bysme tam chodit nemuseli, ale když nás objednala.... nejsme už tolik pozadu ne??? Jonášek už toho umí docela dost... prší někde??? tady dokonce svítí sluníčko :slight_smile: .... až budu mít normální počítač tak sem taky dám nějaké fotky....
21. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin - no vidíš :slight_smile: Náš Kuba se taky otáčí sám na bříško, ale mosty staví pořád :slight_smile: Ono to přejde, možná je jen trošku dráždivější (náš Kuba taky). Sice nejsem nadšená z toho, když pediatr zbytečně mamku děsí, ale zase máš jistotu, že je to v pohodě :slight_smile:
21. dub 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je krásně a svítí sluníčko, malou jsem dala na dvůr do kočárku a spí jako belina :slight_smile:
21. dub 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek