• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
xkacatkox vesmes mame nextovy veci. nektee koupene od kaamradky,nekdere nove...co koupi nasi, je z obchodu,HMko...
1. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslela to body za 350 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett za obycejny bavlneny body je to moc.
my mame bodynka z merina
1. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky kupuju hodně nextové věci, nebo bodyna a jiné v tescu a taky loanu tu mám ráda, jen ty velikosti...
raakosničku jaké věci používáš na léto do šátku? já nevím jestli mám koupit nějaké funkční prádlo aby se nepotil, ale nevím co..body by mohlo stačit ne?
1. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jak jsem všechno dostala tak tak nějak nepředpokládám, že to někdo koupí... takže ještě počkám na druhý mimčo a pak to dám o dům dál... a možná, že se pokusim ty nový pěkný věci prodat... některý věci jsem vyhodila pže jsm si řikala, že to už teda Jonáškovi nedám ani náhodou a myslim, že nikdo jinej už by to taky nechtěl, ale nbylo tohomoc... a většinu věcí mám moc pěknejch... akorát tedkons na tenhle věk nemám nic moc věci, ale taky se najdou pěkný :slight_smile: ... xkacatkox: mě vaření taky neba :sweat_smile: ... ale mocrda si pochutnám na výsledku, když se povede :grinning:
1. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi udělám ty bramboráky.... tak držte palce at mi u toho neumřou ruce :slight_smile:
1. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett bodynka z moiry, staci - odvede vlhkost a vrsek uz staci normalni
1. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
c skoro čtyři hodiny a spí jak zabitej... :slight_smile: ... dneska už spí dlouho spal od čtvrt na deset do čtvrt na jedenáct a tedka s pauzou na jídlo už spí taky asi vě hodky.... a já zapoměla koupit sádlo :cry: :cry: ... takže bramboráky aspon zatim budou na oleji... bů... to nebudou tak dobrý... jen co se vzbudí šupajdim pro sádlo
1. čer 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem taky spikala,heč. před chvílí jsem se vzbuila
1. čer 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty se máš :slight_smile:
1. čer 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vid???
1. čer 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ,jak mají vaše mimi velkou fontanelu???dr. nám psala :VF pro prst,ale nic neříkala,tak snad je to v normě(připadá mi to málo)
1. čer 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr mam dojem ze rikala newco o centimetru krat centimetru,coz by mohlo byt ten prst a ok.
1. čer 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak:díky :slight_smile: Kubík je hezky protivnej,to za bude večer :confounded:
1. čer 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas bylo taky protivno,ale snad uz ok.za chvili je manžel okoupe a ja zalehnu ke zpravam a ordinaci
1. čer 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se máš :slight_smile: my jsme sami,manžel je v práci.....děcka jsou u našich ale už přijdou :slight_smile:
1. čer 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem sama pořád :cry: :cry: :cry: ... ale začínám si zvykat nic jinýho mi asi nezbyde.... tedka jsem dala malucha do postýlky tak uvidim jak bude dneska...neni přetaženej měl by bejt hezky unaven... napapanej je.. tak pokud ho nebude zlobit bříško nbo si nevymyslí něco jinýho tak by to mělo bejt vklidu :slight_smile: .... ale člověk nikdy neví... tu kašičku mu dávám, ale jenom řidší asi... nevim jak moc má bejt hustá... jako krupicová??? já to totiž nejim tak jí neumim ani udělat...
1. čer 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer-my už dávno spíme a já se pořád hrabu v účtu-nesnáším podvojné účto :angry: Ale musím loňský rok dodělat a předat daň.poradci a pak si dám volno.Nejdříve se musím dmluvit s šéfem na ceně :wink:
kaca-já dávám kaši ve flašce-takže nemá ten účinek,ale zase se krásně taháním unaví a celkem rychle usne.I když teď máme období vzteku a nechce se mu usínat,ale stejně mu to nepomlže a zůstává v postýlce.
Takže odcházím spinkat,přeju klidnou noc.
1. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já dávám lžičkou a řidší.... tak nevim... dneska usnul bez pláče :slight_smile: ... to asi proto, že nebyl přetaženej, tak j to zkusim dělat s tim spinkání tak aby nechodil spát přetaženj a bude :slight_smile: ...
1. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko

dojdem do školky a odtud nás vrátili,řeka u školky má hladinu tak metr od brehu. chjooo
2. čer 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
raak, no to je děs! Ještě, že jsi doma s malou, jinak by sis malýho mohla vzít sebou do práce, viď... Snad se to počasí už vzpamatuje!!!
2. čer 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja se koukala a má pršet až do patku. to bude mazec,protoze jen za noc řeka stoupla až k břehu,kdo to zná v loukách u školky,tak ví
celá dlouhá ulice a podjezd je ve městě uzavřený.
2. čer 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jejda, tak hlavně ať se to nedostane až k vám :astonished:
2. čer 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My tady přímo vodu nemáme, jsme na kopci
2. čer 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je klika!! My jsme taky na kopci, ale tady už moc neprší, je ale pořád zataženo..
2. čer 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo u nasich tece voda nad barakem a staci se kolem nej až pod barak. mluvila jsem s nima a tata rikal,ze jestli to tak bude dal,dneska se to tam vyleje
2. čer 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak držím palce, ať se to nestane :unamused:
2. čer 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨navíc jsem si uvědomila,že voda tece podel hlavní trasy,která je pěšky ani ne pět minut,tama se dostáváme do města,na nákupy.....jestli se to vylije,bude vsechno uzavreny a my se nikam nedostaneem
2. čer 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno-V Havířově už jsou uzavřeny dvě cesty a Lučina se asi zase vyleje do okolník luk.Takže do Tesca nejedu,páč se tam MHD nedostanu.My jsme na kopci,ale nezávidím těm lidem,kteří už likvidovali škody a teď je to vezme znovu.Doufám,že se to vyhne Troubkám.Tam máme s partijou vyhlídnutou jednu rodinku a budeme se na ně skládat-dostanou od nás peníze.Jsme chtěli konkrétní rodinu s dítětem nebo dětma.
2. čer 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampu Troubky a tak to mají fakt strašný....
2. čer 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek