Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
miska73
2. čer 2010
no je to neštěstí...
kacamura
2. čer 2010
to je děs fakt... o počasí se zbláznilo úplně všude a jestli to takhle pude dál, tak to ani nechci domejšlet.... 😞 ... u nás jsou povodně, jinde ve světě hurikány, tornáda, sopky, tsunami a nevim co ještě...a když si vezmete, že je to rok od roku horší... tak co příde pak???.... každopádně všem držim palečky aby byl všechno ok a už se neopakovaly troubky a tak.... když mě se to kecá, že jo.... já jsem v klidu na kopečku a i kdyby praskly slapy tak nás to tu nezasáhne.... ale je mi líto všech těch rodin 😞
raakosnicek
2. čer 2010
ty deště u nás jsou spojeny právě s tou Islandskou sopkou
miska73
2. čer 2010
taky si to myslím, i když ve zprávách říkali že ne. Kecaj !!
raakosnicek
2. čer 2010
ja jsem to cetla nekde na netu,ze ten popel z ty sopky nejak vaze vodu nebo meni nebo co
kacamura
2. čer 2010
stěhuju se do teplejch krajin než příde doba ledová.... nenávidim zimu... a tady letos nic jinýho neni ]-( .... ono teda prej zrovna máme nějakou malou dobu ledovou... tak budu doufat, že nepříde ta velká... protože se opakuje asi tak jednou za 11 000 let myslim a ono už to prej je nějakejch 11 000 let od poslední doby ledový :-S :-S :-S .... teakže já to vidim, že se odstěhuju bud do austrálie nebo do brazílie a taky bych mohla do JAR ale tam už se mi zase tak nechce....
miska73
2. čer 2010
já se příští týden odstěhuju na skoro 3 týdny na dovču, tak snad se ohřejeme 🙂
kacamura
2. čer 2010
je kam??? 🙂
miska73
2. čer 2010
do Chorvatska 🙂
raakosnicek
2. čer 2010
Misko přibalte me s sebou
miska73
2. čer 2010
klidně vás vezmu všechny, děti si budou hrát a my pakecáme, ohřejeme se x-)
raakosnicek
2. čer 2010
nooo jen nevím jak bychom se tam dostali a hlavne za co.
kacamura
2. čer 2010
jůůů a kolik si mám připravit 😃
raakosnicek
2. čer 2010
noo na tři tydny, dost
miska73
2. čer 2010
tak příště 😉
raakosnicek
2. čer 2010
no jedine.
kacamura
2. čer 2010
vid tak vemu celou mateřskou.... ještě něco od manžela... no a když mě s mojí šunčičkou pustěj přez hranice (jo oni žádný nejsou 😃 ), tak můžu frčet až tam.... jedna nádrž tam.... druhá zpátky 😃 😃 😃 😃 .....

no dobře asi by to neklaplo no ....
pampusik77
2. čer 2010
já doufám,že se ohřejeme o víkendu a bude hezky.To mě drží ještě při smyslech-vidina sluníčka o víkendu.A zase na chalupě v horách.
raakosnicek
2. čer 2010
závidím tem co mají u moře jachitčku nebop nějyký privatek,ja ci taky. odjet na cely leto
xkacatkox
2. čer 2010
holky, tak přivezte sluníčko knám až se budete vracet od moříčka odpočaté, my žádnou dovču mít nebudeme, leda pracovní 😞 musíme dělat podkroví,já snad pojedu na dovolenou až mi bude 50, až to tady všechno opravíme 😃
kacamura
2. čer 2010
já chci odjet taky pryč... ale zatím to nevypadá ani na ty slapy... tam si můžu jezdit do aleluja když platim... ale neni to hotový a potřebovala bych ještě tu cestovní postýlku a chůvičky aspon.... ale aby se mi tam ta cestovní postýlka vešla tak se to musí dodělat... línej manžel ]-( .....
miska73
2. čer 2010
pošlu vám sluníčko a taky teplíčko. My chtěli jet i vloni, ale jak jsem otěhotněla, tak jsem byla nějaká líná na to cestování a tak jsme si to ušetřili na letošek.. 🙂
raakosnicek
2. čer 2010
tak u nasich už je řeka taky vylita,potok nad nima nevim,ale asi taky
zdenka33
2. čer 2010
Ahojky holky.....konečně manžílek opustil počítač ]-( má odpolední takže vysedává u počítače než půjde do práce!!!!Jo jo chčije a chčije!!!Hrůza 😞
zdenka33
2. čer 2010
@miska73 doufám ,že tam to sluníčko budete mít!!!Ségra tam byla v loni a vraceli se dřív,jelikož tam pršelo a byla zima!!! :-S :-S :-S Tak přeji moooooooooc sluníčka a teplíčka 🙂 🙂 🙂 🙂
raakosnicek
2. čer 2010
..voda stoupa co pul hodiny cca 20cm
zdenka33
2. čer 2010
😞 😞 😞
zdenka33
2. čer 2010
Sluníčko kde jsi schovanýýýýýýý 😢 😢 😢
miska73
2. čer 2010
raak, to je docela hodně!! :-o