• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
no je to neštěstí...
2. čer 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je děs fakt... o počasí se zbláznilo úplně všude a jestli to takhle pude dál, tak to ani nechci domejšlet.... :frowning2: ... u nás jsou povodně, jinde ve světě hurikány, tornáda, sopky, tsunami a nevim co ještě...a když si vezmete, že je to rok od roku horší... tak co příde pak???.... každopádně všem držim palečky aby byl všechno ok a už se neopakovaly troubky a tak.... když mě se to kecá, že jo.... já jsem v klidu na kopečku a i kdyby praskly slapy tak nás to tu nezasáhne.... ale je mi líto všech těch rodin :frowning2:
2. čer 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty deště u nás jsou spojeny právě s tou Islandskou sopkou
2. čer 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si to myslím, i když ve zprávách říkali že ne. Kecaj !!
2. čer 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem to cetla nekde na netu,ze ten popel z ty sopky nejak vaze vodu nebo meni nebo co
2. čer 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
stěhuju se do teplejch krajin než příde doba ledová.... nenávidim zimu... a tady letos nic jinýho neni :angry: .... ono teda prej zrovna máme nějakou malou dobu ledovou... tak budu doufat, že nepříde ta velká... protože se opakuje asi tak jednou za 11 000 let myslim a ono už to prej je nějakejch 11 000 let od poslední doby ledový :confounded: :confounded: :confounded: .... teakže já to vidim, že se odstěhuju bud do austrálie nebo do brazílie a taky bych mohla do JAR ale tam už se mi zase tak nechce....
2. čer 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se příští týden odstěhuju na skoro 3 týdny na dovču, tak snad se ohřejeme :slight_smile:
2. čer 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
je kam??? :slight_smile:
2. čer 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
do Chorvatska :slight_smile:
2. čer 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misko přibalte me s sebou
2. čer 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidně vás vezmu všechny, děti si budou hrát a my pakecáme, ohřejeme se :dizzy_face:
2. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo jen nevím jak bychom se tam dostali a hlavne za co.
2. čer 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů a kolik si mám připravit :grinning:
2. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo na tři tydny, dost
2. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak příště :wink:
2. čer 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jedine.
2. čer 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vid tak vemu celou mateřskou.... ještě něco od manžela... no a když mě s mojí šunčičkou pustěj přez hranice (jo oni žádný nejsou :grinning: ), tak můžu frčet až tam.... jedna nádrž tam.... druhá zpátky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....

no dobře asi by to neklaplo no ....
2. čer 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doufám,že se ohřejeme o víkendu a bude hezky.To mě drží ještě při smyslech-vidina sluníčka o víkendu.A zase na chalupě v horách.
2. čer 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
závidím tem co mají u moře jachitčku nebop nějyký privatek,ja ci taky. odjet na cely leto
2. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak přivezte sluníčko knám až se budete vracet od moříčka odpočaté, my žádnou dovču mít nebudeme, leda pracovní :frowning2: musíme dělat podkroví,já snad pojedu na dovolenou až mi bude 50, až to tady všechno opravíme :grinning:
2. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci odjet taky pryč... ale zatím to nevypadá ani na ty slapy... tam si můžu jezdit do aleluja když platim... ale neni to hotový a potřebovala bych ještě tu cestovní postýlku a chůvičky aspon.... ale aby se mi tam ta cestovní postýlka vešla tak se to musí dodělat... línej manžel :angry: .....
2. čer 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pošlu vám sluníčko a taky teplíčko. My chtěli jet i vloni, ale jak jsem otěhotněla, tak jsem byla nějaká líná na to cestování a tak jsme si to ušetřili na letošek.. :slight_smile:
2. čer 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nasich už je řeka taky vylita,potok nad nima nevim,ale asi taky
2. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.....konečně manžílek opustil počítač :angry: má odpolední takže vysedává u počítače než půjde do práce!!!!Jo jo chčije a chčije!!!Hrůza :frowning2:
2. čer 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 doufám ,že tam to sluníčko budete mít!!!Ségra tam byla v loni a vraceli se dřív,jelikož tam pršelo a byla zima!!! :confounded: :confounded: :confounded: Tak přeji moooooooooc sluníčka a teplíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. čer 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
..voda stoupa co pul hodiny cca 20cm
2. čer 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. čer 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníčko kde jsi schovanýýýýýýý :cry: :cry: :cry:
2. čer 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak, to je docela hodně!! :astonished:
Zdeni, brácha to měl vloni taky tak...
2. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíííííím a at už ten blbej oskar vyleze nebo mě fakt trefí
2. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš