• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@miska73 za dvě hodiny pul metru
2. čer 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek to je šílený...bohužel vodě nejde nijak zabránit :unamused:
2. čer 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 nejde,v kvetnu to tady tak nebylo,to nebyla ani dvojka PA.
ale jak je to vsechno nacucany,
2. čer 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek a pořád prší?
2. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo prší
2. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je na ho..o :confounded: :confounded:
2. čer 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak udajne se to ma behem poledne trosku ustalit a presouvat do cech,ale zitra ma zase lejt
2. čer 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí

@raakosnicek tet jsem se díval na faceb. to je fakt mazec ta vaše řeka :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. čer 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no a lije a lije.
a to jsou prosim fotky z sesté raní
2. čer 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raakosníčku, ty jsi ze Zlína?? Já odtud pocházím, před chvílí mi volala ubrečená mamka, že ještě takových 30 cm a voda letí z břehu. Tak teď stěhují, co se dá a já tady trnu a čekám, kdy mi zavolají, že už je to u nás :frowning2: Už jsem volala manželovi, že nás asi o víkendu čeká brigáda. Holky, to je děs, jenom já už takto zažiju třetí povodně, a to nám po posledních záplavách tu řeku zregulovali a stejně...
2. čer 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt děs běs
2. čer 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka tak až prijedete,dame srazik
2. čer 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raakosničku, to abychom si pořídili loďku. Ale určitě se sejdu ráda, aspoň někoho poznám nejen virtuálně :wink:
2. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasněěě,a doufám, že lodička nebude třeba.
2. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc na vás myslím :frowning2:
2. čer 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky hlavně se držte :slight_smile:
2. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 a co Adámek už je v pohodě :slight_smile:
2. čer 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jo jo, už je zase hodňousek :slight_smile:
2. čer 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem ráda.My jsme se zase vrátili na začátek budí se mi kolem jedný dám jí napít v pohodě usne.....pak se probudí kolem 4 ráno a už se jí nechce zabrat.Takže si jí beru do postele a kojím kojím dokud neukojím do spánku....... :grinning: :grinning: :grinning: takto už to máme třetí den :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. čer 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta 4.hodina ranní je asi nějak magická,my to máme stejně,ale většinou si dá říct a spí až do 6.
2. čer 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve 4 se taky teď budí, ale jen na čaj a pak spí do 7, půl osmý :slight_smile:
2. čer 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tos tim saním máme tedka každej den jinak.... a řekla bych že zoubky nic... zase je ucpanej chudák tak bude asi veselo :frowning2: .... já nevim proč to má s tim bříškem tak hrozný :cry: .... ještě jsem mu já blbka narvala mrkev..... tedka jsem mu udělala čajík do jiný flašky tak uvidim jestli bude taky plivat....
2. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamura-snaž se do něho dostávat dost tekutin,tím pádem nebude zapékat a nebude ho bolet bříško.Nedám dopusiti na fenyklový čaj.
2. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAci nedavej caj,ale zkus ty redene stavy,hrusku,svestku. hruskovou,svestkovou presnidavku.

a do prikrmu pridej zici oleje
2. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim raak mě ty štávy přídou drahý a musí se to asi hnedka vypít ne??? nebo jem ještě nenarazila na žádnou ředitelnou vodou.... já moc čaj nedávala tak jsem mu dneska strčila flašku s čajem (fenyklovym) a uvidim.... ale před chvilkou se pokáknul tak je zase dobře :slight_smile: ... a dávala jsem včera a předevčírem Jonáškovi cuketu s bramborem a námitky neměl docela šmakovala :slight_smile: ...
2. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaco, to můžeš naředit vodou i když nejsou na ředění a když mu to dáš vypít ohřátý, tak se mu jistě podaří vykakat. Já takhle dávám švestku a hrušku....ředím mu je vždycky, přijdou mi moc sladký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 máš můj obdiv, že máš tak pevné nervy nechat malucha v postýlce i když třeba řve. Já bych naši malou taky chtěla naučit usínat v postýlce, ale zatím jsme to s manželem nezvládli - řve tak srdceryvně, že na to prostě zatím nemáme :frowning2:
2. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak držíme všem pěstičky, ať je voda nevyplaví. Tady v Brně prší od včera v kuse, my jsme na kopci, ale rodinu mám v Hodoníně, kde se pravidelně rozvodňuje Morava, tak myslíme na všechny :slight_smile:
2. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac drahy, no 12kc a mas to nadvakrat kdyz to zredis mi drahy neprijde.kor kdyz mu to ma pomoct a ulevit.
2. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak na štávy za 12kč jsem ještě nenarazila u nás jsem viděla jenom za třicet.... a čajík stojí kolem třiceti a vydrží mi hrozně dlouho
2. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek