• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ttinecka-on už nepláče.Sice semtam má období,že se chce pomojkat,ale už ví,že scénky mu nepomůžou.My už měli problém i v autosedačce a kočáře.A od té doby se to krásně upravilo a už nevyvádí.
2. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo ten jejich pláč :frowning2: !!!!!ješte,že už skorovůbec neplače :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo... on ten čaj furt plive..... já už jsemho usínat v postýlce naučila asi před dvouma měsícema... a tedka mi občas scény dělá ale to bude tim, že je prostě přetaženej včera přetaženej nebyl a krásně usnul bez breku a učila jsem ho to jinak než ho nechávat vyřvat v postýlce... napřed jsem ho naučila, že u prsa se prostě neusíná a to byl horor... a pak jsem ho asi po čtrnácti dnech nechala usnout v postýlce první den řval a musela jsem ho nechat zase usnout na rameni a ten další už plakal jenom chvilku a třetí dem mám ten dojem nebrečel už vůbec :slight_smile:
2. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
musí si na čajík zvyknout...jen mu ho dávej :slight_smile: Já používám ovocné!Sama nemám ráda bilinky tak to malé necpu....
2. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my objednali nové nekapací hrníčky, tak uvidíme
2. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych taky dala ovocnej, ale v tesku měli na ovocnejch napsáno, že jsou až od devíti měsíců... asi příště koupim granulky, ale napřed dodělám tyhle čaje
2. čer 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme to zkoušeli posledních 14 dnů - první 3 noci vydržela plakat hodinu, pak se to nějak uklidnilo, ale usnula bohužel vždy, až jsem ji přišla nakojit, to spala do 5 minut :frowning2:. Teďka se to zase zvrtlo a jinak než na rukách (kromě teda kočáru) mi ani přes den neusne - jen ji chci položit, tak začne řev. Tak asi chvilku počkám a zkusím to znova, ale už jsem z toho nešťastná :frowning2:.
Jinak my kromě mléka ode mě vůbec nic nepijem - malá odmítá flašku, učící hrníček a ze lžičky mi to plive :frowning2:, ať je to cokoliv (kojenecká voda či bylinkový nebo ovocný čajík). Ale kojíme co 2 - 2,5 hodiny, takže snad žízeň nemá :frowning2:
2. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to určitě žízeň nemá.Mně naštěstí Filip pije krásně i z Aventu a z Fisher prize a pije cokoliv a celkem dost.Kadí 2xdenně a je spokojené mimčo :wink: Ale já mu čajík dávala už dost brzo i když jsem kojila a nikdy na prdíky netrpěl a zvykal si na jiné tekutiny.
2. čer 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ttinecka: bejt tebou tak jí to zkusim nějak naučit to pití z lahvičky pže jestli bude náký léto tak se z toho zblázníš... to budeš vytahovat prso co deset minut.... mě to Jonášek občas dělá taky když už je přetaženej tak musim krmit a krmit dokud neusne... ale když je jenom příjemně unaven tak se nají už večer v klidu neusíná u toho a nic a když ho ukládám tak musí bejt prostě nacpanej jak blázen jinak mi nechce usnout a řve a řve.... zkus jí ukládat nejpozději tak 2,5 až 3 hodky od toho co se naposled vzbudila a předtim jí pořádně nakrm, přebal a tak abys věděla, že jí nic neschází a chce si vybrečet jenom tebe... pak bych jí uložila (u nás hodně pomohla plínka nebo prostě něco k čemu se může přitulit)... a chodila za ní napřed tak po těch třech minutkách a intervaly prodlužuj... u nás tohle nefunguje pokud Jonáš neni řádně najedenej nebo je přetaženej.. to ho musim uspat u prsa ale jak už je zvyklej že spí v postýlce tak už neprotestuje když ho tam dávám....
2. čer 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka nebo zkuš zapojit tatínka!!! Já jsem nakojila dala do postílky a po chvilce začal řev.Chodil k ní manžel,protože já bych to nevydržela a dala jí prso!!Taky prodlužoval intervaly 3,5,10,20....trvalo nám to,ale vzládly jsme to :slight_smile: Tet jí dám do postílky někdy usne hned a někdy se chvíli steká!!!!Jak kdy nikdy to není stejné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Používáte dudlík???
2. čer 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAc jenze kdyz mu to pomuze, tak bych to aspon zkusila.
2. čer 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady uz neprsi,voda klesla ze tri metru na dva
2. čer 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak... jako jasně kdyby to bylo nějaký hodně zlý tak to koupim... ale dneska to vapadá, že přecejenom do sebe nějakej ten fenyklovej čaj vpravil... ráno měl ttiž králií hovínka... pak před polednem udělal už o něco mín tužší bobek a pak přišla na řadu kaše a hned měl dobrou náladu... tak jestli se mu to nák samo nebo jestli čaj to nevim....
2. čer 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek : tak snad bude líp :slight_smile: ... a poleze to dolů... tady chčije jak o závod... a to jsem se zrovna dneska chtěla projít
2. čer 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
az budeš dávat jogurty, zkus bifidokultury a uvidis,treba se kakani upravi
2. čer 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo se v tom nějak orientuješ... já mám k jogurtům odpor tak doufám nebudu muset olizovat lžičku nebo tak.... tedka to taky nedělám... jenom ochutnám jestli to neni horký a pak vesele podávám... a jogurty se neohřívaj... takže ty olzovat nebudu... jako určitě se mu to kadění musí nákčasem upravit měl s tim hodně velký problémy do pátýho měsíce a pak už menší... a tedka já jsem začla normálně jíst k tomu příkrmy tak z toho to jeho bříško asi neni úplně nadšený.... ale msí si zvyknout jednou bude jíst to co my a když budu furt brát ohled na to jestli to nadýmá nebo ne tak ho to břicho bude bolet ještě v pěti letech... nebo nevim...
2. čer 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo neorientuju,ale mam druhy dite,tak vim.
v zakysanych jogurtech jsou bifidokultury a ty upravujou strevni mikrofloru,tedy i zazivani.
2. čer 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to já mu je někdy koupim a od kdy je můžou??? ted ještě asi ne ne??
2. čer 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam dojem ze od sedmi mesicu. ted si fakt nejsem jista,jestli je davam odp ul roku nebo sedmi mesicu
2. čer 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 Tatínek je zapojený, ovšem má ještě slabší nervy než já a bohužel s tím "vyřváním" moc nesouhlasí :frowning2:. Takže teďka chvilku budem uspávat na rukách a za pár dnů to zase zkusíme no :frowning2:. Teďka ji uspím do 10 minut a když začne do 2 hodin řvát, tak tam jde tatínek, protože to určitě není z hladu a dá ji dudlík a snaží se uspat. No uvidíme, je to boj :slight_smile:
2. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura: ona lahvičku úplně odmítá a přitom dudlík dudlá ostošest :slight_smile:, ale už víc mamin mi říkalo, že ji vůbec nemám učit na flašku, ale rovnou na hrníček. Dneska jsem koupila nějaký nový učící, tak to zkusíme. Vím, že s létem přijde problém, ale to doufám, že kdyby měla žízeň a prso by tak často nedostala, že by si musela cucnout něčeho jiného. I s příkrmy jí to nějaký ten den trvalo, než si zvykla na lžičku a nové chutě, tak snad to bude i s tím pitím :slight_smile: (to jsem optimista, co? :slight_smile:)
2. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky konečně jsem se k tomu krámu taky dostala i já.... :grinning: Romína už hajá, tak mi padla.... Roman oedšel taky spát, a já sem si take vlezla do postele. Tady odpoledne přestalo pršet , tak jsem vytáhla kočár a šla na procházku. Teď už je tady i jasno.... Snad už bude jen hezky.... Holky nestává se vám že by si vaše dítko u jídla převracelo žaludek? Romča to začla dělat už v neděli. Dala jsem jí špenát a začala si to protivět normálně to nikdy nedělala apo špenátu se mohla utlouct. V pondělí to udělala zase u mrkvičky a tak to pořád pokračuje a nevim proč.... :unamused:
2. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 Já jsem tet přes víkend zase jenom kojila,takže ti v tomto neporadím mně to malá nedělala!!!!!
2. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka když ji uspíš do 10min tak to je paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska jsem v 8 koukala na dvojku byl tam pořad Ta naše povaha česká o nedonošeným miminkách......moje srdíčko zase plakalo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 nevím, malej tohle nedělá... Adam teďka jí jak protrženej, sní velkou skleničku čehokoliv a stále chce ještě....nevím jestli máme nějakej spurtík nebo co, ale je jak otesánek... :confused:
je tu někdoooooooo......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Nevim jesli to na mě zkouší či co....
jsem tu na chvilku.. :slight_smile:
2. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tady taky a ještě po očku kukám do realitek na nějaký domek :slight_smile:
2. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně domek někde, kde neteče žádná řeka :wink:
2. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek