• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33: na rukách spí velice rychle :slight_smile: ale tak to nejde donekonečna......
2. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a radši ani potok....
2. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jojo to já se dívám tady u nás v Hlohovci. kde nic tu nic. :slight_smile:
2. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka to opravdu nejde ...my jsme s tím přestali,když už se tatínkovi pronesla.....Neboj.... musíte začít co nejdřív.Až bude větší budeto o to horšííííí
2. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uč na hrníček :slight_smile: .. já jenom vim, že Jonášek by hrníček nezvládl... a holky nekoukejte furt na ty pořady vždy je z toho akorát tak depka... já na to nekoukám páč bych měla z toho trauma zase asi tak měsíc... nene....
2. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě Filip taky papá hezky,sní mi celou skleničku k obědu a kolikrát chce za chvilku i prso a něco málo vypije.Na zítra mám koupené jablíčko,tak budu strouhat čerstvé-jsem zvědavá.
Já už jsem sama-manža odešel na noční.Nevím čím to je,ale když jsme doma sami,tak mi Filip lépe spí.Je fakt že manža pochrupuje a asi mu to vadí,tak jako mně,
Takže hurááá do sprchy a do peřin.
2. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z čerstvím jablíčkem nepochodila, bylo trošku asi kyselejší tak ho nechtěla.
2. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky jedeme na skleničkách...je to kyselejší, ale když mu dám velkej kus na masírování dásniček, tak mu to nevadí...a chtěl by to i kousat :slight_smile:
2. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem dělala jablíčko...vůbec to nechtěla :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..tak jsem namočila piškoty a trochu jsem jich tam přidala :grinning: :grinning: :grinning: To byla najednou bašta :slight_smile:
2. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
brrrr-ještě pořád nám neteče teplá voda,tak jsem šla do studené sprchy.A asi jdu do hajan,páč jsem KO.Kojící podprsa mi taky neuschla,tak to zkusím spát bez ní.Když tak budu převlíkat peřiny,jestli mi potečou prsa :grinning: :grinning:
2. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak my už konečně taky spíme. Dneska byl vzhůru odpoledne od 15,30 až do 20,30 kdy jsme koupali...pak jídlo a v devět usnul. Jinak Kuba je taky nenažranej...na snídani má celou skleničku přesnídávky, pak mlíko, v poledne celou skleničku zeleniny a odpoledne mlíko co 2,5 hodiny. Večer už byl tak protivnej, že po mlíku dostal ještě jednu skleničku přesnídávky a zas celou zblajznul. Jo a ještě jsem koupila rýžové chlebíčky...takovej ten polystyren a snědl dva. Přijdou mi lepší než ty sušenky...neobsahují žádný cukr...jen rýži a vodu a taky z toho není tak ušpiněnej.
Akorát jsme teda měli zas veselej oběd....Kuba se tak sápal po lžičce s mrkví, že mi do ní zespodu narazil a všechno si to nahodil na obličej...do očí do nosu prostě všude.... :grinning:
2. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ráno kojím,pak kolem 10 sváču-ovoce nebo přesnidávku,oběd maso ze zeleninou(sklenička),odpo kojení nebo přesnidávka a večeře kaše ve flašce a v noci kojení.Dneska jsem odpo nakojila a asi mu to nestačilo,páč už před koupáním byl protivný.
No nic,dobrou noc a sladké sny.
2. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky to balim du do hajan.... dobrou :slight_smile:
2. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jdu spát...zítra jdu k zubaři....brrrr....
tak pááá a dobrou noc :slight_smile:
2. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přemejšlim, že bych dala odpoledne místo kojení něco jinýho... ale to až začnu dávat maso... jinak celý dopoledne kojim a kolem dvanáctý dávám oběd a pak kojim a pak je kašička a dokojení a pak celo noc taky kojim :grinning: :grinning: :grinning: ... takže já vlastně nic jinýho nedělám :grinning:
2. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 Ahojky tak ta nemocnice je horší, porodnice je tam naprsoto luxusní a špičková tu bych doporučila všem, ale dětské odd a JIP je děs- vybavením, ale personál dobrý na JIP byli velmi profesionální.Malý měl akutní pyelonefritidu (zánět ledvin) 24.6. nás čeká hospitalizace 25. oslaví 7.měsíců a musí na mykční pod narkózu na vyšetření jestli nemá reflux(jestli nedochází k návratu moče z měchýře do ledvin což by zapřičiňovalo opakované záněty) zatím je možné, že ho oslabilo očkování + nachlazení a nezvládl to jak by to mělo být a došlo k tomu zánětu, prý k tomu má rodinné predispozice a nešlo to zjisti hned po narození, k zánětu dojde až při nějakém podnětu a mohlo to být jak říkám to očkování + nachlazení.Každopádně já trpím od mala s možovým měchýřem od malého babička taky a moje babička měla taky zánět ledvin :frowning2: Takže ty dispozice jsou :frowning2:
2. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka1983 jé tak to držím palečky at všechno dobře dopadne... ste jenom o den mladší než my :wink: .... a docela mě strašíš já taky nemám moc dobrej močák... teda jako malá jsem neměla.. ted už je to snd dobré... a co bude kdyby měl ten reflux?? to se léčí jak... jé doufám, že to bude v pohodě :slight_smile:
2. čer 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ,dobrééé ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tady zase pršííííí ,to jsem zvědavá jestli jim to počasí vyjde na víkend :slight_smile: :slight_smile: ,ale už tomu nevěřím :cry:

@kacka1983 Kryštůvkovi taky držím moooc palečky a budem na vás moc myslet at zjistí příčinnu.Hlavně,abyste byli co nejdřív v pořádku a mohla sis užívat Kryštůvka a né se o něho bát :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránečko

tady neprší, ale mlha jak blazen,
maly mel vecer 38.9, ale ted rano uz dobry a vyzadoval se do skolky,tak supajdil,uvidime jestli pro nej nebudu muset jit a nebude nemocny
3. čer 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: ... já bych se táááááák chtěla válet v posteli..... tady chčije ale hrozně :frowning2: ... ach jo... jedu pryč autem, něco odvézt kamarádce tak snad to bude v poho... no nesmim to přehánět s rychlostí... ještě bych mohla ukrást auto manželovi... ale to teda nevim.... bojim bojimse toho jeho auta....
3. čer 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAc dobre dojed
3. čer 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsme vzhůru, dneska se budil jen dvakrát :slight_smile: spali jsme jen do půl 8 :frowning2: kde je těch 12 hodin...
3. čer 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
@kacka1983 , taky držím palce, ať vše dobře dopadne a už si můžete užívat s malým jen samé radosti :slight_smile: :wink:

u nás prší, je mlha no hnus !!!!!!!! Taky jsem na víkend zvědavá :angry:

týjo, raak, tak snad bude malý v pořádku :wink:

ten náš malej uličník v noci vůbec nechtěl spát... :confused: , nezlobil, nebrečel, ale pořád si povídal, točil se na břicho, házel dudel z postýlky, tak jsem moc nespala... a dokonce v noci plival prso a vůbec za celou noc nechtěl jíst... Te´d ráno to teda dohnal, ale mě málem upadly prsa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mis ja nevim,merila jsem celnim teplomrem 37.4 a v uchu ta vyssi teplota.
dostal nurofen a rano uz nic.
3. čer 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak jsme teprve tedka vstávali,Kubi spal od 21 do 8 :slight_smile: sice zas spal se mnou v posteli,ale stačí ho pohladit a spí dál :slight_smile: kojili jsme jednou nad ránem,tak jsem konečně vyspaná,včera jsem odpadla s ním....kacka 1983 ahoj a at jste zdravoučký :slight_smile: ,raak:to měl dost velkou horečku,já bych ho asi nechala den doma...
3. čer 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíš, já mám s ušním teploměrem dobrý zkušenosti... Ale znáš to sama, dítě může bejt unavený, přetažený a hned mu vyskočí teplota.. Třeba se z toho vyspinkal a bude dobře. Pokud ne, tak se mu teplota objeví znova a to třeba už dopoledne. No snad ne :slight_smile: :wink:
3. čer 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekdy sestane,ze je prehraty,zababulany do perin,ted lezel jen v obyvaku pod dekou.
no uvidime.

ja ten usni a celni teplomer v jednom koupila kvuli male,jak mela tu sestou nemoc,stokrat za den ji vysliakt a strkat rychlobezku nekam...uz me to nebavilo
3. čer 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavně at máte zdravoučký děti... mě od rána teče z nosu nevim.... používate na alergii zirtec nebo zodac??? já mám zirtec a předevčírem jem si vzala první a od tý doby nic, ale malej prospal úplně celej den... nemůže o bejt z toho zirtecu??? i j jsem po něm dost unavená...
3. čer 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac jo muze,zirtec i zodac jsou oblbovaky, proste utlum.

MAnzel ho mel takya byl jak zfetovaný.
Pak sel na alergo a ma uz jiny prasky,primo od nich
3. čer 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme klasickej rtutovej teploměr.Kubikovi jsem ho držela v podpaží,když byl nemocnej.....digitální máme 2 a každej měří jinak,pak je to zbytečný vůbec měřit :-
3. čer 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek