• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ja rtutovku nemam,rychlobezka za malyho se rozbila tak jsme kupila digi rychlobezku.
jenze me nebavi je porad vyslikat....
3. čer 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super tak ted nevim jestli je mám vůbec brát... chci si vzít zase páč to jak mi teče z nosu mi příde,že je z alergie... já mám taky jenom digitální teploměr a spokojenost.... a když má malej teplotu tak ho taky neměřim co chvilku... jenom třeba když se mi to zdá horší nebo když du přebalovat...
3. čer 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac ja nevim,mi to přijde jako univerzalni na vsechny alergie,no nevim.asi je lepsi,nez nebrat nic, a taky kazdy ho snasi jinak.
3. čer 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem vcera prdce koupila pytlikovy caj od megafitu,kraasne voniii a glukopur a budu sladit tim. neslazenyona neee a ty granulovany caje jsou financne jinde a at taky prostridame
3. čer 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, vrážíme k zubaři a pak pro novou mikrovlnku...ta stará nám začala blbnout a mám z ní strach, aby třeba nebouchla, nebo něco. tak pa pa vydávám se do toho hnusnýho deště... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady svii slunicko, tak doufam bude svitit aspon do pristiho tydne.
prcek maji v utery ve skolce predprazdninovou zahradni slavnost,tak at vyjde pocasi.
u zubare drzim palecky
3. čer 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tady pod mrakem,ale zatím neprší.Za chvilku dám sváču a musím do obchodu,tak snad nebude chcát.Musím koupit pláštěnku na sporťák,páč s takovým počasím ji určitě užijeme.
Bolí mě strašně záda a krk-mám to ztuhlé.Musím říct zase taťkovi,ať mi to napraví a asi si nechám napichat i jehličky(akupunkturu)
3. čer 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pam, není divu s těmi našimi obříky. Já už teď musím pravidelně chodit jednou za 14 dní na fyzioterapii, protože se pak jinak ani nehnu, odnáší mi to taky hlavně krk a ramena. Navíc při tomto počasí mě opět pobolívá kostrč, asi ještě z porodu. Ještě že mě prcek nenechá nikdy dlouho sedět :grinning:
3. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáte prosím někdo mp3 pisnicku od patrasky malá mořská víla???
3. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zpátky a všechno zařízeno... Zubař mi radši udělal rtg, jelikož mi už 11 let nenašel kaz a na rtg se mu to podařilo, tak mi jeden zoubek musel vyvrtat...nemám to ráda.. :angry: fuj..a jsem ráda, že to mám za sebou. Jo a mikrovlnku mám taky :slight_smile: . Oběd byl dneska v mekáči. Adámek tam dostal přesnídávku a byl tam hodnej, koukal na světla a na lidi a zvládnul se tam i podělat :grinning: .n Udělalo se tepleji a přestává tady pršet, tak půjdeme odpol. ven :slight_smile:

raak- písničku nemáme
3. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura Ahojky, moc děkujeme za podporu, tak o tom jak se postupouje v případě že by měl reflux mně nikdo neinformoval, doktorka řekla, že v případě že by měl reflux, tak se musí vyhodnotit jaký stupeň, šlo by o to že špatně fungují záklopky a ta moč se vrací, podle stupně refluxu se volí způsob léčby, v nejhorším případě operace :frowning2: ale já věřím, že ta se nás vyhne. :wink:
3. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek Strašně moc děkujeme, budeme ty palečky potřebovat, jinak tady je taky škaredě, zatím neprší,ale je pod mrakem a asi každou chvíli pršet bude.
Papa :wink:
3. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky @raakosnicek i miminka mají své dny, děkujeme za podporu budu informovat. Mějte se i v dešti krásně! :wink:
3. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacka1983moooc držím pěsti,snad to nebude tak zlé.
3. čer 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když dáváte prckům na přesnídávku banán, kupujete bio banány? Nám doktorka říkala, že když budu vařit sama, tak z bio věcí. Ale ten banán? Tady si totiž ani biokvalitou nejsem úplně jistá :frowning2:
3. čer 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kupuju jaký jsou, nevím jak moc je tam kvalita bio pohlídaná... :wink:
3. čer 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kupuju obyc. bio me nebere
3. čer 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dala čerstvý banán klasický a ne bio.Nějak to až tak neřeším.Když se zadaří a mají bio,tak koupím bio,ale zatím dávám skleničky-masozeleninové příkrmy. :wink:
3. čer 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajímalo by mě jak často je kvalita bio kontrolovaná např. u banánů....podle mě je to jen tahák na prachy, nedávno v telce říkali, že se tady v ČR vyrábí nějaký bio vyrobek ze surovin dovezených z Číny a našli v tom pesticidy !!! To je teda kvalita!!
3. čer 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky taky dávám čerstvý banán.. :slight_smile:
3. čer 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bio vůbec neřeším...hlavně je to moc drahý.Bio je trend kdo může at si ho dopřává...
3. čer 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni taky ne. a myj dem ven
3. čer 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dáváme jen skleničky,bio u nás ani neprodávají,tak není co řešit :slight_smile:
3. čer 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já jsem k tomu hlavně dost skeptická, navíc pokud jde o velké řetězce, ale "masáž" paní doktorky mě znejila. Takže taky kupuju skleničky a čekám, až mi něco vyroste na zahrádce. Jediné, co vařím, je dýně Hokkaidó, ta Adamovi hrozně jede.
3. čer 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé ven jak to tam vůbec vypadá......ada byla naposledy v neděli venku.jinak jsme pořá doma :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. čer 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mělo tam být "znejistila", nevím, na co jsem myslela :wink:
3. čer 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka jinak vám to na fotečce moc sluší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka jaká masáž :wink:
3. čer 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,Kubík je dneska zlatej :slight_smile: doma je hodnej,lozí si po zemi,venku je hodnej,směje se na všechno :slight_smile: že bych si to konečně začla užívat ????
3. čer 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 děkujeme :sweat_smile: No, já už si u paní doktorky začínám zvykat, že nejlepší jsou vždy krémy určité značky, skleničky jistého výrobce apod. Když jsem jí řekla, že bych si někdy chtěla vařit sama, tak hned přišla s tím, že teda pak jedině bio + kojenecká voda. Já jsem stihla u těch informací tak akorát mrkat.
3. čer 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek