• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ahojky tady už přestalo pršet konečně.... a banán vůbec zatim nedávám a ani ovoce zatim nedávám... kupuju skleničky a moc se rozmyslim, kdy vůbc banán dám... pže jsem si ho tuhle dala a ucpal nejenom mě ale i jonáška... a ucpaný sme byli oba... je horší jak mrkev... jinak sem Jonáškovi našla poškrábaný patýrko... tekla mu krev co s tim???... a taky měl na půl růžový a na půl hnědý en-ó-no.... jesem nějaká zmetená
3. čer 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám doktorku rozumnou a žádné bio nedoporučovala.Já teda na nějaké bio moc nejsem-sami si ho nekupujeme.Teď jsem na sváču místo kojení dala čerstvé jablíčko a maluch ho zblajznul ani nemrknul,tož su ráda :wink: :grinning:
A koupili jsme pláštěnku na sporťák a vybral si i závěsnou hračku na kočár a prodavačka byla úplně mimo,jak jásal,když tu hračku uviděl.Hned se začal smát a obhlížet ji.Pak šel manža odpo na procházku a maluch dostával záchvaty smíchu a zase z hračky.
3. čer 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo dneska... nechce usnout a řve a řeve... a začíná už když ho pokládám do postýlky a odcházim.... přitom neni přetaženej je najedenej přebalenej umytej... a když ho položim do postýlky a udělám na něj nějakej ten xichtík tak on se začne smát.... ale jindy postě usne bez problémů.... tak já nevim....
3. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prý tak kolem 7.měsíce začíná období separační úzkosti.Tak asi máme něco podobného.Aůe my už dávno spinkáme.Dneska sice taky plakal,ale jen chvilku a pak usnul.A jestli ti řve i když od něho odejdeš během dne,tak by to mohlo být ono.
3. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přez den právě ne... sice když nemá nejlepší náladu tak se mě víc dožaduje, ale jinak ne.... jenom večer... dvakrát jsem ho pochovala a nakonec usnul, ale byl to boj... já nevim nechci ho na večer moc rozptylovat, ale on začne před koupáním i po něm strašně hýřit energií... pak mu čtu pohádku to se občas uklidní a poslouchá a jindy si tam s něčim hraje a vůbec ho nezajímá, že mu něco čtu.... pak jdem jíst a pak ho ukládám, ale už s nim neblbnu a nic... a on moc dobře ví, že po těhle věcech pude spinkat... tak já nevim... já ho přez den obas nechám usnout u prsa tak jestli to nebude to, že chce zase spát u něj... ale veer u něj nikdy neusíná.... a když se mi poblinkal tak to u něj namená, že je najedenej až až takže hlad neměl... ale poduhý jak jsem ho chovala tak si prdnul a to začal trochu víc brečet tak jestli bříško.. nevim
3. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je to vždycky taková tipovací hra.A hodně často mi připadá,že si se mnou hraje,kdo to vydrží déle.Zatím vítězím já :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pam :grinning: .... já teda někdy prohraju, ale spíš už se mi zdá, že už mu opravdu něco je a že mě prostě potřebuje tak mu teda vyhovim... až budou umět mluvit tak si aspon řeknou třeba.. hlad, nebo spát (i když to od Jonáška asi neuslyšim), bolí a tak.... ty jo taky si tak krásně povídaj ti vaši mrnouskové??? to je paráda jak Joáš žvatlá, já se tomu musim hrozně smát.. a příde mi, že řiká slabiky jako tatata nebo teta, taky dadada... a spoustu dalších, ale tomu už nerozumim :grinning:
3. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonášek mi tak dvakrát za den kašle... neni to chrchlavej, ani takovej ten hlenovej kašel ani suchej.... prostě takovej normální... může to znamenat, že je trochu nastydlej?? a sem tam si pšíkne když mu zasvítí sluníčko do očí (hlavně)... příde mi v pohodě, ale furt mi leze z těch puzzlí dolů takk se bojim aby na tom lině nenastyd... jáho teda hneka dám zase na puzzle, ale uběne minuta nebo dvě a je tam zase....
3. čer 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac Kuba taky kašle a kýchá pravidelně...klidně i několikrát za den a vždycky se tomu hrozně směje. Pokud nemá teplotu tak to neřeš....já myslím, že oni si tak jen čistí průdušky a nos....nemůžou se vysmrkat. A kolikát za den si ty odkašleš?
Já Kubíka vždycky večer nechávám tak čtvrt hodiny nahatýho...i když zrovna nemáme koupání....aby mu provětrala prcina...a nachlazenej taky není :wink:
3. čer 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránečko

KAc pokud nechrchle hodne,nesoplí, neteplotuje,nech ho tak. a s nastydnutim k dr nechodime.
4. čer 2010 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
u nás prosvítá modrá obloha :fearful: , že by fakt bylo dneska hezky???
4. čer 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo tady sviti oskarek
4. čer 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím rychle nacpat prádlo do pračky, dokud to venku svítí, nebaví mě sušit prádlo doma..
4. čer 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... tak děkuji za rady snad to nic nebude.... dneska se mi zdál teplejší tak jsem mu změřila teplotku, ale nemá žádnou... tak asi jenom šílim.... tady taky svítí punta :slight_smile: ... hned toho pudem využít až bude Jonášek unavenej :slight_smile: ....
4. čer 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pripade ze by se ti zdal zahleneny dej hedelix nebo mucosolvan.......a u rymy odsavat,odsavat. ona ti dr stejne nicj inyho nenapise
4. čer 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě spíš příde, že tak jako sýpe... nebo hrozně nahlas dejchá... zahleněnej mám ten dojem neni....
4. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně to dítě nechcé spááát. v plavání bude na ránu,unavená.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo taky si požvatlává v postílce..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,jenže my naštěstí nikam nejdeme...Hlásím,že u nás taky svítí sluníčko :slight_smile: ...konečně vyrazíme ven :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně, ten náš žroutek se naučil říkat ham ham... :grinning: :grinning:
4. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůůůů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ada říka tet pořád ba ba ba ba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my půjdem uspávat až tak kolem desátý... miska: mě jonáš když ho krmim tak taky něco podobnýho řiká... já mu dám lžičku řeknu ham on si jí vezme a s tou plnou pusou taky řekne něco co zní jako ham :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
už,hurá
4. čer 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas kdyz vidi jist,tak se otoci k nam a macha papulkou.
rano s nama snidala chleba.
jinak rika, je je, ba ba a jeste neco
4. čer 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaký máte autosedačky...my máme zatím vajíčko,ale až začne sedět tak bysme měli pořídit něco nového.Už jste o tom přemýšlely nebo už máte koupeno!!!!
4. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko-no my se v postýlce trápíme.Chudák manža se snaží spát po noční.No uvidíme...
4. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zatím zvažuju.Mamka mě furt přesvědčuje o nafukovací je to český výrobek a má i atesty,ale já jsem o tom ještě neslyšela.
Tak nevím.Fakt je ten,že jezdíme s našima v autě a budeme muset i k tomu přihlédnout.
4. čer 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja do vetsi autosedacky nedam driv nez v roce. neni to moc bezpecny,navic samo sedet...neni to kriterium.

Mimina maji co nejdyl jezdit proti smeru jizdy.
JInak máme po starším romerku
4. čer 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to taky vidím tak v roce,v podstatě má to vajíčko vydržet do roka.A možná do té doby vyhrajeme ve sportce a koupíme auto :grinning:
4. čer 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim... no asi bude jezdit do roka ve vajíčku ale chyběj asi tak tři cm a už se tam nevejde... nevim jak v ní bude jezdit do roka... už tedka mi tam příde takovaj namáčklej a to už jsem snad sundala veškerý polstrování
4. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek