• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
svagrovy decka jeszili ve vajicku no urcite do roka a ctvrt....
my davali v roce,presne po narozkach
4. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac ale on neni nejaky obr.....to je tvuj pocit,ze je mu to maly
máme koupenou a schovanou, značku si nepamatuju, zatím používáme vajíčko :slight_smile:
nám se taky za chvilinku začne dotýkat nohama sedačky,ale to není vada.Hlavní aby nečouhala hlava,teda tak mi to bylo rečeno.Ale my jedeme velikostně tak nějak podle tabulek,takže nám sedačka ještě určo vydrží.
4. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
na malou taky ceka zabalena u nasich ve sklepe
4. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nohy nevadi,hlavicka by mela byt max 1cm pod vrchnim okrejem
4. čer 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě příde, že ta sedačka je malá.... on už se nohama sedačky dotýká ty tři centáky mu chyběj aby začla čouhat hlava.... matrin tvrdí, že se tam dá dát ještě nějaký jiný postrování a že se to zvětší, ale já tady žádný nemám...
4. čer 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted sme jí zkoumali... a zvětšit už se fakt nedá.... tak já nevim... jako aby z ní nevyrost... než bude moct do větší
4. čer 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac nemyslim si ze by vyrostl. a nejake zvetseni nevim no,jedine kdyz je pidi mimi a ma tu novorozeneckou vlozku,pak uz tam nic nedavaji
4. čer 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vajíčka jsou opravdu různy...my taky máme pidi :frowning2:
4. čer 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak oni na to maji normy.....
mame maxi cosi,taky je ji plna sedacka,ale rozhodne mi neprijde,ze do roka nevydrzi.
4. čer 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nožičky čouhají už dávno a hlavička je tiptop...tahle fotka je měsíc stará
4. čer 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz kouknes na fejcu na malou v sedacce,bylo to foceny dva mesice zpatky,taky ma tak cca 3cm od vrchu,ale ono je to dost mista
4. čer 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to docela mate.reknes si dva centimetry od kraje...ale oi kdyz rostou muzou se natahovat nozky
4. čer 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my sedačku zatím řešit nemusíme snad aspoň do 1Om vydrží... malý si dneska sedl v kočáře a sedí ležet nechce...dokáže se přitáhnout z lehu. :unamused: asi ho začnu vázat ať leží zatím má přivázané jen nohy a to je k ničemu
4. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem se ted poradne zastavila.
z plavani rovnou do ksolky, pak na veletrh hracek,ted jsem dala do trouby gulas na zitra
4. čer 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky zastavila před hcvilkou a jsem strhaná jak pes asi něco zdlábnu počkám až usne a pudu taky....
4. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm gulášek byl vyyyborny. jeste mame an zitra.
4. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kuba už zase bojkotuje spaní....poslední dobou spával tak krásně...dopoledne odpoledne a večer bez problémů usínal, v noci se budil jednou. Dnešní noc byla hrůza...vzhůru každou hodinu a o půl páté už nechtěl zabrat vůbec. A přes den jsem pokaždé uspávala skoro hodinu. Jestli to bylo tím, že tady dneska bylo krásně tak kašlu na celý léto a chci zpátky déšť! :grinning:
4. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo někdy se jim ve vedru spí hůř.... ale každou hodinu to ti teda nezávidim... já jsem to dneska přehnala s pobytem na sluníčku tak jsem si večer naměřila 37,5... ale snad to do rána bude dobrý, ale dobře mi neni... du spát až tedd páč jsem chtěla dokoukat foresta gumpa... dofám, že Jonášek bude pěkně spinkat.. taky toho na něj bylo dneska moc.... dobrou :slight_smile:
4. čer 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko
5. čer 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj... je krásně... tak se hnedka vztává líp :slight_smile: ... i když já bych nejradši spala do dvanáctia Jonášek se sice vzbudil jenom jednou asi ve dvě... ale vstával v šest....
5. čer 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jeeeej,slunicko je super.
Kluci jdou vecer do kina na shreka, ja budu s malou sama.
Aspon,zen emusim varit a gulasek se v troube udelal,bude krasne ulezeny. mnam.

A se vstavanim,taky bylo pred sestou,presne jsem torikala,kdyz mame vstavat nab udika do skolky,oba vychrapujou,kdyz muzem spat ,mala bantuje od seti
5. čer 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim čim to je, ale děti to takhle prostě maj.... tchán mi furt vypráví jak anička (8 let) přez tejden nechce vztávat do školy, ale o víkendu že už je na noho třeba ve čtyři ráno....
5. čer 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
normalni......ted treba vstava brzo protoze je venku svetlo a i pres zaluzky to proste sviti. v zime chrapali dlouho, teda az se srovnali po zmene casu
5. čer 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonášovi je to myslim jedno jestli je tam světlo nebo tma... máme celkem tmavý žaluzie takže to dělá jako šero aspon.... ale někdy je prostě vyspanej už v šest ráno (poslední dobou většinou)... a nák nevim co je lepší jestli když mě vzbudí třikrát za noc a vztává v 8 nebo jednou a vztává v 6....
5. čer 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo sero jo,ale proste oproti kdy je tma,to poznaji.
kor kdyz od ctyr janci ptaci a je svetlo.

co my budem dneska delaaaaaaaaaaaaaat
5. čer 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala mi pije ten pytlikovy caj.koupila jsem od megafitu pomerancovy,prisladim glukopurem a parada. jsem fakt rada. je to lepsi nez ty granule
5. čer 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak: děte na dlooouhou procházku :slight_smile: .... jé já až to pude tak asi koupim ten ovocnej nebo nevim... Jonáš mi plive i tadyten...vždycky to napustí do pusy a vyplivne.... musim nějakej sladší....
5. čer 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac dlouhou prochazku se starsim nedam.zacne frflat ze ho boli nozicky a je konec.
5. čer 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz se holt musim ohlizet a podrizovat.
prochazky a cely dny venku uz mi odpadly
5. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek