• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
no jo to je blbý... a sednout si někam na hodku při tý procházce.. to by se zase děti nudili vid ....
5. čer 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo tak sdet uz vubec ne.
5. čer 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to j složitý... a máte tam někde nákou zoo??? já to neznám vid mám zatim to jedno mimčo a nemám k němu žádný jiný třeba toho školkovýho věku... ale taky nikam moc nemůžu na zoo si ještě netroufám... jak mi nechce pít ten čaj a já nerada kojim na veřejnosti, tak se mi tam zatim moc nechce jinak bych prostě vzala skleničky s jídlem a hurá do zoo.... a taky nevim jestli by ho to tak dlouho v kočárku bavilo.... jinak jsem mu dneska dala první skleničku i s masem... a chutnala.... mě příde, že kromě čaje sní všechno co mu do tý huby strčim :grinning:
5. čer 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo máme,přímo u nás. ale to je na celý den
5. čer 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dneska je hezky tak vyrazime na navstevu snad bude prcek hodny :slight_smile: vcera vydrzel v kocare pul dne sice si obcas sedl a dival se ven,ale aspon byl klid...musime nejak vyresit ty ksiry..
kac maly caj taky moc nemusi tak mu redim stavy ty pije
5. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli na rodiném obědě... a nedopadlo to moc dobře.. páč Jonáš celou dobu řval a tak se člověk ani v klidu nenajed.. a když sme jeli tam tak sme se nemohli dostat z prahy jaká byla zácpa no a zpátky sme se taky nemohli dostat a museli sme to vzít nákou objíždkou... no děs....
5. čer 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAci příště radeji sedet doma,co????a nebo prochazkou.
5. čer 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ale vůbec nevim proč tak brečel... a neměli sme sebou kočár tak možná že kdybysme ho měli tak to bude lepší... příště ho vezmem... a ta jízda autem mě nevadila aspon jsem mohla chvíli odpočívat... páč řídil manžel a Jonáš spal :slight_smile: ... ale nevim proč byl tak protivnej...
5. čer 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
na facu je to podrobnějš... ale fakt jsem si řikala jestli sme neměli zůstat doma.... bylo by líp.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja jsem cetla.
my jeli na zmrzku,listky na shreka uz nebyly volne,tak jsme jeli odmu. ditka usnuly, a ja ted delam buchtu
5. čer 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé mnam to si pošušnáte :slight_smile: .... péct neumim... ale párkrát jsem dělala perník... ale z kupovanýho prášku na těsto.... nevim jestli bych zvládla udělat dobrý těsto na perník... fakt nejsem kuchařka... ale snaha se cení ne :grinning: .... i bábovku dělám z prášku... ale jsem dobrá lepší než jí koupit už hotovou :slight_smile: ....
5. čer 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeezis,co je na tom uslehat cukr,vejce a pridavat mouku s mlikem a olej???
5. čer 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se vsechno da naucit. nikdo me enucil,vsechno jsem delala psotupne sama,s kucharkou nebo radou mamky po telefonu.
5. čer 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vaříš ráda???? on je taky hodně rozdíl v tom jestli to člověk dělá protože rád vaří a peče a nebo to nesnáší.. já nemám ráda vaření a ani trochu mě to nebaví a ohužel mi nic jinýho nezbejvá... takže vařim... a mám problém z poměrama.. vždycky tam něčeho dám moc a pak se to nedá jíst...
5. čer 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak se máte?? Dítko mi hajá... konečně. Dneska bylo konečně teplo tak sem malou zbalila a šla sem na celý den ven... a bylo to super... Doufám že toto pčasí vydrží dlouho. :slight_smile: Jak vidim tak pečete........ Kaci pořiď si hrníčkovou kuchařku. nemusíš nic vážit a na naučení je to super. Taky jsem tak kdysi začínala. Teď si doma vařim i knedlíky. :slight_smile:
5. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo já nevim jestli by mi Jonáš celej den vydržel... už takhle se vzteká když ho třikrát denně oblíkám, že deme ven... taky jem dneska koupila opalovák tak už budu mazat aspon ksichtík.... a třicítka bude stačit ne??? manžel se nemaže snad vůbec ničim a já tak 4kou... i v egyptě jsem se mazala asi 10kou páč jak sem na sebe kydla něco silnějšího tak to vůbec neopalovalo... tak si myslim, že třicítka bude stačit ne??? já ho stejnak nikde vystavovat na sluníčko nebudu... knedlíky?? oooo :slight_smile: ... já se chci naučit ty babiččiný bramborový...jsou fkt skvělý... ale nevim i babičce se po X letech co je vyrábí občas rozpadaj a furt je se svým výkonem nespokojená... já tady mám nákou kuchařku, ale to je pro náký pokročilý nebo co.... já těm receptům vůbec nerozumim... asi se po náký mrknu... mrnous mi zase s pláčem usíná... u to trvá dlouho ale mohl by už zabrat... ted má takovej ten brek že už brečí jako servačností nebo co.... ale většinou ještě trvá než usne....
5. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramborové nedělám nemám je moc ráda, ale dělám kynuté nad parou. Jo nejlepší pro začátek je hrnková kuchařka. Malá sice hajá ale má asi divoké sny plače ze spaní. :unamused: Snad se uklidní a budu moct jít nakutě...
5. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jonášek taky občas fnuká ze spaní... a kolikrát už už se kněmu zvedám, ale pak najednou stichne a zase chrní.... nevím čím to je...
5. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac dětem zásadně krém opalovák s 50 faktorem. triciku bych jim nedala.jsou strasne citlive,kuzicka jemna,niceho neznala.....raději víc než málo.

A k vaření, ano vařím ráda i peču......miluju potom ty vylestene talire a spokojene vyrazy doma....kdyz jsme bdelli s tchanama varila jsem i pro ne....
6. čer 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a to jsou nějaké spec. opalovacáí krémy pro děti? Anebo ho můžu namazat normálně svým?
6. čer 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak jé se máš... já jsem v tom prostě zálibu nenašla....kdybych jí měla tak vařim jak divá páč jídlo miluju.... lin.. jsou dětký opalováky.....
6. čer 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin měly by být dětské.
já dávám daylong, malý už má ten pro děti od roka, mala bude mít ten baby.
sice vychází dráž,ale je to v podstatě nejkvalitnější výrobek na trhu.....
z mých známých a okolí použivají na miminka snad jen tohle
6. čer 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. čer 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorat na netu jsem nasla jen 30, maji i 50.
a nebo jeste ten altermed http://www.lekarna.cz/altermed-sun-baby-cream-spf-50-50ml/
6. čer 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme Daylong padesátku,ovědčil se i na Romču,který má problematickou pokožku se známínkama,měli jsme ho i u moře :slight_smile:
6. čer 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale Kubíka jsem ještě nemazala,on je ze všeho hned osypanej tak nevím......ted se mi osypal z toho puzzle co má na zemi :frowning2: ,má na kolínkách výsev červených pupínků :frowning2:
6. čer 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky taky jsme bojovali s vyrážkou.....tet už jí zůstali jen suchá místa tak jsem v lékarně koupila olivový olej tak promazáváme ještě mi doporučili mastičku infadolan :slight_smile:
6. čer 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ktr nema to treba z toho,ze jak na tom kleci a lezi bez teplacku, ze by byl spoceny a udelala se vyrazka????

On je prave ten daylong na problematickou pokozku,tak zkus, uvidis.

Zdeni nevim jestli jsem to psala tobe,nam na suche mista,malymu,male i mně pomaha ta aderma a od linola feet ta masticka
6. čer 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja mam uklizino, prach,vysato,vytreno,pere pracka,mycka vyklizena...varit nemusim,od vcera jeste mame gulas.
6. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek