• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
raak... jak to děláš sakra??? já stihla od rána akorát starost o Jonáška a vyžehlit a tedka se vrhnu na luxování... ale jsem unavená jak blázen já chci mít víc spací dítě... at spí přez den klidně mín to mi nevadí... ale at spí aspon do sedmi .... no snad budu mít čas na to luxování on kolikrát spustí ječák tak to musim v půlce luxování přerušit a jít zkoumat co se jako děje
6. čer 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly se kouka na telku a mala si hraje,nosim si ji za sebou v sedacce nebo ji nechavam v obyvaku ao bcas nakouknu. kdyz spi,mam rada klid na kafco a net a ne uklizet.
6. čer 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám klid akorád večer když usne... a to už bejvám tak zdrchaná, že nemám na nic sílu.... :rolling_eyes: ....
6. čer 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vyluxováno a asi dám napapat a začnu balit ven.... tady se nedá existovat doufám že venku bude líp... a taky ž mě chytla alergie... máte některá inhalátor??? já jenom, že už je otevřenej skoro rok a nepoužívanej moc tak jestli ho ještě můžu používat nebo jestli už bych si měla říct o recept na novej
6. čer 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ven az po treti,driv kvuli slunicku a horku neee
6. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme na zahradě od rána...dětskej opalovák nemám a koupit dneska nemůžu tak jsem ho mázla svým....uvidíme co to udělá. Teď ho jdu frknout do kočáru na zahradu a snad usne. Manža dneska jezdit nešel...jsem to zakázala....bydostali infarkt oba :grinning:
6. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak my ven musíme s pejskem... a ráno sme nešli páč mi Jonáš usnul doma a pak jsem měla moooc práce tak sme šli v poledene vedro bylo.. ale Jonášek se ani nespotil tak jsem ráda :slight_smile: .... zato já jsem málem nedošla dom....jěště pudem jednou uspávat po čtvrtý hodině... ale to už půjdem asi jenom kousek... a jestli bude i zejtra takhle tak si beru šaty...
6. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ted dorazili, jsem uchozenaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a nastvala jsem se,bo nevlezu do zadnyho obleceni,od zitrka hubnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
6. čer 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojze,jen zdravím po víkendu.Ale bylo krásně,že jo.Konečně sluníčko a my k tomu dýchali i čistý horský vzduch :wink:
6. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejej.. já tea nechci vydět jak budu vypadat až přetanu kojit... tedka jsem spokojená a sladký žeru horem dolem a nijak se neomezuju... ale kojim a chodíme na docela dlouhý procházky tak nevim jak to bude vypadat potom.... :confounded: .... a krásně bylo moc... a na horách to muselo bejt žůžo :grinning:
6. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dooobrýýý ránko
7. čer 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala lezi na zemi pred televizi a kouka na bebetv....
7. čer 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filip se taky u našich rád na chvilku podíví na bebe tv :wink: Teˇse mi tu vzteká na kolínkách a zacouvla až k nábytku a je v pasti,jdy vysvobozovat.
7. čer 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás couvání neee,u nás se válí sudy,aspon pouzívá konecne na toceni i tu levou stranu, zítra jsou rehabky,tak uvidíme,co nam rekne.
A posun vpred je ze zvedne zadek a pritahne se na loktech,o kousinek,ale ona to dopiluje
7. čer 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dneska malý trhl rekord spal od 20 teď do 8 :slight_smile: jen na 2 přestávky.. teď mi tady okusuje provázky od mantinelu a je spokojený :cry:
7. čer 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee,ja je musela budit v pul sedme oba a sebe taky :slight_smile:
7. čer 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jonášek spal taky dlouho Teda do půl sedmý (ale ještě mě do půl osmý tak nák nechal ležet)... co ten inhalátor máte některá?? jinak Jonášek se točí na břiše jak hodiny a občas jako pod sebe podsune jedno kolínko a když ho jako by dám na čtyři tak drží ale asi neví co s tim tak si pak zase hezky lehne na bříško
7. čer 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady fouka vitr jak blazen....a boli me hlava,asi blby tlak a nebo bude prset
7. čer 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky už fouká vítr a navalujou se mraky.Dneska hlásí bouřky,takže si užijeme domácí štěstí s maluchama.Ale zítra už má být hezky.
7. čer 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady nehlasili dest,tak nevim.
7. čer 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak tady už se prohnala první pořádná přehánka :frowning2: ,ale už se to začíná protrhávat tak snad bude hezky :slight_smile:
7. čer 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme měli zase hroznou noc...já už fakt nevím co mám dělat???? :frowning2:
7. čer 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni u nas na diskuzi holky radily jantarové korálky a prej to zabírá,tak zkus to
7. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako jak jantarové korálky?????Napiš mi k tomu něco víc????
7. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky :slight_smile:
tady pršelo ráno a teď už svítí slunce a je pěknej pařák..
Malýmu se v pátek spustila pěká rýma, tak jsme pěkný počasí trávili doma... :confounded: , ale už je na tom mnohem líp. V sobotu spal v autosedačce, v postýlce by se asi udusil... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak hlavně aby bylo líp :slight_smile:
7. čer 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. čer 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kouknu.... :slight_smile:
7. čer 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 to je mi vás líto konečně bylo hezky a vy jste byly zalezlí doma :frowning2: Kdy odjíždíte na dovolenou???
7. čer 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek