• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
mala uz spi hodinu a pul,parada....
konecne normalni rezim.
co byl manzel tyden doma,chrapala s nim v loznici do jedne hodiny
7. čer 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, já čučím, na co ty jantarové korálky nejsou, Matýsek se nám také trošku porouchal, vstáváme v 6:30 nebo V 7, kde jsou ty časy co spával do devíti, v noci kojíme jednou, zatím, ve čtvrtek a pátek jsme myslela, že zešedivím, kojily jsme po 3,

Nejsou nějaké korále i na spaní??????????????? :grinning: koupím celý pakl :slight_smile:
7. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox
ja si myslim,ze celkove zklidnuji.ze nebudou jen na zuby
7. čer 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tento týden v pátek....snad bude OK. Byli jsme s ním ráno u dr. a ten říkal, že je to v pohodě, tak snad jo...
7. čer 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dvě hodiny spánku pokoreny....koukám,koukám
7. čer 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: Kubík má od pátku osypaný nožky a ručky,a já nevím z čeho....mám pocit,že je to kontaktní,protože to na tělíčku nemá,tak asi budu muset prát všechno v Lovele :frowning2:
7. čer 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr chuuude.
zkus prat jen v mydlovych vlockach nebo orechach
7. čer 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusím :slight_smile: ted byl 2 dny večer protivnej,nemohl usnout,myslím,že ho to asi svědí...večer to měl opravdu hodně vysetý.. :wink:
7. čer 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudátka naše kdyby si tak řekli co jim je hned by to bylo lepšíííí.....to člověk pořád přemýšlí co by pro miminečka udělal aby to bylo pro ně nej nej nejlepšííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr fenistil nezabira?
7. čer 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted to má lepší....dneska budem jen kojit a uvidíme,jestli je to z jídla
7. čer 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm ...není to na té fotce vidět :frowning2:fenistil jsem nedávala,zkusíme
7. čer 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska pořád srajdíme.Ale teplotu nemá a je nevrlý.Já už nevím.Jen doufám,že by snad konečně zuby????Ani jídlu moc nedá,uvidíme.Jdu dávat oběd.Spal taky skoro 2 hodiny-zázrak!!!!
7. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýý už jsem nasla ty samolepící přetiratelné dekoracéééééééééééééé

http://dekoraceprodeti.cz/dekorace-samolepici-pretiratelna-cars-l-7560/
7. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super
7. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a docela se mi libi ten Pu, mame v pulce stny po celem obvodu borduru s Puem,pokojik jep ul na pul, zeleny a zluty.....
jen zaclony a kobeec je s bleskem z cars, takuz tam nechci dal davat Pua,ale i tu dekoraci na zed dat s bleskem a jak se natsvu koupim i novou borduru bleska,at to ma teda v jednom
7. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
rákosníčku:to máte fajn, že máte dětský pokoj a ještě tak barevně vymalovaný, mi si ještě musíme počkat, snad příští rok bude pokojíček, zatím máme jen hrubé podkroví
koukala jsem na ty jantarové korálky, a nemají se cumlat, to by Matýsek vůbec nepochopil, a docela bych se bála, že se mu to zamotá kolem krčku, máte tu někdo vlastní zkušenost???
7. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek ty jsi ale třída....super,že jsi to našla...díky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox taky se bojím těch korálků...protože tet opravdu nejde vysvětlit aby to necumlala!!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: Takže to budeme muset nějak vydržet s tím nespaním!!!!!!
7. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
x kamaradka je kupovala asi 8mesicnimu ditku
7. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje dítě je dneska na zabitíííííííííííííí:((((((((((((((((((((((((((((((((((((
7. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
raakosnicku-moje taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když se vzbudí,tak kňučí a je pořád nespokojený.Moc mi nechce jíst.Dneska teda dostal jen mrkev s rýží,páč nechci aby mi tak moc srajdil a zatím je to OK.Ani dokojit nechce.Už jsem mu šoupla 2ml Panadolu a až se dovolám manžovi,tak asi vyrazím ven-snad nebude řvát i venku.
7. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni se snad vyspíme až budou chodit do školky :slight_smile:
7. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už toho svýho dávám asi hodinu spát a furt nechce usnout a ven se mi tedka nechce... řve jak tur... no děs a nevim jak ho mám uspat... asi ho zabalim a pudem ven.... dekorace jsou pěkný....moc... ale určitě bych volila autíčko... púa já neměla nikdy ráda, ani jako malá... je to hrozně hloupej medvěd :grinning: ... a vůbec ty zvířátka jsou strašně hloupá... tak jsem to nikdy neměla ráda... ale když se to dětem líbí proč ne.....
7. čer 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak mám pocit že ,jsme na tom všechny stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :-
7. čer 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme krtečkový :slight_smile: ,raak:ptala jsem se na ten Fenistil,ale je to na potírání málých ploch,takže nic.....potřebuju natřít celý ručky a nožky......dekorace hezoučký!!!!!už se těším až budu klukům zařizovat pokojíčky :slight_smile:
7. čer 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raak, my máme taky na opalování ten Daylong, ale v baby verzi jsem našla jen faktor 30. Ptala jsem se na to i doktorky a říkala, že to je nejvíc, co ve verzi baby dělají. Tak nevím, dá se teda někde sehnat i 50? Já ho teď o víkendu mazala tou třicítkou a v pohodě, bílý jak sýr, ale pokud bychom se vydali k moři, padesátka by byla super.
Jinak mi dnes byli taky na rehabilitaci, absolutně bez pochvaly, protože ještě nelezeme. Přetáčí se i na záda, ale mnohem pohodlnější je přinutit mámu brekem, aby ho otočila, takže v tom taky není kdo ví jaký silák. Čeká nás ještě kontrola u fyzioterapeutky, ale prý nás ještě asi od cvičení neosvobodí. Máme holt doma lenocha, ale když on radši všechno pozoruje. Škoda, že se nehodnotí koncentrace :grinning: K tomu jsem včera usoudila, že mé přerušení školy se asi bude muset ještě prodloužit, protože to asi všechno s Adamem nezvládnu, jak jsem si představovala :frowning2: Tak si dnes připadám na nic, včera jsem se chlácholila tím, že se ale hodně věnuju Adamovi, proto nemůžu dělat věci ke studiu, a dnes se ještě dozvím, že vlastně ani tohle se úplně až tak nepodařilo. A k tomu jsem pak zabloudila v nákupním centru :grinning: Dá se to všechno svést na kojení? :sweat_smile:
7. čer 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
PAvli dyt na lezeni máte casu habadej. az kolem 8 mesicu.
KTR fenistilem jsem myslela kapky.

A daylong 50 jsem kupovala v lekarne dr max v kauflandu
7. čer 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapky jsou na recept....to musím k dr. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek