• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
my používáme od Chicca opalovák a je fajn,faktor 50,máme i 25,ale spíše dávám 50.
Pavli-klidně to sveď na kojení a hormony a s tím lezením máte ještě čas,to už tu chvíli vydržíš.

Já mám dneska nervy v kýblu-malý je fakt protivný.Ale přišla nám židlička na krmení a je hezká.Pak vyfotím.

Asi se vydáme na malou prochajdu.
7. čer 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ahaaaaaaa
7. čer 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja malyho mazala 50 a dokonce byl opaleny.krasne do hneda
7. čer 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka proč ste jako bez pochvaly??? vždyt na lezení má opravdu času dost.... :wink: ... já taky čekám kdy začne lézt, ale počítám s tím, že to bude kolem osmého měsíce a jestli mi zase zleniví tak i později... zatím se točí na břichu jak hodiny přetáčí se na bříško i na záda a když něco cucá tak pod sebe dává kolínka.... ale spíš by si stoupal a furt nevim jak mu to mám zabránit třeba když je u mě nebo tak....
7. čer 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám na RHB říkali,že děti lezou mezi 8-9 měsícem.
7. čer 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox ...jůůůůů tak to je útěcha :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak snad joooooo :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr presne tak.
7. čer 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura Já ti ani nevím, prý je to lenoch a měl by mít víc vytažený krk (to by ho měla vidět, když studuje knihovnu, to vypadá jak ty lasičky v reklamě na Sazku), silnější ruce (II. vzpřimování - když je na bříšku, tak se drží na napnutých rukou - by měl dělat sám a s radostí, ne že mu budu něčím třást nad hlavou :grinning: ). Otáčí se v pohodě, na záda ho to sice moc nebere, ale zvládne to, hodiny dělal už před měsícem a furt je to málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a už by se měl snažit lézt. Což on v podstatě udělá, vytrčí prdelku, ale odráží se hlavně jednou nožičkou. Já mám pocit, že na RHB na spoustu těch dotazů, co a čím dělá, neumím ani odpovědět, protože nesleduju každý pohyb. Manžel je naštvaný, že už má těch tabulek plné zuby, že prostě Adam poleze, až bude chtít a že neví, proč zdravé děti nutí cvičit něco, co původně bylo vymyšleno pro těžce postižené děti, že mu to přijde na hlavu. Holt musíme vydržet, ale zdá se mi, že těch požadavků už na takové prcky je tolik :unamused:
7. čer 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli boooze prd na ne.
navic muze udelat najednou takovy skok,ze zacne lezt a hned se postavi...tohle tabulkovani faaakt miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dneska jsme byli celý den venku a malý se mi dvakrát pokakal, ještě že jsme měli vložku v kočáře jinak bych prala kočár...musíme nosit víc náhradního oblečení...teď večer když viděl tatínka tak dostal hysterák pokaždé, když na něj promluvil...
tabulkování a řeči kdy kdo začal chodit, sedět atd miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka vy už jste šikulky...to bych chtěla paní vidět,kdyby viděla Adrianku...to je teprve lenoch!!!!!Jenže mi máme štestí,že nemusíme nikam chodit a naše mudr nás jenom chválí ....tak je snad vše Ok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už spinkáme,padla za vlast :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. čer 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo my jsme byli cely den urvani,protivni...porad jecela.zuby blbe.
zabrala az druha davka nurofenu a homeopatik
7. čer 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka : podle mě máte nějakou divnou RHB... vždyt to jeak na hlavu posstavený... mě taky řekla, že je to lenoch.. tak cvičim a díky tomu sme dohnali děti jeho věku, ale aby nám řikala, že má lézt??? to teda ne... jenom mu to mám začít ukazovat tod vše... a příde mi, že ještě na to lezení neni ani tak pevnej.... na kolínká se udrž, ale zatim neví co by jako v týhle poloze měl dělat tak se zase položí na bříško... sám se do tý polohy nedá to musim já (abs nemyslela, ž se tam umí dostat sám)
7. čer 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac to je vec anzoru.

u nas doktori korigujou vek a v PMV maji proste mesice odecitat na gestacni vek.
kamaradka,co se mnou lezela mesic na pokoji je ze Vsetina a tam jejich neurolozka i rehabka proste porad prudi,ze jsou zaostali, ze uz to mala mela davno dohnat a to jsou narozeny o dva a pul mesice driv
7. čer 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nejdem ani na ty kolinka
7. čer 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky myslím,že my moc tabulkový nebudeme.Třeba si myslím,že Filip bude(stejně jako já) hned běhat po čtyřech.Páč se strašně rád houpe na kolínkách a už si i zvedá ruku,jen ji zatím neposunuje.Ale když mu dám něco,co ho zaujme,před něho,tak se snaží zatím dostat a po čtyřech!!!Takže tabulkování nesnáším a vůbec nechápu srovnávání dětí-je to hovadina.Třeba budeme rychleji lozit,ale můžeme začít později mluvit.Nebo já nevím......
7. čer 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. Dneska byl ale pařák. Malá od sedmi spí v postýlce takže veget :grinning: Manža má odpolední, a já se normálně nnudííím :grinning:
7. čer 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dneska velice rychle vytuhnul a bez pláče.Na noc jsem mu nedávala ani Panadol,tak jsem zvědavá.Ale mám pocit,že dneska kadil tak 10x,ke konci to bylo spíše jen takové prdnutí,ale i tak na to nejsem zvyklá,tak jsem mu dávala hodně pít a vypil mi skoro 300ml,takže si myslím,že slušný.Ale já jsem byla totálně vyšťavená a byla jsem hnusná i na manžu-no co už....
7. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim... já bych samozřejmě byla ráda kdyby už lezl a seděl, ale nechci na něj pospíchat a kyž to začne dělat v těch 8 nebo 9 měsících tak budu spokojená... a každý dítě je jiný, kamarádky holčičce je deset měsíců a taky neleze... je fakt, že kamarádku to hozně štve a málá to prej umí jenom je prostě lenoch a nechce se jí... jinak mám dotaz na ty zvás co máte kluky.. v porodnici i u doktorky mi řikali, že mu nemámnásilím přetahovat předkožku jenom kam to jde, že se mu to do nějakýho věku nějak samo... no ale já nevidím, žádnej pokrok je to furt stejný jako při narození a prej se to má nějak postupně... hlavně ani nevim jak to má u tch prdolů vypadat a ani u dospěláka už to moc nevim (nepamatuju si to)... manžel má totiž obřízku... jak to máte vy, s těma prckama, já jestli si mám začít dělat starosti... manželovi jí dělali ze zdravotních důvodů když byl malej...
u nás taky žádné kolínka a náznaky lezení...
kaca-já to zatím nehrotím.Přetahuju opravdu jen kousek,prý se to má až později.Ale budu se na ptát dr.při 8-měsíční kontrole.Nebo máme ještě známého urologa,tak zkusím pověřit taťku ať se zeptá jeho,ale to bude na dlouho.
7. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to tak čtu ..... malá se sama ještě nepřevalí z břicha na záda, ale za to když ji posadim sedí a stíhá se u toho ještě i houpat. Snaží se na kolena ale neudrží se na ručičkách.... :confounded:
7. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já zatim nebudu panikařit a zeptám se až pudem na kontrolu.... terez ona se to naučí... chce to s nima trošičku cvičit a oni na to už přídou... :slight_smile:
7. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to přijde že je líná a čeká až ji já otočím. Takhle spinkám :grinning:
7. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 jééé andělíček včera mi taky takhle spinkala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je takové muti muti :grinning: já bych je nejradši snědla :grinning:
7. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé :slight_smile: ... ale maj ty vaše děičky super tváře fakt :slight_smile: ... Jonáš tohle nemá... já ted nevim jestli kojíte... ale zase se mi přez den začlo dělat málo mlíka... a Jonáš ani přez den prso moc nechce...spíš vůbc jenom i cucne a hotovo a čajík takymoc nepije tak ay neměl málo tekutin :unamused: ....
7. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaca-mně dneska taky moc prso nechtěl ale zato vypil hodně čajíku,takže jsem klidná a v noci je kojení v poho,ale i tak budu muset ulevit a něco odstříkat :sunglasses:
7. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska pila jak o závod,ale včera mi přišlo ,že prso moc nechce...spíš jí jel víc čajííík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě většinou neodstříkávám když mám moc a malej moc nepije a začne se mi ho tim pádem mín dělat... jako když si potřebuju ulevit tak odstříknu, ale všechno to letí do umyvadla... nemám mrazák tak nemá cenu to skladovat když mi nevipije ani prso.... já nevi já mu zkusim dát asi jenom vodu.... nebo se líp kouknu po nákym čaji ovocnym kterej se může už od šesti měsíců... na tom lerosu je napsáno až od 9....
7. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek