• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Ahoj holky....tak už máme na zahradě jahody, Kubík dneska jednu dostal a moc mu chutnala. Myslím, že máme štěstí, že ještě nechodí jinak by nám snad nic nenechal :grinning:
Jinak Kuba moc čajík nechce a mlíko mu nechce dávat co chvilku aby ho nebolelo prso...tak se těším až bude víc ovoce, že do sebe dostane nějaký tekutiny. Dneska měl poprvé brokolici...sice mu moc chutnala, ale pak celej den hrozně prděl....tak nevím jestli je to zrovna moc dobrý.
7. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac ne ne ne ne nepretahovat,nechej tak.minimalne do tri let nic nedelat.i dyl........
nase dr malymu v roce chtela pretahovat,jsem ji malem ruce urvala.
je kolem toho dost clanku a vysvetleni, proc nepretahovat,tak pohledej
7. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vás dočetla...uuuuf
Kuba je taky lenoch....na záda se přetočí jen vyjímečně. Plazit se snaží, ale nejde mu to, spíš jenom vystrkuje zadeček nahoru. Jediný co teď zvládl je zvedání jedné ruky když je na bříšku a dělá kobru. Jinak mi přijde jak kdyby se zastavil....už hodně dlouho žádnej pokrok. Jenomže on na bříšku mrčí takže já ho obracím na záda. Už si totiž párkrát málem rozbil nos, když mu padla hlava na zem. Jenže po jídle ho nenechávám točit aby neblil a pak už je většinou zase ospalej.....
7. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já s váma s těmi tabulkami naprosto souhlasím, taky mě to štve, proto jsem z toho asi dnes byla tak mrzutá. A Pam, taky to odnesl manžel :grinning:
Lin, já dala brokolici dvakrát pár lžiček a měl takové bolení břicha, že se i manžel bál to dojídat. Takže to nechávám na pozděj, to samé květák.
Adam je s pitím taky na štíru. Bylinkový čaj nic moc, v obchodě jsem žádný ovocný na 6.měsíc nesehnala. Překvapivě mu docela jede voda a pak taky nějaká kombinace čaj a jablečná šťáva, co jsem mu zkusila koupit a trochu rozředila vodou. Nejdřív jsem si myslela, že chudinka neumí pít ze savičky, ale tohle vychlemstl vcelku ukázkově.
7. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli jj...květák už jsem taky vyloučila. Celkem nechápu jakto, že když to kvůli nadýmání nemůže matka při kojení že mimčům se to klidně dát může? Jenže tím máme výběr dost omezenej...vpodstatě jen mrkev a špenát, cuketu odmítl.
Já když bylo nejhůř a vůbec nepil tk jsem mu to dávala kapátkem co mám od staré lahvičky Vigantolu...takhle jsem mu nakapala přes 50 ml a v pohodě to spolykal...ze savičky to jaksi vyplivovat a přitom mlíko pije normálně z flašky...nechápu. Čajík jedině heřmánkový instantní tj. sladký....jinak je to bída.
7. čer 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě řekli, že jenom kam to de... taky se to tam musí čistit že jo... ale nic násilím... tak nic násilím nedělám. jenom zkoušim kam to de... já jenom, že řikali, že se to postupně samo.... no tak jsem myslela, že když postupně, že už to pude trochu víc a ani ň.. to je divný já mám asi divný dítě mě po brokolici kadil jak blázen :D... a tdka druhej den kadí taky tak dvakrát za den... já nevim jestli to může bejt tim, že jsem začla s masem nebo tim, že jem mu včera zkoušela dávat merunku... to jí moc nesnědl... ale dneka snědl skoro půlku tý velký lahvičky.. po merunce se taky kadí??.... a nebo do sebe nákej ten bilinkovej čaj natlačí a třeba taky pomáhá....
7. čer 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylinkovej..... :sweat_smile:
7. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konečně spí.... dneska jsem měla dýni s bramborem z Dm a malý málem snědl i misku jak mu to chutnalo :grinning:
7. čer 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac meruňka je určitě projímavá. Kubovi celkem pomáhá hruška...ale oni do všeho cpou i banán tak se to vynuluje.
Pett títra jdu do DMka tak dýni taky zkusím....jinak Kubovi nejvíc jede špenát a taky mrkev s jablíčkem...to je sladký. Ale špenát jsme mu ředila vodou a kapla olivovej olej...bylo to dost hustý
7. čer 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
špenát ten vůbec nechce..chutná mu ještě i brambor-cuketa taky z dm. k vaření jsem se nedostala nějak nejsou přijatelné suroviny...dýně s cuketou už klíčí a mrkev jsem jaksi nestihla nasadit zatím...
7. čer 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Adam má standardně plnou plínu dvakrát denně, banán nebanán :sunglasses: Akorát mě to neudivuje, má to asi v genech :sweat_smile: Já si pamatuju, jak jsem při porodu říkala PA, že se bojím, že nebudu umět tlačit a ona na to, že v pohodě, jako když máte zácpu a já zoufale právě říkala, že to právě vůbec neznám :grinning:
Ale Kač, ano, může to být těmi příkrmy, Adam tou dobu kakal i pětkrát denně a to celkem průjmově. Teď už se to ustálilo. Jinak tu dýni taky doporučuju, vařím si ji sama a to prckovi teda jede. A žádné nadýmání, a to je u něj co říct.
7. čer 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka to máš koupenou dýni? já dýni každý rok zavařuji mám ji ráda, ale je v tom cukr takže má prcek smůlu...
7. čer 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kAC TEDA NIC TAM NECISITIM,ROZHODNE NIC NEODTAHUJU,NESTOURAM SE V TOM......ZADNY PROBLEM.PO CTENI CLANKU A VSEHO MOZNYHO O TEHLE PÚROBLEMATICE JSEM RADA,ZE JSEM SE HO ANI NECHYTLA.
JE PARDON ZA CAPS
8. čer 2010 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jdem na rehabky, jsem zvedava.
budu asi az kolem poledne
8. čer 2010 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 kupuju takovou malou, jmenuje se Hokaido, za docela dobrou cenu a k tomu bio :sweat_smile: (paní doktorka by teď ze mě měla radost) ji mají v Albertu. I když ji načneš, v lednici vydrží dlouho a nekazí se, ale naštěstí je malá, tak to není problém během týdne a něco zpracovat. Zbytek jsem pak dopásla já, je fakt dobrá.
8. čer 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda my srajdíme dál,ale je to jen malinko a takové průjmové.Ale maluch je celkem spokojený,tak to zatím neřeším.V noci ale už nekadil pořád,tak uvidím během dneška.Zatím nebudu stresovat a jen pouvažuju,co mu dát na oběd.Na sváču dám banán.
8. čer 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamura-jinak já kupuju nápoj od Sunarky a mají od 6.měsíce jablko a Filipovi moc chutná a tuším Hami má broskev.....
8. čer 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak malý se hned ráno pokadil žlutý až na zádech děs....málem to schytala autosedačka...jsem zvědavá kolikrát to dneska ještě zvládne, pračka nestíhá.

8. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett-my to máme stejné,jen už toho není tolik.
8. čer 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka až půjdu do Alberta tak se po ní podívám, loni jsem ji zkoušela zasadit, ale nevylezla je prý dobrá i na nějakou omáčku
8. čer 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile: ,
Adam už se zdá být dnes bez rýmy!!! Tak hurá!!! :slight_smile: V noci krásně spal...pomohla nám vysavačová odsávačka a Nasivin pro miminka :slight_smile: .
K tý brokolici...Adam je z ní nadšenej...sice po ní prdí, ale už s tím nemá problémy, jako když byl miminko, zatlačí a je to.. :slight_smile:
a od tý doby co dostává příkrmy mu dávám naředěný šťávičky a na velkou chodí dvakrát denně :slight_smile:
8. čer 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jak řval tak se mi zdálo že mu prosvítají zuby a slintá jak buldok tak třeba to budou zuby...má ukázkové míchané vajíčka v nadměrném množství :angry: jindy kaká tak co dva dny
8. čer 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty zuby, to je fakt děs!!!!!!!! už aby to ti naši broučkové měli za sebou :cry:
8. čer 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett-no Filip taky slintá ligu,v podstatě mu to teče proudem a dokonce mi včera ani nedovolil sáhnout na dásinka.Takže uvidíme,co se z toho vyklube.Jinak mi vypije dost tekutin a je i živý,takže zatím nemám strach,že má nějakou střevní virózu.
8. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo jsem vás stihla akorát dočíst... děkuji všem za rady :slight_smile: .... my vztávali dneska v devět :grinning: .. takže sme skoro do růžova ... Jonáš určitě :grinning: .... chci dělat debordelizaci.... takže se tu mějte zatim... uklidim aspon něco ....
8. čer 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 ahojky máš na Adámka pas nebo ho máš jen zapsaného v občance
8. čer 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 nechávala jsem si dělat novej pas s biom. údaji a tak mi tam ještě napsali Petrušku i Adámka. Matěj už má svůj, tak toho jsem tam neměla ani před tím. Od léta 2012 budou muset mít svůj pas všechny děti :wink:
8. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jo jo to jsem si právě četla,že budou muset mít svůj pas :slight_smile: Chtěli bysme na Slovensko tak přemýšlím jak to udělat...asi budu muset zajít na úřad a optat se....
8. čer 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj.... tady se nedá pracovat je tu nachcípnutí... už mám vyluxováno, peru mlýmu, a má převlíklou postýlku... a chci toho udělat mnohem víc... ale asi zdechnu než se mi to povede....
8. čer 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska-to byla sranda s focením na pas,že jo.Já byla někdy prosinci,abych mohla s maluchem jezdit na Slovensko.Taky si byla přikrytá plínou??
8. čer 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek