• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
no já se chystám vyprat a pověsit to na balkon,už vařím a žehlit budu až večermpáč bych v tom horku pod střechou chcípla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže se budu jen věnovat Filípkovi a sem tam se juknu sem :wink:
8. čer 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampusik77 na jak dlouho má ten pas a kolik tě to stálo!!!!!
8. čer 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampusik77 vyřízení jsou 3 týdny?????
8. čer 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
myslím,že jsem platila 100kč a vyřízení je měsíc,ale já to měla za necelé 3 týdny hotové.Jo a bude ho mít do 5 let s miminkovským ksichtíkem.
8. čer 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
díky,ale stejně tam zajdu co a jak...hlavně jsem to měla vyřídit už dávno :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. čer 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
já zatim pas neřešim teda.... ale jestli se povede a o vánocích někam pojedem tak se budu asi ohánět ... ale jak znám manžela tak to, že někam jedem mi oznámí tři dny dopředu a já už maluchovi pas nestihnu udělat....
8. čer 2010 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni:za 500 to máš do týdne, kámoška si to ted zařizovala
8. čer 2010 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
pampusik77 já si ho tam nechala jen zapsat...ale focení nás čeká s tou změnou zákona...horší je, že si to miminko musí být pořád podobné a tak nám paní říkala, že jsou lidi, který tam lítaj dvakrát do roka... :confounded:
8. čer 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jsme doma

mame dalsi cvik nal ezeni.ale uz budem cvicit jen tento jeden a ne ty tri predtim.
jsem splavena,vedro,bleeeeeee
8. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
no mě to ukazuje venku 27st a doma 26st.My za chvilku vyrážíme ven.V tom horku mi ani moc nejí,ale pořád srajdí,teda zatím jen 3x.
8. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
my mame doma 27 a venku to bude podobne.
ja jsem mokra jak mys.
8. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
já netušim kolik máme doma akolik je venku... venkovní teploměr bud už prasknul a nebo je na něm něco přez 50.... no a u nás doma bude kolem 25-30... jsem unavená... ale venku bylo fajn... mám ráda léto a jsem ráda, že už je tady :grinning:
8. čer 2010 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
chci se pochválit-Filip se nám začal plazit :grinning: :grinning: Jako motivaci má PET láhev :grinning: :grinning:
8. čer 2010 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
a jak vlastně vypadá plazení???? já jenom jestli už třeba něco podobnýho taky nedělá???
8. čer 2010 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
normálně na bříšku se posunuje dopředu a rukama si pomáhá-něco jako vojáci když se plazí.Akorát on ještě neumí dokonale ručkovat :slight_smile:
8. čer 2010 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
doteď se k předmětu dostal couváním a otáčením jak hodiny a dneska se plazil.Jsme se tu s manžou rozplývali.
8. čer 2010 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jé tak to jonášek nedělá... občas tak jako dá kolínko... on se posune spíš dobedu tim jam pod sebe dá kolena když něco žvejká v puse a občas se jako odrazí a posune se tak o pět centáků....
8. čer 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
a on to zkouší i po čtřech směrem dopředu.To bude bomba,až se rozplazí naplno a bude tu šmejdit :grinning:
8. čer 2010 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
tak večerní uspávání začíná bejt horor... ječí strašně... až se bojim aby se mu něco nestalo.... ale zkusim tu metodu tedka prostě natvrdo... a jestli to nezabere tak se budu zlobit... nejvíc mě štve, že už to uměl usnout sám v postýlce a bez pláče a najednou je to děsnej problém :frowning2: .... ale chvilkama se uklidníí a najednou zase řev.... dneska to prostě al vydržim... nevim co mu to přelítlo přez nos...
8. čer 2010 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jsme domaaa,jsem mrtva,unavena,ulitana.
fotky nahravam na facebook.
8. čer 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tady bouří... :grinning: ... a do toho ječí náš Jonášek.... doufám,e si nebudou sousedi stěžovat
8. čer 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
nejvíc je mi líto jeho, ale jestli se to má naučit.... tak to musim vydržet.... prodlužuju intervaly teda myslim... vždycky kyž se mi zdá, že už je to dýl než přetim tak tam jdu... ale né když je zrovna klidnej jakž takž....
8. čer 2010 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Kaci stopuj to. fakt bez po minute, po trech, po peti......
8. čer 2010 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no tet už mám tak sedmiminutovej.. ted dám deset minut... ale teda vždycky když tam přídu tak spustí ještě víc... přitom najedenej je tak, že si maličko ublink... přebalenej je... takže mu nic neschází asi jenom já... ale je to ohlušující to je děs... nevim jestli to s nervama vydržim :frowning2:
8. čer 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ted se mi tam ještě zakuckal....
8. čer 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
KAci ty prvni dva dny jsou nejhordi,je to napor nanervy,ale chce to vydrzetr.
8. čer 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ted tak jako knourá... už to vypadá, že usne ale těžko říct... jstli se zase nerozbrečí...
8. čer 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
vydrzet,vydrzet. mylsim na vas
8. čer 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
fejs zase nejak stavkuje s fotkama,ale bylo to super odpoledne.byla i svagrova s detma,my pak chodili za skolkou do sospy na pivko
8. čer 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
kaci-vydrž.my měli taky blbý týden a od včerejška už je zase v pohodě.Teď teda ještě nespí,páč si protáhl podvečerní spánek,ale je tam v klidu a neřve.Ale taky měl týden hororový.

Jinak pořád srajdí,tak zítra budu jen kojit a bude bez příkrmů a uvidím.Už má úplně červenou prdelku.Dávala jsem i studené obklady a utírala jen čistou vodou a spíše jen přikládala.Snad rybilka zabere,je mi ho taak líto.Může to být tím horkem,ale zkusím jen kojit.Navíc mi to pomůže na mlíko.
8. čer 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek