• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
já se taky dost bojim aby si sousedi nemysleli, že ho tu nák týrám nebo co :frowning2: ... řve jako by ho na nože brali, jako bych ho vraždila, je to fakt hroznej pláč... pže na patře máme bud důchodce a nebo pani, která už má děti orostlý a pak aky náký mladý, ale starší než sme my a ty myslim děti nemaj... takže vlastně nikdo z nich dlouho s miminamam nic neměl... tak aby se neděsili... já si myslim, že jsem celkem dobrá máma... jé už asi spí :slight_smile: ...
8. čer 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nespí.... leží na skorobřiše a kouká... a je úplně naruby... znamná to, že už usne?? nebomě čeká něco dalšího???
8. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak...je fajn, že ste měli dobrý odpoledne :slight_smile: .... my celkem taky :wink: ... seděli sme v restauračce a Jonášek byl hodnej docela (normálně jak sme někde tak příšerně vyvádí).... a z čeho pam tu srajdu má??? ze zubů???
8. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááááá... spinká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... no ale trvalo to asi třičtvrtě hodiny
8. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo sousedi,nam u malyho pri estivilce roce mlatili sousedi na strom a zdi. a to bylo horsi bo maly uz stal a porad poskakoval v postycle
8. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidite proism na fejcu nove fotky??????
8. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne.. jenom ty vv tom kočárku....
8. čer 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty už jsem tam myslim viděla bud dneska nebo vera nebo prostě někdy
8. čer 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee dneska jsem daval nove
8. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen ta jak jsou tam oba,ta už na fejcu byla.Ale jinak ty další jsou pěkné.
8. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee nove,dneska ze skolky,namalovany oblicej.uz je tam davam snad po desate
8. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to tam vidět není :frowning2:
8. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjoooo,to je divny
8. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hce to zkusit později.Já jsem tam taky teď dávala pár fotek a zatím se to neobjevilo.Tak zase to zkusím zítra.
8. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nahraju to a pak mi to pise server nenealezen
8. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus to pozdějš... mě už to štve potřebuju ten svůj comp abch taky mohla nahrát už nemámmísto ve foáku a potebuju to promazat... tady na tomhle pomalíkovi by se mi to nenahrálo ani náhodou
8. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mně to fotky nahrálo,takže bude chyba někde u tebe.Zkus restartovat PC :slight_smile:
8. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 ZKUSIM RANO
8. čer 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doré ráno holky tak dneska byla celkem klidná noc, akorad malé bylo horko tak se pořád odkopávala a přehazovala z jedné strany na druhou.
9. čer 2010 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

ja o noci moc nevim.......hi hi. no neva.
maly jsem rano chtela dat miko a jak tu mame takovy vedro,mtak se srazilo,hm hm konec delani mlika na celou noc.
9. čer 2010 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.......u nás už 2 noc docela v pohodě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. čer 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás zatím zataženo......včera bylo hrozný dusno...potila jsem se jak vůůůůl :frowning2: starala jsem se o babičku protože už přes měsíc leží po operaci v posteli :wink: do toho se starat o malou...jo a ještě vařit oběd,prát......večer jsem měla nohy jak konve stahaná jak pes :confounded: :confounded: :confounded:
9. čer 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéje si užíváte koukám.... já si taky užila dnešní noc a nevim čim to, ale včera jsem dala prát mantinel od postýlky... takže je bez mantinelu dala jsem mu jinou matraci a převlíkla jsem mu to... no a do dvou hdin do rána se budil co hodinu... pak se vzbudil ve čtvrt na šest a vztával před půl sedmou... no nádherná noc :rolling_eyes: ... tak snad si zvykne no... ale matinel tam zase dám ale musim vyprat ještě jednou...
9. čer 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak my už máme asi drohou noc o ničem.Pořád se budí a převaluje a mrnká.No a jak srajdí,tak má božatko úplně červenou prdelku,tak dávám rybilku.Takže při přebalování pláč a řev,je mi ho taak líto.Dneska jenom kojím a dávám pití,nic víc.
9. čer 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudák.... tak snad bude brzo líp :wink: .. já jsem zjistila, že budu muset asi vypnout tu televizi nebo co.... Jonáš na ní furt zírá a mě se to přestalo líbit... kdyby se aspon ěnoval hračkám neee on se prostě kouká na teklku a nejvíc na reklamy a jelikož reklamy jdou furt tak na to furt kouká :frowning2: ... jenže co já bez televize budu dělat???
9. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, malému pomáhá avirilová mast na zadek jednou jsem zkusila pityol, nebo jak se to jmenuje a smrdí to jak nafta fuj...malý je hrozný jen se otočím nebo jdu kousek pryč a řve jako kdyby ho vraždili....ani televize nepomáhá když potřebuji odejít..
9. čer 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zkusím koupit i tu avirilovou mast.Vyzkouším všechno,jen abych mu ulevila :frowning2:
Filip mi tu dělá obhlídku obyváku,on se fakticky pomalu plazí.Zatím teda obouruč,nebo se snaži po čtyřech.No jo dneska máme 7 měsíců,tak se předvádí :grinning:
9. čer 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 jůůů to to letí nedávno půlroček a tet už 7měsíců :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Filípek je šikula zachvíli ho neuhlídáš :wink:
já taky používala pitiol,ale nic moc..tet máme rybilku,ale když má moc červenou prdelku tak používám bepanthen :dizzy_face:
9. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem doma, bleeee a to na ten zivnostak musim odpoledne jeste jednou,chjoooooooooooo

Nam pythiol zabira vyborne,kdyz je zapruzena
9. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted ty fotky na fejcu jsou a snad desetkrat,chjoo
9. čer 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek