Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
kacamura
8. čer 2010
já se taky dost bojim aby si sousedi nemysleli, že ho tu nák týrám nebo co 😞 ... řve jako by ho na nože brali, jako bych ho vraždila, je to fakt hroznej pláč... pže na patře máme bud důchodce a nebo pani, která už má děti orostlý a pak aky náký mladý, ale starší než sme my a ty myslim děti nemaj... takže vlastně nikdo z nich dlouho s miminamam nic neměl... tak aby se neděsili... já si myslim, že jsem celkem dobrá máma... jé už asi spí 🙂 ...
kacamura
8. čer 2010
nespí.... leží na skorobřiše a kouká... a je úplně naruby... znamná to, že už usne?? nebomě čeká něco dalšího???
kacamura
8. čer 2010
raak...je fajn, že ste měli dobrý odpoledne 🙂 .... my celkem taky 😉 ... seděli sme v restauračce a Jonášek byl hodnej docela (normálně jak sme někde tak příšerně vyvádí).... a z čeho pam tu srajdu má??? ze zubů???
kacamura
8. čer 2010
hurááááá... spinká 😃 😃 😃 😃 ... no ale trvalo to asi třičtvrtě hodiny
raakosnicek
8. čer 2010
jooo sousedi,nam u malyho pri estivilce roce mlatili sousedi na strom a zdi. a to bylo horsi bo maly uz stal a porad poskakoval v postycle
raakosnicek
8. čer 2010
vidite proism na fejcu nove fotky??????
kacamura
8. čer 2010
ne.. jenom ty vv tom kočárku....
kacamura
8. čer 2010
a ty už jsem tam myslim viděla bud dneska nebo vera nebo prostě někdy
raakosnicek
8. čer 2010
nee dneska jsem daval nove
pampusik77
8. čer 2010
jen ta jak jsou tam oba,ta už na fejcu byla.Ale jinak ty další jsou pěkné.
raakosnicek
8. čer 2010
nee nove,dneska ze skolky,namalovany oblicej.uz je tam davam snad po desate
pampusik77
8. čer 2010
tak to tam vidět není 😞
raakosnicek
8. čer 2010
chjoooo,to je divny
pampusik77
8. čer 2010
hce to zkusit později.Já jsem tam taky teď dávala pár fotek a zatím se to neobjevilo.Tak zase to zkusím zítra.
raakosnicek
8. čer 2010
nahraju to a pak mi to pise server nenealezen
kacamura
8. čer 2010
zkus to pozdějš... mě už to štve potřebuju ten svůj comp abch taky mohla nahrát už nemámmísto ve foáku a potebuju to promazat... tady na tomhle pomalíkovi by se mi to nenahrálo ani náhodou
pampusik77
8. čer 2010
tak mně to fotky nahrálo,takže bude chyba někde u tebe.Zkus restartovat PC 🙂
raakosnicek
8. čer 2010
@pampusik77 ZKUSIM RANO
terezka87
9. čer 2010
Doré ráno holky tak dneska byla celkem klidná noc, akorad malé bylo horko tak se pořád odkopávala a přehazovala z jedné strany na druhou.
raakosnicek
9. čer 2010
Dobré ránko

ja o noci moc nevim.......hi hi. no neva.
maly jsem rano chtela dat miko a jak tu mame takovy vedro,mtak se srazilo,hm hm konec delani mlika na celou noc.
zdenka33
9. čer 2010
Ahojky holky.......u nás už 2 noc docela v pohodě 🙂 🙂 🙂
zdenka33
9. čer 2010
u nás zatím zataženo......včera bylo hrozný dusno...potila jsem se jak vůůůůl 😞 starala jsem se o babičku protože už přes měsíc leží po operaci v posteli 😉 do toho se starat o malou...jo a ještě vařit oběd,prát......večer jsem měla nohy jak konve stahaná jak pes :-S :-S :-S
kacamura
9. čer 2010
jéje si užíváte koukám.... já si taky užila dnešní noc a nevim čim to, ale včera jsem dala prát mantinel od postýlky... takže je bez mantinelu dala jsem mu jinou matraci a převlíkla jsem mu to... no a do dvou hdin do rána se budil co hodinu... pak se vzbudil ve čtvrt na šest a vztával před půl sedmou... no nádherná noc 8-( ... tak snad si zvykne no... ale matinel tam zase dám ale musim vyprat ještě jednou...
pampusik77
9. čer 2010
no tak my už máme asi drohou noc o ničem.Pořád se budí a převaluje a mrnká.No a jak srajdí,tak má božatko úplně červenou prdelku,tak dávám rybilku.Takže při přebalování pláč a řev,je mi ho taak líto.Dneska jenom kojím a dávám pití,nic víc.
kacamura
9. čer 2010
chudák.... tak snad bude brzo líp 😉 .. já jsem zjistila, že budu muset asi vypnout tu televizi nebo co.... Jonáš na ní furt zírá a mě se to přestalo líbit... kdyby se aspon ěnoval hračkám neee on se prostě kouká na teklku a nejvíc na reklamy a jelikož reklamy jdou furt tak na to furt kouká 😞 ... jenže co já bez televize budu dělat???
pett7
9. čer 2010
ahoj, malému pomáhá avirilová mast na zadek jednou jsem zkusila pityol, nebo jak se to jmenuje a smrdí to jak nafta fuj...malý je hrozný jen se otočím nebo jdu kousek pryč a řve jako kdyby ho vraždili....ani televize nepomáhá když potřebuji odejít..
pampusik77
9. čer 2010
tak zkusím koupit i tu avirilovou mast.Vyzkouším všechno,jen abych mu ulevila 😞
Filip mi tu dělá obhlídku obyváku,on se fakticky pomalu plazí.Zatím teda obouruč,nebo se snaži po čtyřech.No jo dneska máme 7 měsíců,tak se předvádí 😃
zdenka33
9. čer 2010
@pampusik77 jůůů to to letí nedávno půlroček a tet už 7měsíců 🙂 🙂 🙂 Filípek je šikula zachvíli ho neuhlídáš 😉
já taky používala pitiol,ale nic moc..tet máme rybilku,ale když má moc červenou prdelku tak používám bepanthen x-)
raakosnicek
9. čer 2010
jsem doma, bleeee a to na ten zivnostak musim odpoledne jeste jednou,chjoooooooooooo

Nam pythiol zabira vyborne,kdyz je zapruzena
raakosnicek
9. čer 2010
tak ted ty fotky na fejcu jsou a snad desetkrat,chjoo