• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
já s opruzeninama moc zkušeností nemám ale jednou se mi malinko oprudil a bepanthen teda nezabral zato rybilka jo... fuj zasr... alergie... sem si zapoměla vzít prášek než sme šli ven ak jsem tam málem umřela.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bepanthen nam tez nezaboral,ani me na bradavky.
9. čer 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nám bepanthen zabírá a doporučují i kalciovou mast, ta je taky dobrá.
9. čer 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo,já s tím taky neměla zkušenosti,ale už 3.den srajdí.Dneska to už teda není taková hrůza,ale už 2x byl a pdelku má červenou.Už mu to umývám vodou-kapesníčky vůbec a zatím teda dávám rybilku.Pak ještě zkusím bepanthen.Teď jsem ho nechala holatého ať se větrá,tak asi budu čistit koberec.
9. čer 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera mě venku požrali komáří a nadělaly se mi velké červené napuchlé tečky :angry: V noci jsme měli jednoho vložnici a malý má 3 bodance na obličeji...
9. čer 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampu zkus tenp ythiol,u nas zabere pres noc a je to krasny
9. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: tak vyrážka je pryč :slight_smile: to znamená,že to měl z jídla :frowning2: ach jo.... :frowning2: :frowning2:
9. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co sudocream na oprozeninky, já sním mám skvělé zkušenosti, i v porodce jsme ho využívali. :slight_smile:

a pokud máte hodně opruzený zadeček(ale fakt brutus)doporučuji namíchad ochranný krém od Menalindu, welledu na zadek a zakápnout toškou gencky, toto zabere 100%(také vyzkoučené v nemocnici, nám se to osvědčovalo, a že některá mimča měla ten zadeček doslova rozežraný :frowning2: )
9. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co Pityol???ten je taky dobrej :slight_smile:
9. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem psala pityol.
9. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím zkouším rybilku a zajdu koupit pytiol a zkusím.Maluch se mi po skoro 2 hodinách vzbudil,tak jdu kojit.Chudák ani to jídlo mu nedopřeju :frowning2:
9. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky :slight_smile:
@pampusik77 gratulace k půlročku a ať je prdelka brzy zahojená :slight_smile: , já nedám dopustit na Menalind a Welledu... :wink:

U nás je to jak po výbuchu, chystám věci, potřebuju vyžehlit, venku vedro jak kráva a do toho tu byli naši, tchán, brácha z Prahy, Matěj má rozjetou alergii, Adam je protivnej a ještě máme dneska vítání občánků....super, tam budem spocený jak idioti a do toho jestli tam bude Adam vyvádět, tak potěš.... :angry: :angry:
9. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zase usínáme v postýlce nechce se mi tedka ven mám tu nákou práci tak potřebuju aby usnul doma... no jsem zvědavá.... za minutu du na něj a pak dvanáct... uvidíme...
9. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 chtěla jsem napsat k 7 měsícům...už mi fakt hrabe :frowning2:
9. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 díky.Já používám na prdelku běžně Bubchen a jsem moc spokojená,ale toto už má hodně,tak zkouším i něco nového.Ale snad to už skončí-to srajdění.
9. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad jo a myslíš, že to má po jídle, nebo ty zoubky??
9. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě mě napadlo - když jsme moc opruzení, 1x - 2x okoupeme večer hypermanganu - stačí 2 - 3 zrníčka a zabírá to skvěle, nebo se dá omývat jen prdelka, ale ten roztok musí být fakt slabý, jen narůžovělý
9. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo takovejch zkušeností s různejma mastičkama na zadek... snad vám něco pomůže :wink: .... Jonášek usnul dneska dřív byla jsem teprve u dvanácti minut a kdž jsem se na něj šla po šesti mrknout už chrupkal :slight_smile: .... musim to tu pořádně vygruntovat... já když se občas mrknu na to máte doma uklizeno tak je mi trošku zle... a uvědomom si, že jsou místa v bytě na který trochu prdim... a taky jsou místa kam se prostě nedostanu.... tak jsem z toho taková nesvá... chci do novýho bytu nebo domu kde se budu moct skoro všude dostat a kde se bude dát uklidit....
9. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
misko-já to právě nevím,tak zkouším jen kojit a uvidím,jestli se to třeba nezlepší..

Venku už je 31 st.-am já teď nejdu s maluchem.Asi tady chcípnu
9. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja na teplomer radeji nekoukam
9. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máťa když mu rostly zuby, tak srandil jak blázen a když se zub prořezal, tak jako když utne...bylo po srajdě.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky...pomoc my jdem na to vítání...to než tam dojedem, tak bude Adam mokrej jak myš... :angry:
9. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska a jak ho oblíkáš??? jonášek dostává jenom bodýčko s krátkym rukávem a spocenej neni... a jelikož je vedro i ve stínu tak ho prostě navlíkat nemusim...
9. čer 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac na vitani tezko pujde jen v bodynku.

Misko co nejake tenke platacky a kosili s kratkym??
9. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je naprosto strašně....dám mu prostě tričko a kraťásky a sandálky...vezmu sebou radši něco na převlečení a do autosedačky mu dám podložku-perlanku...snad se tak nespotí..
9. čer 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nevim vid já na vítání nebyla a asi ani nepudu...netušim jestli se to u nás děje... a jak má bejt miminko oblečený taky nevim... co ale vim je to, že bych mu radši dala nějaký slušivý hezký bodýčko aby se mi nespotil... popřípadě bych ho dooblíkla na místě... autosedačka je blbá no :unamused: ... já ho dát ke mě do auta tak bude mokrej tak do pěti minut páč nemám klimošku :frowning2:
9. čer 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pam, taky se přidávám s dobrou zkušeností s Welledou. Nic jiného nepoužívám a opruzený Adam nebyl ani jednou. A to on srajdí standardně dvakrát denně a když měl průjem při zvykání si na tuhou stravu, tak to bylo i 7x za den, přesto prdelka k nakousnutí :wink:
9. čer 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlazabka-díky.My s tím taky doteď neměli žádný problém,ani jednou.Jenže teď mi srajdí skoro pořád a bylo to fajn,ale včera večer už krém nestačil.Já na todle dbám hodně,ale s tímto už nešlo i přes mazání nic udělat.

No a po zubu ani památka,já teda nevím.Ale zase pro kojení je to dobré,zatím srajdí fakt méně.Takže ještě zítra budu kojit a uvidíme.
9. čer 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás bouří... a Jonášek usnul docela rychle... ale byl dost unavenej tak nevim jestli to taky nebylo tim.... zejtra si jedu pro penízky pá jsem asi zapoměla vyplnit, že to chci poslat na účet a oni mi to poslali složenkou... tak budu muset zase na úřad aby mi to posílali na účet.... už jsem z toho celá blbá....
9. čer 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak vítání nemělo chybu, měli jsme to v loutkovém divadle Drak, účinkovali tam herci z toho divadla, byly tam sudičky...fakt hezký. Dala jsem ty kraťásky a tričko, takovej pěknej kompletek. Slušelo mu to :slight_smile: a bylo mu fajn, protože pak jsme byli pod reflektory na pódiu a tam bylo dost horko..některý holčičky měly i kloboučky pletený a byly úplně rozpálený a protivný.. Adam neměl chybu, na všechny se smál, měl radost, že tam byly mimina a pořád skákal a péroval na kolínkách...až přijedeme z dovči, tak budou fotky. Tak pak ukážu :slight_smile: :slight_smile:
Po vítání jsme šli do hospůdky a dali si véču a vínko a frapé. Babičky a dědečci tam ještě popíjí a my jsme před chvílí přijeli. :slight_smile:
9. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska-tak vidíš,že to dobře dopadlo :wink: Oni jsou ty děti úžasné,jak rozhazují úsměvy naokolo a pak doma jsou nervózní.My máme doma taky společenského tvora.Skoro celé odpoledne jsem mu nechala větrat prdelku,tak jsem si připadala jak ....pořád utírala loužičky.Ale už asi od 16h nesrajdil.Při koupání řev,páč ho to bolí :frowning2: Ale už dlouho spinká,tak snad to bude OK.
9. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek