Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
kacamura
9. čer 2010
jé to je hezký 🙂 ... já mám teda úplně nespolečenské miminko... vždycky jak někam přijedem tak Jonášek chvilku rozhazuje úsměvy a pak to začne... pláč pláč pláč a jenom pláč a neni k utišení... fakt už jsem mu tam i rozložila deku aby se mohl eda válet a to taky nepomohlo... jíst nechtěl pít nechtěl, plína dobrý... budto to bl takovej ten záchvat co tedka má tak jednou do tejdne a dokud nedostane panadol tak je prostě protivnej... a jak ho dostane tak je zase tejden v klidu... už mě totiž nenapadá nic jinýho než zoubky tak mu to dávám na bolest, ale asi je to bříško a jestli panadol pomáhá i na bříško to nevim, ale dostal panadol dvakrát a dvakrát po něm hnedka kadil... dneska taky neměl nejlepší den... ale je možn, že máme v bytě prostě vedro a že se mu to nelíbí....
lin18
9. čer 2010
Ahojky...já se sem už dostanu jen večer...celej den jsem s malým na zahradě. Už jsem mu dneska rozdělala i bazének a koupal se 🙂
Dala jsem mu na zem deku a nechávám ho holýho nebo jen s tričkem...jen musím dávat pozor na mravence a komáry....jo a taky na klíšťata.
Koupila jsem opalovací krém od Seba Medu...50 faktor...no celkem dost drahý...dvě stovky za takovou malou tubu :-S .
Pam na prdelku jsme v porodce používali Sudocrem....nic jinýho nepomáhalo...on je takovej hustej a když dáš velkou vrstvu tak se to mokrý přes to nedostane ke kůži. Nevím jestli jsi dostala po porodu kufřík...byl tam vzorek...v takové šedé krabičce.
pampusik77
9. čer 2010
lin-tak na ten jsem úplně zapomnělaTen je prý super.Já mám toho vícero,tak prostě zkouším.Kéž by to bylo zubama-slitá už v proudech a pořád mě žužle-ruce,nohy.... 😃 😃 Ale v pusině zatím nic není 😞
lin18
9. čer 2010
pam...Kuba taky slintá jak vzteklej pes...já furt jenom lítám s plínkou a utírám, mám strach aby se mu z toho neosypala pusina. Navíc ještě pořád prská....třeba se napije čaje a pak to všechno vyprskne na mě a hrozně se chechtá 😃 A v puse taky nic...ani se mi nezdá že by měl nateklé dásně...ale on nemá rád, když se mu tam dívám takže nevím...a lžička necinká 🙂 . Do pusy si rve pořád úplně všechno...ale to podle mě spíš souvisí s poznáváním věcí....a navíc ví, že mu občas do pusy přilítne něco dobrýho...třeba jahoda...tak zkouší
kacamura
9. čer 2010
taknahrávám fotky na fac... něco už tam je něco tam ještě dávám... ale nebude jich moc chtěla jsem si je napřed upravit ve photoshopu.. ale ten a tomhle notebooku nerozběhnu 😞
pampusik77
9. čer 2010
já jsem šla vyfotit malucha,jak spí 😃 Trošku si pocestoval v postýlce.
lin18
9. čer 2010
Mně se ty fotky na fcb furt nedaří...napíše mi to, že se nezdařilo ať zkusím znovu a zkouším už asi podesátý a nic ]-(
pam Kuba taky cestuje a hlavně musí spát na peřině...kjenom na prostěradle neusne ani za nic...je pak vždycky zpocenej a já abych se té peřinky uprala...no ale co už s ním....
raakosnicek
10. čer 2010
Lin mi to delalo taky a nkonec jsem je v albu mela snad 30x
raakosnicek
10. čer 2010
jinak dobré ránko

my máme nakonec avéne ve spreji, byl k tomu i krem po oplovni s mineralem pro citlivou pokozku, cena no 700, ale co bych pro ne neudelala
pett7
10. čer 2010
Ahoj, začíná mi chybět spánek...večer se mi nechce spát a ráno nemůžu rozlepit oči a prcek je v 7 vzhůru
ktr
10. čer 2010
ahoj 🙂 dneska malej poprvé spí celou noc 🙂 probudil se jen jednou na kojení 🙂 a ted ještě spí 🙂
pett7
10. čer 2010
teď ráno chci jít nakoupit, přes den zalezeme domů a kolem 3 půjdeme zase ven 🙂 včera spal malý v kočárku a já na houpačce
ktr
10. čer 2010
my taky musíme nakoupit,ten opalovák pro malýho taky,koupím Daylong pro kojence a natřu je oba.... starší má dnes karneval,snad se neupečeme....kubíka beru s sebou,uvidíme,jak se mu to bude líbit....v nejhorším to jistí děda 😉
pett7
10. čer 2010
zítra ten krám musím konečně koupit, včera jsem měla malého jen v body s nohavičkou a v kočárku jsem mu na nohy dala bundičku je taková letní, dneska musím vzít plínku
ktr
10. čer 2010
už jsme vzhůru 🙂 my měli tričko a kratasy,klobouček 🙂dneska ovšem nepoužitelné,nějak se nám chlapec ušpinil.....dáme letní overálek 🙂trošku na tom oblečení ulítávám.... 😉
raakosnicek
10. čer 2010
my uz spime....

ted jak jsou ty vedra,tak kolem ctvrt an devet usina znova
raakosnicek
10. čer 2010
nas tata se rozhodl ze odpoledne jdem na koupak, se tesimmmm
ktr
10. čer 2010
už mají napuštěnej???to jsou rychlíci,u nás ještě nee
raakosnicek
10. čer 2010
joooo, vsechny 4 koupaliste jsou napusteny a fungujou
ktr
10. čer 2010
hmmm...to jste asi velký město...my máme jeden a ještě dost ubohej,nic kromě bazénu tam není...myslím ty vodní atrakce atd...
raakosnicek
10. čer 2010
velky ani ne.......ale jen mestske jsou dve, pak jedno tady bokem, jedno v Kostelci vyhrivane a dalsi se bude stavit na jednom sidlisti
kacamura
10. čer 2010
tak holky... já už nevim... mě se dneskavzbudil už v půl šestý... 8-( ... takže jsem utahaná jak pes....
pampusik77
10. čer 2010
dobré ránko-my vstávala v 5.45 a pak v 7 zase usnul u kojení.Jinak noc =hrůůůza.Máme v bytě horko a nemohl spát.A teď je taky nespokojený.Sice jsem chtěla sluníčko,ale tak nějak normálně a zítra má prý být ještě tepleji,ale naštěstí odpoledne frčíme na chalupu.V horách bude určo příjemněji.
pavlazabka
10. čer 2010
Dobré ráno, my dnes vstávali v 5:45, myslela jsem, že se spletl, ale fakt byl probuzený a nachystaný řádit. Tak brzo jsem nevstávala ani do práce!
Holky, když dáváte na pití prckům kojeneckou vodu, převařujete ji ještě? Já ji převařila a na povrchu je nějaký "šum", přitom hrnec byl čistý. To mi už ta nepřevařená voda připadá pitelnější 😃
raakosnicek
10. čer 2010
psvli ja neprevaruju, davam kohoutkovou projedu ji filtrem a davam tak jak je.
k piti davam caj,to normalne prevarim kohoutkovou v konvici, ale pokud delam do jidla,do granulovaneho caje,davam obyc filtrovanou
pampusik77
10. čer 2010
já taky dávám kohoutkovou a převařuju.On mi od těch 7 vypil už 100ml čaje.Dneska se teda mnohem více potí a já teda taky.A už zase spinká.
miska73
10. čer 2010
ahojda holky 🙂
Adam se dneska asi takyspletl, ale v dobrém...vstával o půl desátý 😃 😃 , jsem toho zatím stihla!!

Holky, vy co dáváte UM, poraďte mi, kolik by 7 měsíční dítě mělo vypít za den mlíka?? díky...Adam nechce prso, nejradši by lemcal jen vodu... ]-(
raakosnicek
10. čer 2010
misko mala ted v ty vedra ma mlika malo.
treba dneska v noci mela skoro furt jen caj,takze vypila jen 100ml mlika a dasli bude mit az vecer a to pocitam zase jen 100.
takze na den 200ml.
maji mit kolem pul litru mlecneho na den
miska73
10. čer 2010
díky moc, to by měl vycucat....v noci nechce mlíko vůbec, ráno pije tak max.5 minut a odpol. si dává taky tak 5 minut... To si myslím, že snad dá tu dvoustovku... 🙂
pampusik77
10. čer 2010
no mě to Filip dohání spíše v noci,ale teď jak ksou ty horka-tak pije méně mlíka,ale zase více tekutin jiných-hlavně čaj.Dneska zase jen kojím a dávám čaj a vodu a zítra už snad naběhneme na příkrmy.

Začni psát odpověď...

Odešli