• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
jé to je hezký :slight_smile: ... já mám teda úplně nespolečenské miminko... vždycky jak někam přijedem tak Jonášek chvilku rozhazuje úsměvy a pak to začne... pláč pláč pláč a jenom pláč a neni k utišení... fakt už jsem mu tam i rozložila deku aby se mohl eda válet a to taky nepomohlo... jíst nechtěl pít nechtěl, plína dobrý... budto to bl takovej ten záchvat co tedka má tak jednou do tejdne a dokud nedostane panadol tak je prostě protivnej... a jak ho dostane tak je zase tejden v klidu... už mě totiž nenapadá nic jinýho než zoubky tak mu to dávám na bolest, ale asi je to bříško a jestli panadol pomáhá i na bříško to nevim, ale dostal panadol dvakrát a dvakrát po něm hnedka kadil... dneska taky neměl nejlepší den... ale je možn, že máme v bytě prostě vedro a že se mu to nelíbí....
9. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...já se sem už dostanu jen večer...celej den jsem s malým na zahradě. Už jsem mu dneska rozdělala i bazének a koupal se :slight_smile:
Dala jsem mu na zem deku a nechávám ho holýho nebo jen s tričkem...jen musím dávat pozor na mravence a komáry....jo a taky na klíšťata.
Koupila jsem opalovací krém od Seba Medu...50 faktor...no celkem dost drahý...dvě stovky za takovou malou tubu :confounded: .
Pam na prdelku jsme v porodce používali Sudocrem....nic jinýho nepomáhalo...on je takovej hustej a když dáš velkou vrstvu tak se to mokrý přes to nedostane ke kůži. Nevím jestli jsi dostala po porodu kufřík...byl tam vzorek...v takové šedé krabičce.
9. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin-tak na ten jsem úplně zapomnělaTen je prý super.Já mám toho vícero,tak prostě zkouším.Kéž by to bylo zubama-slitá už v proudech a pořád mě žužle-ruce,nohy.... :grinning: :grinning: Ale v pusině zatím nic není :frowning2:
9. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pam...Kuba taky slintá jak vzteklej pes...já furt jenom lítám s plínkou a utírám, mám strach aby se mu z toho neosypala pusina. Navíc ještě pořád prská....třeba se napije čaje a pak to všechno vyprskne na mě a hrozně se chechtá :grinning: A v puse taky nic...ani se mi nezdá že by měl nateklé dásně...ale on nemá rád, když se mu tam dívám takže nevím...a lžička necinká :slight_smile: . Do pusy si rve pořád úplně všechno...ale to podle mě spíš souvisí s poznáváním věcí....a navíc ví, že mu občas do pusy přilítne něco dobrýho...třeba jahoda...tak zkouší
9. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taknahrávám fotky na fac... něco už tam je něco tam ještě dávám... ale nebude jich moc chtěla jsem si je napřed upravit ve photoshopu.. ale ten a tomhle notebooku nerozběhnu :frowning2:
9. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem šla vyfotit malucha,jak spí :grinning: Trošku si pocestoval v postýlce.
9. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se ty fotky na fcb furt nedaří...napíše mi to, že se nezdařilo ať zkusím znovu a zkouším už asi podesátý a nic :angry:
pam Kuba taky cestuje a hlavně musí spát na peřině...kjenom na prostěradle neusne ani za nic...je pak vždycky zpocenej a já abych se té peřinky uprala...no ale co už s ním....
9. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin mi to delalo taky a nkonec jsem je v albu mela snad 30x
10. čer 2010 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dobré ránko

my máme nakonec avéne ve spreji, byl k tomu i krem po oplovni s mineralem pro citlivou pokozku, cena no 700, ale co bych pro ne neudelala
10. čer 2010 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, začíná mi chybět spánek...večer se mi nechce spát a ráno nemůžu rozlepit oči a prcek je v 7 vzhůru
10. čer 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: dneska malej poprvé spí celou noc :slight_smile: probudil se jen jednou na kojení :slight_smile: a ted ještě spí :slight_smile:
10. čer 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď ráno chci jít nakoupit, přes den zalezeme domů a kolem 3 půjdeme zase ven :slight_smile: včera spal malý v kočárku a já na houpačce
10. čer 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky musíme nakoupit,ten opalovák pro malýho taky,koupím Daylong pro kojence a natřu je oba.... starší má dnes karneval,snad se neupečeme....kubíka beru s sebou,uvidíme,jak se mu to bude líbit....v nejhorším to jistí děda :wink:
10. čer 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra ten krám musím konečně koupit, včera jsem měla malého jen v body s nohavičkou a v kočárku jsem mu na nohy dala bundičku je taková letní, dneska musím vzít plínku
10. čer 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsme vzhůru :slight_smile: my měli tričko a kratasy,klobouček :slight_smile:dneska ovšem nepoužitelné,nějak se nám chlapec ušpinil.....dáme letní overálek :slight_smile:trošku na tom oblečení ulítávám.... :wink:
10. čer 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my uz spime....

ted jak jsou ty vedra,tak kolem ctvrt an devet usina znova
10. čer 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas tata se rozhodl ze odpoledne jdem na koupak, se tesimmmm
10. čer 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mají napuštěnej???to jsou rychlíci,u nás ještě nee
10. čer 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo, vsechny 4 koupaliste jsou napusteny a fungujou
10. čer 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm...to jste asi velký město...my máme jeden a ještě dost ubohej,nic kromě bazénu tam není...myslím ty vodní atrakce atd...
10. čer 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
velky ani ne.......ale jen mestske jsou dve, pak jedno tady bokem, jedno v Kostelci vyhrivane a dalsi se bude stavit na jednom sidlisti
10. čer 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky... já už nevim... mě se dneskavzbudil už v půl šestý... :rolling_eyes: ... takže jsem utahaná jak pes....
10. čer 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko-my vstávala v 5.45 a pak v 7 zase usnul u kojení.Jinak noc =hrůůůza.Máme v bytě horko a nemohl spát.A teď je taky nespokojený.Sice jsem chtěla sluníčko,ale tak nějak normálně a zítra má prý být ještě tepleji,ale naštěstí odpoledne frčíme na chalupu.V horách bude určo příjemněji.
10. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, my dnes vstávali v 5:45, myslela jsem, že se spletl, ale fakt byl probuzený a nachystaný řádit. Tak brzo jsem nevstávala ani do práce!
Holky, když dáváte na pití prckům kojeneckou vodu, převařujete ji ještě? Já ji převařila a na povrchu je nějaký "šum", přitom hrnec byl čistý. To mi už ta nepřevařená voda připadá pitelnější :grinning:
10. čer 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
psvli ja neprevaruju, davam kohoutkovou projedu ji filtrem a davam tak jak je.
k piti davam caj,to normalne prevarim kohoutkovou v konvici, ale pokud delam do jidla,do granulovaneho caje,davam obyc filtrovanou
10. čer 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky dávám kohoutkovou a převařuju.On mi od těch 7 vypil už 100ml čaje.Dneska se teda mnohem více potí a já teda taky.A už zase spinká.
10. čer 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky :slight_smile:
Adam se dneska asi takyspletl, ale v dobrém...vstával o půl desátý :grinning: :grinning: , jsem toho zatím stihla!!

Holky, vy co dáváte UM, poraďte mi, kolik by 7 měsíční dítě mělo vypít za den mlíka?? díky...Adam nechce prso, nejradši by lemcal jen vodu... :angry:
10. čer 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
misko mala ted v ty vedra ma mlika malo.
treba dneska v noci mela skoro furt jen caj,takze vypila jen 100ml mlika a dasli bude mit az vecer a to pocitam zase jen 100.
takze na den 200ml.
maji mit kolem pul litru mlecneho na den
10. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc, to by měl vycucat....v noci nechce mlíko vůbec, ráno pije tak max.5 minut a odpol. si dává taky tak 5 minut... To si myslím, že snad dá tu dvoustovku... :slight_smile:
10. čer 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě to Filip dohání spíše v noci,ale teď jak ksou ty horka-tak pije méně mlíka,ale zase více tekutin jiných-hlavně čaj.Dneska zase jen kojím a dávám čaj a vodu a zítra už snad naběhneme na příkrmy.
10. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek