• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ono mm je vic vodove,um je takove mi prijde hutnejsi. ja na to mmliku uz nelpim,davam jogurty.
maly mi od osmi mesicu mliko nechtel vubec

Fuj uz ted v deset dopoledne mame v byte 28 stupnu. musim rict manzovi at donese ventilator
10. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
raakosnicku-my máme 29st.Zapínám na chvíli pojízdnou klimu-aůe jen na ventilátor,páč se mi nechce instalovat ta obří hadice a jdu se chladit,dokud maluch spí.
10. čer 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam se může pominout, když ho v noci vyndám z postýlky a chci mu dát mlíko :confused: , chce si cucnout z flašky čaje a chrupat dál... :sweat_smile: , je to typickej chlap už takhle od mala... :slight_smile:

pampu-když takhle celý den kojíš, to budeš mít mlíko ještě za rok... :slight_smile: , Adam by se asi zbláznil, kdybych ho chtěla kojit celý den. Není to s ním jednoduchý.... :angry: , ale hlavně, aby byl malý v pořádku a přestal ti srandit...
10. čer 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska-já se taky divím,že nějak neprotestuje.Ale fakt je,že srajdí míň.Ale zítra už najedu pomalu na příkrm.Spíš si myslím,že kadil z toho horka jak tak moc pil.Hlavně že byl jinak v pohodě a hýbal se normálně.Teď ho baví zdokonalovat plazení,tak má o zábavu postaráno a já musím pomalu sklízet věci z jeho dosahu.Dneska si hrál s CD a DVD.
10. čer 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubík pije hodně,dělám mu čajík a vypije až 400 ml ted jak jsou ty horka...on tu flašku vezme a pije a pije až vypije a potom si ji dudlá :slight_smile:
10. čer 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 tu my nemame,ale vazne nad tim budu premyslet.jen je to asi cenove ponekud jide,ze
10. čer 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vypijem 2x vlasku po 250ml. jsem rada.
10. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vám zavidím, já do Matýska nedostanu nic krom mat.mlíka, ach jo :frowning2:
10. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
xk oni rikaji ze i to mm staci v tech vedrech,jen casteji davat no.
10. čer 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, a celá rodinka mi vyčítá, že je tlustej :slight_smile: prdím na lidi, hlavně at je dítko spokojené
10. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen at je,on to vybeha
10. čer 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ať si všichni trhnou.... :wink: na to se vyprdni, hlavně že je zdravej a spokojenej :slight_smile:
10. čer 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox a kolik vážíte?
10. čer 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
misko mně teda malej vypije za den tak 800 ml mlíka, plus výživu plus zeleninu plus ještě asi 200 ml čaje nebo vody....a občas sušenku...je nenažranej...ale 200 ml za den by mu teda nestačilo ani náhodou...to má tak na jedno jídlo
10. čer 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a mne mala na jedno jidlo neda vi nez 60-90ml
10. čer 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak-klimu nám dal taťka a ten ji dostal od jedné firmy,takže je zadara :sunglasses:
10. čer 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin, mně sní velkou skleničku oběda, velkou přesnídávku, klidně s piškoty, nebo krupicí a večer kaši a někdy ještě banán, nebo jablko atd......do toho dvakrát pije mlíko, ale nevím kolik a lemcá čaje, vodu, šťávy.... přijde mi toho taky dost... :astonished:
10. čer 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo,ale jinak jsou docela drahya hlavne spotreba eltriky,ze
10. čer 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pamp- jéééé závidím!!!!
10. čer 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
na elektřinu to je záhul.Ale moc to nepouštíme.Loni zas tolik horkých dnů nebylo.Teď to mám na ventilátor a je tu o 1st.míň.
10. čer 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já začínám mít krapet strach, že se mi dehydruje... prso skoro nechce přez den to si jenom tak cucne a vodu plive a když už tý flašky něco vycumlá tak nevim kolik toho veskutečnosti vypil pže to hodně plive... ale jesti vypije za den 100... a mlíko z prsa nechce většinou vůbec tak dvakrát za celej den... já mu jinak dávám oběd zeleninku pak má mlíko když ho chce, a pak ovoce a večer kaši.. a celý dopoledne nejí skoro jenom tak chvilkama pocucává... kolik by měli vypít tekutin???
10. čer 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr 9kg a 74cm
10. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jídla mě sní tak 260ml až 300 za celý den, plus kojo
10. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac udavaji nejaky pomer mililitru na kilo,ted ho presne envim.
ale minimalne v tech vedrech i normalne aspon 300ml
10. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná v mlíku, že to vypije to nevim kolik vypije když už pije... ale vody moc nééé... ale jede mu trochu víc než čaj
10. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox: to my bohužel taky :frowning2:. Nic kromě mlíka nechce :frowning2:
10. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj... tak Jonášek spinká... máme tu tkový vedro, že spí jenomv plíně... a ta metoda teda nevim no řve každej den stejně dlouho, včera řval dokonce mín než dneska... měl na tělíčku takový flíčky tak se asi osypal z vedra nebo tak.... já nevim jak ho mm ochladit v tom kočárku... mám mu namočit plínu a u na něj položit??? já fakt nevim..... taky mu začíná malinko červenat zadek tak budem asi víc větrat... jak to děláte když je máte nahatý doma??? jako když se ještě nehejbal a tak, takjsem pod něj tala tu podložku a bylo vyřešeno... ted jsem to taky řešila podložkou posledně, ale už je mu jaksi malá....
10. čer 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už taky spíme,jsem ho musela převlíknout.Měl kraťáskový overál,ale dala jsem mu jen tílko a plínu.Pračka vzduchu taky jede na plné obrátky.Zítra naštěstí už budeme na chalupě a tam takové vedro stopro nebude-je to v horách.
10. čer 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pam se máte... prej má bejt zejtra až 36 ve stínu... to my tady doma v tom případě budeme mít tak 40... hůůůů čim já toho drobka ochladim.... a usnul před půl osmou a tedka už se zase vzbudil... něco dělámprostě špatně... :frowning2:
10. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaca-neděláš,Filip už taky pomrnkával.Je prostě hic a jim je taky horko.Já tu vytuhla u TV,takže jsem vstala a jdu čumět a pak spát.
10. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek