• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
jinak ta pračka vzduchu je celkem malá a moc ho neochladí.Spíš zítra najdu hadici ke klimě a pojede.
10. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
já pak otevřu okno.... měl ho otevřený před tim... ale pakjsem chtěla aby usnul... jelikož bydlim kousek od přeplněné čtyřproudé silnice tak je tu děsnej rambajs... a náká protihluková stěna to nezachrání když sme v devátym patře :frowning2: ... v noci je tam klidnější provoz a taky venku nehouká tolik sirén a neštěkaj psi, ak už se u toho dá spát....pračku vzduchu neznám.... my žádnej takovej přístroj nemáme... já si to tu ůžu ochladit jedině tak že pustim trochu chládku z chodby... asi zejtra pocestujem někam k vodě a bude...
10. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
my taky bydlíme u cesty,ale není to tu určitě tak rušné jako u vás :wink: Navíc tu kousek od nás dali tu mobilní městskou policii,tak ožralové nespívají a je více klidu v noci.
10. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ožraly my naštěstí moc nemáme... sem tam tu nákej pozpěvuje, ale neni to často... zto bezdomovců je tu jak much... hrozný já jdu na procházku a za tu dobu otkám minimálně deset bezdáků jak se hrabou v popelnicích... jiný vysedávaj před billou a sockujou prachy nebo jenom tak seděj a koukaj.... no děs a co je mezinima ženskejch...
10. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...tak jsme dneska byli zase celej den na zahradě...ale malej byl protivnej a vůbec nechtěl spát. No venku bylo 33 ve stínu a doma máme 24...tak ho zítra nechám spát doma. Ani nechtěl moc jíst a pít....doufám, že nebude mít úpal
10. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jak poznámúpal u miminka???
10. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
pett díky :wink: ...ale ty rady nejsou moc aplikovatelný na mimčo....snad kromě oblečení a pokrývky hlavy. Snížit tělesnou aktivitu ho nedonutím a pít bohužel taky ne...
10. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jé a já si myslela, že jsem jedno z toho měla asi před třema rokama... bylo mi strašně zle... byli sme na festáku.. a byl děsnej hic... a hasiči nás ten den vůbec nepřijeli pokropit páč hasili les nebo co... pila jsem opravdu jenom vodu prodávali jí tm na kila... pak se mi uděla zle tak jsem se rozhodla, že pojedu domů o den dřív s kamarádama comuseli druhej den do práce (já měla zařízený volno i na pondělí.... až do vlaku jsem to vydržela bylo mi strašně zle.... no a ve vlaku jsem zvracela dost... a ještě měl ten vlak 3hodiny spoždění... páč se jim skroutily koleje toho vedra a ještě se jim tam někde urhlo vedení tak sme čekali na mašinu aby nás přetáhla tam kde je to zase funkční... no úžasný...a do druhýho dne mi bylo fakt zle... a ještě druhej den mi neylo moc dobře ale šlo to... tak co to bylo??? já mám do přetení tohohle článku za to, že to byl úpal nebo úžeh.... ale podle toho co tam píšou je úpala úžeh něco mnohem horšího než jsem měla já... ježiš tak snad Jonášek bude v poho a nebude ho mít
10. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
kac no ono v těchto horkách to může být dost snadno taky otrava z jídla...všechno se strašně rychle kazí. Ale podle mě se úžeh taky může projevovat zvracením....ale hlavní je teda bolest hlavy
10. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
tak příští týden má být jenom 18 stupňů...ach jo....to ho zas budu muset oblíkat a to on táááák nesnáší.....
10. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
mě myslim i bolela hlava... a bylo mi na zvracení a pak jsem i zvracela... no vim že mi bylo příšerně a obdivovala jsem sama sebe, že sem ještě ušla ty dva kilometry s krosnou na zádech v tm horku až k autobusu... Jonáš semi taky poslední dobou vzteká když ho oblíkám a nespolupracuje a dřív mu to nevadilo...
10. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no Kuba se při oblíkání, vysvlíkání i přebalován í otáčí na břicho...na zádech ho prostě neudržím...má už hroznou sílu
10. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jde spíš o ty doporučení a příznaky. tady jsem našla další, ale je to skoro stejné...http://www.ordinace.cz/clanek/upal-uzeh-a-poskozeni-teplem/ s mimčem bych šla do chladu, ručník na hlavu a asi k doktorovi. teď přes poledne nechodíme ani ven, zítra bude hůř...dovolenou u moře si neumím představit-
10. čer 2010 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
pett u moře ti ta teplota tak nepřijde...je tam vlhko a vítr od moře....aspoň mně vždycky přišlo horších 27 stupňů tady než 35 u moře. No zítra budu s malým doma....máme tady fakt příjemně. A na zahradě jsou navíc šíleně přemnožení komáři a taky po mně dneska lezly klíšťata tak mám strach....
10. čer 2010 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
my chodíme ven furt at je tak nebo tak.... prostě mu akorát furt strkám flašku s vodou do pusy a snažim se aby když stojíme byl ve stínu... jinak mažu 30 a Jonáš nemá ani náznak opálení nebo zčervenání kůže a to na něj chvílema to sluníčko fakt pralo když sme šli směrem kde na něj svítilo... takže aspon teda Jonáškovi třicítka určo stačí... k moři kdybysme jeli bych vzala 50... on má supráckou pokožku neni na ní moc náchylnej mi příde... jo lin taky už mám při přebalování problém... hrozně se mu líbí přebalovák tak se furt otáčí a snaží se chytat ty medvídky :grinning: ... no a když mu chci namazat zadek tak mi nechce pokrčit nohy tak se s nim tak peru... ale nebrečí u přebalování aspon :slight_smile:
10. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
no já mám na přebalováku vyskládaný plínky a jeho kosmetiku takže to chce furt všechno chytat :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nejhorší je, že mám přebalovák v úrovni břicha a kolikrát mě kopne...a fakt to bolí.
Červenej taky není jen se strašně potí na hlavě...má vlasy vždycky úplně mokrý
10. čer 2010 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
já mámplínky o patro vejš, a kosmetku mám vedle na tu dosáhne, ale mdvídci se mu tedka líběj víc :grinning: .... a taky mě kope do břicha... zvlášt ze začátku po tom císaři to byla lahůdka... tedka už to nák přežiju :wink: ....
10. čer 2010 ve 23:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý ránko
11. čer 2010 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
KAc ja doma nahatou nenechavam,pryc jsou doby kdy jsme ji rozbalili at vetra prcka a byla na podlozce bez pliny.

K vetrani vk ocarku, asi neudelas nic.....a tu plinu namocenou bych asi moc nedavala.
11. čer 2010 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
raak:proč ji nenecháváš nahatou?Kubi je nahatej často
11. čer 2010 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
protoze by mi to tady vsechno pocurala. ona na podlozce vydrzi tak pul miuty,ani ne
11. čer 2010 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
no hurá dobrý ráno :slight_smile: ... tak se mi prdolu v noci dvakrát podařilo uspat flaškou s vodou... napil se pak se ještě chvilinku kroutil a pak usnul... se divim, že u toho randálu spí... z tý silnice jsem de takovej rambajz.. i já měla problém usnout jak jsem si přez zimu odvykla.... ta krupička co měl včera zmizla tak super... já ho ráno nechala nahatýho v postýlce... dala jsem pod něj podložku a dobrý :slight_smile: ... ale v kočáru ho nahatýho nechci mít... páč sme přecejenom v praze i když na okraji a ještě by se mu spálil pinda :confused: ... tak přemejšlim, že slezu dolů do prokopáku tam rozložim deku a budem tam... nebo nás sbalim a pojedem na žívu... ale těžko říct jestli bysme přežili cestu v autě...
11. čer 2010 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ja v takovym vedru ven nechodim,kdyz nemusime.
11. čer 2010 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu se rozloučit :slight_smile: , už mám všechno nachystaný, ale vyjedeme až v noci, až bude chladněji.. Už se docela těším, tady jsou ty horka úplně o něčem jiným než u moře...
Tak se tu mějte, užívejte léta, dokud nějaký je :wink: :wink:
pa pa a moc nepište, ať to pak stihnu dočíst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2010 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
užijte si to a dobre dojedte.

MY poletime na dovcu pristi rok, jsme se rozhodlli. tak v zime koupime dovcu,se tesim
11. čer 2010 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
misko-moooc si to tam užijte a odpočívejte.Hlavně šťastnou a pohodovou cestu.
11. čer 2010 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jé mějte hezkou cestu a mooc si to tam užijte :slight_smile: .... raak... já bych taky třeba tolik ven nechodila... ale venku je líp než u nás doma... takže radši venku než tady... jestli to moje alergie dovolí....
11. čer 2010 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
noo my mame doma 28 stupnu....ale venku je jeste vic.
11. čer 2010 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
my zatim dobrý.... ale přez poledne odpoledne a k večeru se tu nedá bejt... to se tu potim jak prase vždycky... venku je to sice dost podobný, ale furt mi příde, že je tam náko líp
11. čer 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek