Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
pampusik77
11. čer 2010
já už zapla klimu!!!Už jsem úplně mokrá a malý furt mrnčí,tak snad to tu rychle ochladí.A v ložnici mi běží ventilátor.Jsem zvědavá na tu cestu na chalupu,asi i v autě bude mít taťka zapnutou mírně klimu.
raakosnicek
11. čer 2010
kdyz jezdime v aute s nasima,klima jede vzdycky.
kacamura
11. čer 2010
u martina v autě taky jede klima pořád... jenom u mě v autě jedou 4 stažený okýnka a větrák na plný koule.... já nás dobalim a vyrážíme...
raakosnicek
11. čer 2010
kac uzijte si to.my za chvili jdem s malou na plavo
pavlazabka
11. čer 2010
Misko, užijte si to, určitě to bude paráda! Jsem pak zvědavá na tvé zkušenosti, taky plánujeme zkusit to letos autem k moři, tak uvidíme, jestli to bude proveditelné.
zdenka33
11. čer 2010
@pavlazabka tak zase máme další měsíc za sebou...... 🙂 🙂 🙂
pett7
11. čer 2010
ahoj, tak my jsme celý den doma je hrozně a od rána malý kašle, teď má ještě teplotu 38 vypadá to na návštěvu pohotovosti, jestli to půjde nahoru...čilý je jako vždy, na zuby ti je asi dost a navíc kašle ]-(
raakosnicek
11. čer 2010
my jsme ted prisli. bazen vytazeny,nachystany.....napousti se.ted jen aby se vyhral a nezacalo prset
pett7
11. čer 2010
tak jsem dala malému paralen a uvidíme, vypadá to na zub má nateklou dáseń
raakosnicek
11. čer 2010
pett nezkousela si ty homeopatika,nam zabiraji i u male
pett7
11. čer 2010
na zuby jsem nezkoušela nic, oni není protivný ani nebrečí jen má teplotu a občas hnusně kašle :-S kdyby nekašlal tak to neřeším asi mu zkusím dát zase hedelix
raakosnicek
11. čer 2010
ona se nekdy k zubum pridava viroza.
kacamura
11. čer 2010
ahoj tak sme zpátky z víletu 🙂 ... krásný a náročný den to byl... Jonáškovi byl pěknej hic.... tak jsem ho jen tak zlehýnka namáčela v přehradě 🙂 ... já mám lehce chycený ramena, ale Jonášek nic, tak jsem ráda... taky tam byli koně a Jonášek je tahal za hřívu a ta pani od těch koní se strašně divila, že se jich ani trochu nebojí.... no jo rozenej konák 😃 😃 ... bylo to pěkné, ale dost náročné... a s mufem je to o to horší, že je to neposeda.. a každýho psa i kočku... prostě musí očuchat.. takže s nim prostě nemůžu v klidu ležet na dece... musel bejt chudák naporuhý uvázanej u sromu jednak kvůli konům (to jsem se bála o mufa) a taky kvůli jednomu psovi, prej to bylo jště štěně, muf si s nim chviličku hrál, ale pak začal startovat, tak sem ho radši odtáhla... pett:tak snad to bude zejtra lepší a at je to zub a né žádná nemoc 🙂 ... a jakej ste jinak měli den vy???
raakosnicek
11. čer 2010
jak to delate,ze vam deti lezi na zemi na dece??
mala zacne okamzite jancit jak potrefena.
raakosnicek
11. čer 2010
ja si otevrela pivko,at splachnu dnesni vedro, hm mam tri lahve...jsem zvedava,jestli je dam 😃
raakosnicek
11. čer 2010
malou jsem dneska uspavala u nas v posteli v loznici,chjo,v postylce rvala jak tarzan....
pett7
11. čer 2010
tak teplota klesla 😉
raakosnicek
11. čer 2010
@pett7 supeeer.
raakosnicek
11. čer 2010
kde jste kdoooo???
kacamura
11. čer 2010
já jsem uspávalado ted dítě... usnul na břiše... můžu ho na něm už nechat??? já nevim něco dělám blb je to den ode dne horší to usínání... a to dneska to vůbec bylo šílený... mám o něj strach... vůbec nepil celej den... vypil něco mezi 50-100... ani prso nechtěl no děs... jinak na dece je to podlemě stejný jako doma rád se válí po zemi takže mi deka nepříde jako problém.... ale jinak spal ještě odpoledne a večer vůbec nechtěl jíst a ani za celej en toho moc nesněd... jinak raakobdiv já to vypít tak ležim pod stolem 😃 😃 😃
raakosnicek
11. čer 2010
KAc no ona se taky rada vali po zemi,ale na zahrade rve.

Jinak na brise ho nechej,mylsim ze by to nemelo vadit.

a s pitim,bylo by lip,kdyby pil....zkus jeste davat aspon po lzickach nebo z normalniho hrnicku,treba ho to vic zaujme
raakosnicek
11. čer 2010
a jinak v tech vedrech se holt hur spi i nam,co pak maji delat ty miminka,to samy s jidlem
pett7
11. čer 2010
uspáno 🙂 malý vydrží na dece, ale já musím být vedle...celkově je na mě dost fixovaný když mě vidí...ale když ho nechám mamce tak si ani nevzpomene ]-(
kacamura
11. čer 2010
já jsem mu nakonec do tý vody ze zoufalství dala trochu cappy (žádnej dětskej nápoj neměli).. jestli mu to nebude aspon trochu víc šmakovat.. a pro jednou mu těch pár ml toho cappy nic neudělá... pil trochu víc ale furt né tolik co by měl... myslíš, že by umělpít z hrníčku??? já nevim proč se jí to na zahradě nelíbí... a nekoká třeba moc do nebe??? nebo se jí to nelíbí ani na bříšku??? Jonášek s tim problém nemá... neni tak aktivní jako doma a občas kouká jak vejr ale nevadilo mu to... ani když jí tam dáš po spaní když má dobrou náladu atak???
raakosnicek
11. čer 2010
nelibi se ji vubec,ani kdyz tam lezim,ani na zadech,ani na brichu......a to tam chci travit cely leto,hmmmmm si bude muset holka zvyknout nebo bude sedet v kocare no.

K tomu hrnku, nektery deti nechteji flasku ani zadny ucici hrnek,tak holt rovnou maminy davaj z hrnku. vim i o jedne,ktera davla pit po lzickach,ja to s malym taky tak delala
kacamura
11. čer 2010
ona si zvykne časem... já se snažim Jonáška naučit na studeněkší vodu... aby mu pak nevadila ta v přehradě... dneska se na ní moc netvářil ale ani nebrečel.... vyzkoušim i lžičky i hrnky a uvidíme... 🙂
raakosnicek
11. čer 2010
ja jsem taky otuzovala,kvuli prechodu z vanicek na velky bazen....ale vodu pod 28 nedavame ani doma
raakosnicek
11. čer 2010
Kac a nebo zkus od hami treba tu stavu, uvidis jestli ji bude
kacamura
11. čer 2010
jo... myslim, že jsem nákou kopila asi za 14 korun moc tam toho neni, ale můžu mu t ředit dva dny... no já to balim vůbec na tu obrazovku nevidim.. oči se mi samy zavíraj... tak se tu mějte dobrou noc 🙂
raakosnicek
11. čer 2010
nooo tu budu jako sama jo???

Začni psát odpověď...

Odešli