• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
já už zapla klimu!!!Už jsem úplně mokrá a malý furt mrnčí,tak snad to tu rychle ochladí.A v ložnici mi běží ventilátor.Jsem zvědavá na tu cestu na chalupu,asi i v autě bude mít taťka zapnutou mírně klimu.
11. čer 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz jezdime v aute s nasima,klima jede vzdycky.
11. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
u martina v autě taky jede klima pořád... jenom u mě v autě jedou 4 stažený okýnka a větrák na plný koule.... já nás dobalim a vyrážíme...
11. čer 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac uzijte si to.my za chvili jdem s malou na plavo
11. čer 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misko, užijte si to, určitě to bude paráda! Jsem pak zvědavá na tvé zkušenosti, taky plánujeme zkusit to letos autem k moři, tak uvidíme, jestli to bude proveditelné.
11. čer 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka tak zase máme další měsíc za sebou...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my jsme celý den doma je hrozně a od rána malý kašle, teď má ještě teplotu 38 vypadá to na návštěvu pohotovosti, jestli to půjde nahoru...čilý je jako vždy, na zuby ti je asi dost a navíc kašle :angry:
11. čer 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme ted prisli. bazen vytazeny,nachystany.....napousti se.ted jen aby se vyhral a nezacalo prset
11. čer 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dala malému paralen a uvidíme, vypadá to na zub má nateklou dáseń
11. čer 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett nezkousela si ty homeopatika,nam zabiraji i u male
11. čer 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
na zuby jsem nezkoušela nic, oni není protivný ani nebrečí jen má teplotu a občas hnusně kašle :confounded: kdyby nekašlal tak to neřeším asi mu zkusím dát zase hedelix
11. čer 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona se nekdy k zubum pridava viroza.
11. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak sme zpátky z víletu :slight_smile: ... krásný a náročný den to byl... Jonáškovi byl pěknej hic.... tak jsem ho jen tak zlehýnka namáčela v přehradě :slight_smile: ... já mám lehce chycený ramena, ale Jonášek nic, tak jsem ráda... taky tam byli koně a Jonášek je tahal za hřívu a ta pani od těch koní se strašně divila, že se jich ani trochu nebojí.... no jo rozenej konák :grinning: :grinning: ... bylo to pěkné, ale dost náročné... a s mufem je to o to horší, že je to neposeda.. a každýho psa i kočku... prostě musí očuchat.. takže s nim prostě nemůžu v klidu ležet na dece... musel bejt chudák naporuhý uvázanej u sromu jednak kvůli konům (to jsem se bála o mufa) a taky kvůli jednomu psovi, prej to bylo jště štěně, muf si s nim chviličku hrál, ale pak začal startovat, tak sem ho radši odtáhla... pett:tak snad to bude zejtra lepší a at je to zub a né žádná nemoc :slight_smile: ... a jakej ste jinak měli den vy???
11. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to delate,ze vam deti lezi na zemi na dece??
mala zacne okamzite jancit jak potrefena.
11. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si otevrela pivko,at splachnu dnesni vedro, hm mam tri lahve...jsem zvedava,jestli je dam :grinning:
11. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
malou jsem dneska uspavala u nas v posteli v loznici,chjo,v postylce rvala jak tarzan....
11. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teplota klesla :wink:
11. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 supeeer.
11. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdoooo???
11. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem uspávalado ted dítě... usnul na břiše... můžu ho na něm už nechat??? já nevim něco dělám blb je to den ode dne horší to usínání... a to dneska to vůbec bylo šílený... mám o něj strach... vůbec nepil celej den... vypil něco mezi 50-100... ani prso nechtěl no děs... jinak na dece je to podlemě stejný jako doma rád se válí po zemi takže mi deka nepříde jako problém.... ale jinak spal ještě odpoledne a večer vůbec nechtěl jíst a ani za celej en toho moc nesněd... jinak raakobdiv já to vypít tak ležim pod stolem :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAc no ona se taky rada vali po zemi,ale na zahrade rve.

Jinak na brise ho nechej,mylsim ze by to nemelo vadit.

a s pitim,bylo by lip,kdyby pil....zkus jeste davat aspon po lzickach nebo z normalniho hrnicku,treba ho to vic zaujme
11. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak v tech vedrech se holt hur spi i nam,co pak maji delat ty miminka,to samy s jidlem
11. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
uspáno :slight_smile: malý vydrží na dece, ale já musím být vedle...celkově je na mě dost fixovaný když mě vidí...ale když ho nechám mamce tak si ani nevzpomene :angry:
11. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem mu nakonec do tý vody ze zoufalství dala trochu cappy (žádnej dětskej nápoj neměli).. jestli mu to nebude aspon trochu víc šmakovat.. a pro jednou mu těch pár ml toho cappy nic neudělá... pil trochu víc ale furt né tolik co by měl... myslíš, že by umělpít z hrníčku??? já nevim proč se jí to na zahradě nelíbí... a nekoká třeba moc do nebe??? nebo se jí to nelíbí ani na bříšku??? Jonášek s tim problém nemá... neni tak aktivní jako doma a občas kouká jak vejr ale nevadilo mu to... ani když jí tam dáš po spaní když má dobrou náladu atak???
11. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelibi se ji vubec,ani kdyz tam lezim,ani na zadech,ani na brichu......a to tam chci travit cely leto,hmmmmm si bude muset holka zvyknout nebo bude sedet v kocare no.

K tomu hrnku, nektery deti nechteji flasku ani zadny ucici hrnek,tak holt rovnou maminy davaj z hrnku. vim i o jedne,ktera davla pit po lzickach,ja to s malym taky tak delala
11. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona si zvykne časem... já se snažim Jonáška naučit na studeněkší vodu... aby mu pak nevadila ta v přehradě... dneska se na ní moc netvářil ale ani nebrečel.... vyzkoušim i lžičky i hrnky a uvidíme... :slight_smile:
11. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem taky otuzovala,kvuli prechodu z vanicek na velky bazen....ale vodu pod 28 nedavame ani doma
11. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac a nebo zkus od hami treba tu stavu, uvidis jestli ji bude
11. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo... myslim, že jsem nákou kopila asi za 14 korun moc tam toho neni, ale můžu mu t ředit dva dny... no já to balim vůbec na tu obrazovku nevidim.. oči se mi samy zavíraj... tak se tu mějte dobrou noc :slight_smile:
11. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo tu budu jako sama jo???
11. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek