• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Jo to Hami je stejná firma jako Nutrilon.
23. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my přešli z nutrilonu na hipp, ale asi ještě vyzkoušíme hami nebo bebu co bude vyhovovat...Hipp dělá žmolky a blbě se rozpouští nevím proč :angry: nutrilon mi to nedělal, ale po tom malý nekakal a smrděl jak starý chlap :confounded: po hippu nesmrdí :slight_smile:
23. dub 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co příkrmy,které dáváte?Vaříte doma nebo kupujete????
24. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... příkrmy zatim nedávám, ale budu kupovat.. pže v zelenině kterou prodávaj v obceodech jsou různé postřiky a tak tak je prý lepší koupit rovnou lahvičku a vlastní zahrádku nemám... ale kdybych měla zahrádku tak bych potom asi vařila z věcí ze zahrádky.... terezka: hmmm... asi se nad tím zamyslím, ale doporučili mi, že mám začínat hypoalergením mlékem a to má prý jenom nutrilon a beba... proto jsem chtěla zkusit nutrilon... :slight_smile:
24. dub 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacamura-Zkusit to můžeš, ale si myslim že dělají reklamu, páč jeto dost drahé to mléčo. Já jsem dávala nutroš akorad měsíc když malá nepřibýrala. Pak jsem přešla na Hami a doporučila mi ho i pediatrička. Jsem sním moc spokojená a neměnila bych, pokud by malá nebyla alergik.Zdeni zatim příkrmy kupuju ale jak bude v trošku zvyklá budu si vařit sama. Vyjde to výhodnějš, protože teď třeba půl skleničky vyhodim, a tak uvařim jen co zpapá. :slight_smile:
24. dub 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez proč vyhazuješ druhou půlku????Vždyť jí to můžeš dát druhý den ? V ledničce to můžeš po načnutí uchovat 2 dny?Já jsem právě vařila doma.Zkusila jsem mrkvičku pak brambor s mrkví to jí strašně šmakuje!!!Pak nám tatínek koupil Hami a Hippo,takže tet zkoušíme.
24. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě nabídli práci na pul uvazku.mám to do práce 5 minut od domku :slight_smile: ale když kojím?jako s odsávačkou chodit do práce opravdu nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mám kolegyně mají stejně staré mimi jako já a opravdu s tou odsavačkou chodí :grinning: ale jak přestanu kojit tak se vracím!!chybí mi to!!už se nemužu dočkat,zas budu mezi lidma :slight_smile:
24. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě se po práci teda ani trošičku nestýská... nebejt toho, že jsem otěhotněla tak by mě stejně vyhodili a to peklíčko co jsem tam pak celejch těch sedm měsíců měla mi za to nestojí... navíc tedka vyhodili i kolegyni a vůbec ta firma krachuje a já už se tam ani nehodlám vrátit... čekám na pořádnej počítač a chci dělat doma a bejt s malym... mezi lidi chodim tak jako tak takže mě práce nechybí... Jonášek má dneska pět měsíců :slight_smile: ale je nákej protivnej dneska... se špatně vyspal nebo co.... je krásně tak beru pejska a kočár a jdeme ven :slight_smile:
24. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, každá koruna je dobrá,já se vyvenčim a o to víc si to budu s kubíkem užívat :slight_smile: jonáškovi všechno nejlepší k mini n arozkám,letí to :slight_smile: Kubík je dnes vzorné mimi asi proto ,že přijela babička s dědou,na všechny se směje,hraje si , vykládá :grinning: ale to jídlo,to je boj do něho něco dostat :frowning2:
24. dub 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já od pátku ležím, mám angínu. Dostala jsem penicilin, Kubík je naštěstí zatím zdravej tak doufám, že to zvládne. Kojím s rouškou a jinak se stará manžel...díkybohu, sama jsem ráda když zvládnu vylézt z postele. Musela jsem to chytit u dětské když jsem tam byla s Kubíkem kvůli tomu rpohýbání...ach jo.
Tak buďte všechny rády že jste zdraví vy i mimča...když je člověku dobře tak se dá zvládnout všechno :wink:
25. dub 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin18 - tak preju brzke uzdraveni! :slight_smile: My se sice este poradne nepretacime, ale s prehledem papame palec u nohy a smatrame po vsem kam dosahneme rukou :slight_smile:.Preju vsem pohodovy vecer.
25. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak dnes jsme byli v poradně má za sebou druhou hexu i prevenar a váží 8300 :slight_smile:
26. dub 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin: brzo se uzdrav :slight_smile: .... ttinecka: tak ten můj malej koblih si ještě teda palců u nohou ani nevšiml .... ale je zajímavý, že se přetočí na břicho a zapomene jak na záda a když se mu to poede z břicha na záda tak zase neví jak na břicho :sweat_smile: .... ale hrajem tedka takovou hru nastavim dlan řeknu plác a plácáme si dlaněma, je to sranda a udivilo mě, že :sweat_smile: to tak rychle pochopil :slight_smile: ....pett: docela už váha :slight_smile: a kolik měří??? já hádám, že Jonášek bude mít tedka tak kolem 7,5kg... ale nevim a k doktorce jdem ještě asi až za tři tejdny...
26. dub 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamura: nevím kolik měří doktorka ho neměřila tak ho musíme přeměřit ale velikost 74 už má tak tak a 80 má zase velkou ... ted už naštěstí přibral jen 5OO za měsíc a půl tak už se to zpomaluje. dneska je protivný a ubrečený to zase bude noc minule se po očkování budil co hodinu..
26. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
,ahoj,to jste pěkně tlustoušcí :grinning: my zatím vubec očkování nejsme,napřed kvuli nepasení,pak měl virozu a ted neštovice a už zas má rýmu :frowning2: ach jo a vubec mi nechce papat až ted večer kaši,to nás dr.nepochválí.asi jsme zas nic nepřibrali :frowning2: ted kouká na pata a mata v telce a je klid :slight_smile:
26. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dneska jsem měla noční šichtu. :slight_smile: Bambíno se nasáčkovala mě do postela a rozvalovala se, takže já jsem nevyspaná a bolí mě za krkem, páč jsem spala nespala na pár cenťáčcích :pensive: Doufám že dneska už se to opakovat nebude.
26. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett7: ale stejně máte obříka, neni tlustej ale je fakt velikej :slight_smile: .... ktr: tobě kouká na telku??? našeho Jonáška zatim moc nezaujala, ale to je dobře, třeba se na ní nestane zavyslým i když pochybuju... mě běží celej den, pže jak jsem sama v bytě tak nsnášim ticho tak neustále pouštim televizi abych měla i pohyb a zvuk ... už nevim co mi zase je... tedka jsem pár dní lbla, že jsem zase v tom a dělala jsem si test a nic tak snad, ale nevim proč je mi furt blbě, proč se mi každý ráno hrozně motá hlava a docela mě bolí břicho pslední dobou a nevím čím to :frowning2: ....
26. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett7 - tyyyjo, to je pekny macik :slight_smile:. My mame 5,7 kg a asi 60 cm v 5 mesicich a 2 tydnech :confounded: Ale mala mela 2,7 kg porodni vahu a v 5 mesicich jsme aspon zdvojnasobili, takze ok, holt budeme strizlici :slight_smile:. Mame za sebou druhou hexavakcinu a prevenar, Barca byla dost protivna, ale jinak ok, tak nevim jestli je to dobre nebo spatne...
kacamura - no vidis, mala se zase jaksi nechce pretacet ale ty palecky ji moc chutnaji... :slight_smile:, kazde miminko je holt jine :slight_smile:. Tak placejte ostosest, to je super hra :slight_smile:
26. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
po kom je takový obřík nevím to jsem v nemocnici brečela že nepřibírá a nepujdem domů...televize ho zaujme jen na chvíli, a ruku v puse taky známe. :slight_smile:
26. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím po delší době-víkend jsme trávili na chalupě a bylo tam božsky.Filip si to taky užíval-válel se venku na peřině pod slunečníkem-no prostě havaj :wink:
Jinak se začíná přetáčet i na druhou stranu na bříško-na záda se mu to povedlo už párkrát,ale přijde mu pohodlnější se začít rozčilovat a však mamínka mě přetočí.Nohy si taky žužlá s velkou oblibou a i jiné věci.
Usínání už řešímjak kacamura-nechávám vybrečet a nakonec usne-intervaly se už kracují,včera usnul po 10 minutách breku,takže malý úspěch
27. dub 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky taky jsem o víkendu přemýšlela jestli mám Adrinku dát ven na trávník.....nakonec to ustála v kočáře,ale nemohla tam tolik řádit!!!! :confounded: Měla jsem strach aby se nenachladila,ale i tak máme rýmu!!!!!Takže až bude hezky tak taky vyvalím slunečník a půjdem na deku.Na zahradě mám plno práce tak aspon něco konečně podělám :grinning:
27. dub 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
takhle si vegetil :slight_smile:
27. dub 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacamura, tak podobný stav jsem taky měla, částečně ještě mám. Mluvila jsem s kamarádkou, má 8mi měsíční mimino a říkala, že mezi 5-6 měsícem měla naprostou krizi z kojení, únava, motání hlavy apod. Já sebou dokonce minulou neděli sekla, manžel mě pak sbíral ze země, naštěstí malého měla v náručí zrovna moje máma. Pak se mi zduřely žlázy v jednom prsu, z toho jsem byla taky vedle, no a do pár dnů první menstruace po porodu. Musím říct, že přes všechny okolnosti je mi už líp. Hormony holt taky dělají své, a to jsem si jako ty myslela, že jsem opět těhotná, ty příznaky byly dost podobné.
27. dub 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje... to vám závidim, když máte ty prdoly kde vyvalit na sluníčko :slight_smile: .... taky se těšim až se někde vyvalíme :slight_smile:... pavlazabka: to si mě docela uklidnila :slight_smile: ... já si teda příliš vyčerpaná nepřipadám i když tedka už mě kolikrát jonášek tahá ráno z postele tak hodinu a půl :sweat_smile: .... jsem po císaři a beru prášky víc mi bud Jonášek nebo pes furt skáčou po břiše, takže těhotenství by tedka nebylo fajn, bojim se že by to malinký nemohlo bejt zdraví tak sem byla ráda, že mi vyšel negativně ten test... ještě si pro jistotu udělám jeden, ale to jenom tak.... je fakt, že se cejtim hodně podobně jako na začátku těhu, ale neni to ono... i když bych sežrala snad všechno co vidim :sweat_smile: ....s tim rozdílem, že ted bych se furt ládovala čokoládama a zmrzlinama a na začátku těhu jsem nechtěla jíst nic jinýho než ovoce a zeleninu
27. dub 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamura-to si můžeme dovolit jen na chalupě o vkendu.jinak se válet nemáme kde.
27. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mě se motá hlava každý den poslední dobou je to horší a horší... po porodu mi to dělalo z nedostatku železa ted asi vyčerpání nebo nevim ..špatně mi je jak kdybych byla těhotná a testu už jsem zkoušela taky dost naštěstí nic :slight_smile: ze začátku jsem si myslela že je to i díky azalii ted byl klid a už je to tady zase :unamused: jo a od porodu nesnáším pachy mám nějaký divný nos
27. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pett, můžeme si podat ruce, i s tím železem. Musela jsem ho vysadit asi po měsíci a půl, dělalo mi zle na střeva, tak jsem si myslela, že ho mám opět nedostatek. Ale krevní obraz ok, železo taky. Připadám si, jako bych měla pořád mírnou kocovinu :sweat_smile:
Kaca, taky mi přijde, že nemám být z čeho vyčerpaná, malý mě nechá vyspat, když srovnám jiné holky tady, tak si připadám jak srákorka. Ale je pravda, že jsem byla na dostatek spánku vždycky háklivá a když mě teď Adam nad ránam vzbudí, špatně znovu usínám a je to v háji. K tomu spím na půl ucha, stačí, když se zavrtí a jsem vzhůru. Navíc se už téměř půl roku staráme o ty prcky, někde se to asi projevit musí. Jedna známá pediatrička mi říkala, že i zodpovědnost, kterou máme, strašně vyčerpává, že se není čemu divit. Tak snad se to brzy srovná!
27. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky celkem vyspím sice jsem někdy utahaná je to náročné prcky zabavit malý vyžaduje neustálou pozornost, ale uklidnuju se tím že z toho jednou vyroste tak si to užívám jak můžu letí to rychle za chvíli půl roku :slight_smile:
27. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
anemická já jsem celej život a železo neberu... furt mi píšou ten aktiferin a mě je z něj vždycky celej den blbě... v těhu jsem měla jinej a ten byl dobrej ale už je na předpis a mě se nechce furt lítat k doktorce..... a nevim jestli by to pomohlo, myslim, že když jsem jeden čas brala železo tak mi akorát byla o něco menší zima...a v těhu mě to netrápilo vůbec bylo to super mě bylo tak skvěle v těhu a ted :frowning2: .... ale letí to pěkně to je fakt i když teda ten první měsíc byl asi nejdelší měsíc mýho života... nezvládala jsem to byla jsem unavená a miminko na vás ještě nereaguje a já tk chtěla aby se usmál a toho jsem se dočkala až ve dvou a půl měsících.. a ted je to největší smíšek a je s nim hrozná sranda :grinning: .... a utíká to rychleji a rychleji... ale fakt už se těšim na období kdy už nebude aspon tolik potřebovat moje prsa a budem moct bez stresu vyrazit třeba do zoo... pže mě to je prostě nepříjemný někam du a bojim se, že cestou dostane hlad a já budu muset kojit mezi lidma, nemám to ráda....
27. dub 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zkoušela dát Jonáškovi mrkvičku... no málem mi tu lžičku spolknul jak se na to sápal :grinning: .... fakte jem se chvílema bála že si jí tam zarazí... pže mu asi přišlo, že mu tu mrkvičku dávám moc pomalu, tak chtěl převzít iniciativu a krmit se sám... žrout jeden :grinning:
27. dub 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek